Vereniging 'Cialfo' op 'Clubdag / clubkampioenschappen'

Prijzen

Gerbrand Spierenburg
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1200 punten
  • 100 meter   12,8
  • 800 meter   2:20,1
  • Speerwerpen   19,75
  • Verspringen   4,98
Bauke Verrips
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 874 punten
  • 100 meter   13,1
  • 800 meter   2:37,0
  • Speerwerpen   27,03
  • Verspringen   4,57
Bastiaan Jong
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 974 punten
  • 100 meter   12,9
  • 800 meter   2:25,5
  • Speerwerpen   20,94
  • Verspringen   4,41
Stef van Walbeek
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 858 punten
  • 100 meter   12,8
  • 800 meter   2:38,3
  • Speerwerpen   21,20
  • Verspringen   4,43
Mas van Meurs
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Verspringen   DNS
Hidde de Wilde
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1918 punten
  • 100 meter   12,2
  • 800 meter   2:33,2
  • Speerwerpen   30,22
  • Verspringen   5,08
Geert van der Hulst
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1902 punten
  • 100 meter   12,9
  • 800 meter   2:18,8
  • Speerwerpen   16,12
  • Verspringen   4,79
Sam van Emmerik
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1627 punten
  • 100 meter   13,8
  • 800 meter   2:24,9
  • Speerwerpen   20,01
  • Verspringen   4,35
Rens Konijnenberg
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1289 punten
  • 100 meter   13,8
  • 800 meter   2:49,4
  • Speerwerpen   14,34
  • Verspringen   3,74
Thijn Berkhoff
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 646 punten
  • 100 meter   16,2
  • 800 meter   3:29,9
  • Speerwerpen   11,45
  • Verspringen   3,03
Teine Bonnema
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1285 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   4:10,5
  • Discuswerpen   14,54
  • Verspringen   3,57
Dennis Alberts
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1272 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   3:45,1
  • Discuswerpen   12,98
  • Verspringen   3,25
Axel Konijnenberg
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1199 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   4:02,6
  • Discuswerpen   16,83
  • Verspringen   3,26
Wytse Idema
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1151 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:32,0
  • Vortexwerpen   19,00
  • Verspringen   3,25
Thijmen Hiemstra
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 950 punten
  • 40 meter   7,8
  • 1000 meter   4:34,4
  • Vortexwerpen   17,50
  • Verspringen   3,00
Stan Overeem
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 975 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:45,2
  • Vortexwerpen   12,50
  • Verspringen   2,99
Louran Veldhuis
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 514 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:52,5
  • Vortexwerpen   8,00
  • Verspringen   2,03
Eva van der Hulst
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1142 punten
  • 100 meter   15,5
  • 800 meter   2:47,5
  • Speerwerpen   10,55
  • Verspringen   3,83
Ilse Langevoort
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 768 punten
  • 100 meter   17,5
  • 800 meter   3:02,6
  • Speerwerpen   12,74
  • Verspringen   3,11
Desi van Emmerik
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1882 punten
  • 100 meter   13,6
  • 800 meter   2:20,5
  • Speerwerpen   14,39
  • Verspringen   4,55
Emma van Emmerik
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1469 punten
  • 100 meter   14,4
  • 800 meter   2:50,0
  • Speerwerpen   24,21
  • Verspringen   4,30
Ella Bartelds
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1028 punten
  • 100 meter   16,3
  • 800 meter   DNF
  • Speerwerpen   26,34
  • Verspringen   3,65
Sannah Wolf
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 890 punten
  • 100 meter   15,7
  • 800 meter   3:13,4
  • Speerwerpen   13,62
  • Verspringen   3,58
Susanna van de Wetering
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 765 punten
  • 100 meter   15,6
  • 800 meter   3:37,6
  • Speerwerpen   11,21
  • Verspringen   3,42
Kirsten de Jonge
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Verspringen   DNS
Eline ten Grotenhuis
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 905 punten
  • 100 meter   16,0
  • 800 meter   2:58,0
  • Speerwerpen   11,88
  • Verspringen   3,31
Noor de Wilde
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 864 punten
  • 100 meter   14,9
  • 800 meter   3:33,9
  • Speerwerpen   9,90
  • Verspringen   3,58
Anouk Heere
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1171 punten
  • 60 meter   10,6
  • 1000 meter   3:45,3
  • Discuswerpen   15,91
  • Verspringen   3,02
Aleyna Ceyhan
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1062 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   4:35,3
  • Discuswerpen   8,74
  • Verspringen   3,25
Fiona ten Grotenhuis
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1027 punten
  • 60 meter   10,6
  • 1000 meter   4:10,6
  • Discuswerpen   14,08
  • Verspringen   2,92
Jenneke Heere
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1153 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   4:14,0
  • Vortexwerpen   15,00
  • Verspringen   3,22
Mirthe Elfrink
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 873 punten
  • 40 meter   7,8
  • 1000 meter   4:58,2
  • Vortexwerpen   8,00
  • Verspringen   3,07
Catrijn Heere
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 853 punten
  • 40 meter   7,9
  • 1000 meter   4:55,9
  • Vortexwerpen   10,50
  • Verspringen   3,02
Elke Stet
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 708 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:45,8
  • Vortexwerpen   8,50
  • Verspringen   2,50
Isabo Bleijenberg
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 553 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   3:17,3
  • Vortexwerpen   8,50
  • Verspringen   2,21
Cailin Visser
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 544 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   3:17,0
  • Vortexwerpen   8,50
  • Verspringen   2,09
Kate Berkhoff
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 749 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:39,3
  • Vortexwerpen   5,00
  • Verspringen   2,51
Hanna Singerling
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 708 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:33,9
  • Vortexwerpen   5,00
  • Verspringen   2,36
Suze Berkhoff
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 633 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:39,9
  • Vortexwerpen   7,00
  • Verspringen   2,18
Elsbeth Noppers
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1624 punten
  • 100 meter   13,5
  • 800 meter   2:32,6
  • Speerwerpen   15,24
  • Verspringen   4,03
Linda Rodijk
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1407 punten
  • 100 meter   13,6
  • 800 meter   DNS
  • Speerwerpen   19,17
  • Verspringen   4,26
Gerber Loman
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1342 punten
  • 100 meter   14,9
  • 800 meter   2:30,2
  • Speerwerpen   16,37
  • Verspringen   3,66
Laura Kolster
  • Vrouwen Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp - 439 punten
  • 100 meter   18,3
  • 800 meter   3:44,7
  • Speerwerpen   12,61
  • Verspringen   2,88

