Vereniging 'AV Zeewolde' op '1e wedstrijd Pupillen competitie regio 2-5 poule 2'

Prijzen

Quirijn Pastoor
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1913 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:34,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,52
  • Hoogspringen   1,05
Lucas van Lien
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1509 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:09,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,25
  • Verspringen   2,92
Jasper van Schaik
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1465 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:15,7
  • Vortexwerpen   20,03
  • Verspringen   2,96
Thijmen Versteeg
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 895 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:29,6
  • Vortexwerpen   10,25
  • Verspringen   2,35
Luna Meinten
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 895 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:34,6
  • Vortexwerpen   10,08
  • Verspringen   2,38

Hoogtepunten

Rosalie Kriek MPA1 Ver
  • 3,51
  • Quirijn Pastoor JPA2 1000m
  • 3:34,13
  • Iris van Eerde MPA1 60m
  • 9,68
  • Lucas van Lien JPB 40m
  • 7,36
  • Julian Krist JPB 40m
  • 7,39
  • Rosalie Kriek MPA1 60m
  • 10,17
  • Quirijn Pastoor JPA2 60m
  • 9,60
  • Ewoud van Schaik JPA1 1000m
  • 3:44,35
  • Loïs den Bakker MPB 40m
  • 7,63
  • Carina Pastoor MPC 40m
  • 7,76
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    5 Ewoud van Schaik 10,07 3:44,35 22,87 3,36 1709
    13 Quin van de Klok 10,40 4:11,90 25,36 3,36 1558
    17 Jaron Hamoen 10,71 4:09,35 23,85 3,36 1507
    19 Finn Hart 10,45 4:17,54 18,49 3,26 1414
    22 Bjorn Klein 11,17 4:09,06 16,10 2,98 1264
    23 Justin van Dam 10,90 4:15,12 16,07 2,92 1258
    44 Daan Keijzer DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPA1 team 1 Altis - JPA1 4 37,10 566
    2 AV Zeewolde JPA1-1 AV Zeewolde - JPA1 4 39,07 485
    3 Altis JPA1 team 2 Altis - JPA1 4 39,83 456
    4 JpA1 Team 1 AV Triathlon - JPA1 4 40,12 446
    5 De VAV Jongens 3 VAV - JPA1 4 40,33 438
    6 JpA1 Team 2 AV Triathlon - JPA1 4 42,15 375
    7 De VAV Jongens 2 VAV - JPA1 4 43,52 330
    8 Altis JPA1 team 3 Altis - JPA1 4 43,93 318
    9 Altis JPA1 team 4 Altis - JPA1 4 45,40 274


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    3 Quirijn Pastoor 9,60 3:34,13 6,52 1,05 1913
    14 Keano Smits 10,70 4:13,05 5,05 1,00 1419
    19 Fynn Jacops 10,57 4:33,17 5,07 0,95 1322
    28 Jochem van den Berg 11,36 5:01,48 4,37 0,95 1077


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPA2 team 2 Altis - JPA2 4 37,27 559
    2 Altis JPA2 team 1 Altis - JPA2 4 37,86 534
    3 JpA2 team 1 AV Triathlon - JPA2 4 38,84 494
    4 Altis JPA2 team 3 Altis - JPA2 4 39,09 485
    5 AV Zeewolde JPA2 AV Zeewolde - JPA2 4 40,32 438
    6 JpA2 team 2 AV Triathlon - JPA2 4 44,04 314
    7 De VAV Jongens 1 VAV - JPA2 4 DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    3 Lucas van Lien 7,36 4:09,04 5,25 2,92 1509
    9 Julian Krist 7,39 4:31,53 4,27 3,13 1385
    10 Damian Verweij 7,73 4:09,32 4,21 2,87 1354
    13 GIjs Langendijk 7,80 4:31,12 4,57 2,50 1203
    17 Matthias Maasse 7,94 4:09,78 2,61 2,60 1129
    18 Oscar Jongema 8,08 4:41,80 3,54 2,68 1075
    20 Niek Lippinkhof 7,91 5:10,18 3,56 2,79 1038
    29 Robin Versteeg 8,66 4:35,70 3,31 2,48 949


