Vereniging 'KAV Holland' op 'ASICS NK Indoor Junioren 2018'

Prijzen

Lydia van Dijk
  • Meisjes Junior A - 1500m - 4:39,17
Fay Witte
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,72

Hoogtepunten

Sil Negenman JJA 60mH
  • 8,47
  • Tijn Pronk JJA 400m
  • 53,43
  • Nikki Taag MJB Ver
  • 5,30
  • Mika Taag JJA 400m
  • 52,62
  • Sil Negenman JJA 200m
  • 22,81
  • Sarah van Ekeris MJB 60m
  • 8,37
  • Fay Witte MJB Hoog
  • 1,72
  • Robina Negenman MJB 200m
  • 26,30
  • Boris Hoogervorst JJA 60m
  • 7,55
  • Robina Negenman MJB 60mH
  • 9,12
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    31 Boris Hoogervorst 7,55 7,51


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam ResOBP
    4 Sil Negenman 22,81Q 22,68
    Boris Hoogervorst --- 24,27
    Tijn Pronk --- 24,20


    Jongens Junior A - 200 meter finale

    # Naam ResOBP
    4 Sil Negenman 23,09 22,81


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    11 Mika Taag 52,62 51,44
    16 Tijn Pronk 53,43 55,11


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    20 Tijn Pronk 2:11,21 2:10,73


    Jongens Junior A - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    7 Sil Negenman 8,47q 8,46
    Mika Taag DNS 8,59
    Jos Hoogewerf --- 8,30


    Jongens Junior A - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    8 Sil Negenman 8,58 8,47


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 3.804.004.204.354.504.604.704.75ResOBP
    Jos Hoogewerf --- 4,33


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    15 Mika Taag 5,39 5,77 - quit --- --- 5,77 6,00
    Boris Hoogervorst --- --- --- --- --- --- --- 5,93


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    19 Lex van Honschoten 2:09,63 2:04,67


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Lydia van Dijk 4:39,17 4:37,01


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    24 Sarah van Ekeris 8,37q 8,48
    34 Nikki Taag 8,56 8,56
    Julia Arlotti --- 8,57


    Meisjes Junior B - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    22 Sarah van Ekeris 8,42 8,37


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam ResOBP
    7 Robina Negenman 26,30 25,98


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    12 Robina Negenman 9,12 9,14
    Rosalie Breems --- 9,50
    Nikki Taag --- 9,64


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    11 Robina Negenman 11,64 11,32 11,58 quit --- --- 11,64 11,92
    Julia Arlotti --- --- --- --- --- --- --- 10,56


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.501.551.601.641.681.721.75ResOBP
    1 Fay Witte O O O O O O XXX 1,72 1,65
    Julia Arlotti --- 1,55


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Nikki Taag 5,30 5,07 5,16 X 5,20 X 5,30 5,20
    Fay Witte --- --- --- --- --- --- --- 4,90
    Sarah van Ekeris --- --- --- --- --- --- --- 4,68