Vereniging 'AV Hollandia' op 'Pupillen Competitie regio 1-3-4 poule 1 wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Bram Domsdorf
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1259 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,41
  • Verspringen   3,30
Hidde De Jager
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:50,21
Alex van Eldik
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1063 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   18,44
  • Verspringen   2,92
Dave Visser
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 966 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   13,08
  • Verspringen   3,09
Nio Bril
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:21,55
Maartje Tuil
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1350 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,33
  • Verspringen   3,83
Jill Hoeve
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1477 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,74
  • Hoogspringen   1,15
Emma Le Blansch
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1399 punten
  • 40 meter   7,0
  • Balwerpen   26,89
  • Verspringen   3,58
Eva Boumans
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:56,96
Emma Le Blansch
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:57,14
Ilse Boumans
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 985 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   13,27
  • Verspringen   2,98
Esmée van der Woude
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 799 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   11,48
  • Verspringen   2,51
Guusje Martens
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 709 punten
  • 40 meter   8,2
  • Balwerpen   9,86
  • Verspringen   2,54
Guusje Martens
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:41,55

Hoogtepunten

Bram Domsdorf JPA1 60m
  • 9,78
  • Stef Dekker JPA2 Hoog
  • 1,25
  • Alex van Eldik JPC 40m
  • 7,41
  • Jill Hoeve MPA2 60m
  • 9,41
  • Michelle Woldberg MPB 40m
  • 7,19
  • Stef Dekker JPA2 60m
  • 9,21
  • Emma Le Blansch MPB 40m
  • 6,97
  • Maartje Tuil MPA1 60m
  • 9,84
  • Thijsel van Kleef JPA1 60m
  • 10,02
  • Eva Boumans MPB 40m
  • 7,19
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    3 Bram Domsdorf Hollandia 9,78 5,41 3,30 1259
    4 Hidde De Jager Hollandia 10,27 5,97 3,44 1248
    13 Thijsel van Kleef Hollandia 10,02 4,27 3,03 1089
    17 Joey Korver Hollandia 11,60 4,51 2,78 847


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    2 Hidde De Jager Hollandia 3:50,21 ---
    10 Bram Domsdorf Hollandia 4:21,60 ---
    11 Joey Korver Hollandia 4:23,31 ---
    12 Thijsel van Kleef Hollandia 4:27,02 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPA1 AV Hera - JPA1 4 38,28 517
    2 AV Hollandia JPA1 Team 1 AV Hollandia - JPA1 4 39,13 483
    3 AV Hylas JPA1 AV Hylas - JPA1 4 40,02 449


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    7 Stef Dekker Hollandia 9,21 3,75 1,25 1386
    15 Milan Dupon Hollandia 11,09 5,94 1,00 1071
    19 Chris de Groot Hollandia 10,46 4,33 0,95 1010


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    7 Chris de Groot Hollandia 3:57,35 ---
    15 Stef Dekker Hollandia 4:17,86 ---
    Milan Dupon Hollandia DNF ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    9 Milan Pot Hollandia 7,51 27,72 2,94 1169


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    11 Milan Pot Hollandia 4:20,55 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Alex van Eldik Hollandia 7,41 18,44 2,92 1063
    3 Dave Visser Hollandia 7,65 13,08 3,09 966
    5 Luke Korver Hollandia 7,93 15,39 2,81 898
    6 Nio Bril Hollandia 7,78 10,48 2,93 862
    10 Finn Temme Hollandia 7,92 11,99 2,52 783
    15 Jack Walkeuter Hollandia 8,49 13,47 1,88 590


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    2 Nio Bril Hollandia 2:21,55 ---
    4 Dave Visser Hollandia 2:25,29 ---
    5 Finn Temme Hollandia 2:25,70 ---
    8 Alex van Eldik Hollandia 2:31,86 ---
    10 Luke Korver Hollandia 2:34,14 ---
    13 Jack Walkeuter Hollandia 2:42,18 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia JPC AV Hollandia - JPC 4 29,50 438
    2 Hera JPC AV Hera - JPC 4 30,09 411


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    2 Maartje Tuil Hollandia 9,84 5,33 3,83 1350
    26 Desteny va... Kasteele Hollandia 11,07 4,60 2,63 886
    28 Emma Bos Hollandia 11,46 3,99 2,79 827


