Vereniging 'AV Triathlon' op '1e wedstrijd Pupillen competitie regio 2-5 poule 2'

Prijzen

Dhedde van Doorn
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 863 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   2:29,4
  • Vortexwerpen   10,92
  • Verspringen   2,19
Anniek Mateman
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1251 punten
  • 40 meter   7,8
  • 1000 meter   4:10,3
  • Kogelstoten   2,84
  • Verspringen   2,94
Stella Paulusma
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1335 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:26,2
  • Vortexwerpen   13,63
  • Verspringen   3,05
Rinke Scholten
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 856 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   2:28,2
  • Vortexwerpen   8,24
  • Verspringen   2,38
Noortje Boswinkel
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 760 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:36,5
  • Vortexwerpen   9,02
  • Verspringen   1,95

Hoogtepunten

Lara van 't Klooster MPA2 60m
  • 10,13
  • Berrit Roex MPA2 60m
  • 9,80
  • Maes van der Steeg JPA2 Kogel
  • 7,17
  • Mick Frerix JPA1 60m
  • 9,81
  • Kyra van der Meer MPA2 60m
  • 10,15
  • Taeke Doevendans JPB 40m
  • 7,28
  • Stella Paulusma MPC 40m
  • 7,23
  • Roemer de Jong JPA2 Kogel
  • 7,78
  • Maes van der Steeg JPA2 60m
  • 9,70
  • Kyra van der Meer MPA2 Kogel
  • 7,76
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    6 Loek Scholten 10,05 4:06,79 25,04 3,76 1708
    9 Mick Frerix 9,81 4:10,83 22,26 3,48 1635
    21 Ole Hamberg 11,21 4:23,63 23,04 2,98 1296
    29 Fedde Van Den Bos 11,15 4:21,80 11,17 2,96 1124
    31 Jop van den Hoorn 10,53 DNS 24,04 3,08 1107
    35 Alain Tourne 11,29 5:13,30 13,19 3,03 983
    42 Pierre Verhoosel 11,83 DNS 13,04 1,79 525
    44 Luuk van Burgsteden DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPA1 team 1 Altis - JPA1 4 37,10 566
    2 AV Zeewolde JPA1-1 AV Zeewolde - JPA1 4 39,07 485
    3 Altis JPA1 team 2 Altis - JPA1 4 39,83 456
    4 JpA1 Team 1 AV Triathlon - JPA1 4 40,12 446
    5 De VAV Jongens 3 VAV - JPA1 4 40,33 438
    6 JpA1 Team 2 AV Triathlon - JPA1 4 42,15 375
    7 De VAV Jongens 2 VAV - JPA1 4 43,52 330
    8 Altis JPA1 team 3 Altis - JPA1 4 43,93 318
    9 Altis JPA1 team 4 Altis - JPA1 4 45,40 274


