Vereniging 'CAV Energie' op 'Openingswedstrijd Spark'

Prijzen

Lars Boertien
  • Jongens Junior A - 100m - 13,07
Lars Boertien
  • Jongens Junior A - Speer - 32,59
Lars Boertien
  • Jongens Junior A - Kogel - 10,42
Martijn Stok
  • Jongens Junior B - Kogel - 8,29
Martijn Stok
  • Jongens Junior B - Ver - 4,93
Lucas Bal
  • Jongens Junior C - 100m - 13,86
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C - Speer - 34,87
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,83
Benjamin den Hartog
  • Jongens Junior C - Kogel - 7,86
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C - Ver - 4,71
Inge van Rijswijk - Toepoel
  • Masters Vrouwen - Ver - 3,76
Valéria Montijn
  • Meisjes Junior B - 100m - 12,95
Lotte de Visser
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:04,45
Valéria Montijn
  • Meisjes Junior B - Speer - 30,59
Lotte de Visser
  • Meisjes Junior B - Speer - 25,95
Valéria Montijn
  • Meisjes Junior B - Kogel - 10,76
Ilse Stok
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,01
Amber Bosman
  • Meisjes Junior C - 400m - 1:04,76
Parel van Nieuwkoop
  • Meisjes Junior C - 1000m - 3:30,19
Steffie Seher
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,73
Eline Verschueren
  • Meisjes Junior C - Speer - 24,04
Steffie Seher
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,29
Amber Bosman
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,20
Tess Jack
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,97
Isabel Van Prehn
  • Meisjes Junior D - 400m - 1:18,36
Lila van Nieuwkoop
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:25,71
Tess Jack
  • Meisjes Junior D - Speer - 16,42
Isabel Van Prehn
  • Meisjes Junior D - Discus - 14,49
Ilana de Visser
  • Meisjes Junior D - Discus - 13,09
Isabel Van Prehn
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,55
Tess Jack
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,93

Hoogtepunten

Sebastiaan den Hartog JJC Speer
  • 34,87
  • Amber Bosman MJC 80m
  • 11,55
  • Valéria Montijn MJB 100m
  • 12,95
  • Martijn Stok JJB 100m
  • 13,39
  • Steffie Seher MJC Ver
  • 4,29
  • Sebastiaan den Hartog JJC Kogel
  • 10,83
  • Ilse Stok MJC 80m
  • 11,01
  • Sebastiaan den Hartog JJC Ver
  • 4,71
  • Sebastiaan den Hartog JJC 400m
  • 1:04,53
  • Tess Jack MJD 60m
  • 8,97
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Lars Boertien 13,07 -0.3 m/s12,25


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBP
    1 Lars Boertien 32,59 ---


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Lars Boertien 10,42 11,32


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    5 Martijn Stok 13,39 +0.0 m/s12,69


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Martijn Stok 8,29 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Martijn Stok 4,93 ---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Lucas Bal 13,86 +0.3 m/s---


    Jongens Junior C - 400 meter

    # Naam ResOBP
    6 Sebastiaan...en Hartog 1:04,53 ---
    7 Lucas Bal 1:05,09 ---
    8 Benjamin den Hartog 1:09,70 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team Zuid-West AV Scheldesport - JJC 4 51,36 2
    2 Mix CAV Energie - JJC 4 54,16 1


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBP
    2 Sebastiaan...en Hartog 34,87 ---
    4 Benjamin den Hartog 29,69 ---
    5 Lucas Bal 22,15 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Sebastiaan...en Hartog 10,83 ---
    3 Benjamin den Hartog 7,86 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Sebastiaan...en Hartog 4,71 ---
    5 Benjamin den Hartog 4,21 ---
    7 Lucas Bal 4,04 ---


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Inge van R...- Toepoel V35 3,76 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Valéria Montijn 12,95 -0.7 m/s12,92
    7 Rosa Neeleman 14,69 +0.0 m/s---
    8 Romy Seher 14,97 +0.0 m/s---
    9 Corinda den Hartog 15,95 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lotte de Visser 1:04,45 ---
    5 Corinda den Hartog 1:21,90 1:24,29


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBP
    1 Valéria Montijn 30,59 ---
    3 Lotte de Visser 25,95 ---
    4 Romy Seher 19,12 ---
    5 Rosa Neeleman 19,01 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Valéria Montijn 10,76 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    6 Corinda den Hartog 3,91 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Ilse Stok 11,01 +1.3 m/s---
    4 Amber Bosman 11,55 +1.3 m/s---
    6 Maaike van Rijswijk 11,89 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior C - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Amber Bosman 1:04,76 ---


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Parel van Nieuwkoop 3:30,19 3:29,43


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Steffie Seher 14,73 -0.2 m/s---
    4 Eline Verschueren 16,42 -0.2 m/s---
    5 Ilse Stok 20,62 -0.2 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Flits CAV Energie - MJC 4 41,05 2
    2 MJC Spark - MJC 4 46,77 1


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBP
    1 Eline Verschueren 24,04 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Steffie Seher 4,29 ---
    3 Amber Bosman 4,20 ---
    5 Ilse Stok 4,12 ---
    7 Maaike van Rijswijk 3,84 ---
    8 Eline Verschueren 3,82 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Tess Jack 8,97 -0.1 m/s8,80
    6 Isabel Van Prehn 9,74 +0.4 m/s---


    Meisjes Junior D - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Isabel Van Prehn 1:18,36 ---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lila van Nieuwkoop 3:25,71 3:27,06


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    3 Tess Jack 16,42 ---
    6 Ilana de Visser 13,89 ---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Isabel Van Prehn 14,49 ---
    3 Ilana de Visser 13,09 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Isabel Van Prehn 7,55 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Tess Jack 3,93 4,24