Vereniging 'Tempo AV' op 'Trainingspakkenwedstrijd 2018'

Prijzen

Job van den End
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:34,75
Ruben Kurvers
  • Jongens Junior B - 110mH - 18,06
Karel Out
  • Jongens Junior B - Speer - 43,29
Karel Out
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,65
Milko Bos
  • Jongens Junior C - 100m - 13,05
Abel Stoker
  • Jongens Junior C - 100m - 13,06
Olivier van der Heiden
  • Jongens Junior C - 100m - 13,35
Ruben Panken
  • Jongens Junior C - 200m - 28,05
Quintin Janse
  • Jongens Junior C - 600m - 1:42,84
Imme van den End
  • Jongens Junior C - 1500m - 5:12,69
Abel Stoker
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,56
Binne Brok
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,61
Abel Stoker
  • Jongens Junior C - Discus - 38,88
Milko Bos
  • Jongens Junior C - Discus - 29,89
Ruben Panken
  • Jongens Junior C - Discus - 22,58
Abel Stoker
  • Jongens Junior C - Speer - 36,71
Olivier van der Heiden
  • Jongens Junior C - Speer - 27,41
Tobias Boekeloo
  • Jongens Junior C - Speer - 27,41
Luc de Bruin
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Binne Brok
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Olivier van der Heiden
  • Jongens Junior C - Ver - 4,42
Luca Dooper
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1722 punten
  • 80 meter   11,9
  • 80 meter horden (76cm)   15,8
  • Discuswerpen 1 kilogram   12,75
  • Kogelstoten 3 kilogram   5,66
  • Verspringen   4,18
Bas Nolsen
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1767 punten
  • 80 meter   13,6
  • 80 meter horden (76cm)   17,3
  • Discuswerpen 1 kilogram   28,31
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,51
  • Verspringen   3,38
Tomas Paimans
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1286 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,51
  • Verspringen   3,32
Sander Janse
  • Masters Mannen - 200m - 27,37
Peter de Bruin
  • Masters Mannen - 200m - 37,09
Sander Janse
  • Masters Mannen - 600m - 1:38,49
Jeroen Eversen
  • Masters Mannen - Discus - 24,78
Jeroen Eversen
  • Masters Mannen - Speer - 25,23
Jurriaan Wesselink
  • Senioren mannen - 100m - 11,88
Jochem Sluijter
  • Senioren mannen - 100m - 12,50
Daan Alers
  • Senioren mannen - 100m - 12,50
Jurriaan Wesselink
  • Senioren mannen - 200m - 24,10
Daan Alers
  • Senioren mannen - 200m - 24,72
David Vos
  • Senioren mannen - 1500m - 4:43,46
Ruben Harmsen
  • Senioren mannen - 1500m - 5:12,39
Ruben Harmsen
  • Senioren mannen - 110mH - 16,80
Oscar Heijdra
  • Senioren mannen - Discus - 28,57
Jurriaan Wesselink
  • Senioren mannen - Speer - 48,10
Oscar Heijdra
  • Senioren mannen - Speer - 34,12
Ruben Harmsen
  • Senioren mannen - Hoog - 1,75
Daan Alers
  • Senioren mannen - Ver - 5,16
Milja van Dael
  • Masters Vrouwen - 600m - 2:17,37
Milja van Dael
  • Masters Vrouwen - Discus - 15,58
Milja van Dael
  • Masters Vrouwen - Speer - 19,89
Leonie Lake
  • Meisjes Junior A - 100m - 13,86
Leonie Lake
  • Meisjes Junior A - 200m - 28,98
Leonie Lake
  • Meisjes Junior A - 600m - 1:53,19
Selina Voss
  • Meisjes Junior B - 1500m - 5:55,57
Selina Voss
  • Meisjes Junior B - 3000m - 13:37,41
Lieke Blommestein
  • Meisjes Junior B - 100mH - 17,04
Sietske Wiemer
  • Meisjes Junior B - Discus - 23,92
Inge Slootbeek
  • Meisjes Junior B - Discus - 20,43
Inge Slootbeek
  • Meisjes Junior B - Speer - 23,09
Lieke Blommestein
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,48
Wies Rosenberg
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,15
Eva Tops
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,69
Wies Rosenberg
  • Meisjes Junior C - 200m - 28,83
Puk Terpstra
  • Meisjes Junior C - 200m - 29,79
Puk Terpstra
  • Meisjes Junior C - 600m - 1:55,09
Ffion van Gulik
  • Meisjes Junior C - 600m - 2:11,12
Eva Tops
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,23
Xiaryviënne Servinus
  • Meisjes Junior C - Discus - 27,32
Femke Akkermans
  • Meisjes Junior C - Discus - 20,84
Ffion van Gulik
  • Meisjes Junior C - Discus - 20,54
Ffion van Gulik
  • Meisjes Junior C - Speer - 32,28
Eva Tops
  • Meisjes Junior C - Speer - 22,33
Xiaryviënne Servinus
  • Meisjes Junior C - Speer - 21,35
Puk Terpstra
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,31
Fenna van Gulik
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1909 punten
  • 60 meter   9,4
  • 60 meter horden (76cm)   12,2
  • Discuswerpen 1 kilogram   20,87
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,50
  • Verspringen   3,64
Danielle Grijpink
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1696 punten
  • 60 meter   9,3
  • 60 meter horden (76cm)   12,6
  • Discuswerpen 1 kilogram   13,96
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,77
  • Verspringen   3,58
Yorinde Speear
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 197 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,49
  • Verspringen   3,67
Chloé Matzer
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1347 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,61
  • Hoogspringen   1,20
Fieke Terpstra
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 162 punten
  • 40 meter   7,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,02
  • Verspringen   3,32
Emma Bayens
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 162 punten
  • 40 meter   7,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,54
  • Verspringen   2,88
Chiara Cadogan
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 175 punten
  • 40 meter   7,7
  • Vortexwerpen   9,94
  • Verspringen   2,78

