Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'ASICS NK Indoor Junioren 2018'

Prijzen

Milo Zech Wallebroek
  • Jongens Junior A - 60m - 7,18
Marnix van der Burg
  • Jongens Junior B - 200m_f - 22,66
Janneke Lemmerzaal
  • Meisjes Junior A - 60mH - 8,89
Amina Maatoug
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:22,04
Amina Maatoug
  • Meisjes Junior B - 800m_f - 2:13,42

Hoogtepunten

Thomas Bovenberg JJA 800m
  • 2:03,22
  • Lara Weghorst MJB 60m_hf
  • 8,11
  • Milo Zech Wallebroek JJA 60m
  • 7,18
  • Janneke Lemmerzaal MJA 60m
  • 8,05
  • Amina Maatoug MJB 800m
  • 2:22,04
  • Janneke Lemmerzaal MJA 60mH
  • 8,89
  • Lara Weghorst MJB 60m
  • 8,10
  • Marnix van der Burg JJB 200m
  • 22,78
  • Marnix van der Burg JJB 60m
  • 7,41
  • Milo Zech Wallebroek JJA 60m_hf
  • 7,13
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Milo Zech...allebroek 7,18Q 7,15


    Jongens Junior A - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    8 Milo Zech...allebroek 7,13q 7,18


    Jongens Junior A - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    7 Milo Zech...allebroek 7,18 7,13


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Joshua Groen DQ 53,91
    Thomas Bovenberg --- 56,27


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    8 Thomas Bovenberg 2:03,22 2:07,91
    Thijs Houbiers --- 2:01,94


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    9 Thijs Houbiers 4:19,16q 4:10,50


    Jongens Junior A - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    6 Thijs Houbiers 4:07,89 4:19,16


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Joshua Wegman X 13,15 12,91 X 11,46 12,69 13,15 13,53


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    14 Joshua Wegman X X 5,95 5,95 6,38


    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    15 Marnix van der Burg 7,41Q 7,47


    Jongens Junior B - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    19 Marnix van der Burg 7,46 7,41


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam ResOBP
    4 Marnix van der Burg 22,78Q 23,07
    Maurits Dekker --- 26,33


    Jongens Junior B - 200 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Marnix van der Burg 22,66 22,78


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Daniël Van Ginkel 10:20,29 10:46,94


    Jongens Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Maurits Dekker --- 10,07
    Coen Huizer --- 9,10


    Meisjes Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    12 Janneke Lemmerzaal 8,05Q 7,98
    Kyara Tjin-A-Lim --- 8,11


    Meisjes Junior A - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    10 Janneke Lemmerzaal 8,02 8,05


    Meisjes Junior A - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Janneke Lemmerzaal 8,89Q 8,89


    Meisjes Junior A - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    4 Janneke Lemmerzaal 8,91 8,89


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.501.551.601.641.681.721.751.78ResOBP
    10 Britt Gerdes O XO XXX 1,55 1,60


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    13 Lara Weghorst 8,10Q 8,13


    Meisjes Junior B - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    13 Lara Weghorst 8,11 8,10


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Esther Lievers DQ 1:02,72


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Amina Maatoug 2:22,04Q 2:15,06
    19 Bobet Kloosterman 2:32,00 2:29,73


    Meisjes Junior B - 800 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Amina Maatoug 2:13,42 2:22,04


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    9 Marta Moreno 5:02,61q 5:00,03


    Meisjes Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    8 Marta Moreno 4:59,85 5:02,61


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Lara Weghorst --- 9,19


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Isabelle Reijman --- 10,95


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    10 Lara Weghorst 4,97 5,12 5,06 5,12 5,34