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    5 Maes van der Steeg 9,70 4:24,58 7,17 1,15 1761
    7 Brigt Van Apeldoorn 10,27 4:05,58 6,34 1,15 1706
    9 Benjamin Götte 10,11 3:59,38 4,75 1,10 1619
    17 Bowie Baars 11,41 4:11,17 5,62 1,00 1375
    18 Roemer de Jong 10,58 DNS 7,78 1,15 1355
    23 Teun Lip 10,40 DNS 6,28 1,00 1184
    26 Lars Bergmann 10,96 DNS 5,94 1,00 1087
    30 Satria Jansen 11,23 DNS 4,69 1,00 972
    32 Pepijn Holm 11,30 DNS 4,73 DNS 624
    33 Jens Werner 13,47 DNS 3,30 0,80 492
    34 Wessel Schuller DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPA2 team 2 Altis - JPA2 4 37,27 559
    2 Altis JPA2 team 1 Altis - JPA2 4 37,86 534
    3 JpA2 team 1 AV Triathlon - JPA2 4 38,84 494
    4 Altis JPA2 team 3 Altis - JPA2 4 39,09 485
    5 AV Zeewolde JPA2 AV Zeewolde - JPA2 4 40,32 438
    6 JpA2 team 2 AV Triathlon - JPA2 4 44,04 314
    7 De VAV Jongens 1 VAV - JPA2 4 DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    4 Taeke Doevendans 7,28 4:15,38 4,33 3,18 1485
    11 Jens van de Wetering 7,44 4:21,02 3,65 2,92 1326
    16 Mels van Stratum 7,80 4:25,12 3,04 2,80 1167
    19 Matías F...s Wentink 8,16 4:24,04 3,40 2,46 1073
    25 Sep van Diepen 8,33 4:41,72 3,26 2,59 994
    26 Liu Spijker 8,12 4:28,24 2,57 2,47 992
    28 Mees Blijenberg 8,38 5:13,49 4,24 2,60 965
    34 Damian Scholten 8,13 4:40,42 2,35 2,18 866
    36 Tom Stoss 7,92 DNS 3,66 2,34 800
    39 Onno Hoekstra 9,12 5:39,93 3,43 2,26 662
    40 Mats Beverwijk 9,15 DNS 2,89 2,22 528
    41 Tobias Hilhorst 9,84 5:53,66 2,39 1,95 389
    42 Floris Valkonet DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPB team 1 Altis - JPB 4 27,58 535
    2 VAV Jongens Pupil B VAV - JPB 0 28,64 480
    3 JpB Team 1 AV Triathlon - JPB 4 29,11 457
    4 Altis JPB team 2 Altis - JPB 4 29,44 441
    5 Altis JPB team 3 Altis - JPB 4 29,85 422
    6 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPB 4 30,03 413
    7 AV Zeewolde JPB-2 AV Zeewolde - JPB 4 30,13 409
    8 JpB Team 2 AV Triathlon - JPB 4 31,15 364


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    7 Lucas Hendrickx 7,87 2:23,59 8,25 2,84 1088
    13 Simon Broek 8,39 2:34,16 7,97 2,45 842
    18 Bart Jansen 8,74 2:42,44 9,19 2,58 789
    19 Mick Lablans 8,33 2:56,34 7,39 2,45 707
    21 Brent Holwerda 8,70 2:44,28 7,25 2,18 661
    22 Timo Blom 8,67 DNS 9,47 2,40 593
    24 Thorsten Bouwens 9,19 2:48,31 4,19 1,95 444


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPC team 1 Altis - JPC 4 29,65 431
    2 AV Zeewolde JPC AV Zeewolde - JPC 4 31,90 333
    3 Altis JPC team 2 Altis - JPC 4 32,14 324
    4 Altis JPC team 3 Altis - JPC 4 32,21 321
    5 JPC Team 1 AV Triathlon - JPC 4 32,41 313
    6 Combi PupC AV Triathlon AV Triathlon - JPC 0 37,08 154


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    3 Dhedde van Doorn 8,53 2:29,35 10,92 2,19 863
    5 Niels Bakker 8,88 2:53,17 12,98 2,39 743


