Vereniging 'Haag Atletiek' op '51e Nationale C spelen'

Prijzen

Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C - 100m_hf - 11,70
Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior C - 100m_hf - 11,89
Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior C - 100m_f - 11,35
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C - 100m_f - 11,69
Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior C - 150m - 17,28
Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior C - 150m_f - 17,16
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C - 300m - 37,20
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C - 300m_f - 37,62
Gabriel Emmanuel
  • Jongens Junior C - 100mH - 13,86
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C - 100mH - 14,42
Gabriel Emmanuel
  • Jongens Junior C - 100mH_hf - 13,35
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C - 100mH_hf - 14,11
Gabriel Emmanuel
  • Jongens Junior C - 100mH_f - 13,40
Gabriel Emmanuel
  • Jongens Junior C - Speer - 52,04
Gabriel Emmanuel
  • Jongens Junior C - Speer_f - 58,17
Mark van der Linden
  • Jongens Junior C - Discus - 50,26
Mark van der Linden
  • Jongens Junior C - Discus_f - 52,97
Gabriel Emmanuel
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,70
Favour Abu
  • Jongens Junior C - HSS - 12,19
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C - Ver - 6,20
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C - Ver_f - 6,40
Ama van Bussel
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,41
Ama van Bussel
  • Meisjes Junior C - 80m_hf - 10,08
Ama van Bussel
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 10,24
Ama van Bussel
  • Meisjes Junior C - 150m - 19,25
Ama van Bussel
  • Meisjes Junior C - 150m_f - 19,31

Hoogtepunten

Jonathan Pronk JJC 100mH
  • 14,42
  • Gabriel Emmanuel JJC 100mH
  • 13,86
  • Jonathan Pronk JJC Ver
  • 6,20
  • Jonathan Pronk JJC 100m
  • 12,11
  • Ama van Bussel MJC 150m
  • 19,25
  • Hedda van Dort MJC 150m
  • 20,57
  • Nsikak Ekpo JJC 100m
  • 12,43
  • Rosa Ellens MJC 800m
  • 2:25,94
  • Hedda van Dort MJC 80m
  • 10,94
  • Ama van Bussel MJC 80m
  • 10,41
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Jonathan Pronk 12,11Q -1.0 m/s11,54
    11 Nsikak Ekpo 12,43Q -1.4 m/s11,01
    36 Favour Abu 13,14 -1.4 m/s13,04


    Jongens Junior C - 100 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    2 Jonathan Pronk 11,70Q -1.5 m/s12,11
    3 Nsikak Ekpo 11,89Q -1.3 m/s12,43


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    1 Nsikak Ekpo 11,35 -0.8 m/s11,89
    2 Jonathan Pronk 11,69 -0.8 m/s11,70


    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Nsikak Ekpo 17,28Q +2.9 m/s16,62


    Jongens Junior C - 150 meter finale

    # Naam Res Qm
    1 Nsikak Ekpo 17,16 +1.8 m/s17,28


    Jongens Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jonathan Pronk 37,20Q ---
    9 Robin van ...Boogaardt 41,18 ---


    Jongens Junior C - 300 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Jonathan Pronk 37,62 37,20


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    8 Nelson Johnson 2:06,93 2:05,72


    Jongens Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    10 Mark Dullaart 4:35,19 4:34,36


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    1 Gabriel Emmanuel 13,86Q +0.0 m/s14,22
    2 Jonathan Pronk 14,42Q +0.7 m/s14,07
    9 Quinten Wormer 15,11Q +0.8 m/s14,91
    Mark van der Linden DNS 13,62


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm) halve finale

    # Naam Res Qm
    1 Gabriel Emmanuel 13,35Q +1.6 m/s13,86
    3 Jonathan Pronk 14,11Q +2.4 m/s14,42
    12 Quinten Wormer 15,05 +1.0 m/s15,11


