Vereniging 'AV Hera' op 'Pupillen Competitie regio 1-3-4 poule 1 wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Joris Petersen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1337 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,58
  • Verspringen   3,57
Obi George
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1299 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,79
  • Verspringen   3,44
Finn Spaans
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:56,98
Kian Sanches
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1596 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,09
  • Hoogspringen   1,20
Thijmen van der Burg
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:39,76
Zeb Tesselaar
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1519 punten
  • 40 meter   6,9
  • Balwerpen   27,80
  • Verspringen   4,01
Nick Perez Mutsaers
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1373 punten
  • 40 meter   6,9
  • Balwerpen   25,50
  • Verspringen   3,41
Zeb Tesselaar
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:36,91
Nick Perez Mutsaers
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:39,69
Tije Jillings
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:42,48
Koen Petersen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 970 punten
  • 40 meter   7,6
  • Balwerpen   13,63
  • Verspringen   2,98
Stan Happe
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:20,42
Tygo van Rijn
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:25,13
Tim de Jong
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 866 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   15,77
  • Verspringen   2,74
Tim de Jong
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:21,29
Rosalie ten Bruggencate
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:45,92
Cassidy Hilgerink
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1052 punten
  • 40 meter   7,6
  • Balwerpen   21,27
  • Verspringen   2,81
Cassidy Hilgerink
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:16,01
Annemieke Iyimen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 559 punten
  • 40 meter   8,6
  • Balwerpen   8,21
  • Verspringen   2,26
Fienne Overtoom
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:38,67

Hoogtepunten

Zeb Tesselaar JPB 1000m
  • 3:36,91
  • Kian Sanches JPA2 Kogel
  • 8,09
  • Emma Simon MPA2 60m
  • 9,82
  • Rosalie ten Bruggencate MPA1 1000m
  • 3:45,92
  • Jonna Eising MPA2 60m
  • 10,13
  • Kim Duin MPA1 60m
  • 10,14
  • Kian Sanches JPA2 60m
  • 9,37
  • Nick Perez Mutsaers JPB 40m
  • 6,86
  • Jonna Eising MPA2 Hoog
  • 1,15
  • Zeb Tesselaar JPB 40m
  • 6,87
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Joris Petersen 10,09 6,58 3,57 1337
    2 Obi George 9,86 5,79 3,44 1299
    7 Jairo Hopman 10,42 6,18 3,30 1211
    10 Finn Spaans 10,30 4,48 3,37 1130
    16 Ties Overtoom 10,73 3,82 2,84 915
    19 Kris Onda 11,91 3,81 2,80 765


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Finn Spaans 3:56,98 ---
    8 Joris Petersen 4:13,19 ---
    Obi George DNS ---
    Jairo Hopman DNS ---
    Ties Overtoom DNS ---
    Kris Onda DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPA1 AV Hera - JPA1 4 38,28 517
    2 AV Hollandia JPA1 Team 1 AV Hollandia - JPA1 4 39,13 483
    3 AV Hylas JPA1 AV Hylas - JPA1 4 40,02 449


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Kian Sanches 9,37 8,09 1,20 1596
    4 Sennen Has 9,72 6,41 1,25 1479
    6 Giel Lintjer 9,93 6,21 1,20 1397
    11 Thijmen van der Burg 10,74 5,69 1,10 1175
    14 Nathan van...er Meulen 10,49 5,29 0,95 1073


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Thijmen van der Burg 3:39,76 ---
    9 Nathan van...er Meulen 4:04,79 ---
    11 Kian Sanches 4:10,28 ---
    12 Sennen Has 4:10,87 ---
    13 Giel Lintjer 4:12,51 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hylas JPA2 AV Hylas - JPA2 4 36,09 611
    2 Hera JPA2 AV Hera - JPA2 4 37,51 548


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Zeb Tesselaar 6,87 27,80 4,01 1519
    2 Nick Perez Mutsaers 6,86 25,50 3,41 1373
    4 Simon Visagie 7,44 33,05 3,03 1262
    5 Tije Jillings 7,27 22,64 3,44 1254
    6 Mike de Jong 7,71 30,73 3,21 1221


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Zeb Tesselaar 3:36,91 ---
    2 Nick Perez Mutsaers 3:39,69 ---
    3 Tije Jillings 3:42,48 ---
    7 Mike de Jong 4:08,13 ---
    Simon Visagie DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPB AV Hera - JPB 4 26,04 623
    2 AV Hylas JPB AV Hylas - JPB 4 26,18 614
    3 AV NOVA JPB AV NOVA - JPB 4 30,10 410
    4 Hera JongensMix A2+A1+B AV Hera - JPB 4 30,39 397


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Koen Petersen 7,56 13,63 2,98 970
    4 Stan Happe 7,94 19,78 2,83 966
    7 Tygo van Rijn 7,96 16,37 2,50 847
    12 Dain Bos 7,88 11,06 2,27 723
    14 Finn Sanders 8,55 10,54 2,46 644


