Vereniging 'AV Startbaan' op 'Pupillencompetitie regio 1, 3 & 4, wedstrijd 1, poule 5'

Prijzen

Morne van Veen
  • Jongens mini-mini - Meerkamp - 22 punten
  • 40 meter   9,0
  • 400 meter   1:47,3
  • Balwerpen   9,29
  • Verspringen   2,14
Noah Franco
  • Jongens mini-mini - Meerkamp - 21 punten
  • 40 meter   8,9
  • 400 meter   1:46,2
  • Balwerpen   7,96
  • Verspringen   2,00
Jayden Tsui
  • Jongens mini-mini - Meerkamp - 13 punten
  • 40 meter   10,3
  • 400 meter   2:20,6
  • Balwerpen   6,62
  • Verspringen   1,85
Manuel Pattiwael van Westerloo
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1462 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,37
  • Verspringen   3,71
Manuel Pattiwael van Westerloo
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:37,66
Niels van Bergen
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:35,57
Jarit Kershof
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:55,49
Maximilian van Buren
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1111 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   21,53
  • Verspringen   2,98
Leon den Ouden
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:14,84
Yaban Mentes
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 741 punten
  • 40 meter   8,5
  • Balwerpen   18,33
  • Verspringen   2,25
Julian Gewargis
  • Jongens Pupil Mini - 400m - 1:49,71
Yaban Mentes
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:35,22
Emelie Pattiwael van Westerloo
  • Meisjes mini-mini - Meerkamp - 12 punten
  • 40 meter   8,8
  • 400 meter   1:51,2
  • Balwerpen   5,20
  • Verspringen   2,19
Willemijn ter Veer
  • Meisjes mini-mini - Meerkamp - 7 punten
  • 40 meter   9,9
  • 400 meter   2:00,7
  • Balwerpen   3,82
  • Verspringen   1,40
Camilla Castino
  • Meisjes mini-mini - Meerkamp - 4 punten
  • 40 meter   DNF
  • 400 meter   2:25,2
  • Balwerpen   3,97
  • Verspringen   1,10
Sophie Lucas
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1580 punten
  • 60 meter   9,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,72
  • Verspringen   4,08
Sophie Lucas
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:49,42
Nora den Ouden
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:52,62
Maxime Zschuschen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1464 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,34
  • Hoogspringen   1,25
Lauren Timucin
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1365 punten
  • 40 meter   6,9
  • Balwerpen   20,56
  • Verspringen   3,66
Melody Eekelschot
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1104 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   16,40
  • Verspringen   3,31
Lauren Timucin
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:56,40
Gioia Pierik
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 963 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   13,66
  • Verspringen   3,07
Gioia Pierik
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:19,80
Evelina Havelkova
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:24,90
Kiara Jourdan
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 668 punten
  • 40 meter   8,4
  • Balwerpen   11,31
  • Verspringen   2,33
 

Jongens mini-mini - Meerkamp

# Naam 40m400mBalVerPunten totaal
1 Morne van Veen 9,00 1:47,24 9,29 2,14 22
2 Noah Franco 8,81 1:46,19 7,96 2,00 21
3 Jayden Tsui 10,30 2:20,53 6,62 1,85 13
4 Guus Seriese 10,19 2:17,21 5,44 1,24 12
5 Rayan Benzian 13,17 2:31,30 8,21 0,68 9
6 David Sumter 14,73 2:22,67 4,42 1,54 7


Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
2 Manuel Pa...Westerloo 9,42 6,37 3,71 1462
5 Noah Minamimoto 9,87 5,94 3,31 1280
7 Tijn Zwerver 10,17 6,49 3,26 1258
9 Iloy Buffing 10,53 6,85 3,28 1232
17 Stef Wijbenga 10,86 4,00 3,06 955
20 Valentino ... den Hout 11,83 5,76 2,85 919
22 Mika Riedel 11,34 4,77 2,80 899


Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
2 Manuel Pa...Westerloo 3:37,66 ---
4 Noah Minamimoto 3:46,62 ---
6 Stef Wijbenga 4:00,72 ---
10 Iloy Buffing 4:09,74 ---
18 Mika Riedel 4:32,30 ---
Tijn Zwerver DNF ---
Valentino ... den Hout DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV23 JPA1 - team 1 AV 1923 - JPA1 4 37,17 563
2 Startbaan JPA1 AV Startbaan - JPA1 4 37,19 562
3 Aalsmeer combi A - JPA1 4 39,25 478
4 AV23 JPA1 - team 2 AV 1923 - JPA1 4 40,44 434
5 AV23 JPA1 - team 3 AV 1923 - JPA1 4 43,60 328
6 Startbaan combi JPA1/JPA2 - JPA1 4 44,50 300