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    8 Jade Broer 10,27 4:05,78 16,44 3,33 1475
    9 Romy Bendanon 10,34 3:56,40 15,80 3,21 1474
    10 Mette Wiggers 10,15 4:24,52 19,56 3,37 1466
    14 Juno Kapelle 10,60 4:25,57 14,61 3,24 1297
    23 Marrit Jelgerhuis 11,12 4:53,42 14,25 2,78 1032
    27 Anouk Bakker 12,04 5:06,54 13,72 2,67 855
    28 Meinou de Jong 11,19 DNS 13,42 2,96 841
    31 Mayke van Lieshout 11,54 DNS 11,45 2,68 707
    32 Isolde Bisschop 12,06 DNS 12,18 2,58 644
    35 Nico de Haan DNS DNS DNS DNS 0
    35 Ellen Jelt... Wieringa DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MPA1 team 1 Altis - MPA1 4 38,01 528
    2 MpA1 team 1 AV Triathlon - MPA1 4 39,77 459
    3 Altis MPA1 team 2 Altis - MPA1 4 42,71 356
    4 AV Zeewolde MPA1 AV Zeewolde - MPA1 4 42,92 349
    5 MpA1 Team 2 AV Triathlon - MPA1 4 44,62 297
    6 Altis MPA1 team 4 Altis - MPA1 4 48,72 185
    7 Altis MPA1 team 3 Altis - MPA1 4 DQ 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    9 Kyra van der Meer 10,15 DNS 7,76 1,10 1379
    14 Berrit Roex 9,80 DNS 6,26 1,00 1273
    15 Lara van 't Klooster 10,13 DNS 4,58 1,15 1222
    17 Carmen Lijzenga 10,17 DNS 4,69 1,10 1188
    18 Jolie Minnée 10,53 DNS 4,98 1,10 1157
    19 Jinte Jonker 10,17 DNS 5,07 1,00 1140
    27 Eva Van Der Linden 11,14 DNS 4,45 0,95 930
    28 Brecht van den Bos 11,02 DNS 3,84 0,95 899
    30 Sasha Smink 11,39 DNS 4,28 0,95 886


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPA2 team 1 Altis - MPA2 4 36,54 590
    2 Altis MPA2 team 2 Altis - MPA2 4 37,08 567
    3 Team 1 AV Triathlon - MPA2 4 38,31 515
    4 De VAV Meisjes VAV - MPA2 4 39,79 458
    5 Team 2 AV Triathlon - MPA2 4 40,03 449
    6 Altis MPA2 team 3 Altis - MPA2 4 40,70 425


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    3 Anniek Mateman 7,74 4:10,21 2,84 2,94 1251
    4 Eline van Bruxvoort 7,73 5:04,25 4,81 3,05 1232
    6 Thiebe van Doorn 7,83 4:33,76 4,11 2,71 1198
    15 Lies Vogelzang 8,10 4:39,83 3,44 2,86 1107
    16 Julia Clayton 7,85 4:48,30 3,50 2,71 1095
    24 Maureen Smedema 8,15 DNS 2,98 DNS 519
    25 Jenthe Pater DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MPB team 1 Altis - MPB 4 28,74 475
    2 MpB Team 1 AV Triathlon - MPB 4 29,08 458
    3 Altis MPB team 2 Altis - MPB 4 29,66 431
    4 VAV Meisjes Pupil B VAV - MPB 0 30,36 399


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Stella Paulusma 7,23 2:26,15 13,63 3,05 1335
    14 Itske van der Ploeg 8,01 2:48,25 9,25 2,51 855
    16 Hiske Eshuis 7,93 2:56,01 6,19 2,68 791
    19 Linde de Rooy 8,11 2:44,12 5,30 2,30 727
    20 Neva Kapelle 7,97 DNF 7,47 2,45 669
    22 Nova Lin Schepers 8,27 3:27,05 8,80 2,36 632
    24 Milou van Bruxvoort 9,26 2:58,14 7,79 2,31 548
    25 Jet Schmits 8,44 DNF 7,38 2,09 519
    26 Puck van Bladel 8,49 2:54,11 3,21 1,98 504


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MPC team 1 Altis - MPC 4 29,13 456
    2 MPC Team 1 AV Triathlon - MPC 4 30,95 373
    3 Altis MPC team 3 combi Altis - MPC 4 31,17 363
    4 AV Zeewolde MPC AV Zeewolde - MPC 4 32,18 322
    5 VAV Meisjes Pupil C VAV - MPC 0 32,87 295
    6 Altis MPC team 2 Altis - MPC 4 33,75 263
    7 MPC Team 2 AV Triathlon - MPC 4 34,48 237


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Rinke Scholten 8,53 2:28,12 8,24 2,38 856
    3 Noortje Boswinkel 8,32 2:36,50 9,02 1,95 760
    4 Evi Visser 9,09 2:47,60 8,88 2,31 650