Vereniging 'Swift Atletiek' op 'Limbra Avondwedstrijd'

Prijzen

Tijn Vaessen
  • Jongens Junior A - 100m - 11,93
Thies Coenen
  • Jongens Junior B - Discus - 32,08
Thies Coenen
  • Jongens Junior B - Kogel - 13,64
Goos Meuwissen
  • Jongens Junior C - 150m - 18,46
Matyas Kerekgyarto
  • Jongens Junior C - Discus - 55,67
Matyas Kerekgyarto
  • Jongens Junior C - Kogel - 16,37
Dave Damen
  • Jongens Junior D - 80m - 12,16
Sjoerd van Wingerden
  • Jongens Junior D - 80m - 12,17
Steven Broere
  • Jongens Junior D - 80m - 13,50
Sjoerd van Wingerden
  • Jongens Junior D - 150m - 23,29
Steven Broere
  • Jongens Junior D - 150m - 26,05
Dave Damen
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,17
Dave Damen
  • Jongens Junior D - Ver - 4,07
Sjoerd van Wingerden
  • Jongens Junior D - Ver - 3,77
Chris Steuns
  • Masters Mannen - 1500m - 5:01,58
Jan van de Winkel
  • Masters Mannen - 1500m - 5:05,86
Jan van Hooft
  • Masters Mannen - Discus - 41,52
Guus Baeten
  • Senioren mannen - 100m - 14,89
Johan van de Mortel
  • Senioren mannen - 1500m - 5:36,93
Marco Caspers
  • Senioren mannen - Discus - 34,36
Jorick Horstermans
  • Senioren mannen - Discus - 27,14
Bart Zijlstra
  • Senioren mannen - Discus - 21,97
Jorick Horstermans
  • Senioren mannen - Kogel - 10,33
Bart Zijlstra
  • Senioren mannen - Kogel - 7,91
Fabian Buijzen
  • Senioren mannen - Hoog - 1,65
Marco Caspers
  • Senioren mannen - Ver - 5,90
Fabian Buijzen
  • Senioren mannen - Ver - 5,73
Julia Dahmen
  • Masters Vrouwen - 100m - 13,91
Julia Dahmen
  • Masters Vrouwen - 200m - 28,14
Dagmara Killaars
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,90
Hannah Cranen
  • Meisjes Junior A - 100m - 13,43
Emmelijn van Eldik
  • Meisjes Junior A - 100m - 14,13
Dagmara Killaars
  • Meisjes Junior A - 200m - 26,95
Hannah Cranen
  • Meisjes Junior A - 200m - 27,30
Emmelijn van Eldik
  • Meisjes Junior A - 200m - 29,04
Jill Wanten
  • Meisjes Junior B - 1500m - 5:01,76
Madelief Vaessen
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,59
Boglarka Kerekgyarto
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,49
Anissa Jakhjoukh
  • Meisjes Junior D - 60m - 10,92
Boglarka Kerekgyarto
  • Meisjes Junior D - 150m - 20,38
Fenne Cantelberg
  • Meisjes Junior D - 150m - 21,58
Fenne Cantelberg
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,69
Boglarka Kerekgyarto
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,66
Daisy Ackema
  • Senioren vrouwen - Discus - 26,53
Daisy Ackema
  • Senioren vrouwen - Kogel - 7,57

Hoogtepunten

Jill Wanten MJB 1500m
  • 5:01,76
  • Julia Dahmen V35 200m
  • 28,14
  • Goos Meuwissen JJC 150m
  • 18,46
  • Hannah Cranen MJA 200m
  • 27,30
  • Matyas Kerekgyarto JJC Discus
  • 55,67
  • Jan van Hooft M65 Discus
  • 41,52
  • Matyas Kerekgyarto JJC Kogel
  • 16,37
  • Thies Coenen JJB Kogel
  • 13,64
  • Dagmara Killaars MJA 200m
  • 26,95
  • Dagmara Killaars MJA 100m
  • 12,90
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Tijn Vaessen Swift 11,93 -0.1 m/s11,79 Toegelaten


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    Tijn Vaessen Swift --- 23,17 Afgemeld


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Laurens Handels Swift --- --- Afgemeld


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    1 Thies Coenen Swift 32,08 34,00 Toegelaten


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Thies Coenen Swift 13,64 14,06 Toegelaten


    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam 150m OBP
    2 Goos Meuwissen Swift 18,46 +2.0 m/s18,77 Toegelaten


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    1 Matyas Kerekgyarto Swift 55,67 54,18 Toegelaten


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Matyas Kerekgyarto Swift 16,37 16,83 Toegelaten


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam 80m OBP
    1 Dave Damen Swift 12,16 +0.1 m/s11,38 Toegelaten
    2 Sjoerd van Wingerden Swift 12,17 +1.4 m/s12,55 Toegelaten
    3 Steven Broere Swift 13,50 +1.4 m/s12,23 Toegelaten


