Vereniging 'AV Fortuna' op 'Vlaardingse Polderwedstrijd (ksl,horden,hss,pols,steeple)'

Prijzen

Jelle Dijkshoorn
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 26,13
Devi Robbemond
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 25,74
Levi Verver
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 24,06
Bram Van Dorst
  • Jongens Junior A - HSS - 11,89
Devi Robbemond
  • Jongens Junior A - Polshoog - 2,20
Luuk Jochems
  • Jongens Junior B - 400mH - 1:06,93
Thomas Bruijs
  • Jongens Junior B - HSS - 10,58
Brett van Os
  • Jongens Junior D - 300mH - 1:00,12
Brett van Os
  • Jongens Junior D - Kogelsl - 13,47
Thijs Starink
  • Jongens Junior D - Kogelsl - 11,43
Brett van Os
  • Jongens Junior D - HSS - 8,18
Thijs Starink
  • Jongens Junior D - HSS - 7,49
Daimy van Beek
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 394 punten
  • 400 meter   1:20,3
  • 40 meter horden   7,9
  • Vortexwerpen   31,33
  • Verspringen   3,15
Manuel Heij
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 301 punten
  • 400 meter   1:29,4
  • 40 meter horden   8,4
  • Vortexwerpen   18,74
  • Verspringen   3,10
Lars Könemann
  • Masters Mannen - Kogelsl - 23,40
Leo Van der Aa
  • Masters Mannen - Polshoog - 2,80
Dylan Tertoolen
  • Senioren mannen - Kogelsl - 26,65
Michael Ketting
  • Senioren mannen - Kogelsl - 25,51
Michael Ketting
  • Senioren mannen - Polshoog - 2,90
Frederika Welle Donker
  • Masters vrouwen - 1Mijl - 6:55,85
Nel van der Meijs
  • Masters vrouwen - 300mH - 1:05,12
Nel van der Meijs
  • Masters vrouwen - HSS - 7,88
Amber Aarssen
  • Meisjes Junior B - 400mH - 1:20,30
Joyce Verheezen
  • Meisjes Junior B - HSS - 8,57
Luna van den Bos
  • Meisjes Junior C - 1Mijl - 6:39,96
Nikki Könemann
  • Meisjes Junior C - Kogelsl - 20,15
Elyn Stoop
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 354 punten
  • 400 meter   1:27,6
  • 40 meter horden   8,4
  • Vortexwerpen   20,23
  • Verspringen   2,90
Suzanne Van der Ende
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 251 punten
  • 400 meter   1:37,6
  • 40 meter horden   10,3
  • Vortexwerpen   7,05
  • Verspringen   2,30
Angela Sluimer
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 28,61

Hoogtepunten

Bruce Levenswaard JPB Vortex
  • 22,64
  • Suzanne Van der Ende MPMini 400m
  • 1:37,51
  • Elyn Stoop MPC Vortex
  • 20,23
  • Lisette Keijzer MPC 400m
  • 1:37,44
  • Manuel Heij JPC 400m
  • 1:29,40
  • Daimy van Beek JPC Vortex
  • 31,33
  • Julia ten Hout MPMini 400m
  • 1:49,59
  • Daimy van Beek JPC 400m
  • 1:20,27
  • Scott Ham JPC 400m
  • 1:31,61
  • Elyn Stoop MPC 400m
  • 1:27,57
  •  
    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Run4Panama AV Fortuna - JJA 4 DNS 0


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam KogelslOBP
    1 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna 26,13 ---
    2 Devi Robbemond AV Fortuna 25,74 ---
    3 Levi Verver AV Fortuna 24,06 ---


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam HSS OBP
    1 Bram Van Dorst AV Fortuna 11,89 -0.1 m/s---


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    3 Devi Robbemond AV Fortuna 2,20 ---


    Jongens Junior B - 400 meter horden (84cm)

    # Naam 400mHOBP
    2 Luuk Jochems AV Fortuna 1:06,93 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam HSS OBP
    1 Thomas Bruijs AV Fortuna 10,58 -0.5 m/s---


    Jongens Junior D - 300 meter horden (76cm)

    # Naam 300mHOBP
    3 Brett van Os AV Fortuna 1:00,12 ---
    4 Thijs Starink AV Fortuna 1:06,74 ---


    Jongens Junior D - 1500 meter steeple

    # Naam 1500m SCOBP
    5 Brett van Os AV Fortuna 7:08,49 ---
    6 Thijs Starink AV Fortuna 7:35,96 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior D - Kogelslingeren 3 kilogram

    # Naam KogelslOBP
    2 Brett van Os AV Fortuna 13,47 ---
    3 Thijs Starink AV Fortuna 11,43 ---


    Jongens Junior D - Hink-stap-springen

    # Naam HSS OBP
    1 Brett van Os AV Fortuna 8,18 +1.5 m/s---
    2 Thijs Starink AV Fortuna 7,49 m/s---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    6 Luuk van Tiggelen AV Fortuna 3:02,49 15,11 24,83 3,33 200
    12 Sam Boelen AV Fortuna DNS DNF DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Rotterdam Atletiek - JPA1 4 3:00,51 1