Hoogtepunten

Hidde de Wilde JJC Ver
  • 5,08
  • Geert van der Hulst JJC 100m
  • 12,9
  • Heidy Rodijk Vsen Speer
  • 29,04
  • Hidde de Wilde JJC 100m
  • 12,2
  • Elsbeth Noppers Vsen 800m
  • 2:32,6
  • Desi van Emmerik MJB Ver
  • 4,55
  • Gerber Loman Vsen 800m
  • 2:30,2
  • Geert van der Hulst JJC 800m
  • 2:18,8
  • Sam van Emmerik JJC 800m
  • 2:24,9
  • Desi van Emmerik MJB 800m
  • 2:20,5
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Gerbrand ...ierenburg 12,8 2:20,1 19,75 4,98 1200
    2 Bauke Verrips 13,1 2:37,0 27,03 4,57 874


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Bastiaan Jong 12,9 2:25,5 20,94 4,41 974
    2 Stef van Walbeek 12,8 2:38,3 21,20 4,43 858
    3 Mas van Meurs DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Hidde de Wilde 12,2 2:33,2 30,22 5,08 1918
    2 Geert van der Hulst 12,9 2:18,8 16,12 4,79 1902
    3 Sam van Emmerik 13,8 2:24,9 20,01 4,35 1627
    4 Jim van Emmerik 14,4 2:35,6 22,84 4,26 1435
    5 Diederik Overeem 14,7 2:54,6 22,74 4,56 1330
    6 Lude Loman 17,4 3:32,5 11,83 2,93 526


