Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
ARO `88 AR88 0
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 5
AV Edam EDAM 26
AV Hera HERA 48
AV Hollandia HLLD 37
AV Hylas HYLS 37
AV NOVA NOVA 38
AV Texel TEXL 0
AV Wieringermeer WRNG 7
Nederland NED 0
SV Noordkop NRDK 13
TAS `82 TS82 3

Prijzen

Joris Petersen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1337 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,58
  • Verspringen   3,57
Obi George
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1299 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,79
  • Verspringen   3,44
Bram Domsdorf
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1259 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,41
  • Verspringen   3,30
Biek Komen
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:44,67
Hidde De Jager
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:50,21
Finn Spaans
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:56,98
Tim Posthuma de Boer
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1773 punten
  • 60 meter   9,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,19
  • Hoogspringen   1,40
Kian Sanches
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1596 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,09
  • Hoogspringen   1,20
Ronny Braan
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1584 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,29
  • Hoogspringen   1,35
Thijmen van der Burg
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:39,76
Jelle Germans
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:40,11
Tim Posthuma de Boer
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:40,57
Zeb Tesselaar
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1519 punten
  • 40 meter   6,9
  • Balwerpen   27,80
  • Verspringen   4,01
Nick Perez Mutsaers
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1373 punten
  • 40 meter   6,9
  • Balwerpen   25,50
  • Verspringen   3,41
Sam Pronk
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1279 punten
  • 40 meter   7,1
  • Balwerpen   24,77
  • Verspringen   3,20
Zeb Tesselaar
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:36,91
Nick Perez Mutsaers
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:39,69
Tije Jillings
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:42,48
Alex van Eldik
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1063 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   18,44
  • Verspringen   2,92
Koen Petersen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 970 punten
  • 40 meter   7,6
  • Balwerpen   13,63
  • Verspringen   2,98
Dave Visser
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 966 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   13,08
  • Verspringen   3,09
Stan Happe
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:20,42
Nio Bril
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:21,55
Tygo van Rijn
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:25,13
Tim de Jong
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 866 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   15,77
  • Verspringen   2,74
Ype Minkema
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 749 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   7,97
  • Verspringen   2,74
Silas Pavlotzky
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 686 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   12,59
  • Verspringen   2,26
Tim de Jong
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:21,29
Ype Minkema
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:23,02
Quinten Orij
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:31,33
Micky Kraakman
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1378 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,05
  • Verspringen   3,46
Maartje Tuil
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1350 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,33
  • Verspringen   3,83
Sheverinjo Brown
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1289 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,21
  • Verspringen   3,36
Sterre Kuipers
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:32,80
Fiene Jonk
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:45,69
Rosalie ten Bruggencate
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:45,92
Jill Hoeve
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1477 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,74
  • Hoogspringen   1,15
Liz Jonk
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1454 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,70
  • Hoogspringen   1,25
Lisa Sevenhuijsen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1452 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,10
  • Hoogspringen   1,25
Liz Jonk
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:39,59
Lisa Sevenhuijsen
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:41,11
Ilse Tol
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:42,34
Emma Le Blansch
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1399 punten
  • 40 meter   7,0
  • Balwerpen   26,89
  • Verspringen   3,58
Lotte Kok
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1352 punten
  • 40 meter   7,0
  • Balwerpen   21,52
  • Verspringen   3,63
Jayda Koeten
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1227 punten
  • 40 meter   7,1
  • Balwerpen   17,61
  • Verspringen   3,42
Eva Boumans
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:56,96
Emma Le Blansch
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:57,14
Yara Karregat
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:04,70
Cassidy Hilgerink
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1052 punten
  • 40 meter   7,6
  • Balwerpen   21,27
  • Verspringen   2,81
Ilse Boumans
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 985 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   13,27
  • Verspringen   2,98
Esmée van der Woude
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 799 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   11,48
  • Verspringen   2,51
Cassidy Hilgerink
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:16,01
Juliet Jonk
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:20,53
Lisa Slijkerman
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:22,73
Guusje Martens
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 709 punten
  • 40 meter   8,2
  • Balwerpen   9,86
  • Verspringen   2,54
Annemieke Iyimen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 559 punten
  • 40 meter   8,6
  • Balwerpen   8,21
  • Verspringen   2,26
Noortje de Vries
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 513 punten
  • 40 meter   8,9
  • Balwerpen   9,61
  • Verspringen   2,10
Fenna Karregat
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:31,99
Fienne Overtoom
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:38,67
Guusje Martens
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:41,55
 