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
4 Steven Waasdorp 9,90 8,00 1,25 1541
6 Florian Hasse 9,33 6,05 1,20 1486
9 Senna Gerrits 9,37 6,73 1,05 1410
11 Bo de Buisonje 10,40 6,73 1,20 1358
13 Tobias Pierik 10,36 5,85 1,15 1274
14 Niels van Bergen 10,31 5,77 1,05 1203
16 Thijs Geels 10,50 6,13 1,00 1161
19 Guus van Reijsen 10,59 4,77 1,10 1133
20 Bjorn Post 11,05 5,77 1,05 1103
21 Ruben Bakker 11,10 4,30 1,15 1070
27 Juri Botic 11,60 5,12 0,95 921
29 Titiaan Kruijver 12,85 4,92 0,95 779


Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
3 Niels van Bergen 3:35,57 ---
5 Tobias Pierik 3:43,74 ---
10 Guus van Reijsen 4:06,08 ---
11 Ruben Bakker 4:07,04 ---
13 Bjorn Post 4:09,60 ---
14 Bo de Buisonje 4:17,28 ---
15 Steven Waasdorp 4:28,56 ---
16 Senna Gerrits 4:50,76 ---
17 Juri Botic 4:54,05 ---
18 Titiaan Kruijver 5:35,64 ---
Florian Hasse DNS ---
Thijs Geels DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Haarlemmermeer JPA2 AV Haarlemmermeer - JPA2 4 35,43 641
2 Startbaan JPA2 - team 1 AV Startbaan - JPA2 4 35,59 634
3 AV23 JPA2 - team 1 AV 1923 - JPA2 4 35,78 625
4 Startbaan JPA2 - team 2 AV Startbaan - JPA2 4 39,57 466
5 AKU JPA2 AKU - JPA2 4 39,86 455
6 AV23 JPA2 - team 2 AV 1923 - JPA2 4 40,60 428


Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
5 Jarit Kershof 7,44 18,64 3,27 1130
6 Philip Lam 7,46 16,84 3,10 1065
12 Vikram Hartman 7,38 11,95 2,81 942
18 Liam Jourdan 7,48 14,81 2,49 907
20 Ryan Waasdorp 8,22 15,80 2,64 823
24 Chris van Meerwijk 8,22 11,21 2,51 718
25 Kas Wijbenga 8,20 10,59 2,27 661
29 Mees Schuurmans 8,51 7,30 2,46 581
30 Herman van der Weij 8,80 10,54 2,22 560
33 Niels van Ginkel 9,54 5,82 1,93 301
34 Joek Heins DNS DNS 2,27 172


Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
2 Jarit Kershof 3:55,49 ---
6 Philip Lam 4:01,37 ---
10 Ryan Waasdorp 4:17,15 ---
13 Mees Schuurmans 4:24,13 ---
15 Vikram Hartman 4:26,49 ---
17 Joek Heins 4:31,82 ---
22 Liam Jourdan 4:44,24 ---
23 Herman van der Weij 4:46,74 ---
25 Kas Wijbenga 4:50,85 ---
26 Niels van Ginkel 5:16,35 ---
28 Chris van Meerwijk 5:41,45 ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV23 JPB - team 1 AV 1923 - JPB 4 28,02 512
2 Startbaan JPB - team 1 AV Startbaan - JPB 4 28,10 507
3 AKU JPB AKU - JPB 4 28,37 493
4 AV23 JPB - team 2 AV 1923 - JPB 4 30,40 397
5 AV23 JPB - team 3 AV 1923 - JPB 4 30,55 390
6 Startbaan JPB - team 2 AV Startbaan - JPB 4 34,43 239


Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
2 Maximilian van Buren 7,45 21,53 2,98 1111
4 Bram Haselaar 7,41 20,83 2,78 1069
9 Leon den Ouden 7,69 14,06 3,00 956
15 Stijn Bosma 8,65 15,39 2,51 724
20 Jamie Klimecki 8,09 9,50 2,40 683
21 Flynn Moor 8,40 12,58 2,33 678
22 Waldemar Baumann 8,41 14,75 2,15 678
23 Boris Ekkelkamp 8,40 14,12 2,17 672
29 Abel de Blaauw DNS DNS DNS 0
29 Sverre Brink DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
2 Leon den Ouden 2:14,84 ---
5 Bram Haselaar 2:19,95 ---
7 Maximilian van Buren 2:22,74 ---
9 Waldemar Baumann 2:31,75 ---
11 Jamie Klimecki 2:36,10 ---
17 Boris Ekkelkamp 2:45,19 ---
21 Stijn Bosma 2:59,56 ---
24 Flynn Moor 3:59,54 ---
Sverre Brink DNS ---
Abel de Blaauw DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Aalsmeer combi Jongens C/B - JPC 4 28,85 469
2 AV23 JPC - team 1 AV 1923 - JPC 4 29,28 448
3 Startbaan JPC - team 1 AV Startbaan - JPC 4 31,04 369
4 Startbaan JPC - team 2 AV Startbaan - JPC 4 33,03 289
4 AKU JPC AKU - JPC 4 33,05 289
6 AV23 JPC - team 2 AV 1923 - JPC 4 35,82 193


