Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'Gouden Spike 2018'

Prijzen

Sebastiaan van Huijstee
  • Jongens Pupil B - 600m - 2:09,39
Loets Kortleever
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:15,63
Guus van Kooten
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:22,46
Per Vreeling
  • Jongens Racerunners Pupillen - 100m - 24,85
Juna Kortleever
  • Meisjes Pupil A - 1000m - 3:47,19
Anne Faaij
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:12,89
Fleur Favre
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:03,12
Léna Le Dévédec
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:28,64
Fleurine Dekkers
  • Meisjes Racerunners Pupillen - 100m - 24,48
Emily Schekkerman
  • Meisjes Racerunners Pupillen - 100m - 27,31
Amina Maatoug
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:10,10

Hoogtepunten

Mathijs Dirks Msen 400m
  • 48,74
  • Amina Maatoug Vsen 800m
  • 2:10,10
  • Juna Kortleever MPA 1000m
  • 3:47,19
  • Joep den Dulk JPA 1000m
  • 3:25,49
  • Fleur Favre MPC 600m
  • 2:03,12
  • Christiaan Schubert JPA 1000m
  • 3:30,24
  • Freya Schubert MPC 600m
  • 2:31,83
  • Jamiro Elabeidi Msen 100m
  • 10,71
  • Ties van der Poel JPA 1000m
  • 3:39,38
  • Léna Le Dévédec MPC 600m
  • 2:28,64
  •  

    Jongens Pupil A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Joep den Dulk 3:25,49 3:33,79
    6 Christiaan Schubert 3:30,24 ---
    7 Ties van der Poel 3:39,38 ---
    9 Manne Baan 3:42,52 3:31,41
    11 Abel Molenaar 3:50,23 4:06,00
    12 Kasper Vletter 3:54,32 ---
    13 Floris Aleman 4:03,40 4:00,00
    14 Hidde Smout 4:04,54 ---
    15 Twan van Andel 4:06,74 2:22,00
    16 Gerrit Overdevest 4:13,95 ---
    17 Sven Nederpel 4:15,10 4:21,00
    18 Jasper Koning 4:22,37 4:18,06
    19 Taco de Widt 4:27,01 ---
    20 Tycho Muller 4:36,15 ---
    21 Steyn Engelse 4:59,85 5:00,00
    22 Lieuwe Huizinga 5:12,92 ---
    Richard de Kort DNF 4:09,70
    Hidde Heijmans DNF ---


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sebastiaan... Huijstee 2:09,39 ---
    4 Hugo Molenaar 2:23,55 2:36,00
    5 Caspar Out 2:34,51 2:40,88
    6 Boaz Tuijn (BM) 2:50,08 2:50,00


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Loets Kortleever 2:15,63 2:20,00
    3 Guus van Kooten 2:22,46 ---
    4 Niels Koning 2:24,13 2:35,00
    5 Tigo Mooiman 2:30,55 ---
    6 Roek Baan 2:36,79 ---
    7 Hugo Koper 2:39,34 ---
    8 Stijn Koole 2:43,31 ---
    9 Daniel Mook 2:49,12 ---
    10 Victor Siemelink 2:49,30 ---


    Jongens Racerunners Pupillen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Per Vreeling 24,85 +2.4 m/s---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    9 Jamiro Elabeidi 10,71 +1.6 m/s10,67


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    8 Jamiro Elabeidi 21,77 +0.0 m/s21,71


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    5 Mathijs Dirks 48,74 47,69
    22 Stijn van Weegberg 51,34 50,58


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    7 Jelte Van Atten 1:53,72 1:54,55
    15 Seppe van t Westende 1:55,54 1:55,67


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Thomas Zaw 46,24 46,09 X 46,92 46,85 46,59 46,92 47,91
    9 Benjamin Janssen 38,47 40,73 40,83 40,83 41,37


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    7 Marta Moreno 2:24,56 2:22,31
    8 Bobet Kloosterman 2:24,78 2:19,51


    Meisjes Pupil A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Juna Kortleever 3:47,19 4:15,00
    4 Jasmijn van Tol 3:53,07 3:59,70
    6 Isa Ong 3:57,73 4:17,38
    7 Karlijn Jansz 4:01,84 4:05,37
    8 Clarice Sikken 4:10,51 4:48,00
    10 Lotte Bogaard 4:29,14 ---
    11 Anne Favre 4:34,63 2:21,25
    12 Iris Kuijt 4:38,26 ---


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Anne Faaij 2:12,89 3:00,00
    5 Luna de Rooij 2:33,87 4:10,00
    6 Norah Van Dijk 2:34,21 4:00,00
    7 Wikke Wieringa 2:34,51 2:15,00
    8 Evi Versluis 2:39,50 ---
    9 Olivia van der Waals 2:42,95 ---


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Fleur Favre 2:03,12 2:10,00
    3 Léna Le Dévédec 2:28,64 ---
    4 Freya Schubert 2:31,83 ---
    5 Nikki Alma 2:39,39 ---
    7 Abigail So...Valentijn 2:44,84 3:00,00
    8 Leila Jac...es Santos 2:44,98 ---
    9 Monica Dijkhuis 2:46,58 ---
    10 Sarah van der Veen 2:46,99 ---
    11 Myrthe Cats 2:51,01 ---
    12 Wiep Hartman 2:51,53 ---
    14 Roos van Biemen 2:53,90 ---
    Pien Warmerdam --- ---


    Meisjes Racerunners Pupillen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Fleurine Dekkers 24,48 +2.4 m/s---
    2 Emily Schekkerman 27,31 +2.4 m/s---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Chimene F...o Azoungo --- 12,75


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    10 Chimene F...o Azoungo 25,45 +2.4 m/s25,74


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Amina Maatoug 2:10,10 2:11,22


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Sacha Popping 40,43 X 39,80 40,52 40,68 X 40,68 40,44