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Joris Petersen AV Hera 10,09 6,58 3,57 1337
2 Obi George AV Hera 9,86 5,79 3,44 1299
3 Bram Domsdorf Hollandia 9,78 5,41 3,30 1259
4 Hidde De Jager Hollandia 10,27 5,97 3,44 1248
5 Biek Komen AV Hylas 10,17 4,86 3,64 1230
6 Rens Buikman AV Edam 10,05 5,24 3,35 1215
7 Jairo Hopman AV Hera 10,42 6,18 3,30 1211
8 Thom Mulder SV Noordkop 10,22 5,88 3,06 1174
9 Sven Mulder AV Hylas 10,60 5,85 3,26 1158
10 Finn Spaans AV Hera 10,30 4,48 3,37 1130
11 Siem Dijkhuizen AV NOVA 10,26 5,24 3,07 1128
12 Roald Grisel AV Hylas 10,95 5,92 3,30 1124
13 Thijsel van Kleef Hollandia 10,02 4,27 3,03 1089
14 Kees Kruijer AV NOVA 10,97 4,53 2,96 960
15 Julian Sevenhuijsen AV NOVA 10,75 4,86 2,65 951
16 Ties Overtoom AV Hera 10,73 3,82 2,84 915
17 Joey Korver Hollandia 11,60 4,51 2,78 847
18 Thijmen de Gier AV Hylas 11,55 4,02 2,72 805
19 Kris Onda AV Hera 11,91 3,81 2,80 765


Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Biek Komen AV Hylas 3:44,67 ---
2 Hidde De Jager Hollandia 3:50,21 ---
3 Finn Spaans AV Hera 3:56,98 ---
4 Thijmen de Gier AV Hylas 3:59,17 ---
5 Rens Buikman AV Edam 4:03,77 ---
6 Thom Mulder SV Noordkop 4:04,68 ---
7 Sven Mulder AV Hylas 4:06,72 ---
8 Joris Petersen AV Hera 4:13,19 ---
9 Kees Kruijer AV NOVA 4:18,89 ---
10 Bram Domsdorf Hollandia 4:21,60 ---
11 Joey Korver Hollandia 4:23,31 ---
12 Thijsel van Kleef Hollandia 4:27,02 ---
13 Julian Sevenhuijsen AV NOVA 4:46,95 ---
Obi George AV Hera DNS ---
Jairo Hopman AV Hera DNS ---
Ties Overtoom AV Hera DNS ---
Kris Onda AV Hera DNS ---
Siem Dijkhuizen AV NOVA DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hera JPA1 AV Hera - JPA1 4 38,28 517
2 AV Hollandia JPA1 Team 1 AV Hollandia - JPA1 4 39,13 483
3 AV Hylas JPA1 AV Hylas - JPA1 4 40,02 449


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 8,96 7,19 1,40 1773
2 Kian Sanches AV Hera 9,37 8,09 1,20 1596
3 Ronny Braan AV Edam 9,49 6,29 1,35 1584
4 Sennen Has AV Hera 9,72 6,41 1,25 1479
5 Jelle Germans AV Hylas 9,44 6,20 1,20 1476
6 Giel Lintjer AV Hera 9,93 6,21 1,20 1397
7 Stef Dekker Hollandia 9,21 3,75 1,25 1386
8 Mika Zonneveld AV Hylas 10,13 7,31 1,05 1320
9 Hessel Braxhoofden AV Hylas 10,56 6,00 1,15 1255
10 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 10,09 5,40 1,05 1211
11 Thijmen van der Burg AV Hera 10,74 5,69 1,10 1175
12 Mattis Reijmerink AV NOVA 10,76 6,00 1,05 1154
13 Mats Kruijer AV Hylas 10,52 5,12 1,05 1130
14 Nathan van...er Meulen AV Hera 10,49 5,29 0,95 1073
15 Milan Dupon Hollandia 11,09 5,94 1,00 1071
16 Dani Koning AV Edam 10,61 5,30 0,95 1057
17 Alex Poortvliet SV Noordkop 11,18 5,16 1,05 1047
18 Jay Thomas AV NOVA 10,05 3,40 1,00 1034
19 Chris de Groot Hollandia 10,46 4,33 0,95 1010
20 Jascha Lelieveld AV Hylas 11,19 4,17 0,95 903


Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Thijmen van der Burg AV Hera 3:39,76 ---
2 Jelle Germans AV Hylas 3:40,11 ---
3 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 3:40,57 ---
4 Ronny Braan AV Edam 3:44,03 ---
5 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 3:44,25 ---
6 Mika Zonneveld AV Hylas 3:56,00 ---
7 Chris de Groot Hollandia 3:57,35 ---
8 Dani Koning AV Edam 4:00,48 ---
9 Nathan van...er Meulen AV Hera 4:04,79 ---
10 Mats Kruijer AV Hylas 4:08,90 ---
11 Kian Sanches AV Hera 4:10,28 ---
12 Sennen Has AV Hera 4:10,87 ---
13 Giel Lintjer AV Hera 4:12,51 ---
14 Hessel Braxhoofden AV Hylas 4:14,84 ---
15 Stef Dekker Hollandia 4:17,86 ---
16 Jay Thomas AV NOVA 4:19,02 ---
17 Alex Poortvliet SV Noordkop 4:39,69 ---
18 Mattis Reijmerink AV NOVA 4:40,05 ---
Jascha Lelieveld AV Hylas DNS ---
Milan Dupon Hollandia DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Hylas JPA2 AV Hylas - JPA2 4 36,09 611
2 Hera JPA2 AV Hera - JPA2 4 37,51 548


Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Zeb Tesselaar AV Hera 6,87 27,80 4,01 1519
2 Nick Perez Mutsaers AV Hera 6,86 25,50 3,41 1373
3 Sam Pronk AV NOVA 7,05 24,77 3,20 1279
4 Simon Visagie AV Hera 7,44 33,05 3,03 1262
5 Tije Jillings AV Hera 7,27 22,64 3,44 1254
6 Mike de Jong AV Hera 7,71 30,73 3,21 1221
7 Luuk de Haas AV Hylas 7,33 18,42 3,50 1195
8 Luuk Zwanenburg AV Hylas 7,29 23,43 3,05 1182
9 Milan Pot Hollandia 7,51 27,72 2,94 1169
10 Tom Bachmohr AV Hylas 7,34 15,20 3,36 1115
11 Justin Maijer AV NOVA 7,69 27,45 2,85 1114
12 Jord Stuijt AV NOVA 7,56 19,00 2,82 1022
13 Jitte Kooij AV Hylas 7,82 21,06 2,84 1007
14 Finn Zoutzeling SV Noordkop 7,71 18,56 2,83 990
15 Espen van der Welle AV NOVA 7,48 16,49 2,76 988
16 Viggo Wolthuis AV NOVA 7,76 15,97 2,67 910
17 Luuk Mulder AV NOVA 8,17 17,67 2,55 842
18 Wout Boekel AV NOVA 8,22 15,58 2,57 805
19 Per Noordstrand AV NOVA 8,10 9,82 2,61 730
20 Timo Arts SV Noordkop 8,51 13,63 2,24 662


Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Zeb Tesselaar AV Hera 3:36,91 ---
2 Nick Perez Mutsaers AV Hera 3:39,69 ---
3 Tije Jillings AV Hera 3:42,48 ---
4 Sam Pronk AV NOVA 3:48,66 ---
5 Espen van der Welle AV NOVA 3:49,42 ---
6 Luuk de Haas AV Hylas 3:59,21 ---
7 Mike de Jong AV Hera 4:08,13 ---
8 Finn Zoutzeling SV Noordkop 4:08,80 ---
9 Viggo Wolthuis AV NOVA 4:15,19 ---
10 Jord Stuijt AV NOVA 4:19,76 ---
11 Milan Pot Hollandia 4:20,55 ---
12 Per Noordstrand AV NOVA 4:23,42 ---
13 Jitte Kooij AV Hylas 4:24,47 ---
14 Justin Maijer AV NOVA 4:30,95 ---
15 Luuk Mulder AV NOVA 4:33,96 ---
16 Wout Boekel AV NOVA 4:35,05 ---
17 Timo Arts SV Noordkop 5:34,85 ---
Simon Visagie AV Hera DNS ---
Luuk Zwanenburg AV Hylas DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hera JPB AV Hera - JPB 4 26,04 623
2 AV Hylas JPB AV Hylas - JPB 4 26,18 614
3 AV NOVA JPB AV NOVA - JPB 4 30,10 410
4 Hera JongensMix A2+A1+B AV Hera - JPB 4 30,39 397


Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Alex van Eldik Hollandia 7,41 18,44 2,92 1063
2 Koen Petersen AV Hera 7,56 13,63 2,98 970
3 Dave Visser Hollandia 7,65 13,08 3,09 966
4 Stan Happe AV Hera 7,94 19,78 2,83 966
5 Luke Korver Hollandia 7,93 15,39 2,81 898
6 Nio Bril Hollandia 7,78 10,48 2,93 862
7 Tygo van Rijn AV Hera 7,96 16,37 2,50 847
8 Hylke Moeskops AV Hylas 8,38 15,45 2,77 817
9 Senn Thomas AV NOVA 8,10 13,66 2,69 817
10 Finn Temme Hollandia 7,92 11,99 2,52 783
11 Tijn van Pruissen AV Hylas 8,22 14,15 2,41 750
12 Dain Bos AV Hera 7,88 11,06 2,27 723
13 Hajo de Vries AV NOVA 8,62 13,02 2,36 659
14 Finn Sanders AV Hera 8,55 10,54 2,46 644
15 Jack Walkeuter Hollandia 8,49 13,47 1,88 590
16 Skye Sarlemijn WRNG 8,64 7,02 2,22 507
17 Rens Nannes AV NOVA 9,03 7,35 2,27 471
18 Krijn Minkema AV NOVA 8,11 7,71 DNS 443


Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Stan Happe AV Hera 2:20,42 ---
2 Nio Bril Hollandia 2:21,55 ---
3 Tygo van Rijn AV Hera 2:25,13 ---
4 Dave Visser Hollandia 2:25,29 ---
5 Finn Temme Hollandia 2:25,70 ---
6 Tijn van Pruissen AV Hylas 2:26,39 ---
7 Senn Thomas AV NOVA 2:29,86 ---
8 Alex van Eldik Hollandia 2:31,86 ---
9 Hylke Moeskops AV Hylas 2:33,40 ---
10 Luke Korver Hollandia 2:34,14 ---
11 Dain Bos AV Hera 2:35,61 ---
12 Koen Petersen AV Hera 2:40,49 ---
13 Jack Walkeuter Hollandia 2:42,18 ---
14 Finn Sanders AV Hera 2:43,22 ---
15 Hajo de Vries AV NOVA 2:51,27 ---
16 Skye Sarlemijn WRNG 2:51,78 ---
17 Rens Nannes AV NOVA 3:12,77 ---
Krijn Minkema AV NOVA DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Hollandia JPC AV Hollandia - JPC 4 29,50 438
2 Hera JPC AV Hera - JPC 4 30,09 411


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Tim de Jong AV Hera 8,07 15,77 2,74 866
2 Ype Minkema AV NOVA 7,91 7,97 2,74 749
3 Silas Pavlotzky SV Noordkop 8,26 12,59 2,26 686
4 Mika Tillema AV NOVA 8,48 8,95 2,50 630
5 Quin Droog AV NOVA 8,77 13,48 2,13 600
6 Quinten Orij AV Hylas 8,88 13,59 2,15 590
7 Jasper Castricum AV Hera 8,96 10,76 1,84 466
8 Bram Mulder SV Noordkop 8,70 7,14 1,83 424
9 Thijmen de Weert SV Noordkop 9,36 9,26 2,02 420
10 Tygo Wiecherink AV Hera 9,73 9,56 1,73 325


Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Tim de Jong AV Hera 2:21,29 ---
2 Ype Minkema AV NOVA 2:23,02 ---
3 Quinten Orij AV Hylas 2:31,33 ---
4 Mika Tillema AV NOVA 2:32,67 ---
5 Silas Pavlotzky SV Noordkop 2:39,99 ---
6 Bram Mulder SV Noordkop 2:51,50 ---
7 Thijmen de Weert SV Noordkop 2:58,54 ---
8 Quin Droog AV NOVA 2:59,48 ---
9 Jasper Castricum AV Hera 3:01,23 ---
10 Tygo Wiecherink AV Hera 3:19,73 ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hera mini C B Mix team Jongens AV Hera - JPMini 4 46,79 0


