Vereniging 'VAV' op '1e wedstrijd Pupillen competitie regio 2-5 poule 2'

Prijzen

Markus Lamper
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1775 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:45,9
  • Vortexwerpen   28,46
  • Verspringen   3,40
Joris Hazeleger
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 869 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:27,8
  • Vortexwerpen   4,68
  • Verspringen   2,64
Eline Gerritsen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1866 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   4:01,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,40
  • Hoogspringen   1,25
Maysam Attaf
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1466 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:03,4
  • Kogelstoten   3,92
  • Verspringen   3,03
Josephine Willemsen
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1349 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   4:38,6
  • Kogelstoten   3,82
  • Verspringen   3,05

Hoogtepunten

Eline Gerritsen MPA2 60m
  • 9,84
  • Eline Gerritsen MPA2 Hoog
  • 1,25
  • Mees Schaafsma JPB 40m
  • 7,15
  • Yara Achterberg MPA1 60m
  • 9,98
  • Esmée Aartsen MPA2 60m
  • 9,82
  • Josephine Willemsen MPB 40m
  • 7,19
  • Markus Lamper JPA1 1000m
  • 3:45,84
  • Markus Lamper JPA1 60m
  • 10,09
  • Niek Grandia JPB 40m
  • 7,38
  • Job Mulder JPA1 60m
  • 10,01
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    3 Markus Lamper 10,09 3:45,84 28,46 3,40 1775
    11 Job Mulder 10,01 3:57,17 16,09 3,45 1572
    20 Dejene Mulder 10,28 4:29,88 20,83 3,01 1372
    26 Redwan el Khayyar 11,68 4:11,55 17,01 2,89 1189
    32 Joël van de Munt 11,74 4:25,19 14,84 2,82 1076
    34 Stijn Dijkslag 10,92 4:38,68 9,03 2,81 1017
    37 Tijs Schoonhoven 11,91 5:44,94 16,47 2,84 847
    43 Dagne Mulder 13,47 5:34,15 4,57 2,29 371


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPA1 team 1 Altis - JPA1 4 37,10 566
    2 AV Zeewolde JPA1-1 AV Zeewolde - JPA1 4 39,07 485
    3 Altis JPA1 team 2 Altis - JPA1 4 39,83 456
    4 JpA1 Team 1 AV Triathlon - JPA1 4 40,12 446
    5 De VAV Jongens 3 VAV - JPA1 4 40,33 438
    6 JpA1 Team 2 AV Triathlon - JPA1 4 42,15 375
    7 De VAV Jongens 2 VAV - JPA1 4 43,52 330
    8 Altis JPA1 team 3 Altis - JPA1 4 43,93 318
    9 Altis JPA1 team 4 Altis - JPA1 4 45,40 274


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    11 Bas Willemsen 10,23 4:19,17 6,00 1,05 1557
    25 Mike van Otterlo 11,00 4:29,85 3,76 0,90 1145
    27 Tijmen Wagenveld 11,37 4:42,19 4,60 0,85 1080
    29 Arjan van Ruiswijk 12,29 4:33,48 3,92 1,00 1071
    34 Florian Bergh DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPA2 team 2 Altis - JPA2 4 37,27 559
    2 Altis JPA2 team 1 Altis - JPA2 4 37,86 534
    3 JpA2 team 1 AV Triathlon - JPA2 4 38,84 494
    4 Altis JPA2 team 3 Altis - JPA2 4 39,09 485
    5 AV Zeewolde JPA2 AV Zeewolde - JPA2 4 40,32 438
    6 JpA2 team 2 AV Triathlon - JPA2 4 44,04 314
    7 De VAV Jongens 1 VAV - JPA2 4 DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    7 Laurens Kuiper 7,59 4:00,51 3,96 3,04 1435
    8 Niek Grandia 7,38 4:22,92 3,52 3,37 1410
    15 Mees Schaafsma 7,15 DNS 4,13 3,29 1174
    23 Axel Davelaar 8,21 5:00,45 3,56 2,81 1021
    24 Kas Kaspers 8,04 4:55,88 3,59 2,53 1009
    30 Lars Budding 7,84 DNS 4,14 2,79 941
    32 Milan Veldhuysen 8,56 4:52,56 3,34 2,38 888


