Vereniging 'AV Zeewolde' op 'Trainingspakkenwedstrijd 2018'

Prijzen

Robin Hakvoort
  • IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - 100m - 14,05
Evert Eveleens
  • IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - 100m - 17,31
Robin Hakvoort
  • IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - 800m - 2:51,98
Evert Eveleens
  • IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - 800m - 3:17,59
Leon Gombert
  • IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - Discus - 20,68
Robin Hakvoort
  • IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - Discus - 18,86
Evert Eveleens
  • IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - Discus - 18,56
Robin Hakvoort
  • IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - Ver - 4,08
Evert Eveleens
  • IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - Ver - 3,23
Bart Jonker
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,60
Rick van der Meer
  • Jongens Junior C - 200m - 26,94
Rick van der Meer
  • Jongens Junior C - 600m - 1:38,57
Rick van der Meer
  • Jongens Junior C - Ver - 4,94
Araya Wolfs
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1748 punten
  • 80 meter   11,9
  • 80 meter horden (76cm)   15,2
  • Discuswerpen 1 kilogram   12,33
  • Kogelstoten 3 kilogram   5,00
  • Verspringen   4,32
Jonathan van Lien
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1615 punten
  • 80 meter   12,7
  • 80 meter horden (76cm)   16,1
  • Discuswerpen 1 kilogram   13,60
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,90
  • Verspringen   3,77
Martijn Schoemaker
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 2501 punten
  • 80 meter   10,5
  • 80 meter horden (76cm)   13,9
  • Discuswerpen 1 kilogram   20,59
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,16
  • Verspringen   4,59
Quin van de Klok
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1208 punten
  • 60 meter   10,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,26
  • Verspringen   3,43
Quirijn Pastoor
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1330 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,01
  • Hoogspringen   1,05
Damian Verweij
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 149 punten
  • 40 meter   7,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,72
  • Verspringen   3,06
Timo van Lien
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 163 punten
  • 40 meter   8,3
  • Vortexwerpen   11,04
  • Verspringen   2,28
Thijmen Versteeg
  • Jongens Pupil E - Meerkamp - 127 punten
  • 40 meter   8,7
  • Medicienbalstoten   2,50
  • Verspringen   2,29
Joep van Oijen
  • Masters Mannen - Speer - 37,12
Gina Fijma
  • IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 100m - 19,23
Jody Stegeman
  • IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 100m - 21,87
Kim Fijma
  • IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 100m - 24,80
Jody Stegeman
  • IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 800m - 5:06,36
Gina Fijma
  • IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 800m - 5:33,30
Kim Fijma
  • IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 800m - 5:39,15
Jody Stegeman
  • IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Discus - 11,14
Gina Fijma
  • IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Discus - 7,99
Kim Fijma
  • IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Discus - 7,88
Jody Stegeman
  • IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Ver - 2,31
Gina Fijma
  • IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Ver - 1,67
Kim Fijma
  • IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Ver - 1,30
Noa Harteman
  • Meisjes Junior C - 1500m - 6:15,29
Dana Buitenhuis
  • Meisjes Junior C - 3000m - 13:06,99
Noa Harteman
  • Meisjes Junior C - 3000m - 13:58,35
Dana Buitenhuis
  • Meisjes Junior C - 80mH - 15,76
Elin Buitenhuis
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1561 punten
  • 60 meter   9,3
  • 60 meter horden (76cm)   13,0
  • Discuswerpen 1 kilogram   12,52
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,25
  • Verspringen   3,43
Iris van Eerde
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 185 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,88
  • Verspringen   3,56
Rosalie Kriek
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 172 punten
  • 60 meter   10,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,79
  • Verspringen   3,35
Carina Pastoor
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 209 punten
  • 40 meter   7,8
  • Vortexwerpen   15,24
  • Verspringen   2,91
Luna Meinten
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 167 punten
  • 40 meter   8,3
  • Vortexwerpen   8,43
  • Verspringen   2,38
Maud Langendijk
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 139 punten
  • 40 meter   8,6
  • Vortexwerpen   6,70
  • Verspringen   2,28
 

IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Robin Hakvoort 14,05 +0.5 m/s---
3 Evert Eveleens 17,31 +0.5 m/s---
4 Bjorn te Velde 19,89 -0.7 m/s---
5 Sjoerd Waterreus 23,58 -0.7 m/s---
6 Leon Gombert 24,57 +0.5 m/s---
Jan-Pieter...Schelling DNS ---
Rick Petersen DNS ---


IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Robin Hakvoort 2:51,98 ---
3 Evert Eveleens 3:17,59 ---
4 Bjorn te Velde 5:29,99 ---
5 Sjoerd Waterreus 5:40,04 ---
Jan-Pieter...Schelling DNS ---
Rick Petersen DNS ---
Leon Gombert DNS ---


IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Leon Gombert 20,68 ---
2 Robin Hakvoort 18,86 ---
3 Evert Eveleens 18,56 ---
5 Sjoerd Waterreus 8,13 ---
Jan-Pieter...Schelling DNS ---
Rick Petersen DNS ---
Bjorn te Velde DNS ---


IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Robin Hakvoort 4,08 ---
3 Evert Eveleens 3,23 ---
4 Bjorn te Velde 2,32 ---
5 Sjoerd Waterreus 1,80 ---
6 Leon Gombert 1,45 ---
Jan-Pieter...Schelling DNS ---
Rick Petersen DNS ---


Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
4 Bart Jonker 13,47 +0.2 m/s---


Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Bart Jonker 1,60 ---


Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
Thomas Bos DNS ---


Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
4 Thomas Bos 25,77 -0.4 m/s---


Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
6 Thomas Bos 24,33 ---


Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
5 Thomas Bos 4,84 ---


Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
12 Dawi van den Boogert 15,23 -1.6 m/s---
14 Bas Jelierse 15,90 -1.6 m/s---


Jongens Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Rick van der Meer 26,94 -1.6 m/s---
5 Jouke Westerhof 30,38 -2.1 m/s---
6 Dawi van den Boogert 30,41 -0.4 m/s---
Merijn Dekker DNS ---


Jongens Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Rick van der Meer 1:38,57 ---
5 Jouke Westerhof 1:52,72 ---


Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
4 Tim Jonker 19,94 ---
11 Milan Roos 10,83 ---
Bas Jelierse DNS ---


Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
7 Tim Jonker 19,41 ---
8 Dawi van den Boogert 18,14 ---


Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
4 Rick van der Meer 1,45 ---
9 Jouke Westerhof 1,30 ---
11 Bas Jelierse 1,25 ---
14 Tim Jonker 1,15 ---
15 Milan Roos 1,10 ---
Merijn Dekker DNS ---


Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Rick van der Meer 4,94 ---
9 Bas Jelierse 3,60 ---
15 Milan Roos 2,82 ---
Merijn Dekker DNS ---


Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam 80m80mHDiscusKogelVerPunten totaal
1 Araya Wolfs 11,87 15,12 12,33 5,00 4,32 1748
3 Jonathan van Lien 12,62 16,08 13,60 6,90 3,77 1615
5 Aaron Bos 12,76 16,57 12,83 5,77 3,57 1438
6 Ezra van den Boogert 12,54 17,47 12,67 5,01 3,94 1430
9 Finn van der Es 13,54 18,81 9,08 5,40 3,21 1028
10 Rasmus van Werkhoven 13,67 18,56 8,10 4,54 3,40 978
11 Mathijs de Winter 14,37 19,51 10,90 5,53 2,80 883
12 Sven Poelman 14,15 21,29 10,25 5,32 3,19 874
16 Julian Kriek 16,40 22,70 11,19 4,63 2,79 533


Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam 80m80mHDiscusKogelVerPunten totaal
1 Martijn Schoemaker 10,46 13,83 20,59 8,16 4,59 2501
4 Senna Kampinga 12,23 16,82 14,65 5,65 3,98 1604
5 Tjade Smelt 13,61 18,30 16,19 6,52 3,42 1327
9 Jari van der Voorn 11,62 17,51 DNS 6,29 DNS 1075
11 Guus Veenvliet 14,53 21,04 11,94 6,42 2,69 858
12 Siebe Westerhof 13,95 DNS 10,54 4,01 3,24 773


Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
3 Quin van de Klok 10,22 5,26 3,43 1208
4 Ewoud van Schaik 9,88 4,44 3,45 1207
5 Jaron Hamoen 10,44 5,33 3,27 1148
8 Finn Hart 10,24 4,50 2,89 1044
10 Bjorn Klein 10,77 4,83 3,10 1036
14 Justin van Dam 10,58 3,70 3,09 976
15 Daan Keijzer 10,92 5,02 2,80 970
26 Luca Krijger 12,15 2,64 2,31 542
28 Daan Jansen DNS DNS DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Zeewolde JPA1-1 AV Zeewolde - JPA1 4 39,85 6
2 JPA1 Team2 AV Zuidwal - JPA1 4 41,86 5
3 AV Zeewolde JPA1-2 AV Zeewolde - JPA1 4 42,70 4
4 JPA1 Team1 AV Zuidwal - JPA1 4 42,85 3
5 JPA1 Tempo Tempo AV - JPA1 4 43,82 2
6 JPA1 BAV BAV - JPA1 4 45,54 1


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Quirijn Pastoor 9,59 6,01 1,05 1330
13 Keano Smits 10,73 5,29 0,95 1040
14 Fynn Jacops 10,68 4,85 0,95 1017
16 Jochem van den Berg 11,09 5,21 0,95 988


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JPA2 Team1 AV Zuidwal - JPA2 4 39,10 5
2 AV Zeewolde JPA2 AV Zeewolde - JPA2 4 39,67 4
3 JPA2 team 1 Tempo Tempo AV - JPA2 4 40,82 3
4 JPA2 team 2 Tempo Tempo AV - JPA2 1 41,34 2
5 JPA2 Team2 AV Zuidwal - JPA2 4 41,35 1


Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
3 Damian Verweij 7,52 4,72 3,06 149
5 Julian Krist 7,33 3,67 3,23 149
7 GIjs Langendijk 7,71 5,03 2,62 132
10 Niek Lippinkhof 8,03 4,22 2,74 120
11 Matthias Maasse 7,67 3,35 2,70 119
16 Oscar Jongema 8,32 3,32 2,60 98
17 Robin Versteeg 8,27 2,84 2,55 93
20 Wouter Kooij 10,00 4,11 1,95 60


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JPB Team1 AV Zuidwal - JPB 4 28,67 4
2 AV Zeewolde JPB1 AV Zeewolde - JPB 4 29,47 3
3 JPB Tempo Tempo AV - JPB 4 30,58 2
4 AV Zeewolde JPB2 AV Zeewolde - JPB 4 33,24 1


Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
5 Jasper van Schaik 7,61 14,59 3,25 195
11 Bas Vastenburg 8,17 8,06 2,07 101
17 Jelmer Dekker 10,79 13,74 1,97 79
20 Tobias Brinker DNS 10,40 DNS 35
21 Mads Smit DNS DNS DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JPC Team1 AV Zuidwal - JPC 4 31,00 5
2 JPC Team2 AV Zuidwal - JPC 4 32,63 4
3 JPCD BAV BAV - JPC 4 32,86 3
4 AV Zeewolde JPC AV Zeewolde - JPC 4 33,54 2
5 JPC Tempo Tempo AV - JPC 4 35,28 1


Jongens Pupil D - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Timo van Lien 8,22 11,04 2,28 163