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
3 Yaban Mentes 8,49 18,33 2,25 741
5 Samuel Sumter 8,17 10,85 2,37 691
7 Luca Frederick 8,86 10,71 2,13 536
9 Julian Gewargis 8,70 8,45 2,11 509


Jongens Pupil Mini - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Julian Gewargis 1:49,71 ---


Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
2 Yaban Mentes 2:35,22 ---
6 Samuel Sumter 2:53,25 ---
7 Luca Frederick 3:01,99 ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV23 JPMini AV 1923 - JPMini 4 33,12 286
2 Startbaan JPMini AV Startbaan - JPMini 4 34,55 235


Meisjes mini-mini - Meerkamp

# Naam 40m400mBalVerPunten totaal
1 Emelie Pa...Westerloo 8,80 1:51,13 5,20 2,19 12
2 Willemijn ter Veer 9,88 2:00,67 3,82 1,40 7
3 Camilla Castino DNF 2:25,14 3,97 1,10 4


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Sophie Lucas 9,28 6,72 4,08 1580
5 Evelien va...Vilsteren 10,17 4,67 3,42 1172
6 Nora den Ouden 10,32 4,66 3,51 1168
13 Frederiek van Wetten 10,28 4,03 3,09 1044
16 Lisa de Vries 11,13 4,73 2,95 953
17 Senna Ponsen 11,10 4,25 3,02 936
18 Junia Roelevink 11,15 4,28 2,93 914
20 Jasmijn van Til 11,21 4,39 2,82 892
21 Nina Delen 11,31 4,06 2,94 880
23 Famke van der Zouw 11,86 4,44 3,00 857
26 Merel Schipper 11,30 3,83 2,74 823
30 Ediah Apolloni 12,61 3,79 2,68 667
31 Simone Schenginga 12,52 3,30 2,58 617
32 Nynke Alofsen 12,54 3,12 2,40 563
33 Lisanne Schenginga 12,98 3,15 2,34 512
34 Adinda Torabkhani DNS 4,80 DNS 327
35 Larissa Havik DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
2 Sophie Lucas 3:49,42 ---
3 Nora den Ouden 3:52,62 ---
5 Evelien va...Vilsteren 4:01,96 ---
9 Nina Delen 4:08,64 ---
10 Frederiek van Wetten 4:09,96 ---
16 Merel Schipper 4:27,36 ---
17 Senna Ponsen 4:36,55 ---
19 Famke van der Zouw 4:47,72 ---
21 Junia Roelevink 4:50,91 ---
23 Jasmijn van Til 4:59,74 ---
24 Lisa de Vries 5:02,63 ---
26 Ediah Apolloni 5:20,87 ---
27 Simone Schenginga 5:28,12 ---
Larissa Havik DNS ---
Nynke Alofsen DNS ---
Adinda Torabkhani DNS ---
Lisanne Schenginga DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan MPA1 - team 1 AV Startbaan - MPA1 4 37,84 535
2 AV23 MPA1 - team 1 AV 1923 - MPA1 4 39,19 481
3 AKU MPA1 AKU - MPA1 4 41,18 408
4 AV23 MPA1 - team 2 AV 1923 - MPA1 4 42,28 370
5 Startbaan MPA1 - team 3 AV Startbaan - MPA1 4 42,41 366
6 Startbaan MPA1 - team 2 AV Startbaan - MPA1 4 42,73 356
7 Startbaan MPA1 - team 4 AV Startbaan - MPA1 4 47,18 225


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
2 Maxime Zschuschen 9,79 6,34 1,25 1464
14 Djuna Gersen 10,60 5,83 0,95 1092
16 Sacha Oostenbrug 10,58 4,82 1,00 1065
17 Irrena Gurmu 11,24 5,42 1,05 1056
18 Irene Snoek 10,91 4,70 1,05 1049
23 Wende Schuurman 10,73 4,92 0,95 1015
27 Shannah Chalmers 11,74 5,67 0,95 941
28 Ellenoor Walboomers 11,49 5,12 0,95 934
32 Jikke Baumann 11,74 3,56 0,90 754


Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
5 Maxime Zschuschen 3:51,34 ---
7 Djuna Gersen 4:04,34 ---
13 Irrena Gurmu 4:12,31 ---
21 Ellenoor Walboomers 4:34,61 ---
22 Irene Snoek 4:36,75 ---
23 Sacha Oostenbrug 4:37,40 ---
24 Jikke Baumann 4:54,41 ---
Wende Schuurman DNS ---
Shannah Chalmers DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV23 MPA2 - team 1 AV 1923 - MPA2 4 36,34 599
2 Haarlemmermeer MPA2 AV Haarlemmermeer - MPA2 4 38,52 507
3 AV23 MPA2 - team 2 AV 1923 - MPA2 4 39,05 486
4 Startbaan MPA2 - team 1 AV Startbaan - MPA2 4 39,12 483
5 AV23 MPA2 - team 3 AV 1923 - MPA2 4 40,03 449
6 Startbaan MPA2 - team 2 AV Startbaan - MPA2 4 40,23 442
7 AV23 MPA2 - team 4 AV 1923 - MPA2 4 49,36 169


Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Lauren Timucin 6,83 20,56 3,66 1365
3 Melody Eekelschot 7,44 16,40 3,31 1104
6 Caitlin Wismeijer 7,55 16,24 2,85 988
9 Merel de Vries 8,03 19,63 2,71 925
14 Senna Gewargis 7,89 11,70 2,91 862
19 Carice Gerritsen 8,36 12,62 2,57 733
21 Asantti Gurmu 8,21 11,51 2,50 722
24 Suzette Hillecamp 8,51 13,04 2,49 702
31 Jasmijn van Ginkel 9,13 10,73 1,91 457
32 Elke Wijbenga 9,18 6,09 2,14 395


Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
3 Lauren Timucin 3:56,40 ---
5 Senna Gewargis 4:22,84 ---
10 Melody Eekelschot 4:34,20 ---
11 Carice Gerritsen 4:34,61 ---
14 Caitlin Wismeijer 4:42,81 ---
19 Asantti Gurmu 4:51,81 ---
24 Merel de Vries 5:00,54 ---
25 Suzette Hillecamp 5:03,39 ---
29 Elke Wijbenga 5:22,08 ---
30 Jasmijn van Ginkel 5:23,91 ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan MPB - team 1 AV Startbaan - MPB 4 27,36 547
2 AV23 MPB - team 1 AV 1923 - MPB 4 27,74 526
3 AKU MPB AKU - MPB 4 28,41 491
4 AV23 MPB - team 2 AV 1923 - MPB 4 29,51 438
5 AV23 MPB - team 3 AV 1923 - MPB 4 31,08 367
6 Startbaan MPB - team 2 AV Startbaan - MPB 4 31,69 342


Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
2 Gioia Pierik 7,70 13,66 3,07 963
4 Evelina Havelkova 7,60 8,08 3,06 871
6 Maryse de Hullu 8,68 16,04 2,76 781
11 Lynn Langereis 8,15 9,98 2,38 679
17 Nora Kleijn 8,68 7,30 2,28 520
20 Nazanin-Mi...Kakentari 10,39 10,39 2,17 358


Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Gioia Pierik 2:19,80 ---
3 Evelina Havelkova 2:24,90 ---
7 Maryse de Hullu 2:37,28 ---
11 Nora Kleijn 2:49,38 ---
14 Lynn Langereis 3:03,44 ---
17 Nazanin-Mi...Kakentari 3:40,56 ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV23 MPC AV 1923 - MPC 4 30,57 389
2 Startbaan MPC AV Startbaan - MPC 4 32,29 318
3 AKU MPC AKU - MPC 4 34,42 239
4 Startbaan combi MPMini/MPC - MPC 4 34,79 226
5 Lege baan 4 (was Aalsmeer combi) - MPC 0 DNS 0


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
3 Kiara Jourdan 8,32 11,31 2,33 668
5 Ziva Lansdaal 8,37 10,11 2,46 663
7 Evelien ter Veer 8,36 10,06 2,32 635
8 Lauren Gerritsen 8,70 13,28 2,14 608
9 Ashley van...er Velden 9,06 7,98 2,32 491
18 Sibel Timucin 8,60 3,16 1,89 359
20 Romaysa Benzian 10,33 5,62 1,50 123


Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
4 Kiara Jourdan 2:34,20 ---
5 Evelien ter Veer 2:38,63 ---
6 Sibel Timucin 2:44,15 ---
8 Ashley van...er Velden 2:51,63 ---
10 Lauren Gerritsen 2:56,16 ---
18 Romaysa Benzian 3:46,31 ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV23 MPMini - team 1 AV 1923 - MPMini 4 31,45 352
2 Startbaan MPMini AV Startbaan - MPMini 4 35,06 217
3 AV23 MPMini - team 2 AV 1923 - MPMini 4 36,37 175
4 AKU MPMini AKU - MPMini 4 38,77 105