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Stan Happe 2:20,42 ---
    3 Tygo van Rijn 2:25,13 ---
    11 Dain Bos 2:35,61 ---
    12 Koen Petersen 2:40,49 ---
    14 Finn Sanders 2:43,22 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia JPC AV Hollandia - JPC 4 29,50 438
    2 Hera JPC AV Hera - JPC 4 30,09 411


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Tim de Jong 8,07 15,77 2,74 866
    7 Jasper Castricum 8,96 10,76 1,84 466
    10 Tygo Wiecherink 9,73 9,56 1,73 325


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tim de Jong 2:21,29 ---
    9 Jasper Castricum 3:01,23 ---
    10 Tygo Wiecherink 3:19,73 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera mini C B Mix team Jongens AV Hera - JPMini 4 46,79 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    7 Rosalie te...uggencate 10,31 5,58 3,37 1203
    11 Delilah Hilgerink 10,76 6,11 3,27 1154
    17 Kim Duin 10,14 4,05 3,14 1076
    18 Nikki Bot 10,56 5,19 2,95 1059
    29 Judy Sjoers 12,27 4,92 2,65 778
    33 Suraya Buskens 11,99 3,93 2,55 715


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Rosalie te...uggencate 3:45,92 ---
    16 Delilah Hilgerink 4:14,74 ---
    18 Nikki Bot 4:18,85 ---
    19 Kim Duin 4:21,31 ---
    29 Judy Sjoers 5:11,39 ---
    30 Suraya Buskens 5:23,88 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hylas MPA1 team 1 AV Hylas - MPA1 4 36,20 606
    2 AV Edam MPA1 AV Edam - MPA1 4 38,54 506
    3 Hera MPA1 AV Hera - MPA1 4 39,73 460
    4 AV NOVA MPA1 AV NOVA - MPA1 4 40,69 425
    5 AV Hylas MPA1 team 2 AV Hylas - MPA1 4 41,19 407
    6 Hera MeisjesMix A1+A2 AV Hera - MPA1 4 47,05 228


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    7 Jonna Eising 10,13 5,79 1,15 1303
    8 Emma Simon 9,82 5,67 1,05 1270
    11 Eveline Kappar 10,86 6,32 1,10 1198
    18 Lotte Happe 10,54 5,73 1,00 1130
    24 Fenna Visser 10,76 4,79 1,05 1075
    26 Kira Bremer 11,24 5,05 1,00 995


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Jonna Eising 4:06,56 ---
    14 Kira Bremer 4:23,23 ---
    17 Emma Simon 4:30,76 ---
    19 Fenna Visser 4:37,97 ---
    21 Eveline Kappar 4:44,47 ---
    Lotte Happe DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Edam MPA2 team 1 AV Edam - MPA2 4 38,66 501
    2 Hera MPA2 AV Hera - MPA2 4 39,01 488
    3 AV Hollandia MPA2 Team1 AV Hollandia - MPA2 4 39,02 487
    4 AV Edam MPA2 team 2 AV Edam - MPA2 4 39,50 469
    5 AV Hylas MPA2 AV Hylas - MPA2 4 42,39 367
    6 AV Hollandia MPA2 team2 AV Hollandia - MPA2 4 DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    20 Lana Sanches 8,38 17,77 2,41 781


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    24 Lana Sanches 5:22,38 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia MPB Team 1 AV Hollandia - MPB 4 27,33 549
    2 AVW - MPB 4 28,26 499
    3 AV Edam MPB AV Edam - MPB 4 28,41 491
    4 AV NOVA MPB AV NOVA - MPB 4 30,66 385


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Cassidy Hilgerink 7,56 21,27 2,81 1052
    6 Chelaine van Dorpel 7,90 11,63 2,45 767
    15 Indy van K... Denneman 8,85 13,27 2,06 571
    16 Lieke Bot 8,74 11,24 1,98 533
    17 Tessa Zwaanenburg 8,44 10,68 1,81 533
    18 Sanne Castricum 8,46 9,83 1,85 521
    22 Karlijn Kramer 8,73 7,04 2,05 461


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Cassidy Hilgerink 2:16,01 ---
    13 Sanne Castricum 2:41,87 ---
    16 Chelaine van Dorpel 2:44,78 ---
    17 Karlijn Kramer 2:47,22 ---
    18 Tessa Zwaanenburg 3:06,97 ---
    20 Lieke Bot 3:13,03 ---
    21 Indy van K... Denneman 3:44,50 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia MPC Team 1 AV Hollandia - MPC 4 30,40 397
    2 Hera MPC AV Hera - MPC 4 30,60 388
    3 AV Hollandia MPC Team2 AV Hollandia - MPC 4 32,94 293
    4 Hera mini + C + B Mix Team AV Hera - MPC 4 33,24 281


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Annemieke Iyimen 8,53 8,21 2,26 559
    8 Fienne Overtoom 9,29 4,93 1,76 274
    9 Noa Sanders 9,53 5,68 1,67 246
    10 Ashlynn Yard 9,94 6,64 1,69 228


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Fienne Overtoom 2:38,67 ---
    6 Annemieke Iyimen 2:50,45 ---
    9 Noa Sanders 3:09,40 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera Mmini AV Hera - MPMini 4 36,97 157