Vereniging 'AV `40' op 'Vlaardingse Polderwedstrijd (ksl,horden,hss,pols,steeple)'

Prijzen

Thijs de Block
  • Jongens Junior D - 1Mijl - 5:57,78
Stephan van den Bosch
  • Jongens Junior D - 300mH - 53,55
Thijs de Block
  • Jongens Junior D - 300mH - 59,95
Thijs de Block
  • Jongens Junior D - 1500m SC - 6:24,18
Thijs de Block
  • Jongens Junior D - HSS - 7,47
Guus Doodeman
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 264 punten
  • 800 meter   2:45,7
  • 60 meter horden (69cm)   13,1
  • Vortexwerpen   29,13
  • Verspringen   3,78
Stijn Heitkamp
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 305 punten
  • 400 meter   1:17,1
  • 40 meter horden   7,5
  • Vortexwerpen   22,66
  • Verspringen   3,25
Finn Duijnisveld
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 296 punten
  • 400 meter   1:34,8
  • 40 meter horden   10,0
  • Vortexwerpen   14,74
  • Verspringen   2,52
Jasmijn Meewisse
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 346 punten
  • 400 meter   1:29,3
  • 40 meter horden   8,4
  • Vortexwerpen   16,74
  • Verspringen   3,19

Hoogtepunten

Stijn Heitkamp JPB 400m
  • 1:17,09
  • Finn Duijnisveld JPMini 400m
  • 1:34,79
  • Stijn Heitkamp JPB Vortex
  • 22,66
  • Guus Doodeman JPA1 Vortex
  • 29,13
  • Jasmijn Meewisse MPC Ver
  • 3,19
  • Tess Homan MPA2 800m
  • 2:48,94
  • Romy Yasar MPC Vortex
  • 17,17
  • Guus Doodeman JPA1 800m
  • 2:45,63
  • Jasmijn Meewisse MPC 400m
  • 1:29,24
  • Romy Yasar MPC 400m
  • 1:30,93
  •  

    Jongens Junior D - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    1 Thijs de Block 5:57,78 -1.7 m/s---


    Jongens Junior D - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Stephan va...den Bosch 53,55 ---
    2 Thijs de Block 59,95 ---


    Jongens Junior D - 1500 meter steeple

    # Naam ResOBP
    3 Thijs de Block 6:24,18 ---
    4 Stephan va...den Bosch 6:43,29 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior D - Kogelslingeren 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Thijs de Block DNS ---


    Jongens Junior D - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    3 Thijs de Block 7,47 +0.4 m/s---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    1 Guus Doodeman 2:45,63 13,01 29,13 3,78 264
    4 Andre Dias Scarano 3:05,42 13,48 22,75 3,42 208
    5 Jakob Schneiders 3:04,65 14,21 24,40 3,30 203
    7 Lars de Block 3:00,13 16,37 24,38 2,94 179
    8 Menno van der Waal 3:08,89 14,76 18,45 3,44 179
    9 Floris Meewisse 3:21,75 14,85 20,78 2,89 160
    10 Merijn Stuijt 3:25,81 14,19 16,10 3,09 153


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Rotterdam Atletiek - JPA1 4 3:00,51 1


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    8 Luca de Kok 3:09,38 13,91 17,61 3,46 184


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De Leidse Olympus - JPA2 4 3:06,19 3
    2 AV '40 team 2 AV `40 - JPA2 4 3:14,73 2
    3 AV '40 team 1 AV `40 - JPA2 4 3:16,73 1


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    3 Stijn Heitkamp 1:17,09 7,46 22,66 3,25 305
    4 Lars Duijnisveld 1:28,14 8,13 16,64 2,84 239


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Super Jets - JPB 4 3:12,59 1


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    2 Finn Duijnisveld 1:34,79 9,91 14,74 2,52 296


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Olly 40 - JPMini 4 4:03,33 1


    Meisjes Junior D - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    Lotte Favre DNS ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    8 Roxan Schellenbach DNS DNS DNS DNS 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    11 Tess Homan 2:48,94 13,97 20,82 3,52 245


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    3 Jasmijn Meewisse 1:29,24 8,35 16,74 3,19 346
    4 Romy Yasar 1:30,93 8,21 17,17 2,91 334


    Er bestaan nog geen estafette teams.