Vereniging 'PAC' op 'ASICS NK Indoor Junioren 2018'

Prijzen

Ramsey Angela
  • Jongens Junior A - 400m - 48,63
Ramsey Angela
  • Jongens Junior A - 400m_f - 48,20
Victor van der Wel
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:13,94
Daan Hoomoedt
  • Jongens Junior A - HSS - 13,79
Isiah Emanuelson
  • Jongens Junior B - 60m_hf - 7,17
Isiah Emanuelson
  • Jongens Junior B - 200m - 22,71
Mark Heiden
  • Jongens Junior B - 60mH - 8,16
Mark Heiden
  • Jongens Junior B - 60mH_f - 8,10
Damian Felter
  • Jongens Junior B - Ver - 6,59
Janine Verhaar
  • Meisjes Junior A - 200m - 25,42
Janine Verhaar
  • Meisjes Junior A - 200m_f - 24,93
Alida van Daalen
  • Meisjes Junior B - Kogel - 16,63

Hoogtepunten

Wesley van der Holst JJA 60m
  • 7,36
  • Bridget Janssen MJB Kogel
  • 13,81
  • Rafael Raap JJA 60m
  • 7,23
  • Janine Verhaar MJA 200m
  • 25,42
  • Isiah Emanuelson JJB 60m
  • 7,24
  • Alida van Daalen MJB Kogel
  • 16,63
  • Joyce van Welie MJB Kogel
  • 12,52
  • Janine Verhaar MJA 60m
  • 7,85
  • Damian Felter JJB 60m
  • 7,35
  • Isiah Emanuelson JJB 60m_hf
  • 7,17
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    10 Rafael Raap 7,23Q 7,23
    15 Wesley van der Holst 7,36Q 7,38


    Jongens Junior A - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    9 Rafael Raap 7,24 7,23
    16 Wesley van der Holst 7,34 7,36


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ramsey Angela 48,63Q 47,40


    Jongens Junior A - 400 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Ramsey Angela 48,20 48,63


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    3 Victor van der Wel 4:13,94Q 4:02,36


    Jongens Junior A - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    4 Victor van der Wel 4:05,21 4:13,94


    Jongens Junior A - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Yslain Verwaal 8,35Q 8,16
    11 Wesley van der Holst 8,94 9,24
    Daan Spiljard --- 8,34


    Jongens Junior A - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    5 Yslain Verwaal 8,32 8,35


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Shaquille ...manuelson X X X NM 16,03


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.751.801.851.901.941.982.012.04ResOBP
    5 Jeroen Poiesz O XO XO XXX 1,90 1,96


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Daan Hoomoedt 13,11 13,79 X 13,01 - 13,46 13,79 13,78


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 3.804.004.204.354.504.604.704.75ResOBP
    Daan Spiljard XXX NM 4,30


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Rafael Raap 6,50 6,78 6,90 6,64 6,89 6,79 6,90 7,39
    9 Daan Hoomoedt 6,05 6,14 6,34 6,34 6,37


    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Isiah Emanuelson 7,24Q 7,15
    10 Damian Felter 7,35Q 7,28
    23 Dushently Isenia 7,48q 7,56


    Jongens Junior B - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    2 Isiah Emanuelson 7,17Q 7,24
    9 Damian Felter 7,33 7,35
    23 Dushently Isenia 7,56 7,48


    Jongens Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    5 Isiah Emanuelson 7,23 7,17


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam ResOBP
    3 Isiah Emanuelson 22,71q 23,13
    17 Ishan Baidjoe 24,45 24,19
    Dushently Isenia --- 24,36


    Jongens Junior B - 200 meter finale

    # Naam ResQm
    5 Isiah Emanuelson 23,23 22,71


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    6 Ishan Baidjoe 52,74 53,34


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Erik Stok --- 2:11,19


    Jongens Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Mark Heiden 8,16Q 8,16


    Jongens Junior B - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    2 Mark Heiden 8,10 8,16


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.851.891.931.961.992.042.07ResOBP
    10 Alexander Schrage O XXX 1,70 1,85


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Damian Felter 6,37 6,37 6,47 6,59 6,42 6,43 6,59 6,72


    Meisjes Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Janine Verhaar 7,85Q 7,83


    Meisjes Junior A - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    6 Janine Verhaar 7,89Q 7,85


    Meisjes Junior A - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    4 Janine Verhaar 7,83 7,89


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam ResOBP
    2 Janine Verhaar 25,42Q 25,99


    Meisjes Junior A - 200 meter finale

    # Naam ResQm
    2 Janine Verhaar 24,93 25,42


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    14 Gabriëlle Opmeer 1:02,17 1:03,00
    17 Puck Van Wiltenburg 1:05,27 1:03,46


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    10 Sanne van Beek 2:30,96 2:34,30
    Jasmijn van Iersel --- 2:20,58


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.501.551.601.641.681.721.751.78ResOBP
    4 Nicole Etman O O XXX 1,68 1,74


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.402.602.803.003.153.303.403.513.603.70ResOBP
    4 Mirte Kok XO XO O XXX 3,30 3,50


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Vica van Middelkoop --- 1:05,98


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Alida van Daalen 15,88 15,97 16,28 16,63 16,37 X 16,63 16,53
    4 Bridget Janssen 12,20 12,66 13,81 12,54 13,13 13,53 13,81 14,18
    6 Joyce van Welie 11,86 11,61 12,25 11,54 12,52 12,05 12,52 13,08


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.402.602.803.003.153.303.403.503.553.65ResOBP
    4 Kristina Tergau XO XO XO O XXX 3,30 3,35