Hoogtepunten

Fenna van Gulik MJD2 60m
  • 9,33
  • Luca Dooper JJD1 Ver
  • 4,18
  • Danielle Grijpink MJD2 60m
  • 9,24
  • Chloé Matzer MPA2 60m
  • 9,59
  • Luca Dooper JJD1 80m
  • 11,89
  • Noor Köllmann MJD2 60m
  • 9,29
  • Bas Nolsen JJD2 Kogel
  • 9,51
  • Bas Nolsen JJD2 Discus
  • 28,31
  • Chloé Matzer MPA2 Hoog
  • 1,20
  • Tomas Paimans JPA1 60m
  • 10,07
  •  

    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Job van den End 4:34,75 4:32,00


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    6 Ruben Kurvers 12,94 +0.2 m/s---
    7 Marijn Bleeker 12,98 +0.2 m/s---


    Jongens Junior B - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Ruben Kurvers 18,06 -0.8 m/s---


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Karel Out DNS ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Karel Out 43,29 ---
    5 Marijn Bleeker 26,02 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Karel Out 1,65 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    6 Ruben Kurvers 4,82 ---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Milko Bos 13,05 -1.1 m/s---
    2 Abel Stoker 13,06 -0.7 m/s---
    3 Olivier va...er Heiden 13,35 -2.2 m/s---
    6 Ruben Panken 14,14 -2.2 m/s---
    9 Maxim Roos 14,23 -2.2 m/s---
    13 Gijs van Hulten 15,37 -1.6 m/s---
    Thijmen Pruijmboom DNS ---


    Jongens Junior C - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Ruben Panken 28,05 -2.1 m/s---
    4 Maxim Roos 29,43 -2.1 m/s---
    Binne Brok DNS ---


    Jongens Junior C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Quintin Janse 1:42,84 ---
    4 Ruben Panken 1:51,35 ---
    Maxim Roos --- ---


    Jongens Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Imme van den End 5:12,69 ---
    Thijmen Pruijmboom DNS ---


    Jongens Junior C - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Tobias Boekeloo DNS ---


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Abel Stoker 15,56 -1.0 m/s---
    2 Binne Brok 15,61 -1.0 m/s---
    6 Quintin Janse 22,11 -1.0 m/s---


