Vereniging 'Taxandria Atletiek' op 'Athletics Champs (AC) Indoor Tilburg 18 februari 2018'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Categorie 30m30mHKogelHoogPunten totaalTeam punten
Benthe Leermakers Taxandria Team 01 MPA1 6,0 8,0 4,30 1,00 119 119
Cato Stolk Taxandria Team 01 MPA2 5,7 7,5 3,90 1,10 149 149
Demi de Vaan Taxandria Team 01 MPA1 5,6 6,9 4,70 1,10 177 177
Flore Slikker Taxandria Team 01 MPA1 5,8 8,1 4,10 1,00 121 121
Ilse van Beers Taxandria Team 01 MPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0
Marlieke van Elderen Taxandria Team 01 MPA1 6,5 9,8 3,80 0,95 76 0
Siebe Brzozowski Taxandria Team 01 JPA1 5,6 7,9 4,50 1,00 119 119


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 10 (Team-est) - JPA2 0 --- 0
1 Team 11 (Team-est) - JPA1 0 --- 0
1 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 --- 0
1 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:02,0 878
1 Team 07 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 2:03,8 978
6 Team 05 (Team-est) AV Attila - JPA2 8 2:10,7 750
7 Team 01 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:17,4 658
8 Team 03 (Team-est) AV Attila - JPA2 7 2:19,0 636
9 Team 09 (Team-est) DAK - JPA2 8 2:20,0 623
10 Team 02 (Team-est) - JPA2 10 2:21,4 605
11 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:22,5 591
11 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 2:23,0 672


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie 30m30mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
Charlotte Paijmans Taxandria Team 21 MPB 6,8 8,5 3,50 0,65 106 106
Gijs van d... Heijkant Taxandria Team 14 JPC 7,0 8,1 2,50 0,75 117 96
Ise Roozen Taxandria Team 14 MPC 6,8 8,8 3,00 0,70 130 130
Jill Hess Taxandria Team 21 MPC 6,9 9,1 3,00 0,65 114 114
Lenthe Lieveld Taxandria Team 14 MPMini 6,3 7,6 4,00 0,80 269 269
Linne Broekman Taxandria Team 14 MPC 6,8 9,1 3,00 0,70 125 73
Luuk van de Wiel Taxandria Team 21 JPC 6,3 8,1 4,00 0,75 162 162
Madelief Koopman Taxandria Team 21 MPMini 7,0 9,2 2,50 0,60 120 120
Reinout Koopman Taxandria Team 21 JPC 7,7 9,8 2,50 0,55 54 0
Sare van Wijk Taxandria Team 14 MPC 7,2 9,3 2,50 0,70 103 77
Teun Schoenmakers Taxandria Team 14 JPMini 6,3 7,8 4,50 0,70 224 224
Uma Bholansingh Taxandria Team 21 MPB 5,7 6,8 5,00 0,80 216 216
Vive van Wijk Taxandria Team 14 MPB DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 15 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 22 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 23 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 24 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 2:22,2 695
6 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 9 2:27,8 638
7 Team 16 (Team-est) AV Attila - JPB 7 2:28,5 631
8 Team 20 (Team-est) DAK - JPB 12 2:29,4 622
8 Team 13 (Team-est) AV Sprint - JPC 9 2:32,5 711
10 Team 14 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 7 2:33,1 586
11 Team 18 (Team-est) Scorpio - JPB 8 2:37,7 543
12 Team 21 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 6 2:44,1 485