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    17 Maartje Tuil Hollandia 4:17,67 ---
    25 Emma Bos Hollandia 4:43,89 ---
    28 Desteny va... Kasteele Hollandia 5:08,82 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hylas MPA1 team 1 AV Hylas - MPA1 4 36,20 606
    2 AV Edam MPA1 AV Edam - MPA1 4 38,54 506
    3 Hera MPA1 AV Hera - MPA1 4 39,73 460
    4 AV NOVA MPA1 AV NOVA - MPA1 4 40,69 425
    5 AV Hylas MPA1 team 2 AV Hylas - MPA1 4 41,19 407
    6 Hera MeisjesMix A1+A2 AV Hera - MPA1 4 47,05 228


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Jill Hoeve Hollandia 9,41 6,74 1,15 1477
    4 Amber van der Woude Hollandia 9,87 6,23 1,20 1407
    15 Kayleigh Bruggeman Hollandia 9,97 3,79 1,10 1152
    28 Lynn van Iersel Hollandia 10,98 4,31 1,00 976
    30 Fenna de Koning Hollandia 11,65 4,63 0,90 845
    32 Lynn de Rooij Hollandia DNS 3,57 0,95 542


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    8 Jill Hoeve Hollandia 4:02,96 ---
    10 Kayleigh Bruggeman Hollandia 4:08,98 ---
    22 Amber van der Woude Hollandia 4:48,29 ---
    Lynn de Rooij Hollandia DNS ---
    Lynn van Iersel Hollandia DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Edam MPA2 team 1 AV Edam - MPA2 4 38,66 501
    2 Hera MPA2 AV Hera - MPA2 4 39,01 488
    3 AV Hollandia MPA2 Team1 AV Hollandia - MPA2 4 39,02 487
    4 AV Edam MPA2 team 2 AV Edam - MPA2 4 39,50 469
    5 AV Hylas MPA2 AV Hylas - MPA2 4 42,39 367
    6 AV Hollandia MPA2 team2 AV Hollandia - MPA2 4 DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Emma Le Blansch Hollandia 6,97 26,89 3,58 1399
    4 Michelle Woldberg Hollandia 7,19 18,35 3,04 1130
    5 Eva Boumans Hollandia 7,19 16,60 3,00 1095
    8 Imme Schouten Hollandia 7,58 15,39 2,85 969


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Eva Boumans Hollandia 3:56,96 ---
    2 Emma Le Blansch Hollandia 3:57,14 ---
    13 Michelle Woldberg Hollandia 4:29,45 ---
    25 Imme Schouten Hollandia 5:30,25 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia MPB Team 1 AV Hollandia - MPB 4 27,33 549
    2 AVW - MPB 4 28,26 499
    3 AV Edam MPB AV Edam - MPB 4 28,41 491
    4 AV NOVA MPB AV NOVA - MPB 4 30,66 385


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Ilse Boumans Hollandia 7,45 13,27 2,98 985
    3 Esmée van der Woude Hollandia 7,77 11,48 2,51 799
    7 Anne Vlaar Hollandia 8,47 13,70 2,57 735
    10 Sanna van ...ellenberg Hollandia 8,36 8,46 2,53 643
    13 Kim de Greeuw Hollandia 8,17 4,78 2,56 589
    14 Neva Berkhof Hollandia 8,41 7,08 2,45 589
    19 Kim van Keulen Hollandia 8,71 7,40 2,29 520
    21 Tara Ivangh Hollandia 8,99 7,46 2,30 485
    24 Sofie Pater Hollandia 9,13 7,89 1,90 396


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    4 Ilse Boumans Hollandia 2:23,05 ---
    5 Esmée van der Woude Hollandia 2:23,53 ---
    6 Anne Vlaar Hollandia 2:26,07 ---
    11 Sanna van ...ellenberg Hollandia 2:36,67 ---
    12 Kim de Greeuw Hollandia 2:37,74 ---
    15 Neva Berkhof Hollandia 2:44,07 ---
    19 Sofie Pater Hollandia 3:07,52 ---
    Kim van Keulen Hollandia DNS ---
    Tara Ivangh Hollandia DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia MPC Team 1 AV Hollandia - MPC 4 30,40 397
    2 Hera MPC AV Hera - MPC 4 30,60 388
    3 AV Hollandia MPC Team2 AV Hollandia - MPC 4 32,94 293
    4 Hera mini + C + B Mix Team AV Hera - MPC 4 33,24 281


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Guusje Martens Hollandia 8,15 9,86 2,54 709


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    3 Guusje Martens Hollandia 2:41,55 ---