Jongens Pupil E - Meerkamp

# Naam 40mM-balVerPunten totaal
1 Thijmen Versteeg 8,62 2,50 2,29 127


Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Joep van Oijen M45 37,12 ---


IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Gina Fijma 19,23 +0.5 m/s---
2 Jody Stegeman 21,87 +0.5 m/s---
3 Kim Fijma 24,80 +0.5 m/s---


IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jody Stegeman 5:06,36 ---
2 Gina Fijma 5:33,30 ---
3 Kim Fijma 5:39,15 ---


IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jody Stegeman 11,14 ---
2 Gina Fijma 7,99 ---
3 Kim Fijma 7,88 ---


IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jody Stegeman 2,31 ---
2 Gina Fijma 1,67 ---
3 Kim Fijma 1,30 ---


Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
6 Luna Mulder 12,57 -0.6 m/s---


Meisjes Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Noa Harteman 6:15,29 ---


Meisjes Junior C - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Dana Buitenhuis 13:06,99 ---
2 Noa Harteman 13:58,35 ---


Meisjes Junior C - 80 meter horden

# Naam Res OBP
3 Dana Buitenhuis 15,76 -0.5 m/s---


Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
9 Esther Moerland 14,85 ---


Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
12 Esther Moerland 10,08 ---


Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
5 Noa Harteman 1,25 ---
5 Luna Mulder 1,25 ---
8 Esther Moerland 1,20 ---


Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
5 Dana Buitenhuis 3,69 ---
7 Noa Harteman 3,44 ---
9 Luna Mulder 3,32 ---
12 Esther Moerland 2,80 ---


Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam 60m60mHDiscusKogelVerPunten totaal
3 Elin Buitenhuis 9,30 12,92 12,52 6,25 3,43 1561
17 Carlijn Teeuwen 13,18 DNS 9,14 3,98 2,10 278


Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam 60m60mHDiscusKogelVerPunten totaal
10 Elieke Kars 10,01 13,57 11,85 4,77 3,14 1221
15 Martina Hany Gerges DNS DNS DNS DNS DNS 0
15 Khia Kortstam DNS DNS DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
2 Iris van Eerde 9,99 4,88 3,56 185
3 Rosalie Kriek 10,19 4,79 3,35 172
14 Dominique Poelhekke 11,45 3,67 2,36 97
15 Robin Kolk 12,58 3,21 2,47 75


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 MPA1 Team1 AV Zuidwal - MPA1 4 41,21 3
2 MPA1 tempo Tempo AV - MPA1 4 42,50 2
3 AV Zeewolde MPA1 AV Zeewolde - MPA1 4 42,94 1


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
7 Rebecca van Pagée 10,97 3,67 1,05 965
11 Damaris van Berkel 11,84 4,82 DNS 568


Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
7 Loïs den Bakker 7,40 3,09 2,95 144
10 Alicia Colet 8,11 3,61 2,70 121
15 Kim Riezebos 8,48 3,60 2,44 103
21 Lauren van der Haar 9,06 2,69 1,96 65
22 Sterre Hopkins DNS 2,71 2,20 48


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 MPB Team1 AV Zuidwal - MPB 4 29,49 5
2 MPB Tempo Tempo AV - MPB 4 30,42 4
3 MPB BAV BAV - MPB 4 30,92 3
4 AV Zeewolde MPB AV Zeewolde - MPB 4 31,93 2
5 MPB Team2 AV Zuidwal - MPB 4 32,01 1


Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Carina Pastoor 7,79 15,24 2,91 209
9 Marije Kars 7,93 7,02 2,63 144
13 Rosalie Meints 8,55 6,37 2,29 106


Meisjes Pupil D - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
2 Luna Meinten 8,25 8,43 2,38 167
3 Maud Langendijk 8,54 6,70 2,28 139
4 Femke Jongema 9,23 3,89 1,83 73