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPB team 1 Altis - JPB 4 27,58 535
    2 VAV Jongens Pupil B VAV - JPB 0 28,64 480
    3 JpB Team 1 AV Triathlon - JPB 4 29,11 457
    4 Altis JPB team 2 Altis - JPB 4 29,44 441
    5 Altis JPB team 3 Altis - JPB 4 29,85 422
    6 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPB 4 30,03 413
    7 AV Zeewolde JPB-2 AV Zeewolde - JPB 4 30,13 409
    8 JpB Team 2 AV Triathlon - JPB 4 31,15 364


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    5 Rens Arends 8,34 2:18,36 13,03 2,58 1094
    9 Levi Lambers 8,45 2:31,29 11,89 2,67 975
    12 Biem de Man 8,36 2:30,68 7,09 2,53 866


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Joris Hazeleger 8,22 2:27,76 4,68 2,64 869
    6 Max van Ree 8,39 DNS 7,29 2,67 641


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    12 Yara Achterberg 9,98 4:18,04 13,58 3,13 1377
    25 Amber Phielix 11,68 4:48,06 9,42 2,97 932
    29 Leah van Loenen 12,09 4:41,69 11,66 2,15 788


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Eline Gerritsen 9,84 4:01,58 6,40 1,25 1866
    5 Mara Arends 10,30 4:08,78 5,31 1,10 1585
    6 Esmée Aartsen 9,82 4:15,69 5,16 1,00 1544
    16 Marame Attaf 11,29 4:35,01 4,45 1,00 1215
    23 Melissa Zaaijer 10,79 DNS 4,58 1,10 1094
    25 Sanne Budding 10,92 DNS 5,47 1,00 1063


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPA2 team 1 Altis - MPA2 4 36,54 590
    2 Altis MPA2 team 2 Altis - MPA2 4 37,08 567
    3 Team 1 AV Triathlon - MPA2 4 38,31 515
    4 De VAV Meisjes VAV - MPA2 4 39,79 458
    5 Team 2 AV Triathlon - MPA2 4 40,03 449
    6 Altis MPA2 team 3 Altis - MPA2 4 40,70 425


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Maysam Attaf 7,34 4:03,40 3,92 3,03 1466
    2 Josephine Willemsen 7,19 4:38,53 3,82 3,05 1349
    17 Lynn Kruidenier 8,35 4:29,01 3,72 2,37 1031
    22 Alissa Stellingwerf 8,66 4:52,21 2,42 2,20 756
    23 Aniek Groothedde DNS 4:50,20 2,88 2,62 634


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MPB team 1 Altis - MPB 4 28,74 475
    2 MpB Team 1 AV Triathlon - MPB 4 29,08 458
    3 Altis MPB team 2 Altis - MPB 4 29,66 431
    4 VAV Meisjes Pupil B VAV - MPB 0 30,36 399


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    10 Zoë Schut 8,28 2:28,60 10,50 2,52 964
    11 Hannah Abrahamse 8,06 2:36,98 8,33 2,63 920
    23 Hilje Nauta 9,09 2:44,80 6,71 2,21 597
    28 Floor van den Berg 9,08 3:07,54 6,28 2,03 435
    29 Jozefien Hubregtse DNS DNS DNS DNS 0
    29 Sophie van Zuthpen DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MPC team 1 Altis - MPC 4 29,13 456
    2 MPC Team 1 AV Triathlon - MPC 4 30,95 373
    3 Altis MPC team 3 combi Altis - MPC 4 31,17 363
    4 AV Zeewolde MPC AV Zeewolde - MPC 4 32,18 322
    5 VAV Meisjes Pupil C VAV - MPC 0 32,87 295
    6 Altis MPC team 2 Altis - MPC 4 33,75 263
    7 MPC Team 2 AV Triathlon - MPC 4 34,48 237


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    8 Julia Kruidenier 9,59 2:54,40 5,62 2,07 426