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Abel Stoker 38,88 ---
    2 Milko Bos 29,89 ---
    3 Ruben Panken 22,58 ---
    5 Gijs van Hulten 17,27 ---
    6 Quintin Janse 16,54 ---
    Luc de Bruin DNS 24,50
    Binne Brok DNS ---


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Abel Stoker 36,71 ---
    3 Olivier va...er Heiden 27,41 ---
    3 Tobias Boekeloo 27,41 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Luc de Bruin 1,65 1,65
    1 Binne Brok 1,65 ---
    4 Tobias Boekeloo 1,45 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Olivier va...er Heiden 4,42 ---
    4 Maxim Roos 4,27 ---
    12 Gijs van Hulten 3,26 ---
    Quintin Janse DNS ---


    Jongens Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 80m80mHDiscusKogelVerPunten totaal
    2 Luca Dooper 11,89 15,76 12,75 5,66 4,18 1722
    7 Sem de Gooijer 12,49 17,87 11,34 4,72 3,73 1319
    8 Fidde van der Nagel 12,58 18,22 11,21 5,16 3,23 1214
    13 Max Coolen 14,41 20,01 11,26 5,22 2,84 853
    14 Iggy Kuijl 13,96 20,21 7,59 4,07 3,12 763


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 80m80mHDiscusKogelVerPunten totaal
    2 Bas Nolsen 13,52 17,24 28,31 9,51 3,38 1767
    8 Milan Majoor 13,18 18,54 12,38 5,83 3,31 1213
    13 Siebe-Joos...armentier 12,63 DNS DNS DNS 3,18 639
    15 Nick Witteveen 15,68 17,57 DNS 6,28 DNS 626
    16 Pepijn Gordon DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    2 Tomas Paimans 10,07 6,51 3,32 1286
    11 Tycho de Vries 10,41 4,77 2,85 1030
    13 Devi Slijp 10,87 5,11 2,93 1008
    20 Jelle Horsley 10,87 4,01 2,84 911
    21 Noah Majoor 11,13 4,15 2,81 883
    25 Rafaël Baetings 12,36 3,97 2,50 670
    27 Sem Witteveen DNS 4,21 2,61 525


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zeewolde JPA1-1 AV Zeewolde - JPA1 4 39,85 6
    2 JPA1 Team2 AV Zuidwal - JPA1 4 41,86 5
    3 AV Zeewolde JPA1-2 AV Zeewolde - JPA1 4 42,70 4
    4 JPA1 Team1 AV Zuidwal - JPA1 4 42,85 3
    5 JPA1 Tempo Tempo AV - JPA1 4 43,82 2
    6 JPA1 BAV BAV - JPA1 4 45,54 1


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    7 Jesse Bosch 10,21 4,59 1,05 1138
    8 Jonas Barten 10,37 5,45 1,00 1136
    12 Tijn Hagens 10,53 4,88 0,95 1040
    17 Rafael van...n Boogert 11,21 5,06 0,95 963
    18 Laurens Mulder 11,03 4,92 0,90 940
    20 Tygo van Benten 11,44 3,84 1,00 884
    21 Quinten Le...r Rijnen DNS DNS DNS 0
    21 Joseph Wa...t Mintjes DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPA2 Team1 AV Zuidwal - JPA2 4 39,10 5
    2 AV Zeewolde JPA2 AV Zeewolde - JPA2 4 39,67 4
    3 JPA2 team 1 Tempo Tempo AV - JPA2 4 40,82 3
    4 JPA2 team 2 Tempo Tempo AV - JPA2 1 41,34 2
    5 JPA2 Team2 AV Zuidwal - JPA2 4 41,35 1


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    8 Benjamin van Leijen 7,71 3,12 2,97 123
    9 Oliver Va...Den Bosch 7,67 3,80 2,65 121
    12 Jelmer Gouma 7,64 3,36 2,63 117
    13 Justin Maas 7,89 3,66 2,38 106
    18 Miguel Ranzijn 8,37 2,42 2,40 82


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPB Team1 AV Zuidwal - JPB 4 28,67 4
    2 AV Zeewolde JPB1 AV Zeewolde - JPB 4 29,47 3
    3 JPB Tempo Tempo AV - JPB 4 30,58 2
    4 AV Zeewolde JPB2 AV Zeewolde - JPB 4 33,24 1