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    6 Finn Elmendorp AV Fortuna 1:29,87 8,57 17,57 2,91 235
    7 Bruce Levenswaard AV Fortuna 1:35,72 9,32 22,64 2,60 229
    8 Alex Vijfvinkel AV Fortuna 1:38,62 9,42 19,90 2,30 203
    9 Davey Smits AV Fortuna 2:09,63 10,69 13,26 2,01 121


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Super Jets - JPB 4 3:12,59 1


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    2 Daimy van Beek AV Fortuna 1:20,27 7,83 31,33 3,15 394
    3 Manuel Heij AV Fortuna 1:29,40 8,40 18,74 3,10 301
    5 Scott Ham AV Fortuna 1:31,61 9,13 13,92 2,56 237


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Cheetah's - JPC 4 3:30,43 1


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    4 Gijs van Tiggelen AV Fortuna 1:58,66 9,99 15,33 2,51 261
    8 Dion van Beek AV Fortuna 2:00,22 11,25 7,83 1,67 147


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Olly 40 - JPMini 4 4:03,33 1


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Masters Mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam KogelslOBP
    2 Lars Könemann AV Fortuna 23,40 ---


    Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    1 Leo Van der Aa AV Fortuna 2,80 2,82


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Paupers AV Fortuna - Msen 4 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam KogelslOBP
    1 Dylan Tertoolen AV Fortuna 26,65 ---
    2 Michael Ketting AV Fortuna 25,51 ---


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    1 Michael Ketting AV Fortuna 2,90 ---


    Masters vrouwen - Engelse mijl

    # Naam 1Mijl OBP
    1 Frederika ...le Donker AV Fortuna 6:55,85 -1.7 m/s6:55,00


    Masters vrouwen - 300 meter horden (76cm)

    # Naam 300mHOBP
    2 Nel van der Meijs AV Fortuna 1:05,12 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Fortuna - Vmas 4 DNS 0


    Masters vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam HSS OBP
    2 Nel van der Meijs AV Fortuna 7,88 +0.2 m/s---


    Meisjes Junior B - 400 meter horden (76cm)

    # Naam 400mHOBP
    1 Amber Aarssen AV Fortuna 1:20,30 1:10,01


    Meisjes Junior B - 2000 meter steeple (76cm)

    # Naam 2000m SCOBP
    Amber Aarssen AV Fortuna DNF ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam HSS OBP
    2 Joyce Verheezen AV Fortuna 8,57 +0.7 m/s---


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    Amber Aarssen AV Fortuna NM ---


    Meisjes Junior C - Engelse mijl

    # Naam 1Mijl OBP
    1 Luna van den Bos AV Fortuna 6:39,96 -1.7 m/s---


    Meisjes Junior C - Kogelslingeren 3 kilogram

    # Naam KogelslOBP
    1 Nikki Könemann AV Fortuna 20,15 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    6 Noortje Delac AV Fortuna 3:33,70 DNS 16,66 3,05 141


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    9 Lianne den Dekker AV Fortuna 3:05,29 13,34 28,92 3,46 268
    15 Yade Balaban AV Fortuna 3:27,39 14,19 18,29 3,38 193
    16 Lynn Veringmeier AV Fortuna 3:31,68 17,84 17,79 3,07 149
    17 Zosja Könemann AV Fortuna 3:31,15 16,75 14,96 2,59 129


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 M.P.A2 combi - MPA2 4 2:58,18 5
    2 Fit 4 Girls Fit - MPA2 4 3:07,24 4
    3 De loopsters - MPA2 4 3:09,85 3
    4 Leiden - MPA2 4 3:15,97 2
    5 De Druifjes AV Fortuna - MPA2 4 3:25,84 1


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    5 Zione Caundy AV Fortuna 1:36,73 8,74 12,33 3,02 228
    6 Julia De Graaf AV Fortuna 1:34,80 8,41 11,34 2,69 220
    7 Dagmar Bovendeert AV Fortuna 1:35,59 8,59 12,68 2,65 220
    8 Emma ten Hout AV Fortuna 1:28,18 8,62 5,72 2,92 206


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    2 Elyn Stoop AV Fortuna 1:27,57 8,37 20,23 2,90 354
    8 Sena Balaban AV Fortuna 1:41,12 8,91 14,99 2,50 271
    10 Lisette Keijzer AV Fortuna 1:37,44 8,86 12,75 2,43 261
    13 Ashley Levenswaard AV Fortuna 1:49,18 10,41 8,64 2,26 183
    14 Tess Verheezen AV Fortuna 2:06,39 10,93 11,63 1,95 158


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    3 Suzanne Van der Ende AV Fortuna 1:37,51 10,24 7,05 2,30 251
    6 Julia ten Hout AV Fortuna 1:49,59 11,09 6,27 2,13 198


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam KogelslOBP
    2 Angela Sluimer AV Fortuna 28,61 ---