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Micky Kraakman AV Hylas 9,50 6,05 3,46 1378
2 Maartje Tuil Hollandia 9,84 5,33 3,83 1350
3 Sheverinjo Brown DKEV 9,59 5,21 3,36 1289
4 Wendy Tijmstra AV Hylas 9,71 4,95 3,50 1280
5 Saar Warger AV Edam 9,64 4,93 3,41 1271
6 Amy Tijmstra AV Hylas 9,91 5,15 3,53 1267
7 Rosalie te...uggencate AV Hera 10,31 5,58 3,37 1203
8 Sanne Vader DKEV 10,28 5,51 3,32 1193
9 Sterre Kuipers AV Edam 9,72 4,51 3,10 1167
10 Maud Voorbraak TAS `82 10,49 5,11 3,43 1159
11 Delilah Hilgerink AV Hera 10,76 6,11 3,27 1154
12 Isa de Groot AV Hylas 10,05 4,04 3,40 1140
13 Katja Lautenschutz AV Edam 10,50 5,30 3,22 1128
14 Fenne de Geus AV NOVA 10,22 4,82 3,12 1116
15 Nora de Rijk AV Edam 10,41 5,16 3,13 1113
16 Fiene Jonk AV Edam 10,47 4,00 3,41 1078
17 Kim Duin AV Hera 10,14 4,05 3,14 1076
18 Nikki Bot AV Hera 10,56 5,19 2,95 1059
19 Jonna Brommer AV Hylas 10,64 4,39 3,15 1032
20 Tessa Zomers AV NOVA 10,70 4,20 3,17 1013
21 Lieve Keppel AV NOVA 10,71 3,93 3,21 1000
22 Maria Di ...sio Nunez AV Hylas 10,97 5,13 2,89 988
23 Bregt Hopman AV NOVA 11,01 4,69 2,76 927
24 Suze-Anne Molenaar AV NOVA 10,96 4,24 2,89 926
25 Floortje Bilars AV NOVA 10,66 3,40 2,90 903
26 Desteny va... Kasteele Hollandia 11,07 4,60 2,63 886
27 Luna van Londen AV Hylas 10,90 4,14 2,61 871
28 Emma Bos Hollandia 11,46 3,99 2,79 827
29 Judy Sjoers AV Hera 12,27 4,92 2,65 778
30 Fleur van Galen AV Hylas 11,65 4,19 2,57 776
31 Iris Postmus SV Noordkop 11,34 3,19 2,70 758
32 Youssra S'khairi AV Edam 11,80 3,74 2,54 719
33 Suraya Buskens AV Hera 11,99 3,93 2,55 715
34 Ruby Noordstrand AV NOVA 11,66 3,21 2,48 679


Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sterre Kuipers AV Edam 3:32,80 ---
2 Fiene Jonk AV Edam 3:45,69 ---
3 Rosalie te...uggencate AV Hera 3:45,92 ---
4 Lieve Keppel AV NOVA 3:49,89 ---
5 Jonna Brommer AV Hylas 3:50,56 ---
6 Isa de Groot AV Hylas 3:50,64 ---
7 Amy Tijmstra AV Hylas 3:53,42 ---
8 Maria Di ...sio Nunez AV Hylas 3:57,16 ---
9 Micky Kraakman AV Hylas 3:57,28 ---
10 Nora de Rijk AV Edam 4:02,21 ---
11 Sanne Vader DKEV 4:04,81 ---
12 Fenne de Geus AV NOVA 4:07,50 ---
13 Maud Voorbraak TAS `82 4:09,25 ---
14 Wendy Tijmstra AV Hylas 4:09,70 ---
15 Suze-Anne Molenaar AV NOVA 4:10,33 ---
16 Delilah Hilgerink AV Hera 4:14,74 ---
17 Maartje Tuil Hollandia 4:17,67 ---
18 Nikki Bot AV Hera 4:18,85 ---
19 Kim Duin AV Hera 4:21,31 ---
20 Saar Warger AV Edam 4:27,06 ---
21 Sheverinjo Brown DKEV 4:28,47 ---
22 Floortje Bilars AV NOVA 4:31,02 ---
23 Katja Lautenschutz AV Edam 4:32,79 ---
24 Bregt Hopman AV NOVA 4:40,37 ---
25 Emma Bos Hollandia 4:43,89 ---
26 Ruby Noordstrand AV NOVA 4:45,45 ---
27 Iris Postmus SV Noordkop 4:50,46 ---
28 Desteny va... Kasteele Hollandia 5:08,82 ---
29 Judy Sjoers AV Hera 5:11,39 ---
30 Suraya Buskens AV Hera 5:23,88 ---
Tessa Zomers AV NOVA DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Hylas MPA1 team 1 AV Hylas - MPA1 4 36,20 606
2 AV Edam MPA1 AV Edam - MPA1 4 38,54 506
3 Hera MPA1 AV Hera - MPA1 4 39,73 460
4 AV NOVA MPA1 AV NOVA - MPA1 4 40,69 425
5 AV Hylas MPA1 team 2 AV Hylas - MPA1 4 41,19 407
6 Hera MeisjesMix A1+A2 AV Hera - MPA1 4 47,05 228