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Rens Konijnenberg 13,8 2:49,4 14,34 3,74 1289
    2 Thijn Berkhoff 16,2 3:29,9 11,45 3,03 646
    4 Jesse Proper DNS DNS DNS DNS 0
    4 Oscar van ... Wetering DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mDiscusVerPunten totaal
    1 Teine Bonnema 9,7 4:10,5 14,54 3,57 1285
    2 Dennis Alberts 10,2 3:45,1 12,98 3,25 1272
    3 Axel Konijnenberg 10,1 4:02,6 16,83 3,26 1199
    4 Noach Singerling 11,1 4:13,1 13,09 3,11 991
    5 Tygo van den Beld 10,3 4:46,2 10,32 3,19 984
    6 Tijn Zoer 11,3 4:35,3 11,05 2,89 836
    7 Daryl Eilander 15,0 DNS 10,55 DNS 163


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Wytse Idema 7,1 4:32,0 19,00 3,25 1151
    3 Thijmen Hiemstra 7,8 4:34,4 17,50 3,00 950


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Stan Overeem 7,2 2:45,2 12,50 2,99 975
    2 Louran Veldhuis 8,3 2:52,5 8,00 2,03 514


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Eva van der Hulst 15,5 2:47,5 10,55 3,83 1142
    2 Ilse Langevoort 17,5 3:02,6 12,74 3,11 768


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Desi van Emmerik 13,6 2:20,5 14,39 4,55 1882
    2 Emma van Emmerik 14,4 2:50,0 24,21 4,30 1469
    3 Ella Bartelds 16,3 DNF 26,34 3,65 1028
    4 Femke Zweekhorst 16,9 3:25,0 12,41 3,35 683


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Sannah Wolf 15,7 3:13,4 13,62 3,58 890
    2 Susanna va... Wetering 15,6 3:37,6 11,21 3,42 765
    3 Kirsten de Jonge DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Eline ten Grotenhuis 16,0 2:58,0 11,88 3,31 905
    2 Noor de Wilde 14,9 3:33,9 9,90 3,58 864


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mDiscusVerPunten totaal
    1 Anouk Heere 10,6 3:45,3 15,91 3,02 1171
    2 Aleyna Ceyhan 10,1 4:35,3 8,74 3,25 1062
    3 Fiona ten Grotenhuis 10,6 4:10,6 14,08 2,92 1027
    4 Romy Klei...erenbrink 11,1 4:16,0 10,37 2,98 953
    5 Senna Brummel 10,8 4:43,5 14,07 2,99 887
    6 Evi Vosselman 11,5 4:43,7 8,57 2,71 747


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Jenneke Heere 7,3 4:14,0 15,00 3,22 1153
    2 Mirthe Elfrink 7,8 4:58,2 8,00 3,07 873
    3 Catrijn Heere 7,9 4:55,9 10,50 3,02 853
    4 Lise Singerling 8,0 4:50,0 11,50 2,91 834
    5 Esma Ceyhan 8,3 5:05,9 15,50 2,78 796
    6 Marli-Anne...an Rossum 9,0 5:08,2 11,00 2,50 566
    7 Iris Smallegoor DNS DNS DNS 2,05 128


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Elke Stet 7,9 2:45,8 8,50 2,50 708
    2 Isabo Bleijenberg 8,3 3:17,3 8,50 2,21 553
    3 Cailin Visser 8,2 3:17,0 8,50 2,09 544
    4 Tessel van der Valk 8,8 2:50,3 4,50 2,01 452


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Kate Berkhoff 7,9 2:39,3 5,00 2,51 749
    2 Hanna Singerling 8,2 2:33,9 5,00 2,36 708
    3 Suze Berkhoff 8,2 2:39,9 7,00 2,18 633
    4 Noa Kroese 8,1 2:50,0 7,00 2,01 555
    5 Bobbi Roos...an Rossum 9,3 3:01,9 7,00 2,20 384
    6 Eline Smallegoor 9,0 3:12,3 4,50 2,11 339
    7 Anni Vosselman 9,4 3:15,9 7,00 2,01 334
    8 Aafke Idema 9,3 3:14,6 5,00 1,58 209


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Elsbeth Noppers 13,5 2:32,6 15,24 4,03 1624
    2 Linda Rodijk 13,6 DNS 19,17 4,26 1407
    3 Gerber Loman 14,9 2:30,2 16,37 3,66 1342
    4 Lisanne Maasland 14,7 3:07,2 12,36 4,24 1201
    5 Heidy Rodijk 15,5 DNS 29,04 3,66 1176
    6 Christel Baack 16,5 DNS 18,63 3,38 767


    Vrouwen Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Laura Kolster 18,3 3:44,7 12,61 2,88 439