Vereniging 'AV NOVA' op 'Pupillen Competitie regio 1-3-4 poule 1 wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Sam Pronk
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1279 punten
  • 40 meter   7,1
  • Balwerpen   24,77
  • Verspringen   3,20
Ype Minkema
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 749 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   7,97
  • Verspringen   2,74
Ype Minkema
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:23,02
Lisa Slijkerman
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:22,73
Noortje de Vries
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 513 punten
  • 40 meter   8,9
  • Balwerpen   9,61
  • Verspringen   2,10

Hoogtepunten

Fenne de Geus MPA1 60m
  • 10,22
  • Sam Pronk JPB 1000m
  • 3:48,66
  • Jay Thomas JPA2 60m
  • 10,05
  • Lieve Keppel MPA1 1000m
  • 3:49,89
  • Lisa Slijkerman MPC 40m
  • 7,70
  • Espen van der Welle JPB 40m
  • 7,48
  • Meike de Moel MPA2 Hoog
  • 1,10
  • Meike de Moel MPA2 60m
  • 10,14
  • Sam Pronk JPB 40m
  • 7,05
  • Espen van der Welle JPB 1000m
  • 3:49,42
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    11 Siem Dijkhuizen 10,26 5,24 3,07 1128
    14 Kees Kruijer 10,97 4,53 2,96 960
    15 Julian Sevenhuijsen 10,75 4,86 2,65 951


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Kees Kruijer 4:18,89 ---
    13 Julian Sevenhuijsen 4:46,95 ---
    Siem Dijkhuizen DNF ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    12 Mattis Reijmerink 10,76 6,00 1,05 1154
    18 Jay Thomas 10,05 3,40 1,00 1034


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Jay Thomas 4:19,02 ---
    18 Mattis Reijmerink 4:40,05 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Sam Pronk 7,05 24,77 3,20 1279
    11 Justin Maijer 7,69 27,45 2,85 1114
    12 Jord Stuijt 7,56 19,00 2,82 1022
    15 Espen van der Welle 7,48 16,49 2,76 988
    16 Viggo Wolthuis 7,76 15,97 2,67 910
    17 Luuk Mulder 8,17 17,67 2,55 842
    18 Wout Boekel 8,22 15,58 2,57 805
    19 Per Noordstrand 8,10 9,82 2,61 730


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Sam Pronk 3:48,66 ---
    5 Espen van der Welle 3:49,42 ---
    9 Viggo Wolthuis 4:15,19 ---
    10 Jord Stuijt 4:19,76 ---
    12 Per Noordstrand 4:23,42 ---
    14 Justin Maijer 4:30,95 ---
    15 Luuk Mulder 4:33,96 ---
    16 Wout Boekel 4:35,05 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPB AV Hera - JPB 4 26,04 623
    2 AV Hylas JPB AV Hylas - JPB 4 26,18 614
    3 AV NOVA JPB AV NOVA - JPB 4 30,10 410
    4 Hera JongensMix A2+A1+B AV Hera - JPB 4 30,39 397


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    9 Senn Thomas 8,10 13,66 2,69 817
    13 Hajo de Vries 8,62 13,02 2,36 659
    17 Rens Nannes 9,03 7,35 2,27 471
    18 Krijn Minkema 8,11 7,71 DNS 443


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Senn Thomas 2:29,86 ---
    15 Hajo de Vries 2:51,27 ---
    17 Rens Nannes 3:12,77 ---
    Krijn Minkema DNS ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Ype Minkema 7,91 7,97 2,74 749
    4 Mika Tillema 8,48 8,95 2,50 630
    5 Quin Droog 8,77 13,48 2,13 600


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Ype Minkema 2:23,02 ---
    4 Mika Tillema 2:32,67 ---
    8 Quin Droog 2:59,48 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    14 Fenne de Geus 10,22 4,82 3,12 1116
    20 Tessa Zomers 10,70 4,20 3,17 1013
    21 Lieve Keppel 10,71 3,93 3,21 1000
    23 Bregt Hopman 11,01 4,69 2,76 927
    24 Suze-Anne Molenaar 10,96 4,24 2,89 926
    25 Floortje Bilars 10,66 3,40 2,90 903
    34 Ruby Noordstrand 11,66 3,21 2,48 679


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Lieve Keppel 3:49,89 ---
    12 Fenne de Geus 4:07,50 ---
    15 Suze-Anne Molenaar 4:10,33 ---
    22 Floortje Bilars 4:31,02 ---
    24 Bregt Hopman 4:40,37 ---
    26 Ruby Noordstrand 4:45,45 ---
    Tessa Zomers DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hylas MPA1 team 1 AV Hylas - MPA1 4 36,20 606
    2 AV Edam MPA1 AV Edam - MPA1 4 38,54 506
    3 Hera MPA1 AV Hera - MPA1 4 39,73 460
    4 AV NOVA MPA1 AV NOVA - MPA1 4 40,69 425
    5 AV Hylas MPA1 team 2 AV Hylas - MPA1 4 41,19 407
    6 Hera MeisjesMix A1+A2 AV Hera - MPA1 4 47,05 228


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    12 Meike de Moel 10,14 4,71 1,10 1194
    27 Anna Vast 10,96 4,04 1,05 994


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    18 Anna Vast 4:32,70 ---
    Meike de Moel DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    19 Pracht van der Veek 8,30 14,02 2,64 781
    24 Jill Bruin 8,29 11,98 2,46 710
    26 Esmay van Wonderen 8,33 7,96 2,83 697
    27 Suus Kruijer 8,42 9,42 2,28 605


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    18 Pracht van der Veek 4:44,22 ---
    20 Suus Kruijer 4:51,80 ---
    21 Esmay van Wonderen 5:01,39 ---
    22 Jill Bruin 5:03,07 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia MPB Team 1 AV Hollandia - MPB 4 27,33 549
    2 AVW - MPB 4 28,26 499
    3 AV Edam MPB AV Edam - MPB 4 28,41 491
    4 AV NOVA MPB AV NOVA - MPB 4 30,66 385


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    4 Lisa Slijkerman 7,70 9,16 2,54 772
    20 Romy van Wonderen 8,78 7,73 2,15 489


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Lisa Slijkerman 2:22,73 ---
    14 Romy van Wonderen 2:43,20 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Noortje de Vries 8,83 9,61 2,10 513
    5 Nikki Boekel 8,97 7,58 2,24 478
    7 Femm Bruin 9,03 5,14 2,11 383


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Femm Bruin 2:42,46 ---
    7 Nikki Boekel 2:51,76 ---
    8 Noortje de Vries 3:00,26 ---