Vereniging 'AV Edam' op 'Pupillen Competitie regio 1-3-4 poule 1 wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Ronny Braan
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1584 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,29
  • Hoogspringen   1,35
Sterre Kuipers
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:32,80
Fiene Jonk
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:45,69
Liz Jonk
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1454 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,70
  • Hoogspringen   1,25
Liz Jonk
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:39,59
Ilse Tol
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:42,34
Yara Karregat
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:04,70
Juliet Jonk
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:20,53
Fenna Karregat
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:31,99

Hoogtepunten

Saar Warger MPA1 60m
  • 9,64
  • Ronny Braan JPA2 Hoog
  • 1,35
  • Ronny Braan JPA2 Kogel
  • 6,29
  • Ronny Braan JPA2 1000m
  • 3:44,03
  • Rens Buikman JPA1 60m
  • 10,05
  • Liz Jonk MPA2 Hoog
  • 1,25
  • Sterre Kuipers MPA1 1000m
  • 3:32,80
  • Sterre Kuipers MPA1 60m
  • 9,72
  • Ronny Braan JPA2 60m
  • 9,49
  • Liz Jonk MPA2 1000m
  • 3:39,59
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    6 Rens Buikman 10,05 5,24 3,35 1215


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Rens Buikman 4:03,77 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Ronny Braan 9,49 6,29 1,35 1584
    16 Dani Koning 10,61 5,30 0,95 1057


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Ronny Braan 3:44,03 ---
    8 Dani Koning 4:00,48 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    5 Saar Warger 9,64 4,93 3,41 1271
    9 Sterre Kuipers 9,72 4,51 3,10 1167
    13 Katja Lautenschutz 10,50 5,30 3,22 1128
    15 Nora de Rijk 10,41 5,16 3,13 1113
    16 Fiene Jonk 10,47 4,00 3,41 1078
    32 Youssra S'khairi 11,80 3,74 2,54 719


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sterre Kuipers 3:32,80 ---
    2 Fiene Jonk 3:45,69 ---
    10 Nora de Rijk 4:02,21 ---
    20 Saar Warger 4:27,06 ---
    23 Katja Lautenschutz 4:32,79 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hylas MPA1 team 1 AV Hylas - MPA1 4 36,20 606
    2 AV Edam MPA1 AV Edam - MPA1 4 38,54 506
    3 Hera MPA1 AV Hera - MPA1 4 39,73 460
    4 AV NOVA MPA1 AV NOVA - MPA1 4 40,69 425
    5 AV Hylas MPA1 team 2 AV Hylas - MPA1 4 41,19 407
    6 Hera MeisjesMix A1+A2 AV Hera - MPA1 4 47,05 228


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Liz Jonk 9,99 6,70 1,25 1454
    5 Lynn van Vlaanderen 9,81 7,08 1,10 1394
    6 Ilse Veerman 10,48 6,48 1,20 1332
    9 Ilse Tol 10,21 4,76 1,20 1260
    13 Donna Snoek 10,50 5,14 1,10 1172
    16 Nina Klouwer 10,58 5,40 1,05 1141
    17 Indy Veerman 10,71 4,51 1,15 1135
    22 Layla S'khairi 10,70 5,32 1,00 1082


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Liz Jonk 3:39,59 ---
    3 Ilse Tol 3:42,34 ---
    4 Lynn van Vlaanderen 3:49,78 ---
    5 Ilse Veerman 3:55,61 ---
    7 Indy Veerman 3:59,41 ---
    12 Donna Snoek 4:12,56 ---
    Nina Klouwer DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Edam MPA2 team 1 AV Edam - MPA2 4 38,66 501
    2 Hera MPA2 AV Hera - MPA2 4 39,01 488
    3 AV Hollandia MPA2 Team1 AV Hollandia - MPA2 4 39,02 487
    4 AV Edam MPA2 team 2 AV Edam - MPA2 4 39,50 469
    5 AV Hylas MPA2 AV Hylas - MPA2 4 42,39 367
    6 AV Hollandia MPA2 team2 AV Hollandia - MPA2 4 DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    9 Malou Jorgensen 7,49 11,64 3,04 960
    11 Sophie Konijn 7,66 12,90 2,98 939
    12 Yara Karregat 7,72 15,23 2,75 921
    15 Damy Baart 8,18 15,47 2,83 862
    18 Froukje Verhoeve 8,06 13,03 2,69 813
    25 Maloe Klein 8,23 10,02 2,56 703


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Yara Karregat 4:04,70 ---
    5 Malou Jorgensen 4:13,50 ---
    6 Sophie Konijn 4:15,21 ---
    19 Froukje Verhoeve 4:46,49 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia MPB Team 1 AV Hollandia - MPB 4 27,33 549
    2 AVW - MPB 4 28,26 499
    3 AV Edam MPB AV Edam - MPB 4 28,41 491
    4 AV NOVA MPB AV NOVA - MPB 4 30,66 385


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    8 Tamara Lautenschutz 8,24 9,89 2,50 686
    9 Juliet Jonk 8,02 8,29 2,37 663


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Juliet Jonk 2:20,53 ---
    9 Tamara Lautenschutz 2:32,36 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    4 Fenna Karregat 8,56 10,53 1,73 496


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Fenna Karregat 2:31,99 ---