Vereniging 'AV Pijnenburg' op 'Nationale A-Games 2018'

Prijzen

Florijn van der Vliet
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:31,24

Hoogtepunten

Hugo van 't Klooster JPA2 Kogel
  • 6,81
  • Sterre Groosman MPA2 Ver
  • 3,78
  • Florijn van der Vliet JPA1 1000m
  • 3:31,24
  • Jitte Ydema JPA1 1000m
  • 3:37,67
  • Sterre Groosman MPA2 1000m
  • 3:35,32
  • Sterre Groosman MPA2 60m
  • 9,47
  • Mara Schouw MPA2 Ver
  • 3,58
  • Florijn van der Vliet JPA1 60m
  • 10,06
  • Iris Rietvelt MPA1 60m
  • 10,02
  • Maarten Arnoldus JPA2 Vortex
  • 31,09
  •  

    Jongens Pupil A1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    14 Florijn va...der Vliet 10,06 +0.5 m/s10,10
    17 Nodin Sch...nderwoerd 10,20 -0.3 m/s10,20
    19 Danilo Roest 10,41 -0.3 m/s10,27
    20 Jitte Ydema 10,42 -0.3 m/s10,30
    21 Chris de Jong 10,62 +0.5 m/s10,20
    24 Ties Kok 10,78 +0.3 m/s11,02


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Florijn va...der Vliet 3:31,24 3:29,00
    7 Jitte Ydema 3:37,67 3:39,93
    Chris de Jong DNS 3:55,00


    Jongens Pupil A1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    8 Chris de Jong 11,33 +0.3 m/s12,00
    10 Jitte Ydema 11,46 +0.3 m/s12,32
    14 Florijn va...der Vliet 12,29 +0.3 m/s12,00
    Beau van Balen DNS 10,88
    Romer de Wit --- 13,00


    Jongens Pupil A1 - Vortexwerpen

    # Naam ResOBP
    12 Nodin Sch...nderwoerd 25,34 25,55
    15 Danilo Roest 18,43 18,47
    17 Ties Kok 18,34 22,95


    Jongens Pupil A1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    10 Nodin Sch...nderwoerd 5,27 4,96
    12 Danilo Roest 4,72 4,70
    13 Ties Kok 4,68 4,90
    Beau van Balen DNS 7,32
    Romer de Wit --- 4,50


    Jongens Pupil A1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Beau van Balen --- 1,15
    Romer de Wit --- 1,00


    Jongens Pupil A1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    29 Chris de Jong 3,36 3,41
    30 Nodin Sch...nderwoerd 3,35 3,26
    31 Florijn va...der Vliet 3,34 3,64
    31 Danilo Roest 3,34 3,36
    34 Jitte Ydema 3,16 3,15
    35 Ties Kok 3,07 2,98
    Beau van Balen DNS 3,53
    Romer de Wit --- 3,04


    Jongens Pupil A2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    34 Timo Kieft 10,74 +0.5 m/s10,70
    35 Mees Hirsch 10,82 +0.5 m/s10,47
    36 Sam van Schaffelaar 11,06 +0.5 m/s11,00


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    26 Sam van Schaffelaar 4:11,05 4:01,90
    27 Timo Kieft 4:11,68 4:09,93
    28 Quinn Jager 4:27,47 4:05,62


    Jongens Pupil A2 - Vortexwerpen

    # Naam ResOBP
    13 Maarten Arnoldus 31,09 27,28
    16 Hugo van 't Klooster 28,83 27,54
    22 Lucas Karelsen 18,72 15,70
    23 Teije Benschop 18,70 18,67
    24 Quinn Jager 16,28 13,29


    Jongens Pupil A2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    19 Hugo van 't Klooster 6,81 6,68
    24 Teije Benschop 6,03 5,90
    31 Mees Hirsch 5,14 5,16
    33 Quinn Jager 4,60 4,52


    Jongens Pupil A2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    16 Teije Benschop 1,10 1,00
    17 Maarten Arnoldus 1,05 1,05
    18 Lucas Karelsen 1,00 1,00
    21 Hugo van 't Klooster 0,95 1,10


    Jongens Pupil A2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    25 Maarten Arnoldus 3,35 3,38
    26 Hugo van 't Klooster 3,32 3,45
    30 Teije Benschop 3,23 3,24
    31 Mees Hirsch 2,95 3,10
    32 Timo Kieft 2,86 2,96
    33 Sam van Schaffelaar 2,85 3,38
    34 Lucas Karelsen 2,60 2,93