    Jongens Junior D - 150 meter

    # Naam 150m OBP
    2 Sjoerd van Wingerden Swift 23,29 -0.3 m/s--- Toegelaten
    3 Steven Broere Swift 26,05 -0.3 m/s--- Toegelaten


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    4 Steven Broere Swift 3:45,26 3:43,06 Toegelaten


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Dave Damen Swift 8,17 7,90 Toegelaten


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Dave Damen Swift 4,07 m/s4,09 Toegelaten
    3 Sjoerd van Wingerden Swift 3,77 m/s--- Toegelaten
    4 Steven Broere Swift 3,49 m/s--- Toegelaten


    Masters Mannen - 1500 meter

    # Naam Categorie 1500mOBP
    1 Chris Steuns Swift M35 5:01,58 5:02,00 Toegelaten
    2 Jan van de Winkel Swift M55 5:05,86 --- Toegelaten
    4 Ric Reulen Swift M45 6:02,48 --- Toegelaten


    Masters Mannen - Discuswerpen

    # Naam Categorie DiscusOBP
    1 Jan van Hooft Swift M65 41,52 45,32 Toegelaten


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    2 Guus Baeten Swift 14,89 +0.5 m/s--- Toegelaten


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    3 Johan van de Mortel Swift 5:36,93 --- Toegelaten


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    1 Marco Caspers Swift 34,36 --- Toegelaten
    2 Jorick Horstermans Swift 27,14 --- Toegelaten
    3 Bart Zijlstra Swift 21,97 --- Toegelaten


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Jorick Horstermans Swift 10,33 --- Toegelaten
    3 Bart Zijlstra Swift 7,91 --- Toegelaten


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Fabian Buijzen Swift 1,65 1,75 Toegelaten


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Marco Caspers Swift 5,90 m/s--- Toegelaten
    2 Fabian Buijzen Swift 5,73 m/s5,78 Toegelaten


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam Categorie 100m OBP
    1 Julia Dahmen Swift V35 13,91 +0.5 m/s--- Toegelaten


    Masters Vrouwen - 200 meter

    # Naam Categorie 200m OBP
    1 Julia Dahmen Swift V35 28,14 +0.1 m/s--- Toegelaten


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Dagmara Killaars Swift 12,90 +0.5 m/s12,85 Toegelaten
    2 Hannah Cranen Swift 13,43 +0.5 m/s13,05 Toegelaten
    3 Emmelijn van Eldik Swift 14,13 +0.5 m/s13,70 Toegelaten


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    1 Dagmara Killaars Swift 26,95 +0.1 m/s26,80 Toegelaten
    2 Hannah Cranen Swift 27,30 +0.1 m/s26,99 Toegelaten
    3 Emmelijn van Eldik Swift 29,04 +0.1 m/s28,00 Toegelaten


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    1 Jill Wanten Swift 5:01,76 5:09,33 Toegelaten


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    3 Madelief Vaessen Swift 4,59 m/s4,78 Toegelaten


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam 80m OBP
    4 Lisanne de Vreede Swift 11,48 +0.1 m/s11,17 Toegelaten


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam 150m OBP
    6 Lisanne de Vreede Swift 21,69 +0.0 m/s21,32 Toegelaten


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam 60m OBP
    1 Boglarka ...rekgyarto Swift 8,49 +0.7 m/s8,33 Toegelaten
    2 Anissa Jakhjoukh Swift 10,92 +0.7 m/s--- Toegelaten


    Meisjes Junior D - 150 meter

    # Naam 150m OBP
    2 Boglarka ...rekgyarto Swift 20,38 +2.0 m/s20,10 Toegelaten
    3 Fenne Cantelberg Swift 21,58 +0.0 m/s21,70 Toegelaten
    4 Sophie Cantelberg Swift 22,15 +0.0 m/s21,90 Toegelaten
    5 Anissa Jakhjoukh Swift 27,21 -0.3 m/s--- Toegelaten


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Fenne Cantelberg Swift NM 1,48 Toegelaten
    Boglarka ...rekgyarto Swift --- 1,51 Afgemeld


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Fenne Cantelberg Swift 4,69 m/s4,40 Toegelaten
    2 Boglarka ...rekgyarto Swift 4,66 m/s4,76 Toegelaten
    4 Sophie Cantelberg Swift 4,02 m/s3,99 Toegelaten
    6 Anissa Jakhjoukh Swift 2,14 m/s--- Toegelaten


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    2 Daisy Ackema Swift 26,53 --- Toegelaten


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Daisy Ackema Swift 7,57 --- Toegelaten
    Nicole Barten Swift DNS 9,38 Toegelaten