Vereniging 'ARV Achilles' op 'Avondwedstrijd ARV Achilles'

Prijzen

Raymond de Bruijn
  • Jongens Junioren - 100m - 12,14
Ruben Baljon
  • Jongens Junioren - 800m - 2:19,22
Ravi Mohunlol
  • Jongens Junioren - 3000m - 11:28,02
Steyn Mulder
  • Jongens Junioren - Polshoog - 2,65
Raymond de Bruijn
  • Jongens Junioren - Ver - 5,45
Kees Lazeroms
  • Masters mannen - 3000m - 10:29,77
Corné van Beek
  • Masters mannen - 3000m - 11:27,75
Wilco Verwijmeren
  • Masters mannen - Kogel - 7,68
Wilco Verwijmeren
  • Masters mannen - Kogel - 7,63
Rick Lambregts
  • Senioren mannen - 800m - 2:02,96
Robin van der Sanden
  • Senioren mannen - Kogel - 10,78
Robin van der Sanden
  • Senioren mannen - Hoog - 1,85
Alex Heijnemans
  • Senioren mannen - Polshoog - 3,60
Jose van der Linden
  • Masters vrouwen - 3000m - 12:11,92
Karin de Wild
  • Masters vrouwen - 3000m - 13:20,94
Ellen den Arend
  • Masters vrouwen - 3000m - 14:05,48
Kaylee Damen
  • Meisjes Junioren - 800m - 3:09,52
Fleur Verwijmeren
  • Meisjes Junioren - Discus - 17,58
Fleur Verwijmeren
  • Meisjes Junioren - Kogel - 7,74
Kaylee Damen
  • Meisjes Junioren - Hoog - 1,25
Linda van der Sanden
  • Senioren vrouwen - Discus - 24,34
Linda van der Sanden
  • Senioren vrouwen - Ver - 5,05

Hoogtepunten

Robin van der Sanden Msen Hoog
  • 1,85
  • Lalenur Kilic MJB Ver
  • 4,34
  • Rick Lambregts Msen 800m
  • 2:02,96
  • Jose van der Linden Vmas 3000m
  • 12:11,92
  • Robin van der Sanden Msen Kogel
  • 10,78
  • Raymond de Bruijn JJA 100m
  • 12,14
  • Lalenur Kilic MJB 100m
  • 14,26
  • Linda van der Sanden Vsen Kogel
  • 8,57
  • Linda van der Sanden Vsen Ver
  • 5,05
  • Alex Heijnemans Msen Polshoog
  • 3,60
  •  

    Jongens Junioren - 100 meter

    # Naam Categorie 100m OBP
    3 Raymond de Bruijn ACHL JJA 12,14 +1.7 m/s12,14


    Jongens Junioren - 800 meter

    # Naam Categorie 800mOBP
    2 Ruben Baljon ACHL JJB 2:19,22 2:15,32


    Jongens Junioren - 3000 meter

    # Naam Categorie 3000mOBPPunten totaal
    3 Ravi Mohunlol ACHL JJB 11:28,02 10:30,00 330


    Jongens Junioren - Polsstokhoogspringen

    # Naam Categorie PolshoogOBP
    3 Steyn Mulder ACHL JJB 2,65 ---
    5 Koen Castelijns ACHL JJB 2,20 ---
    6 Sven Mouws ACHL JJB 2,10 ---


    Jongens Junioren - Verspringen

    # Naam Categorie Ver OBP
    2 Raymond de Bruijn ACHL JJA 5,45 m/s---


    Masters mannen - 3000 meter

    # Naam 3000mOBP
    1 Kees Lazeroms ACHL 10:29,77 11:00,00
    3 Corné van Beek ACHL 11:27,75 11:55,00
    4 Rob Luijkx ACHL 11:47,02 12:00,00
    7 Rini Verhoeven ACHL 13:33,00 13:30,00
    8 Wim Meijer ACHL 15:12,21 ---
    Bertus van Eekelen ACHL DNS 14:58,00
    Kees Van de Riet ACHL DNS 10:58,00
    Wilbert Touw ACHL DNS 10:30,00
    Kees de Hoon ACHL DNF 12:20,00
    Kees van de Sande ACHL DNF 13:30,00


    Masters mannen - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    5 Wilco Verwijmeren ACHL 15,80 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    2 Wilco Verwijmeren ACHL 7,68 ---


    Masters mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam KogelOBP
    1 Wilco Verwijmeren ACHL 7,63 ---


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    2 Rick Lambregts ACHL 2:02,96 2:00,00


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam 3000mOBP
    4 Jeffrey Faes ACHL 10:36,84 9:50,00
    5 Koen Starmans ACHL 11:53,22 12:45,00


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    Stephan Wapperom ACHL DNS 44,21


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    2 Robin van der Sanden ACHL 10,78 10,78


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam DiscusOBP
    Stephan Wapperom ACHL DNS 44,21


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Robin van der Sanden ACHL 1,85 1,90


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    1 Alex Heijnemans ACHL 3,60 3,90
    Joost Ketel ACHL DNS ---


    Masters vrouwen - 3000 meter

    # Naam 3000mOBP
    1 Jose van der Linden ACHL 12:11,92 12:15,00
    2 Karin de Wild ACHL 13:20,94 13:45,00
    3 Ellen den Arend ACHL 14:05,48 14:30,00
    4 Anita van Dorst ACHL 14:06,42 14:30,00
    5 Jacqueline Meijer ACHL 16:07,37 16:00,00


    Meisjes Junioren - 100 meter

    # Naam Categorie 100m OBPPunten totaal
    4 Lalenur Kilic ACHL MJB 14,26 +2.5 m/s14,25 468


    Meisjes Junioren - 800 meter

    # Naam Categorie 800mOBP
    2 Kaylee Damen ACHL MJC 3:09,52 2:55,00


    Meisjes Junioren - Discuswerpen

    # Naam Categorie DiscusOBP
    1 Fleur Verwijmeren ACHL MJC 17,58 18,13


    Meisjes Junioren - Kogelstoten

    # Naam Categorie KogelOBP
    4 Fleur Verwijmeren ACHL MJC 8,12 ---


    Meisjes Junioren - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Categorie KogelOBP
    1 Fleur Verwijmeren ACHL MJC 7,74 ---


    Meisjes Junioren - Hoogspringen

    # Naam Categorie HoogOBP
    3 Kaylee Damen ACHL MJC 1,25 ---


    Meisjes Junioren - Verspringen

    # Naam Categorie Ver OBP
    4 Lalenur Kilic ACHL MJB 4,34 m/s---
    6 Kaylee Damen ACHL MJC 4,06 m/s---


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam 3000mOBP
    6 Nicole Goossens ACHL 13:57,20 14:00,00


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    3 Linda van der Sanden ACHL 24,34 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    4 Linda van der Sanden ACHL 8,57 ---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Linda van der Sanden ACHL 5,05 m/s---