Vereniging 'CAV Energie' op 'Openingswedstrijd'

Prijzen

Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C - 100mH - 16,55
Marco de Kunder
  • Masters Mannen - 100m - 14,50
Sander van Rijswijk
  • Masters Mannen - 100m - 15,36
René Spek
  • Masters Mannen - 100m - 15,53
Marco de Kunder
  • Masters Mannen - Hoog - 1,40
René Spek
  • Masters Mannen - Hoog - 1,35
Sander van Rijswijk
  • Masters Mannen - Hoog - 1,20
Marco de Kunder
  • Masters Mannen - Ver - 3,84
Sander van Rijswijk
  • Masters Mannen - Ver - 3,66
René Spek
  • Masters Mannen - Ver - 3,46
Bart Buijs
  • Senioren mannen - 800m - 2:21,70
Inge van Rijswijk - Toepoel
  • Masters Vrouwen - Kogel - 6,59
Inge van Rijswijk - Toepoel
  • Masters Vrouwen - Hoog - 1,30
Inge van Rijswijk - Toepoel
  • Masters Vrouwen - Ver - 4,03
Lotte de Visser
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:32,30
Ilvia Hederik
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:40,09
Amber Bosman
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1910 punten
  • 80 meter   11,3
  • 800 meter   2:33,7
  • Kogelstoten   7,63
  • Verspringen   3,94
Steffie Seher
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1811 punten
  • 80 meter   11,3
  • 800 meter   2:51,9
  • Kogelstoten   7,22
  • Verspringen   4,35
Ilse Stok
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,51
Eline Verschueren
  • Meisjes Junior C - 80mH - 15,34
Christina van Tiel
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1249 punten
  • 40 meter   7,1
  • Kogelstoten   4,18
  • Verspringen   3,56
Valerie Sies
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 843 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   11,92
  • Verspringen   2,94
Valerie Sies
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:47,23
Patty Michelle Burgman
  • Senioren vrouwen - Kogel - 9,65
Susie Wittenbols
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,60
Susie Wittenbols
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,52

Hoogtepunten

Sebastiaan den Hartog JJC Ver
  • 4,74
  • Lotte de Visser MJB 800m
  • 2:32,30
  • Sebastiaan den Hartog JJC 100mH
  • 16,55
  • Sebastiaan den Hartog JJC 800m
  • 2:29,31
  • Susie Wittenbols Vsen Hoog
  • 1,60
  • Sebastiaan den Hartog JJC 100m
  • 12,92
  • Amber Bosman MJC 80m
  • 11,25
  • Ilse Stok MJC 80m
  • 11,03
  • Marnix de Kunder JJD 1000m
  • 3:14,11
  • Patty Michelle Burgman Vsen Discus
  • 31,79
  •  

    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelVerPunten totaal
    6 Sebastiaan...en Hartog 12,92 2:29,31 10,68 4,74 2369
    15 Benjamin den Hartog 14,37 2:44,84 7,54 4,33 1798


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    3 Sebastiaan...en Hartog 16,55 -0.8 m/s---
    10 Benjamin den Hartog 18,92 -0.8 m/s---


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelVerPunten totaal
    6 Marnix de Kunder 11,93 3:14,11 4,80 3,59 1628
    10 Tiamo van der Wielen 12,53 3:42,02 6,31 3,40 1428


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    15 Jamie de Visser 10,44 11,19 2,81 868


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    17 Jamie de Visser 4:27,89 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    24 Ramon Vaandrager DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Ramon Vaandrager DNS ---


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Marco de Kunder M40 14,50 +0.1 m/s---
    2 Sander van Rijswijk M40 15,36 +0.1 m/s---
    3 René Spek M40 15,53 +0.1 m/s---


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Marco de Kunder M40 1,40 ---
    2 René Spek M40 1,35 ---
    3 Sander van Rijswijk M40 1,20 ---