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm) finale

    # Naam Res Qm
    1 Gabriel Emmanuel 13,40 -0.3 m/s13,35
    6 Jonathan Pronk 14,86 -0.3 m/s14,11


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    Gwen Hanekamp --- 48,96


    Jongens Junior C - 1500 meter steeple

    # Naam ResOBP
    8 Robin van ...Boogaardt 5:18,17 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Feniks Jongens AV Feniks - JJC 4 47,46 8
    2 Unitas Jongens AV Unitas - JJC 4 48,77 7
    3 Altis Jongens Altis - JJC 4 48,88 6
    4 Eindhoven Jongens Eindhoven Atletiek - JJC 4 49,11 5
    5 Phanos Jongens Phanos - JJC 4 49,66 4
    6 Spado Jongens Spado - JJC 4 DQ 0
    6 Afgemelddd Haag Atletiek - JJC 3 DNS 0
    6 Nijmegen Atletiek Jongens Nijmegen Atletiek - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Gabriel Emmanuel 52,04 52,04Q 64,54
    Mark van der Linden --- 55,17


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram Finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    1 Gabriel Emmanuel 58,17 55,45 54,64 - - - 58,17 52,04


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Mark van der Linden X 50,26 - 50,26Q 57,12


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram Finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    3 Mark van der Linden X 49,54 52,97 49,72 51,95 X 52,97 50,26


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    20 Max Birdja 10,00 10,13 9,72 10,13 10,25
    Gabriel Emmanuel --- 17,25


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.70ResOBP
    1 Gabriel Emmanuel 1,70Q 1,95
    15 Favour Abu 1,60 1,70
    23 Quinten Wormer - XO XO O XXX 1,55 1,70


    Jongens Junior C - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Favour Abu 12,19 11,25 11,97 11,80 11,68 11,93 12,19 +1.8 m/s---


    Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Quinten Wormer 3,20 3,10
    Gwen Hanekamp --- 2,40


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    2 Jonathan Pronk 6,20 6,20Q -0.6 m/s6,69
    22 Favour Abu 5,12 4,92 5,11 5,12 -0.2 m/s5,46
    Mark van der Linden - DNS 6,20


    Jongens Junior C - Hoogspringen Finale

    # Naam 1.651.681.711.741.771.801.831.861.89ResQm
    Gabriel Emmanuel quit DNS 1,70


    Jongens Junior C - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res Qm
    2 Jonathan Pronk 6,19 6,07 6,40 6,37 6,32 6,38 6,40 +0.9 m/s6,20


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    2 Ama van Bussel 10,41Q -0.8 m/s10,06
    15 Hedda van Dort 10,94Q -0.7 m/s10,69
    22 Strea Ajise 11,12q -0.1 m/s10,89
    Felicia Vogeland --- 11,99


    Meisjes Junior C - 80 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    2 Ama van Bussel 10,08Q +2.2 m/s10,41
    14 Hedda van Dort 10,82 +2.2 m/s10,94
    24 Strea Ajise 11,24 +0.5 m/s11,12


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    2 Ama van Bussel 10,24 +1.1 m/s10,08


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Ama van Bussel 19,25Q -1.4 m/s19,37
    15 Hedda van Dort 20,57 -1.5 m/s20,18
    25 Strea Ajise 21,08 -1.4 m/s20,96
    Felicia Vogeland --- 21,58
    Ava Meijerink --- 21,57


    Meisjes Junior C - 150 meter finale

    # Naam Res Qm
    1 Ama van Bussel 19,31 -2.4 m/s19,25


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    11 Rosa Ellens 2:25,94 2:19,24
    33 Jildou Guest 2:41,00 2:33,54


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Ava Meijerink --- 13,81


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    Hedda van Dort DNS 50,64


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Meisjes Haag Atletiek - MJC 4 40,84 8
    2 PH Meisjes Prins Hendrik - MJC 4 41,12 7
    3 Hellas Utrecht Meisjes Hellas Utrecht - MJC 4 41,38 6
    4 Flits CAV Energie - MJC 4 42,91 5
    5 AV 56 Meisjes AV `56 - MJC 4 44,70 4
    6 Afgemeld Altis - MJC 0 DNS 0
    6 Afgemeld- ARV Ilion - MJC 0 DNS 0
    6 Afgemeldd PAC - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    18 Laura Sijben X 28,19 X 28,19 36,03
    Lizelotte Bouvy X X X NM 29,26


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Lizelotte Bouvy --- ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Lizelotte Bouvy 10,58 X 10,85 10,85q 10,98


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    9 Lizelotte Bouvy X 10,92 X 10,92 10,85


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Ava Meijerink --- 1,52