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    9 Maikel van de Kooij 7,90 7,45 2,81 133
    10 Jim Pankow 8,64 9,89 2,24 104
    14 Joshua Baetings 9,36 12,69 2,01 94
    15 Lucas de Noo 8,67 7,88 2,18 91


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPC Team1 AV Zuidwal - JPC 4 31,00 5
    2 JPC Team2 AV Zuidwal - JPC 4 32,63 4
    3 JPCD BAV BAV - JPC 4 32,86 3
    4 AV Zeewolde JPC AV Zeewolde - JPC 4 33,54 2
    5 JPC Tempo Tempo AV - JPC 4 35,28 1


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Sander Janse M40 27,37 -1.2 m/s27,30
    2 Peter de Bruin M50 37,09 -1.6 m/s---


    Masters Mannen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sander Janse M40 1:38,49 ---


    Masters Mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Jeroen Eversen M45 24,78 ---


    Masters Mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Jeroen Eversen M45 25,23 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Jurriaan Wesselink 11,88 -2.5 m/s11,50
    3 Jochem Sluijter 12,50 -1.2 m/s12,25
    3 Daan Alers 12,50 -2.5 m/s11,98
    6 Oscar Heijdra 13,17 -1.2 m/s12,30


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Jurriaan Wesselink 24,10 -0.6 m/s23,20
    3 Daan Alers 24,72 -0.6 m/s24,50


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 David Vos 4:43,46 4:35,00
    2 Ruben Harmsen 5:12,39 4:45,00


    Senioren mannen - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Ruben Harmsen 16,80 -0.8 m/s16,50


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Oscar Heijdra 28,57 29,50


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Jurriaan Wesselink 48,10 49,50
    2 Oscar Heijdra 34,12 39,95


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Ruben Harmsen 1,75 1,75


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Daan Alers 5,16 6,09


    Masters Vrouwen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Milja van Dael V45 2:17,37 ---


    Masters Vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Milja van Dael V45 15,58 ---


    Masters Vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Milja van Dael V45 19,89 ---


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Leonie Lake 13,86 -1.8 m/s---


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Leonie Lake 28,98 -1.6 m/s---


    Meisjes Junior A - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Leonie Lake 1:53,19 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Inge Slootbeek 14,33 -1.1 m/s---
    5 Lieke Blommestein 14,41 -1.1 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    5 Sietske Wiemer 30,86 -1.6 m/s---


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Selina Voss 5:55,57 ---


    Meisjes Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Selina Voss 13:37,41 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Lieke Blommestein 17,04 -1.6 m/s---


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Sietske Wiemer 23,92 ---
    3 Inge Slootbeek 20,43 ---
    4 Yildiz Turan 19,77 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Inge Slootbeek 23,09 ---
    4 Sietske Wiemer 21,57 ---
    Yildiz Turan DNS ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Lieke Blommestein 4,48 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Wies Rosenberg 11,15 -0.3 m/s---
    3 Eva Tops 11,69 -0.3 m/s---
    4 Kirsten Post 11,97 -0.6 m/s---
    8 Xiaryviën... Servinus 12,72 -0.3 m/s---


    Meisjes Junior C - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Wies Rosenberg 28,83 -0.9 m/s---
    2 Puk Terpstra 29,79 -0.9 m/s---
    5 Suus Wiemer 33,17 -1.7 m/s---


    Meisjes Junior C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Puk Terpstra 1:55,09 ---
    3 Ffion van Gulik 2:11,12 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Eva Tops 14,23 -0.4 m/s---


