Vereniging 'AV Lycurgus' op 'ASICS NK Indoor Junioren 2018'

Prijzen

Jens van Gelderen
  • Jongens Junior A - 800m - 1:58,10
Jens van Gelderen
  • Jongens Junior A - 800m_f - 1:55,76
Gino Van Wijk
  • Jongens Junior B - 200m_f - 22,38
Fabian Pusceddu
  • Jongens Junior B - 800m - 2:00,86
Annebel Jaarsma
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 3,30
Pauline Hondema
  • Meisjes Junior A - Ver - 5,79
Anna Roelofs
  • Meisjes Junior B - 200m - 25,87
Anna Roelofs
  • Meisjes Junior B - 200m_f - 24,79
Mara Cotterink
  • Meisjes Junior B - 400m - 59,04
Mara Cotterink
  • Meisjes Junior B - 400m_f - 57,99
Lieve Eising
  • Meisjes Junior B - 1500m_f - 4:42,30
Anna Roelofs
  • Meisjes Junior B - Ver - 5,58

Hoogtepunten

Jens van Gelderen JJA 800m
  • 1:58,10
  • Mara Cotterink MJB 400m
  • 59,04
  • Anna Roelofs MJB 200m
  • 25,87
  • Fabian Pusceddu JJB 800m
  • 2:00,86
  • Gino Van Wijk JJB 60m_hf
  • 7,22
  • Mara Cotterink MJB 60m
  • 8,04
  • Afra Jiya MJB 60m
  • 8,23
  • Gino Van Wijk JJB 200m
  • 22,79
  • Gino Van Wijk JJB 60m
  • 7,28
  • Mara Cotterink MJB 60m_hf
  • 8,00
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    38 Sjoerd Wezelenburg 7,77 7,44


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    12 Sjoerd Wezelenburg 52,64 52,52


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Jens van Gelderen 1:58,10Q 1:58,24


    Jongens Junior A - 800 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Jens van Gelderen 1:55,76 1:58,10


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Jelle de Jong 13,98 13,41 13,82 13,33 13,71 13,53 13,98 13,99


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 3.804.004.204.354.504.604.704.75ResOBP
    7 Sjoerd Wezelenburg O XXO XXO XXX 4,20 4,10


    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    6 Gino Van Wijk 7,28Q 7,28


    Jongens Junior B - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    5 Gino Van Wijk 7,22q 7,28


    Jongens Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    6 Gino Van Wijk 7,25 7,22


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam ResOBP
    5 Gino Van Wijk 22,79Q 23,94


    Jongens Junior B - 200 meter finale

    # Naam ResQm
    2 Gino Van Wijk 22,38 22,79


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Fabian Pusceddu --- 52,50
    Joost van Deudekom --- 56,34


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Fabian Pusceddu 2:00,86q 1:59,34


    Jongens Junior B - 800 meter finale

    # Naam ResQm
    5 Fabian Pusceddu 2:01,16 2:00,86


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Mike de Dood --- 4:39,19


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Mike de Dood 10:04,12 10:21,75


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Teun de Koning 12,89 13,11 9,55 13,07 12,73 13,62 13,62 12,33
    18 Joost van Deudekom 10,88 10,98 11,15 11,15 11,58


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.851.891.931.961.992.042.07ResOBP
    Harm Janssens --- 1,77


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam ResOBP
    14 Shanna Mol 27,10 26,48
    15 Anouk Hellingh 27,21 27,07


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    10 Anouk Hellingh 1:00,56 59,75


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    9 Nora Winter 2:25,23 2:25,27


    Meisjes Junior A - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    11 Shanna Mol 9,83 10,14
    Anouk Schoute --- 9,36


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.402.602.803.003.153.303.403.513.603.70ResOBP
    2 Annebel Jaarsma O O XXX 3,30 3,50


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Pauline Hondema 5,68 5,79 5,72 5,66 X X 5,79 5,78


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    8 Mara Cotterink 8,04Q 8,05
    21 Afra Jiya 8,23q 8,17
    Sienna Klous --- 8,57
    Anouk Haverkort --- 8,62


    Meisjes Junior B - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    8 Mara Cotterink 8,00q 8,04
    15 Afra Jiya 8,15 8,23


    Meisjes Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    8 Mara Cotterink 8,07 8,00


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam ResOBP
    2 Anna Roelofs 25,87Q 24,10
    Sienna Klous DQ 28,14


    Meisjes Junior B - 200 meter finale

    # Naam ResQm
    2 Anna Roelofs 24,79 25,87


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    2 Mara Cotterink 59,04Q 58,54


    Meisjes Junior B - 400 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Mara Cotterink 57,99 59,04


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    6 Lieve Eising 4:58,00Q 4:45,70


    Meisjes Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Lieve Eising 4:42,30 4:58,00


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Mara Cotterink --- 9,37
    Anouk Haverkort --- 9,91


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    10 Fabiënne Müller 11,53 11,64 11,84 11,84 12,62
    Charon Lak --- 9,87


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.501.551.601.641.681.721.75ResOBP
    14 Inez Bouwen O O XXX 1,55 1,61


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Inez Bouwen 10,15 10,31 10,31 10,06 X 10,17 10,31 10,59


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Anna Roelofs 5,41 5,42 5,50 5,58 X 5,46 5,58 5,54
    Sienna Klous --- 5,17
    Anouk Haverkort --- 5,02
    Charon Lak --- 4,71