Vereniging 'AV Hollandia' op 'Pupillen Competitie regio 1-3-4 poule 1 wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Bram Domsdorf
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1259 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,41
  • Verspringen   3,30
Hidde De Jager
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:50,21
Alex van Eldik
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1063 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   18,44
  • Verspringen   2,92
Dave Visser
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 966 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   13,08
  • Verspringen   3,09
Nio Bril
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:21,55
Maartje Tuil
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1350 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,33
  • Verspringen   3,83
Jill Hoeve
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1477 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,74
  • Hoogspringen   1,15
Emma Le Blansch
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1399 punten
  • 40 meter   7,0
  • Balwerpen   26,89
  • Verspringen   3,58
Eva Boumans
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:56,96
Emma Le Blansch
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:57,14
Ilse Boumans
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 985 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   13,27
  • Verspringen   2,98
Esmée van der Woude
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 799 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   11,48
  • Verspringen   2,51
Guusje Martens
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 709 punten
  • 40 meter   8,2
  • Balwerpen   9,86
  • Verspringen   2,54
Guusje Martens
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:41,55

Hoogtepunten

Thijsel van Kleef JPA1 60m
  • 10,02
  • Jill Hoeve MPA2 60m
  • 9,41
  • Bram Domsdorf JPA1 60m
  • 9,78
  • Stef Dekker JPA2 60m
  • 9,21
  • Stef Dekker JPA2 Hoog
  • 1,25
  • Eva Boumans MPB 40m
  • 7,19
  • Alex van Eldik JPC 40m
  • 7,41
  • Maartje Tuil MPA1 60m
  • 9,84
  • Michelle Woldberg MPB 40m
  • 7,19
  • Emma Le Blansch MPB 40m
  • 6,97
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    3 Bram Domsdorf 9,78 5,41 3,30 1259
    4 Hidde De Jager 10,27 5,97 3,44 1248
    13 Thijsel van Kleef 10,02 4,27 3,03 1089
    17 Joey Korver 11,60 4,51 2,78 847


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Hidde De Jager 3:50,21 ---
    10 Bram Domsdorf 4:21,60 ---
    11 Joey Korver 4:23,31 ---
    12 Thijsel van Kleef 4:27,02 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPA1 AV Hera - JPA1 4 38,28 517
    2 AV Hollandia JPA1 Team 1 AV Hollandia - JPA1 4 39,13 483
    3 AV Hylas JPA1 AV Hylas - JPA1 4 40,02 449


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    7 Stef Dekker 9,21 3,75 1,25 1386
    15 Milan Dupon 11,09 5,94 1,00 1071
    19 Chris de Groot 10,46 4,33 0,95 1010


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Chris de Groot 3:57,35 ---
    15 Stef Dekker 4:17,86 ---
    Milan Dupon DNF ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    9 Milan Pot 7,51 27,72 2,94 1169


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Milan Pot 4:20,55 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Alex van Eldik 7,41 18,44 2,92 1063
    3 Dave Visser 7,65 13,08 3,09 966
    5 Luke Korver 7,93 15,39 2,81 898
    6 Nio Bril 7,78 10,48 2,93 862
    10 Finn Temme 7,92 11,99 2,52 783
    15 Jack Walkeuter 8,49 13,47 1,88 590


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Nio Bril 2:21,55 ---
    4 Dave Visser 2:25,29 ---
    5 Finn Temme 2:25,70 ---
    8 Alex van Eldik 2:31,86 ---
    10 Luke Korver 2:34,14 ---
    13 Jack Walkeuter 2:42,18 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia JPC AV Hollandia - JPC 4 29,50 438
    2 Hera JPC AV Hera - JPC 4 30,09 411


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    2 Maartje Tuil 9,84 5,33 3,83 1350
    26 Desteny va... Kasteele 11,07 4,60 2,63 886
    28 Emma Bos 11,46 3,99 2,79 827


