Vereniging 'AV Olympus `70' op 'Vlaardingse Polderwedstrijd (ksl,horden,hss,pols,steeple)'

Prijzen

Joe van Veen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 255 punten
  • 800 meter   3:02,4
  • 60 meter horden (69cm)   13,7
  • Vortexwerpen   34,79
  • Verspringen   3,57
Cas Meijer
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 345 punten
  • 400 meter   1:38,0
  • 40 meter horden   9,4
  • Vortexwerpen   19,72
  • Verspringen   2,64
Guido van der Hoek
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 271 punten
  • 400 meter   1:42,6
  • 40 meter horden   9,9
  • Vortexwerpen   12,80
  • Verspringen   2,50
Maaike Boers
  • Meisjes Junior D - 1Mijl - 6:28,95
Luna Pedemonte
  • Meisjes Junior D - 300mH - 1:00,21
Maaike Boers
  • Meisjes Junior D - 300mH - 1:03,57
Luna Pedemonte
  • Meisjes Junior D - 1500m SC - 7:20,86
Luna Pedemonte
  • Meisjes Junior D - Kogelsl - 17,87
Maaike Boers
  • Meisjes Junior D - HSS - 8,08
Luna Pedemonte
  • Meisjes Junior D - HSS - 7,99

Hoogtepunten

Boy van Veen JPMini 400m
  • 1:39,64
  • Jet van Mierlo MPA2 800m
  • 2:50,87
  • Cas Meijer JPMini Vortex
  • 19,72
  • Joe van Veen JPA1 Vortex
  • 34,79
  • Jet van Mierlo MPA2 Vortex
  • 29,56
  • Naina Valencia MPMini 400m
  • 1:49,44
  • Guido van der Hoek JPMini 400m
  • 1:42,53
  • Iris van Veen MPMini 400m
  • 1:46,43
  • Cas Meijer JPMini 400m
  • 1:37,92
  • Jet van Mierlo MPA2 Ver
  • 3,52
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    3 Joe van Veen 3:02,34 13,65 34,79 3,57 255


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Rotterdam Atletiek - JPA1 4 3:00,51 1


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    4 Mick van Veen 2:49,35 13,26 29,32 3,93 263
    6 Nils Eerhart 3:18,86 12,88 28,88 3,39 226
    9 Boaz van der Lans 3:17,52 13,98 14,40 3,17 157


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De Leidse Olympus - JPA2 4 3:06,19 3
    2 AV '40 team 2 AV `40 - JPA2 4 3:14,73 2
    3 AV '40 team 1 AV `40 - JPA2 4 3:16,73 1


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    1 Cas Meijer 1:37,92 9,32 19,72 2,64 345
    3 Guido van der Hoek 1:42,53 9,83 12,80 2,50 271
    7 Boy van Veen 1:39,64 9,40 5,68 2,38 233


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Olly 40 - JPMini 4 4:03,33 1


    Meisjes Junior D - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    1 Maaike Boers 6:28,95 -1.7 m/s---


    Meisjes Junior D - 300 meter horden (69cm)

    # Naam ResOBP
    1 Luna Pedemonte 1:00,21 ---
    2 Maaike Boers 1:03,57 ---


    Meisjes Junior D - 1500 meter steeple

    # Naam ResOBP
    2 Luna Pedemonte 7:20,86 ---


    Meisjes Junior D - Kogelslingeren 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Luna Pedemonte 17,87 ---


    Meisjes Junior D - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Maaike Boers 8,08 +0.6 m/s---
    2 Luna Pedemonte 7,99 +1.1 m/s---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    5 Jet van Mierlo 2:50,87 12,20 29,56 3,52 302


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 M.P.A2 combi - MPA2 4 2:58,18 5
    2 Fit 4 Girls Fit - MPA2 4 3:07,24 4
    3 De loopsters - MPA2 4 3:09,85 3
    4 Leiden - MPA2 4 3:15,97 2
    5 De Druifjes AV Fortuna - MPA2 4 3:25,84 1


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    4 Iris van Veen 1:46,43 10,75 11,78 2,04 244
    5 Naina Valencia 1:49,44 9,81 6,87 2,26 237