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Jill Hoeve Hollandia 9,41 6,74 1,15 1477
2 Liz Jonk AV Edam 9,99 6,70 1,25 1454
3 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 9,77 6,10 1,25 1452
4 Amber van der Woude Hollandia 9,87 6,23 1,20 1407
5 Lynn van Vlaanderen AV Edam 9,81 7,08 1,10 1394
6 Ilse Veerman AV Edam 10,48 6,48 1,20 1332
7 Jonna Eising AV Hera 10,13 5,79 1,15 1303
8 Emma Simon AV Hera 9,82 5,67 1,05 1270
9 Ilse Tol AV Edam 10,21 4,76 1,20 1260
10 Sarah van Exel AV Hylas 9,84 4,48 1,10 1224
11 Eveline Kappar AV Hera 10,86 6,32 1,10 1198
12 Meike de Moel AV NOVA 10,14 4,71 1,10 1194
13 Donna Snoek AV Edam 10,50 5,14 1,10 1172
14 Amber Adriaansen SV Noordkop 10,73 6,68 1,00 1162
15 Kayleigh Bruggeman Hollandia 9,97 3,79 1,10 1152
16 Nina Klouwer AV Edam 10,58 5,40 1,05 1141
17 Indy Veerman AV Edam 10,71 4,51 1,15 1135
18 Lotte Happe AV Hera 10,54 5,73 1,00 1130
19 Louise Jansen SV Noordkop 10,48 4,48 1,10 1129
20 Jasmijn van den Berg DKEV 10,57 5,17 1,05 1127
21 Naomi Bekker AV Hylas 10,72 5,01 1,05 1096
22 Layla S'khairi AV Edam 10,70 5,32 1,00 1082
23 Lisa Kiekebos SV Noordkop 10,60 4,48 1,05 1075
24 Fenna Visser AV Hera 10,76 4,79 1,05 1075
25 Floor van Minnen WRNG 11,25 4,81 1,05 1014
26 Kira Bremer AV Hera 11,24 5,05 1,00 995
27 Anna Vast AV NOVA 10,96 4,04 1,05 994
28 Lynn van Iersel Hollandia 10,98 4,31 1,00 976
29 Charlize Helena Eg AV Hylas 11,59 4,53 1,00 917
30 Fenna de Koning Hollandia 11,65 4,63 0,90 845
31 Merel van Galen AV Hylas 12,73 3,71 0,85 627
32 Lynn de Rooij Hollandia DNS 3,57 0,95 542


Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Liz Jonk AV Edam 3:39,59 ---
2 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 3:41,11 ---
3 Ilse Tol AV Edam 3:42,34 ---
4 Lynn van Vlaanderen AV Edam 3:49,78 ---
5 Ilse Veerman AV Edam 3:55,61 ---
6 Jasmijn van den Berg DKEV 3:57,25 ---
7 Indy Veerman AV Edam 3:59,41 ---
8 Jill Hoeve Hollandia 4:02,96 ---
9 Jonna Eising AV Hera 4:06,56 ---
10 Kayleigh Bruggeman Hollandia 4:08,98 ---
10 Sarah van Exel AV Hylas 4:08,98 ---
12 Donna Snoek AV Edam 4:12,56 ---
13 Louise Jansen SV Noordkop 4:14,84 ---
14 Kira Bremer AV Hera 4:23,23 ---
15 Amber Adriaansen SV Noordkop 4:23,64 ---
16 Lisa Kiekebos SV Noordkop 4:24,03 ---
17 Emma Simon AV Hera 4:30,76 ---
18 Anna Vast AV NOVA 4:32,70 ---
19 Fenna Visser AV Hera 4:37,97 ---
20 Floor van Minnen WRNG 4:42,49 ---
21 Eveline Kappar AV Hera 4:44,47 ---
22 Amber van der Woude Hollandia 4:48,29 ---
23 Charlize Helena Eg AV Hylas 4:52,41 ---
Nina Klouwer AV Edam DNS ---
Lynn de Rooij Hollandia DNS ---
Lynn van Iersel Hollandia DNS ---
Lotte Happe AV Hera DNS ---
Meike de Moel AV NOVA DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Edam MPA2 team 1 AV Edam - MPA2 4 38,66 501
2 Hera MPA2 AV Hera - MPA2 4 39,01 488
3 AV Hollandia MPA2 Team1 AV Hollandia - MPA2 4 39,02 487
4 AV Edam MPA2 team 2 AV Edam - MPA2 4 39,50 469
5 AV Hylas MPA2 AV Hylas - MPA2 4 42,39 367
6 AV Hollandia MPA2 team2 AV Hollandia - MPA2 4 DNS 0


Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 6,97 26,89 3,58 1399
2 Lotte Kok TAS `82 6,92 21,52 3,63 1352
3 Jayda Koeten WRNG 7,04 17,61 3,42 1227
4 Michelle Woldberg Hollandia 7,19 18,35 3,04 1130
5 Eva Boumans Hollandia 7,19 16,60 3,00 1095
6 Femke Hidding AV Hylas 7,15 14,89 3,01 1079
7 Ella Mentjens DKEV 7,81 19,91 2,79 983
8 Imme Schouten Hollandia 7,58 15,39 2,85 969
9 Malou Jorgensen AV Edam 7,49 11,64 3,04 960
10 Kris Hoogeland AV Hylas 7,38 9,51 3,04 941
11 Sophie Konijn AV Edam 7,66 12,90 2,98 939
12 Yara Karregat AV Edam 7,72 15,23 2,75 921
13 Fenna Slijkerman TAS `82 7,67 11,11 2,90 888
14 Eva Snoek WRNG 8,06 13,63 2,89 863
15 Damy Baart AV Edam 8,18 15,47 2,83 862
16 Iris Vonk WRNG 7,82 12,22 2,77 855
17 Luca de Boer SV Noordkop 7,94 13,00 2,76 846
18 Froukje Verhoeve AV Edam 8,06 13,03 2,69 813
19 Pracht van der Veek AV NOVA 8,30 14,02 2,64 781
20 Lana Sanches AV Hera 8,38 17,77 2,41 781
21 Fleur van der Schaaf WRNG 8,08 12,06 2,60 774
22 Nikki van Minnen WRNG 7,66 8,33 2,50 754
23 Lisa van Kooten DKEV 8,36 12,10 2,61 731
24 Jill Bruin AV NOVA 8,29 11,98 2,46 710
25 Maloe Klein AV Edam 8,23 10,02 2,56 703
26 Esmay van Wonderen AV NOVA 8,33 7,96 2,83 697
27 Suus Kruijer AV NOVA 8,42 9,42 2,28 605


Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Eva Boumans Hollandia 3:56,96 ---
2 Emma Le Blansch Hollandia 3:57,14 ---
3 Yara Karregat AV Edam 4:04,70 ---
4 Femke Hidding AV Hylas 4:07,61 ---
5 Malou Jorgensen AV Edam 4:13,50 ---
6 Sophie Konijn AV Edam 4:15,21 ---
7 Ella Mentjens DKEV 4:16,30 ---
8 Lotte Kok TAS `82 4:16,36 ---
9 Jayda Koeten WRNG 4:17,22 ---
10 Kris Hoogeland AV Hylas 4:20,91 ---
11 Eva Snoek WRNG 4:21,51 ---
12 Iris Vonk WRNG 4:26,51 ---
13 Michelle Woldberg Hollandia 4:29,45 ---
14 Fenna Slijkerman TAS `82 4:37,66 ---
15 Fleur van der Schaaf WRNG 4:38,11 ---
16 Luca de Boer SV Noordkop 4:38,37 ---
17 Lisa van Kooten DKEV 4:43,93 ---
18 Pracht van der Veek AV NOVA 4:44,22 ---
19 Froukje Verhoeve AV Edam 4:46,49 ---
20 Suus Kruijer AV NOVA 4:51,80 ---
21 Esmay van Wonderen AV NOVA 5:01,39 ---
22 Jill Bruin AV NOVA 5:03,07 ---
23 Nikki van Minnen WRNG 5:06,28 ---
24 Lana Sanches AV Hera 5:22,38 ---
25 Imme Schouten Hollandia 5:30,25 ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Hollandia MPB Team 1 AV Hollandia - MPB 4 27,33 549
2 AVW - MPB 4 28,26 499
3 AV Edam MPB AV Edam - MPB 4 28,41 491
4 AV NOVA MPB AV NOVA - MPB 4 30,66 385


Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Cassidy Hilgerink AV Hera 7,56 21,27 2,81 1052
2 Ilse Boumans Hollandia 7,45 13,27 2,98 985
3 Esmée van der Woude Hollandia 7,77 11,48 2,51 799
4 Lisa Slijkerman AV NOVA 7,70 9,16 2,54 772
5 Yenthe Zonneveld AV Hylas 8,19 15,48 2,37 768
6 Chelaine van Dorpel AV Hera 7,90 11,63 2,45 767
7 Anne Vlaar Hollandia 8,47 13,70 2,57 735
8 Tamara Lautenschutz AV Edam 8,24 9,89 2,50 686
9 Juliet Jonk AV Edam 8,02 8,29 2,37 663
10 Sanna van ...ellenberg Hollandia 8,36 8,46 2,53 643
11 Mirthe de Weert SV Noordkop 8,60 11,17 2,30 616
12 Bo de Haas AV Hylas 7,95 6,14 2,32 614
13 Kim de Greeuw Hollandia 8,17 4,78 2,56 589
14 Neva Berkhof Hollandia 8,41 7,08 2,45 589
15 Indy van K... Denneman AV Hera 8,85 13,27 2,06 571
16 Lieke Bot AV Hera 8,74 11,24 1,98 533
17 Tessa Zwaanenburg AV Hera 8,44 10,68 1,81 533
18 Sanne Castricum AV Hera 8,46 9,83 1,85 521
19 Kim van Keulen Hollandia 8,71 7,40 2,29 520
20 Romy van Wonderen AV NOVA 8,78 7,73 2,15 489
21 Tara Ivangh Hollandia 8,99 7,46 2,30 485
22 Karlijn Kramer AV Hera 8,73 7,04 2,05 461
23 Veerle Bierman AV Hylas 8,80 6,61 2,13 457
24 Sofie Pater Hollandia 9,13 7,89 1,90 396


Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Cassidy Hilgerink AV Hera 2:16,01 ---
2 Juliet Jonk AV Edam 2:20,53 ---
3 Lisa Slijkerman AV NOVA 2:22,73 ---
4 Ilse Boumans Hollandia 2:23,05 ---
5 Esmée van der Woude Hollandia 2:23,53 ---
6 Anne Vlaar Hollandia 2:26,07 ---
7 Bo de Haas AV Hylas 2:27,94 ---
8 Yenthe Zonneveld AV Hylas 2:29,63 ---
9 Tamara Lautenschutz AV Edam 2:32,36 ---
10 Mirthe de Weert SV Noordkop 2:34,93 ---
11 Sanna van ...ellenberg Hollandia 2:36,67 ---
12 Kim de Greeuw Hollandia 2:37,74 ---
13 Sanne Castricum AV Hera 2:41,87 ---
14 Romy van Wonderen AV NOVA 2:43,20 ---
15 Neva Berkhof Hollandia 2:44,07 ---
16 Chelaine van Dorpel AV Hera 2:44,78 ---
17 Karlijn Kramer AV Hera 2:47,22 ---
18 Tessa Zwaanenburg AV Hera 3:06,97 ---
19 Sofie Pater Hollandia 3:07,52 ---
20 Lieke Bot AV Hera 3:13,03 ---
21 Indy van K... Denneman AV Hera 3:44,50 ---
Kim van Keulen Hollandia DNS ---
Tara Ivangh Hollandia DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Hollandia MPC Team 1 AV Hollandia - MPC 4 30,40 397
2 Hera MPC AV Hera - MPC 4 30,60 388
3 AV Hollandia MPC Team2 AV Hollandia - MPC 4 32,94 293
4 Hera mini + C + B Mix Team AV Hera - MPC 4 33,24 281


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Guusje Martens Hollandia 8,15 9,86 2,54 709
2 Annemieke Iyimen AV Hera 8,53 8,21 2,26 559
3 Noortje de Vries AV NOVA 8,83 9,61 2,10 513
4 Fenna Karregat AV Edam 8,56 10,53 1,73 496
5 Nikki Boekel AV NOVA 8,97 7,58 2,24 478
6 Sylke Hidding AV Hylas 8,72 4,99 2,38 475
7 Femm Bruin AV NOVA 9,03 5,14 2,11 383
8 Fienne Overtoom AV Hera 9,29 4,93 1,76 274
9 Noa Sanders AV Hera 9,53 5,68 1,67 246
10 Ashlynn Yard AV Hera 9,94 6,64 1,69 228


Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Fenna Karregat AV Edam 2:31,99 ---
2 Fienne Overtoom AV Hera 2:38,67 ---
3 Guusje Martens Hollandia 2:41,55 ---
4 Femm Bruin AV NOVA 2:42,46 ---
5 Sylke Hidding AV Hylas 2:49,61 ---
6 Annemieke Iyimen AV Hera 2:50,45 ---
7 Nikki Boekel AV NOVA 2:51,76 ---
8 Noortje de Vries AV NOVA 3:00,26 ---
9 Noa Sanders AV Hera 3:09,40 ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hera Mmini AV Hera - MPMini 4 36,97 157