Vereniging 'DAK' op 'Athletics Champs (AC) Indoor Tilburg 18 februari 2018'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Categorie 30m30mHKogelHoogPunten totaalTeam punten
Daniek van Loon DAK Team 09 MPA2 6,1 8,0 6,30 1,05 147 147
Elien Smits DAK Team 09 MPA2 6,1 8,3 5,90 1,05 137 129
Esther Cornelissen DAK Team 09 MPA1 6,1 8,0 3,50 0,95 98 40
Fenne van Heist DAK Team 09 MPA1 6,1 7,3 4,50 1,05 138 138
Marit Geurts DAK Team 09 MPA2 6,4 8,0 5,20 1,00 117 99
Max Verschoor DAK Team 09 JPA1 6,4 8,6 4,30 0,90 73 0
Micah Boom DAK Team 09 JPA2 5,9 8,5 4,40 0,95 95 30
Stan van Gestel DAK Team 09 JPA2 6,1 7,7 5,20 1,00 114 90


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 10 (Team-est) - JPA2 0 --- 0
1 Team 11 (Team-est) - JPA1 0 --- 0
1 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 --- 0
1 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:02,0 878
1 Team 07 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 2:03,8 978
6 Team 05 (Team-est) AV Attila - JPA2 8 2:10,7 750
7 Team 01 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:17,4 658
8 Team 03 (Team-est) AV Attila - JPA2 7 2:19,0 636
9 Team 09 (Team-est) DAK - JPA2 8 2:20,0 623
10 Team 02 (Team-est) - JPA2 10 2:21,4 605
11 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:22,5 591
11 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 2:23,0 672


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie 30m30mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
Bregje Br...schneider DAK Team 20 MPB 7,1 8,8 2,50 0,60 76 0
Jelke van Heist DAK Team 20 MPMini 6,5 7,7 3,00 0,60 190 190
Joeri Kamphuis DAK Team 20 JPB 5,8 6,3 5,00 0,80 204 204
Koen Gestel DAK Team 20 JPB 7,7 8,5 4,50 0,65 93 44
Lieke Verschoor DAK Team 20 MPC 6,6 8,1 2,50 0,70 140 115
Luuk van Gestel DAK Team 20 JPC 7,0 8,5 2,50 0,65 96 38
Milan van Beurden DAK Team 20 JPB 6,8 7,6 3,00 0,75 116 92
Niek van Delft DAK Team 20 JPB 6,9 8,3 3,00 0,60 85 0
Sem van Ravestijn DAK Team 20 JPC DNS DNS DNS DNS 0 0
Stijn Knippels DAK Team 20 JPC 7,1 8,6 3,50 0,60 100 37
Susan Cornelissen DAK Team 20 MPC 7,0 8,0 2,50 0,55 107 78
Thijs van Loon DAK Team 20 JPC 7,9 9,6 2,50 0,60 59 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 15 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 22 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 23 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 24 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 2:22,2 695
6 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 9 2:27,8 638
7 Team 16 (Team-est) AV Attila - JPB 7 2:28,5 631
8 Team 20 (Team-est) DAK - JPB 12 2:29,4 622
8 Team 13 (Team-est) AV Sprint - JPC 9 2:32,5 711
10 Team 14 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 7 2:33,1 586
11 Team 18 (Team-est) Scorpio - JPB 8 2:37,7 543
12 Team 21 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 6 2:44,1 485