    Meisjes Pupil A1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    15 Iris Rietvelt 10,02 +0.3 m/s9,99
    24 Mette van der Veen 10,33 +0.1 m/s10,30
    25 Judith Sjenitzer 10,34 +0.3 m/s10,20
    27 Aimée Pillen 10,69 +0.4 m/s11,18
    29 Anne van Blokland 10,87 +0.4 m/s10,60
    30 Lisa Kerkhoff 10,93 +0.4 m/s10,80
    36 Fenne Boudewijns 11,67 -0.2 m/s11,70
    37 Renske Versteeg 12,04 -0.2 m/s11,70


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Iris Rietvelt 3:38,08 3:42,10
    20 Mette van der Veen 4:08,94 4:09,12
    21 Renske Versteeg 4:13,83 4:17,91


    Meisjes Pupil A1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    11 Mette van der Veen 12,61 +0.3 m/s12,30
    15 Fenne Boudewijns 13,99 +0.3 m/s14,00


    Meisjes Pupil A1 - Vortexwerpen

    # Naam ResOBP
    8 Marit Kleijnen 23,24 23,23


    Meisjes Pupil A1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    15 Judith Sjenitzer 5,58 5,30
    21 Mette van der Veen 4,75 4,45
    23 Lisa Kerkhoff 4,70 4,66
    24 Marit Kleijnen 4,65 5,52
    27 Iris Rietvelt 4,56 4,70
    29 Fenne Boudewijns 4,31 4,72
    30 Aimée Pillen 4,26 3,28
    31 Anne van Blokland 4,13 4,47
    32 Renske Versteeg 3,08 2,50


    Meisjes Pupil A1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    10 Judith Sjenitzer 1,10 1,15
    21 Marit Kleijnen 1,00 1,00
    23 Anne van Blokland 0,90 1,00
    24 Lisa Kerkhoff 0,85 0,90


    Meisjes Pupil A1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    18 Aimée Pillen 3,06 3,08
    19 Marit Kleijnen 3,02 3,21
    21 Judith Sjenitzer 2,92 3,13
    22 Anne van Blokland 2,77 2,87
    23 Lisa Kerkhoff 2,67 3,15


    Meisjes Pupil A2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    12 Sterre Groosman 9,47 +0.2 m/s9,45
    24 Mandy Dorresteijn 9,86 +0.0 m/s9,87
    25 Dilara Oktay 9,87 +0.2 m/s9,58
    27 Mara Schouw 9,89 +0.0 m/s9,94
    37 Ilana Akkerman 11,11 +0.7 m/s10,50
    39 Mette Storm 12,16 +0.7 m/s12,15


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Sterre Groosman 3:35,32 3:44,05
    17 Mara Schouw 3:44,48 3:54,24
    24 Mandy Dorresteijn 4:00,46 4:06,61
    27 Carmen Schipper 4:06,97 4:03,16
    30 Caitlin Verhaar 4:19,88 4:12,64


    Meisjes Pupil A2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    13 Mara Schouw 11,14 +0.0 m/s12,01
    15 Dilara Oktay 11,32 -0.2 m/s12,38
    17 Sterre Groosman 11,54 -0.2 m/s12,24
    28 Caya Mets 12,66 +0.4 m/s14,12
    29 Carmen Schipper 12,81 +0.4 m/s13,16


    Meisjes Pupil A2 - Vortexwerpen

    # Naam ResOBP
    16 Ilana Akkerman 21,15 19,58
    22 Lotte van ... Coterlet 14,48 14,15
    24 Dilara Oktay 13,93 11,49
    25 Caya Mets 13,88 12,87
    27 Esmee Kramer 11,05 10,75


    Meisjes Pupil A2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    16 Caitlin Verhaar 5,94 6,05
    20 Lotte van ... Coterlet 5,68 5,63
    21 Ilana Akkerman 5,55 5,55
    24 Mette Storm 5,06 4,22
    26 Mandy Dorresteijn 4,78 5,61
    27 Esmee Kramer 4,06 4,33


    Meisjes Pupil A2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    21 Lotte van ... Coterlet 1,10 1,10
    23 Caitlin Verhaar 1,05 1,05
    25 Carmen Schipper 1,00 0,90
    26 Esmee Kramer 0,95 0,95


    Meisjes Pupil A2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    16 Sterre Groosman 3,78 3,85
    25 Mara Schouw 3,58 3,71
    29 Mandy Dorresteijn 3,52 3,69
    32 Lotte van ... Coterlet 3,36 3,42
    35 Caya Mets 3,32 3,20
    39 Dilara Oktay 3,21 3,44
    40 Caitlin Verhaar 3,13 3,15
    41 Carmen Schipper 3,06 3,01
    42 Esmee Kramer 3,04 3,10
    47 Ilana Akkerman 2,79 3,09
    48 Mette Storm 2,63 2,79