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPB team 1 Altis - JPB 4 27,58 535
    2 VAV Jongens Pupil B VAV - JPB 0 28,64 480
    3 JpB Team 1 AV Triathlon - JPB 4 29,11 457
    4 Altis JPB team 2 Altis - JPB 4 29,44 441
    5 Altis JPB team 3 Altis - JPB 4 29,85 422
    6 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPB 4 30,03 413
    7 AV Zeewolde JPB-2 AV Zeewolde - JPB 4 30,13 409
    8 JpB Team 2 AV Triathlon - JPB 4 31,15 364


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Jasper van Schaik 7,41 2:15,65 20,03 2,96 1465
    20 Bas Vastenburg 7,89 DNS 7,92 2,29 662
    25 Tobias Brinker DNS DNS DNS DNS 0
    25 Jelmer Dekker DNS DNS DNS DNS 0
    25 Mads Smit DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPC team 1 Altis - JPC 4 29,65 431
    2 AV Zeewolde JPC AV Zeewolde - JPC 4 31,90 333
    3 Altis JPC team 2 Altis - JPC 4 32,14 324
    4 Altis JPC team 3 Altis - JPC 4 32,21 321
    5 JPC Team 1 AV Triathlon - JPC 4 32,41 313
    6 Combi PupC AV Triathlon AV Triathlon - JPC 0 37,08 154


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Thijmen Versteeg 8,43 2:29,59 10,25 2,35 895
    4 Timo van Lien 8,28 2:49,67 9,91 2,38 791
    7 Floris Smulders 9,07 3:32,87 9,99 2,00 468


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    7 Iris van Eerde 9,68 4:08,49 16,44 3,23 1533
    11 Rosalie Kriek 10,17 4:26,75 14,75 3,51 1409
    24 Dominique Poelhekke 11,57 4:37,69 11,42 2,64 954
    34 Julia Vastenburg 13,27 DNS 9,00 1,64 277


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MPA1 team 1 Altis - MPA1 4 38,01 528
    2 MpA1 team 1 AV Triathlon - MPA1 4 39,77 459
    3 Altis MPA1 team 2 Altis - MPA1 4 42,71 356
    4 AV Zeewolde MPA1 AV Zeewolde - MPA1 4 42,92 349
    5 MpA1 Team 2 AV Triathlon - MPA1 4 44,62 297
    6 Altis MPA1 team 4 Altis - MPA1 4 48,72 185
    7 Altis MPA1 team 3 Altis - MPA1 4 DQ 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    11 Rebecca van Pagée 10,73 4:26,07 4,39 1,05 1352
    29 Damaris van Berkel 12,12 5:36,44 4,77 0,90 887


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    9 Loïs den Bakker 7,63 4:32,24 2,94 2,86 1174
    10 Alicia Colet 7,98 4:21,95 3,16 2,82 1163
    20 Kim Riezebos 8,91 5:20,69 4,41 2,67 895


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    4 Carina Pastoor 7,76 2:32,08 17,31 2,77 1193
    9 Marije Kars 7,87 2:32,12 7,96 2,60 970
    17 Louise Oosterhuis 8,42 2:38,49 7,43 2,42 790
    21 Rosalie Meints 8,57 3:00,04 8,77 2,25 642


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MPC team 1 Altis - MPC 4 29,13 456
    2 MPC Team 1 AV Triathlon - MPC 4 30,95 373
    3 Altis MPC team 3 combi Altis - MPC 4 31,17 363
    4 AV Zeewolde MPC AV Zeewolde - MPC 4 32,18 322
    5 VAV Meisjes Pupil C VAV - MPC 0 32,87 295
    6 Altis MPC team 2 Altis - MPC 4 33,75 263
    7 MPC Team 2 AV Triathlon - MPC 4 34,48 237


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Luna Meinten 8,23 2:34,52 10,08 2,38 895
    5 Maud Langendijk 8,29 2:55,34 7,55 1,98 627
    7 Femke Jongema 9,10 3:01,10 4,32 2,12 426