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Marco de Kunder M40 3,84 -1.7 m/s---
    2 Sander van Rijswijk M40 3,66 -1.8 m/s---
    3 René Spek M40 3,46 -1.8 m/s---


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Bart Buijs 2:21,70 2:24,00


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    6 Michael Monden 28,46 29,54


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Inge van R...- Toepoel V35 DNS ---


    Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Inge van R...- Toepoel V35 6,59 ---


    Masters Vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Inge van R...- Toepoel V35 1,30 1,30


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Inge van R...- Toepoel V35 4,03 -0.1 m/s4,15


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Lotte de Visser 14,26 +1.2 m/s---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lotte de Visser 2:32,30 ---
    2 Ilvia Hederik 2:40,09 2:30,00
    4 Corinda den Hartog 3:20,46 3:18,00


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    Corinda den Hartog DNS ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Lotte de Visser 8,24 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    7 Corinda den Hartog 3,99 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m800mKogelVerPunten totaal
    1 Amber Bosman 11,25 2:33,62 7,63 3,94 1910
    3 Steffie Seher 11,30 2:51,85 7,22 4,35 1811
    4 Ilse Stok 11,03 2:50,64 6,48 4,16 1783
    7 Maaike van Rijswijk 11,87 2:54,39 6,93 4,05 1633
    8 Kira Prooi 12,21 2:53,08 7,81 3,43 1520
    11 Eline Verschueren 12,91 3:00,00 7,45 3,94 1465


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Ilse Stok 14,51 -0.2 m/s---
    3 Eline Verschueren 15,34 -0.2 m/s---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    6 Lila van Nieuwkoop 9,78 3:30,20 7,54 3,50 1605
    18 Isabel van Prehn 9,80 4:10,81 7,59 3,37 1365
    24 Ilana de Visser 11,37 4:33,70 5,56 2,82 826


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    16 Isabel van Prehn 14,90 -1.1 m/s---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    11 Jaylinn Sies 10,29 13,15 3,13 990
    12 Malu van Prehn 10,53 14,84 3,03 964
    22 Marise van Dijk 0
    22 Fenne Viergever 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    13 Jaylinn Sies 4:24,75 ---
    Marise van Dijk --- ---
    Malu van Prehn --- ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Jade Bosman 9,76 6,51 1,22 1457
    6 Esmee Stok 9,49 5,35 1,22 1430
    13 Bibi van 't Veld 10,31 4,96 1,12 1200
    15 Jytte Spek 10,22 4,46 1,02 1105
    20 Pearl Verbeeten 11,19 4,98 0,82 865


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Jade Bosman 3:50,73 ---
    10 Esmee Stok 3:52,92 ---
    12 Bibi van 't Veld 4:01,15 3:48,36
    21 Pearl Verbeeten 4:54,17 ---
    Jytte Spek DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    2 Christina van Tiel 7,07 4,18 3,56 1249
    6 Eva van Rijswijk 7,32 3,22 3,29 1067
    12 Noor Krispijn 7,89 3,51 2,86 898
    13 Evi Geluk 7,77 2,86 3,00 892
    17 Caithlyn Van Dorp 8,25 2,73 2,55 709
    18 Feline Baan 8,53 2,56 2,56 652


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Noor Krispijn 4:16,66 ---
    6 Eva van Rijswijk 4:18,90 ---
    8 Evi Geluk 4:24,83 ---
    12 Feline Baan 4:44,70 ---
    14 Caithlyn Van Dorp 5:02,73 ---
    Christina van Tiel DNS ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    10 Benthe Spek 8,45 10,17 2,25 610


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Benthe Spek 2:41,54 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Valerie Sies 8,06 11,92 2,94 843


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Valerie Sies 2:47,23 ---


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    4 Patty Mich... Burgman 31,79 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Patty Mich... Burgman 9,65 ---
    5 Susie Wittenbols 8,54 ---


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Susie Wittenbols 1,60 ---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Susie Wittenbols 4,52 -1.7 m/s---