Vereniging 'AV Sprint' op 'Athletics Champs (AC) Indoor Tilburg 18 februari 2018'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Categorie 30m30mHKogelHoogPunten totaalTeam punten
Anne Heijnen AV Sprint Team 07 MPA1 5,7 7,2 4,40 1,05 154 29
Boris Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA1 5,8 7,5 6,10 1,00 136 0
Dirk Lorkeers AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 6,6 9,40 1,35 263 263
Djayla Hoek AV Sprint Team 07 MPA2 5,6 7,0 5,90 1,10 190 190
Emma van Kan AV Sprint Team 06 MPA1 6,3 10,2 3,00 0,90 66 23
Emma van der Pas AV Sprint Team 06 MPA2 5,4 7,8 4,80 1,00 152 152
Eva Maessen AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 7,6 5,10 1,05 153 47
Fabian Huisman AV Sprint Team 04 JPA2 6,0 8,8 4,50 0,95 90 26
Fenna Mallens AV Sprint Team 07 MPA1 5,4 7,7 4,50 0,95 143 55
Fenna Winkel AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 7,6 6,20 1,15 182 120
Fiene Schout AV Sprint Team 06 MPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0
Harvey Garnett-Gray AV Sprint Team 04 JPA2 5,5 7,8 4,90 0,95 123 83
Ilias Oueddan AV Sprint Team 04 JPA1 5,9 7,7 5,20 0,85 103 42
Ilja van Nuland AV Sprint Team 06 MPA2 5,9 8,5 4,70 1,00 118 118
Jurre Sjaardema AV Sprint Team 04 JPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0
Kilan Goddijn AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 6,5 8,30 1,30 245 245
Levi Ruedisueli AV Sprint Team 04 JPA2 5,6 7,3 5,30 1,10 151 151
Lieve van Bueren AV Sprint Team 06 MPA2 5,7 8,9 3,20 1,05 112 112
Lotte Damen AV Sprint Team 06 MPA1 6,1 10,0 3,60 0,90 79 79
Luuk Verbeek AV Sprint Team 08 JPA1 6,2 7,7 4,90 0,95 102 0
Maxim Rhebo AV Sprint Team 04 JPA1 6,3 7,7 4,40 0,85 83 16
Merlijn Pellis AV Sprint Team 08 JPA2 5,7 6,9 5,20 1,15 163 121
Mika Christiaansen AV Sprint Team 04 JPA1 5,6 7,6 4,50 0,85 108 58
Myrthe Belt AV Sprint Team 06 MPA1 6,2 7,5 3,40 0,85 90 73
Naimah de Wind AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 7,4 4,20 1,00 140 0
Puck van Gils AV Sprint Team 07 MPA1 5,1 8,2 4,40 1,00 155 69
Roan Stoot AV Sprint Team 04 JPA2 6,0 8,6 4,60 0,90 87 0
Robin-Lynn...Modderman AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 7,3 5,10 1,10 168 126
Roza Felin... Willemen AV Sprint Team 07 MPA2 5,5 7,2 6,00 1,10 190 190
Ruben van Toor AV Sprint Team 04 JPA1 7,0 10,6 4,90 DNS 43 39
Sam Hofmans AV Sprint Team 07 MPA2 5,6 6,8 5,00 1,10 184 138
Siem Dieleman AV Sprint Team 04 JPA1 5,6 7,4 4,80 1,05 137 99
Sjoerd Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 6,9 7,40 1,25 217 217
Ted Houtepen AV Sprint Team 08 JPA2 5,8 7,6 6,80 1,05 149 60
Thomas Klunder AV Sprint Team 08 JPA1 6,0 7,3 5,60 1,00 129 23
Tijmen Rotte AV Sprint Team 08 JPA1 6,3 7,7 6,00 1,00 117 0
Tijn Janssens AV Sprint Team 08 JPA1 5,8 8,3 6,80 1,05 138 131
Tom Keijzers AV Sprint Team 04 JPA2 5,8 7,9 4,30 1,00 110 32
William Vernimmen AV Sprint Team 04 JPA2 5,7 7,3 5,10 1,00 133 133


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 10 (Team-est) - JPA2 0 --- 0
1 Team 11 (Team-est) - JPA1 0 --- 0
1 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 --- 0
1 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:02,0 878
1 Team 07 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 2:03,8 978
6 Team 05 (Team-est) AV Attila - JPA2 8 2:10,7 750
7 Team 01 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:17,4 658
8 Team 03 (Team-est) AV Attila - JPA2 7 2:19,0 636
9 Team 09 (Team-est) DAK - JPA2 8 2:20,0 623
10 Team 02 (Team-est) - JPA2 10 2:21,4 605
11 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:22,5 591
11 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 2:23,0 672


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie 30m30mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
Bob ten Wolde AV Sprint Team 19 JPB DNS DNS DNS DNS 0 0
Bram van Wagtendonk AV Sprint Team 19 JPB 6,3 7,5 3,50 0,85 151 91
Bregje te Wolde AV Sprint Team 13 MPC 6,5 8,7 2,00 0,70 124 93
David Kok AV Sprint Team 13 JPC 5,9 7,4 5,00 0,85 221 221
Gijs van den Hurk AV Sprint Team 19 JPB 6,4 8,4 4,00 0,85 139 56
Irene Koch AV Sprint Team 13 MPC 6,7 9,2 2,50 0,70 119 25
Iris Aerts AV Sprint Team 13 MPC 7,2 9,9 2,00 0,65 80 0
Jonas den Heijer AV Sprint Team 13 JPC 6,0 6,9 5,00 0,90 237 237
Katja Houtepen AV Sprint Team 19 MPB 6,1 7,2 5,00 0,85 200 200
Lara Kleysen AV Sprint Team 19 MPB 6,8 8,8 3,50 0,60 97 0
Loes van Hooijdonk AV Sprint Team 13 MPC 6,4 7,6 2,50 0,80 177 177
Mats van Nunen AV Sprint Team 19 JPB 6,3 7,2 5,50 0,85 183 92
Max Crutzen AV Sprint Team 13 JPC DNS DNS DNS DNS 0 0
Merel Kramer AV Sprint Team 19 MPB 6,9 8,7 3,50 0,75 114 0
Senne van de Rest AV Sprint Team 19 JPB 5,9 6,9 4,50 0,85 187 143
Sil van Opstal AV Sprint Team 19 MPB 6,2 7,6 4,50 0,85 180 180
Stijn Verhoeven AV Sprint Team 13 JPC 6,6 8,3 2,50 0,65 110 19
Thom Pelkmans AV Sprint Team 13 JPC 6,0 7,3 4,50 0,90 219 219
Tom Verhoeven AV Sprint Team 19 JPB 6,3 7,9 4,50 0,85 157 44
Wald Verkroost AV Sprint Team 19 JPB 6,3 7,8 4,00 0,70 132 0
Wende Visscher AV Sprint Team 19 MPB 6,3 8,4 3,00 0,80 135 38
Yannick Frumau AV Sprint Team 19 JPB 6,3 7,3 5,50 0,80 174 90


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 15 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 22 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 23 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 24 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 2:22,2 695
6 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 9 2:27,8 638
7 Team 16 (Team-est) AV Attila - JPB 7 2:28,5 631
8 Team 20 (Team-est) DAK - JPB 12 2:29,4 622
8 Team 13 (Team-est) AV Sprint - JPC 9 2:32,5 711
10 Team 14 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 7 2:33,1 586
11 Team 18 (Team-est) Scorpio - JPB 8 2:37,7 543
12 Team 21 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 6 2:44,1 485