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    17 Maartje Tuil 4:17,67 ---
    25 Emma Bos 4:43,89 ---
    28 Desteny va... Kasteele 5:08,82 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hylas MPA1 team 1 AV Hylas - MPA1 4 36,20 606
    2 AV Edam MPA1 AV Edam - MPA1 4 38,54 506
    3 Hera MPA1 AV Hera - MPA1 4 39,73 460
    4 AV NOVA MPA1 AV NOVA - MPA1 4 40,69 425
    5 AV Hylas MPA1 team 2 AV Hylas - MPA1 4 41,19 407
    6 Hera MeisjesMix A1+A2 AV Hera - MPA1 4 47,05 228


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Jill Hoeve 9,41 6,74 1,15 1477
    4 Amber van der Woude 9,87 6,23 1,20 1407
    15 Kayleigh Bruggeman 9,97 3,79 1,10 1152
    28 Lynn van Iersel 10,98 4,31 1,00 976
    30 Fenna de Koning 11,65 4,63 0,90 845
    32 Lynn de Rooij DNS 3,57 0,95 542


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Jill Hoeve 4:02,96 ---
    10 Kayleigh Bruggeman 4:08,98 ---
    22 Amber van der Woude 4:48,29 ---
    Lynn de Rooij DNS ---
    Lynn van Iersel DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Edam MPA2 team 1 AV Edam - MPA2 4 38,66 501
    2 Hera MPA2 AV Hera - MPA2 4 39,01 488
    3 AV Hollandia MPA2 Team1 AV Hollandia - MPA2 4 39,02 487
    4 AV Edam MPA2 team 2 AV Edam - MPA2 4 39,50 469
    5 AV Hylas MPA2 AV Hylas - MPA2 4 42,39 367
    6 AV Hollandia MPA2 team2 AV Hollandia - MPA2 4 DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Emma Le Blansch 6,97 26,89 3,58 1399
    4 Michelle Woldberg 7,19 18,35 3,04 1130
    5 Eva Boumans 7,19 16,60 3,00 1095
    8 Imme Schouten 7,58 15,39 2,85 969


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Eva Boumans 3:56,96 ---
    2 Emma Le Blansch 3:57,14 ---
    13 Michelle Woldberg 4:29,45 ---
    25 Imme Schouten 5:30,25 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia MPB Team 1 AV Hollandia - MPB 4 27,33 549
    2 AVW - MPB 4 28,26 499
    3 AV Edam MPB AV Edam - MPB 4 28,41 491
    4 AV NOVA MPB AV NOVA - MPB 4 30,66 385


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Ilse Boumans 7,45 13,27 2,98 985
    3 Esmée van der Woude 7,77 11,48 2,51 799
    7 Anne Vlaar 8,47 13,70 2,57 735
    10 Sanna van ...ellenberg 8,36 8,46 2,53 643
    13 Kim de Greeuw 8,17 4,78 2,56 589
    14 Neva Berkhof 8,41 7,08 2,45 589
    19 Kim van Keulen 8,71 7,40 2,29 520
    21 Tara Ivangh 8,99 7,46 2,30 485
    24 Sofie Pater 9,13 7,89 1,90 396


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Ilse Boumans 2:23,05 ---
    5 Esmée van der Woude 2:23,53 ---
    6 Anne Vlaar 2:26,07 ---
    11 Sanna van ...ellenberg 2:36,67 ---
    12 Kim de Greeuw 2:37,74 ---
    15 Neva Berkhof 2:44,07 ---
    19 Sofie Pater 3:07,52 ---
    Kim van Keulen DNS ---
    Tara Ivangh DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia MPC Team 1 AV Hollandia - MPC 4 30,40 397
    2 Hera MPC AV Hera - MPC 4 30,60 388
    3 AV Hollandia MPC Team2 AV Hollandia - MPC 4 32,94 293
    4 Hera mini + C + B Mix Team AV Hera - MPC 4 33,24 281


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Guusje Martens 8,15 9,86 2,54 709


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Guusje Martens 2:41,55 ---