Vereniging 'GAC Hilversum' op 'Nationale A-Games 2018'

Prijzen

Youri van der Linden
  • Jongens Pupil A1 - 60mH - 10,46
Thimo Gisius
  • Jongens Pupil A1 - 60mH - 10,60
Youri van der Linden
  • Jongens Pupil A1 - Kogel - 7,41
Youri van der Linden
  • Jongens Pupil A1 - Hoog - 1,30
Thimo Gisius
  • Jongens Pupil A1 - Hoog - 1,25
Karlijn Greeve
  • Meisjes Pupil A2 - Vortex - 33,37

Hoogtepunten

Karlijn Greeve MPA2 Vortex
  • 33,37
  • Tijmen de Beer JPA2 60m
  • 8,75
  • Carmen Van Soest MPA1 Kogel
  • 6,77
  • Kealan Steba JPA1 Ver
  • 3,91
  • Carmen Van Soest MPA1 Ver
  • 3,70
  • Julia Velt MPA2 1000m
  • 3:37,79
  • Tijmen de Beer JPA2 Ver
  • 4,37
  • Thimo Gisius JPA1 Ver
  • 4,00
  • Youri van der Linden JPA1 Ver
  • 4,05
  • Florien van Kesteren MPA2 Vortex
  • 27,65
  •  

    Jongens Pupil A1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    11 Kealan Steba 9,66 +0.5 m/s9,58


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    17 Thimo Gisius 3:47,84 3:35,45


    Jongens Pupil A1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Youri van der Linden 10,46 +0.0 m/s10,92
    3 Thimo Gisius 10,60 +0.0 m/s11,01
    4 Kealan Steba 10,78 +0.0 m/s11,10


    Jongens Pupil A1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Youri van der Linden 7,41 6,75
    5 Kealan Steba 6,58 7,54


    Jongens Pupil A1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Youri van der Linden 1,30 1,35
    3 Thimo Gisius 1,25 1,30


    Jongens Pupil A1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    6 Youri van der Linden 4,05 4,18
    8 Thimo Gisius 4,00 4,06
    12 Kealan Steba 3,91 3,92


    Jongens Pupil A2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    4 Tijmen de Beer 8,75 +0.3 m/s8,76


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Niels Bitter DNS 3:40,56


    Jongens Pupil A2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    4 Niels Bitter 10,67 +0.2 m/s11,50


    Jongens Pupil A2 - Vortexwerpen

    # Naam ResOBP
    4 Niels Bitter 42,09 33,09


    Jongens Pupil A2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    9 Tijmen de Beer 8,42 8,21
    10 Niels Bitter 8,09 7,53


    Jongens Pupil A2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Tijmen de Beer 4,37 4,51


    Meisjes Pupil A1 - Vortexwerpen

    # Naam ResOBP
    4 Carmen Van Soest 29,45 31,01


    Meisjes Pupil A1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    7 Carmen Van Soest 6,77 7,46


    Meisjes Pupil A1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    18 Carmen Van Soest 1,05 1,20


    Meisjes Pupil A1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    6 Carmen Van Soest 3,70 3,93


    Meisjes Pupil A2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    30 Inte van Kralingen 10,09 +0.0 m/s10,04


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    14 Julia Velt 3:37,79 3:34,46


    Meisjes Pupil A2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    14 Julia Velt 11,20 -0.2 m/s12,33


    Meisjes Pupil A2 - Vortexwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Karlijn Greeve 33,37 24,75
    5 Florien van Kesteren 27,65 22,21
    15 Inte van Kralingen 21,71 21,42
    17 Sabine Renaud 20,19 20,22


    Meisjes Pupil A2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    8 Inte van Kralingen 7,02 6,20
    11 Karlijn Greeve 6,75 5,97
    13 Sabine Renaud 6,36 5,60
    17 Florien van Kesteren 5,90 5,52


    Meisjes Pupil A2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    7 Florien van Kesteren 1,25 1,20
    10 Sabine Renaud 1,20 1,25
    12 Karlijn Greeve 1,20 1,20


    Meisjes Pupil A2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    30 Karlijn Greeve 3,47 3,22