Vereniging 'AV Attila' op 'Athletics Champs (AC) Indoor Tilburg 18 februari 2018'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Categorie 30m30mHKogelHoogPunten totaalTeam punten
Bart Korevaar AV Attila Team 05 JPA2 5,9 7,9 6,30 1,10 141 129
Britt van Nieuwburg AV Attila Team 05 MPA1 5,0 8,0 4,70 DNS 129 129
Darko Kuijs AV Attila Team 05 JPA1 5,1 7,7 6,10 1,00 160 160
Djurre Zwerver AV Attila Team 03 JPA1 5,6 7,7 4,40 0,95 116 116
Elyse Schoonen AV Attila Team 03 MPA1 6,3 8,4 3,80 0,95 89 68
Esther van Os AV Attila Team 05 MPA1 6,1 7,8 4,90 1,10 140 113
Finn Ardon AV Attila Team 03 JPA1 5,8 7,6 5,40 1,00 127 127
Guusje Peijs AV Attila Team 05 MPA1 6,2 8,2 3,20 0,90 81 0
Jesse van Gestel AV Attila Team 03 JPA2 5,6 7,5 5,70 1,00 139 139
Lynn van Beers AV Attila Team 03 MPA1 6,0 9,6 3,20 0,85 72 31
Mees Biemans AV Attila Team 05 JPA1 5,5 7,6 5,10 0,95 129 129
Mila Strooper AV Attila Team 03 MPA2 5,6 7,3 7,50 1,25 227 227
Niels Kunnen AV Attila Team 05 JPA1 6,2 9,2 4,10 0,85 66 0
Pukk Korsten AV Attila Team 05 MPA1 5,6 7,8 4,20 0,95 128 92
Veerle de Jong AV Attila Team 03 MPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 10 (Team-est) - JPA2 0 --- 0
1 Team 11 (Team-est) - JPA1 0 --- 0
1 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 --- 0
1 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:02,0 878
1 Team 07 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 2:03,8 978
6 Team 05 (Team-est) AV Attila - JPA2 8 2:10,7 750
7 Team 01 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:17,4 658
8 Team 03 (Team-est) AV Attila - JPA2 7 2:19,0 636
9 Team 09 (Team-est) DAK - JPA2 8 2:20,0 623
10 Team 02 (Team-est) - JPA2 10 2:21,4 605
11 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:22,5 591
11 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 2:23,0 672


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie 30m30mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
Amy van Gestel AV Attila Team 17 MPB 6,2 8,9 3,50 0,65 118 41
Bas Willems AV Attila Team 17 JPC 6,9 8,9 3,50 0,70 114 0
Edy Moree AV Attila Team 16 MPB 6,7 8,5 3,00 0,75 114 0
Elin de Koeijer AV Attila Team 16 MPC 6,5 8,3 3,00 0,65 141 97
Fleur Bouman AV Attila Team 17 MPC 7,1 9,2 3,00 0,65 107 0
Gijs Versteden AV Attila Team 17 JPC 6,0 7,5 7,00 0,80 241 241
Ilian Strooper AV Attila Team 16 JPMini 6,2 8,3 6,00 0,80 269 269
Isa Laro AV Attila Team 16 MPC 6,5 9,3 2,50 0,80 142 110
Ize Keller AV Attila Team 17 MPB 6,6 8,6 4,50 0,75 137 60
Jelte Zwerver AV Attila Team 17 JPMini 6,5 9,4 4,00 0,75 182 176
Julian Smulders AV Attila Team 16 JPB 6,1 7,8 5,00 0,90 176 136
Milou van den Broek AV Attila Team 17 MPB 6,2 7,2 6,00 0,80 204 163
Milou van Nigtevegt AV Attila Team 17 MPB 6,1 7,5 5,50 0,75 188 141
Tessa van Drunen AV Attila Team 16 MPC 6,4 8,2 3,00 0,80 172 172
Thijmen van Hulten AV Attila Team 17 JPMini 6,4 8,2 4,50 0,90 250 250
Thijs Boerdijk AV Attila Team 16 JPC 6,3 7,3 5,00 0,85 209 209


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 15 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 22 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 23 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 24 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 2:22,2 695
6 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 9 2:27,8 638
7 Team 16 (Team-est) AV Attila - JPB 7 2:28,5 631
8 Team 20 (Team-est) DAK - JPB 12 2:29,4 622
8 Team 13 (Team-est) AV Sprint - JPC 9 2:32,5 711
10 Team 14 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 7 2:33,1 586
11 Team 18 (Team-est) Scorpio - JPB 8 2:37,7 543
12 Team 21 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 6 2:44,1 485