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Xiaryviën... Servinus 27,32 ---
    2 Femke Akkermans 20,84 ---
    3 Ffion van Gulik 20,54 ---
    4 Eva Tops 19,42 ---
    5 Isabel Eversen 18,65 ---
    8 Kirsten Post 15,10 ---
    10 Marit van Elderen 14,28 ---
    Nadya Hehenkamp DNS ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Ffion van Gulik 32,28 ---
    2 Eva Tops 22,33 ---
    3 Xiaryviën... Servinus 21,35 ---
    5 Wies Rosenberg 18,18 ---
    6 Kirsten Post 18,05 ---
    8 Isabel Eversen 16,72 ---
    9 Marit van Elderen 14,89 ---
    11 Suus Wiemer 11,70 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Femke Akkermans DNS ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Puk Terpstra 4,31 ---
    6 Suus Wiemer 3,59 ---
    Nadya Hehenkamp DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 60m60mHDiscusKogelVerPunten totaal
    4 Valerie Eversen 10,10 14,80 13,23 7,37 3,11 1311
    5 Marleen Hehenkamp 9,87 16,30 15,81 6,68 3,22 1297
    10 Anne Dijkhuizen 10,45 13,77 8,68 5,17 2,68 995
    11 Mare van Woerden 10,77 15,20 6,30 4,42 2,87 789
    12 Myrthe Lemans 11,05 15,27 8,68 4,03 2,93 784
    13 Yfke Hagens 10,94 15,00 8,00 4,69 2,44 746
    14 Hanne Sint Nicolaas 10,90 17,98 8,13 4,51 2,66 645
    15 Rebecca Tromp 11,32 DNS 10,05 4,63 2,39 601
    18 Jiske Terpstra DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 60m60mHDiscusKogelVerPunten totaal
    1 Fenna van Gulik 9,33 12,17 20,87 7,50 3,64 1909
    2 Danielle Grijpink 9,24 12,57 13,96 6,77 3,58 1696
    5 Noor Köllmann 9,29 13,63 14,74 7,07 3,81 1681
    7 Luna Vermeiren 9,90 14,21 13,34 7,46 3,39 1445
    8 Anna Bosch 10,03 14,28 14,54 6,34 3,19 1341


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Yorinde Speear 9,53 4,49 3,67 197
    5 Cecilia Tromp 10,30 4,47 3,32 164
    8 Sterre Penders 10,90 4,37 3,08 140
    12 Lilly Huntink 11,84 4,05 2,74 106
    13 Junia Poort 11,83 3,76 2,59 98


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPA1 Team1 AV Zuidwal - MPA1 4 41,21 3
    2 MPA1 tempo Tempo AV - MPA1 4 42,50 2
    3 AV Zeewolde MPA1 AV Zeewolde - MPA1 4 42,94 1


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Chloé Matzer 9,59 4,61 1,20 1347
    6 Anne Brouwer 10,18 5,55 1,10 1245
    10 Charlotte Kolster 11,25 3,84 0,90 833
    12 Stella Gerritsen DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPA2 Team1 AV Zuidwal - MPA2 4 39,71 2
    2 MPA2 Tempo Tempo AV - MPA2 2 39,82 1


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    1 Fieke Terpstra 7,22 3,02 3,32 162
    2 Emma Bayens 7,27 4,54 2,88 162
    5 Liv Kriek 7,56 3,60 3,07 149
    12 Fiore Zwart 7,95 2,63 2,60 110
    20 Anne Weersink 9,03 2,27 2,29 71
    23 Lisanne Van Veen DNS DNS 2,07 26


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPB Team1 AV Zuidwal - MPB 4 29,49 5
    2 MPB Tempo Tempo AV - MPB 4 30,42 4
    3 MPB BAV BAV - MPB 4 30,92 3
    4 AV Zeewolde MPB AV Zeewolde - MPB 4 31,93 2
    5 MPB Team2 AV Zuidwal - MPB 4 32,01 1


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    3 Chiara Cadogan 7,68 9,94 2,78 175
    7 Emma Vermeij 8,24 10,48 2,58 151
    10 Ilse Fokker 8,46 8,91 2,43 129
    14 Maxine Kolsters 8,41 5,76 2,14 101
    15 Eva Schurink 8,57 5,53 2,18 96
    16 Kiki van der Veen 8,79 6,32 2,18 95
    20 Julia Floor Tabak 9,18 5,43 1,87 68
    21 Lieve Penders DNS DNS 2,71 60
    22 Benthe Horsley DNS 3,87 2,40 51


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPC1 Tempo Tempo AV - MPC 4 32,27 5
    2 MPC Team2 AV Zuidwal - MPC 4 33,00 4
    3 MPC Team1 AV Zuidwal - MPC 4 34,12 3
    4 MPC2 Tempo Tempo AV - MPC 4 35,10 2
    5 MPCD BAV BAV - MPC 4 35,12 1