Vereniging 'Taxandria Atletiek' op 'Athletics Champs (AC) Indoor Tilburg 18 februari 2018'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 30m30mHKogelHoogPunten totaalTeam punten
Benthe Leermakers MPA1 Team 01 6,0 8,0 4,30 1,00 119 119
Cato Stolk MPA2 Team 01 5,7 7,5 3,90 1,10 149 149
Demi de Vaan MPA1 Team 01 5,6 6,9 4,70 1,10 177 177
Flore Slikker MPA1 Team 01 5,8 8,1 4,10 1,00 121 121
Ilse van Beers MPA1 Team 01 DNS DNS DNS DNS 0 0
Marlieke van Elderen MPA1 Team 01 6,5 9,8 3,80 0,95 76 0
Siebe Brzozowski JPA1 Team 01 5,6 7,9 4,50 1,00 119 119


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 10 (Team-est) - JPA2 0 --- 0
1 Team 11 (Team-est) - JPA1 0 --- 0
1 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 --- 0
1 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:02,0 878
1 Team 07 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 2:03,8 978
6 Team 05 (Team-est) AV Attila - JPA2 8 2:10,7 750
7 Team 01 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:17,4 658
8 Team 03 (Team-est) AV Attila - JPA2 7 2:19,0 636
9 Team 09 (Team-est) DAK - JPA2 8 2:20,0 623
10 Team 02 (Team-est) - JPA2 10 2:21,4 605
11 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:22,5 591
11 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 2:23,0 672


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 30m30mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
Charlotte Paijmans MPB Team 21 6,8 8,5 3,50 0,65 106 106
Gijs van d... Heijkant JPC Team 14 7,0 8,1 2,50 0,75 117 96
Ise Roozen MPC Team 14 6,8 8,8 3,00 0,70 130 130
Jill Hess MPC Team 21 6,9 9,1 3,00 0,65 114 114
Lenthe Lieveld MPMini Team 14 6,3 7,6 4,00 0,80 269 269
Linne Broekman MPC Team 14 6,8 9,1 3,00 0,70 125 73
Luuk van de Wiel JPC Team 21 6,3 8,1 4,00 0,75 162 162
Madelief Koopman MPMini Team 21 7,0 9,2 2,50 0,60 120 120
Reinout Koopman JPC Team 21 7,7 9,8 2,50 0,55 54 0
Sare van Wijk MPC Team 14 7,2 9,3 2,50 0,70 103 77
Teun Schoenmakers JPMini Team 14 6,3 7,8 4,50 0,70 224 224
Uma Bholansingh MPB Team 21 5,7 6,8 5,00 0,80 216 216
Vive van Wijk MPB Team 14 DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 15 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 22 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 23 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 24 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 2:22,2 695
6 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 9 2:27,8 638
7 Team 16 (Team-est) AV Attila - JPB 7 2:28,5 631
8 Team 20 (Team-est) DAK - JPB 12 2:29,4 622
8 Team 13 (Team-est) AV Sprint - JPC 9 2:32,5 711
10 Team 14 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 7 2:33,1 586
11 Team 18 (Team-est) Scorpio - JPB 8 2:37,7 543
12 Team 21 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 6 2:44,1 485