Vereniging 'Altis' op 'ASICS NK Indoor Junioren 2018'

Prijzen

Sven Jansons
  • Jongens Junior B - 60m - 7,15
Sven Jansons
  • Jongens Junior B - 60m_hf - 7,19
Sven Jansons
  • Jongens Junior B - 60m_f - 7,12
Henrik Kok
  • Jongens Junior B - 400m - 52,50
Henrik Kok
  • Jongens Junior B - 400m_f - 50,29
Sven Jansons
  • Jongens Junior B - 60mH - 8,00
Sven Jansons
  • Jongens Junior B - 60mH_f - 7,92
Ton van Mameren
  • Jongens Junior B - HSS - 12,98
Sven Jansons
  • Jongens Junior B - Ver - 6,88
Femke Bol
  • Meisjes Junior A - 400m - 55,77
Femke Bol
  • Meisjes Junior A - 400m_f - 54,93

Hoogtepunten

Femke Bol MJA 400m
  • 55,77
  • Sven Jansons JJB 60mH
  • 8,00
  • Henrik Kok JJB 400m
  • 52,50
  • Lars Hogendoorn JJB 60m
  • 7,28
  • Femke Bol MJA 400m_f
  • 54,93
  • Sven Jansons JJB 60m_hf
  • 7,19
  • Sven Jansons JJB 60m
  • 7,15
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    25 Joppe Stokvis 7,47Q 7,33
    Arthur van Essen --- 7,63


    Jongens Junior A - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    Joppe Stokvis DNF 7,47


    Jongens Junior A - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    8 Joppe Stokvis 8,51q 8,55
    12 Marijn Kriegsman 9,05 8,91
    Arthur van Essen --- 8,80


    Jongens Junior A - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    7 Joppe Stokvis 8,47 8,51


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.751.801.851.901.941.982.012.04ResOBP
    7 Joppe Stokvis XXO O XXX 1,85 1,88
    Rick Hollestelle --- 1,87


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 3.804.004.204.354.504.604.704.75ResOBP
    5 Rick Hollestelle O XO O XXX 4,35 4,50


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Joppe Stokvis 6,33 6,53 6,55 X X 6,64 6,64 6,72
    13 Marijn Kriegsman 6,01 5,91 X 6,01 6,10


    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Sven Jansons 7,15Q 7,16
    6 Lars Hogendoorn 7,28Q 7,29
    Marcus Melenhorst --- 7,38


    Jongens Junior B - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    3 Sven Jansons 7,19Q 7,15
    8 Lars Hogendoorn 7,30q 7,28


    Jongens Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    2 Sven Jansons 7,12 7,19
    7 Lars Hogendoorn 7,31 7,30


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam ResOBP
    Lars Hogendoorn DQ 23,18
    Patrick Meskes --- 24,46


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    3 Henrik Kok 52,50Q 52,18
    Patrick Meskes --- 55,46


    Jongens Junior B - 400 meter finale

    # Naam ResQm
    2 Henrik Kok 50,29 52,50


    Jongens Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Sven Jansons 8,00Q 7,97


    Jongens Junior B - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    1 Sven Jansons 7,92 8,00


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Tim de Greef 10,91 12,32 12,87 12,68 12,24 11,60 12,87 13,10
    9 Marten Prince 12,59 12,72 11,47 12,72 12,49


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Ton van Mameren 12,98 12,81 - 12,85 12,89 12,96 12,98 12,36


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Sven Jansons 6,48 6,58 6,66 X 6,87 6,88 6,88 7,12
    Ton van Mameren --- 5,73


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Femke Bol 55,77Q 54,47


    Meisjes Junior A - 400 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Femke Bol 54,93 55,77


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam ResOBP
    Amy Walraven DQ 27,73


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Kira Landman --- 10,25


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.501.551.601.641.681.721.75ResOBP
    Kira Landman --- 1,54