Vereniging 'AAC `61' op 'Xalos Coffees Trainingspakkenwedstrijd'

Prijzen

Owen Smidt
  • Jongens Junior A - Discus - 41,13
Owen Smidt
  • Jongens Junior A - Kogel - 11,33
Manolito Musters
  • Jongens Junior B - 800m - 2:04,17
Valenciano Roffel
  • Jongens Junior D - 80m - 11,28
Mike Berends
  • Jongens Junior D - 80m - 11,90
Valenciano Roffel
  • Jongens Junior D - 80m_f - 11,19
Mike Berends
  • Jongens Junior D - 80m_f - 11,84
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Speer - 28,20
Valenciano Roffel
  • Jongens Junior D - Ver - 4,20
Maarten Hindriks
  • Senioren mannen - 5000m - 15:32,81
Martijn Langen
  • Senioren mannen - Discus - 39,02
Sanne Niestijl
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:35,28
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior B - Discus - 27,24
Astrid Jonkers
  • Senioren vrouwen - Discus - 35,02

Hoogtepunten

Rozemarie Fokkema MJB Kogel
  • 10,19
  • Erin Rademaker MJD 1000m
  • 3:50,66
  • Erin Rademaker MJD 60m
  • 9,89
  • Valenciano Roffel JJD 80m
  • 11,28
  • Valenciano Roffel JJD 80m_f
  • 11,19
  • Mike Berends JJD 80m
  • 11,90
  • Jelmer Rensing JJD 1000m
  • 3:19,66
  • Erin Rademaker MJD Ver
  • 3,44
  • Maarten Hindriks Msen 5000m
  • 15:32,81
  • Sanne Niestijl MJB 800m
  • 2:35,28
  •  

    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Owen Smidt 41,13 ---


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Owen Smidt 11,33 ---


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Manolito Musters 2:04,17 2:04,48


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Valenciano Roffel 11,28 -0.2 m/s---
    3 Mike Berends 11,90 -0.2 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Valenciano Roffel 11,19 -2.1 m/s11,28
    3 Mike Berends 11,84 -2.1 m/s11,90


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jelmer Rensing 3:19,66 3:18,97
    Kyle Inwards DNS ---
    Aris Remmerde DNS ---


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    1 Mike Berends 28,20 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Valenciano Roffel 4,20 +4.4 m/s---


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Maarten Hindriks 15:32,81 15:00,00
    Wessel van Veenen DNF 15:54,00


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Martijn Langen 39,02 ---


    Meisjes Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Rozemarie Fokkema DNS 45,80


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Sanne Niestijl 2:35,28 2:33,38


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Rozemarie Fokkema 27,24 29,24


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    7 Rozemarie Fokkema 10,19 11,08


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    13 Erin Rademaker 9,89 -0.2 m/s---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Erin Rademaker 3:50,66 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    15 Erin Rademaker 3,44 +1.8 m/s---


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Astrid Jonkers 35,02 ---