Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
A.S.A.V. Aquila Aquila 0
AAC AAC 0
AAC `61 AC61 0
AAV SISU SISU 0
AAV `36 AV36 1
AC Olympia (Halsteren) OLMP 0
AC TION TION 0
AC Waterland ACWA 0
Achterhoekse Sport Vereniging ASV 0
ACO / Van Elderen ACO 0
ACW `66 ACW 0
ADRT Pegasus PGSS 0
AKU AKU 0
Almere `81 AM81 0
Altena Road Runners ALTN 0
Altis ALTS 0
Amsterdamse Studenten Holver. ''Nereus'' ASHN 0
Arena Atletiek ARNA 0
ARO `88 AR88 0
Artemis ARTM 0
ARV Achilles ACHL 0
ARV Ilion ILIO 7
ATC `75 AT75 0
Atl. en Wandelvereniging Delden 2005 AWDL 0
Atledo ATLD 0
Atletico `73 AL73 0
Atletiek en Har(t)loopclub Engelen ENGL 0
Atletiek Helden HLDN 0
Atletiek Leudal LEUD 0
Atletiek Maastricht MSTR 0
Atletiek Oirschot OIRS 0
Atletiek Vereniging AAA AAA 0
Atletiekunie AU 1
Atletiekvereniging ATH ATH 0
Atletiekvereniging MarathonPlus AVMP 0
ATV Venray VNRY 0
AV 1923 AV23 0
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Achil `87 AC87 0
AV Achilles Top ATOP 0
AV Aquilo AQLO 0
AV Archeus ARCH 0
AV Argo ARGO 0
AV Astylos ASTL 0
AV Athleta ATLT 0
AV Athlos ATLS 0
AV Atletics Nijverdal ATNY 0
AV Atos ATOS 0
AV Attila ATTL 0
AV Atverni ATVN 0
AV Caesar CAES 0
AV Castricum CSTR 0
AV Cifla CFLA 0
AV Clytoneus CLYT 0
AV Daventria 1906 DVTR 0
AV De Gemzen GMZN 0
AV De Keien KEIN 0
AV De Koplopers KOPL 0
AV De Liemers LMRS 0
AV De Spartaan SPTN 0
AV de Sprinter MDSP 0
AV De Wielingen WLNG 0
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 0
AV Edam EDAM 0
AV Feniks FNKS 0
AV Fivelstreek FVLS 0
AV Flevo Delta FLDT 0
AV Fortuna FRTN 52
AV Gelre GLRE 0
AV Generaal Michaelis AVGM 2
AV Goor `75 GOOR 0
AV Gouda GOUD 0
AV Groene Ster GRST 0
AV Haaksbergen HKBG 0
AV Haarlem HRLM 0
AV Haarlemmermeer HLLM 0
AV Hanzesport HNZS 0
AV Heerenveen HRVN 0
AV Hera HERA 0
AV Hollandia HLLD 1
AV Holten HLTN 0
AV Horror Sneek HRRR 0
AV Hylas HYLS 0
AV Impala IMPL 0
AV Iphitos IPHS 0
AV Jahn II JAHN 0
AV Lionitas LNTS 0
AV Lycurgus LYCG 0
AV Maasrunners MSRN 0
AV Marvel MRVL 0
AV Monnickendam MNNK 0
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV Nijkerk NKRK 0
AV NOP NOP 2
AV NOVA NOVA 0
AV Olympus `70 OL70 12
AV Oss `78 OS78 0
AV Pallas `67 PL67 0
AV Pallas `93 PL93 0
AV Parthenon PRTH 0
AV Passaat PSST 0
AV PEC 1910 PEC 0
AV Phoenix PHNX 0
AV Pijnenburg PNBG 0
AV Reusel `69 RS69 0
AV Rijnsoever RYNS 0
AV Rijssen RSSN 0
AV Ron Clarke RNCL 0
AV Rucphen `90 RU90 0
AV Salland SLLN 0
AV Scheldesport SCSP 0
AV Sparta SPRT 3
AV Spartacus SPTC 0
AV Spiridon SPRD 0
AV Spirit Lelystad SPLS 0
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 0
AV Sporting Boxmeer SPBX 0
AV Sprint SPRN 0
AV Spurt `88 SP88 0
AV Standdaarbuiten `90 ST90 0
AV Start `78 ST78 0
AV Startbaan STBN 0
AV Statina STTN 0
AV Suomi SOMI 0
AV Texel TEXL 0
AV Trias TRAS 0
AV Triathlon Triathlon 0
AV Twenterand TWRD 0
AV Unitas UNTS 0
AV Valkenswaard AVV 0
AV Veluwe VLWE 0
AV Waterweg WTWG 0
AV Weert WRT 0
AV Wieringermeer WRNG 0
AV Wijchen WYCH 0
AV Zaanland ZNLD 0
AV Zeewolde ZWLD 0
AV Zuidwal ZDWL 3
AV `34 Apeldoorn AV34 0
AV `40 AV40 18
AV `47 AV47 0
AV `56 AV56 0
AV `t Jasper Sport JSPR 0
AV-Olympus Land van Cuijk OLLC 0
AVA `70 AV70 0
Avanti-Wilskracht AVWK 0
Avantri AVTR 0
AVO 1983 AV83 0
AVON AVON 0
avVN AVVN 0
B.o.d. De Sprinters BODS 0
BAV BAV 0
BB lopers BBLP 0
Belgie BEL 1
CAV Energie ENRG 3
CAV Tenaco TNCO 0
ChiTA Chita 0
Cialfo CLFO 0
Ciko `66 CIKO 0
Climax CLMX 1
Currimus Currimus 0
DAK DAK 0
DAV Kronos KRNS 0
De Kieviten KVTN 0
De Lat LAT 0
DE LOPER DLOP 0
De Veenlopers VNLP 0
De-Atleet DATL 0
Delta Lloyd Groep Runningteam DLGR 0
Delta Sport DLSP 0
DEM DEM 0
DES DES 0
DJA DJA 0
DK en AV Hercules HRCL 0
Dolichos HVDS 0
DOS DOS 0
Duitsland GER 0
Dutch Gay & Lesbian Athletics DGLA 0
Dynamica ADSV DNMC 0
EAC De Sperwers SPWS 0
Eindhoven Atletiek EHAT 0
Erasmus UR Roadrunners EURR 0
ESAV Asterix ASTX 0
Feniks Feniks 0
Fit FIT 5
Fortius FORT 7
Frankrijk FRA 0
GAC Gemert GACG 1
GAC Hilversum GACH 2
Gehandicapten Sportclub Emmen GSEM 0
Geldrop Runners GDRP 0
Gloria Atletiek GLRA 0
González Running Team GRTM 0
GPSOV GPSV 0
Groningen Atletiek GRNG 0
GSAV Vitalis VTLS 0
GVAC GVAC 0
Gymastiek en Atletiek Vereniging SOS SOS 0
Haag Atletiek HAAG 0
HAC HAC 0
HAC `63 HC63 0
Hardloopclub Amsterdam HCA 0
Hellas Utrecht HLLS 2
Hunzerunners Loopgroep Annen HNZR 0
Invictus INVC 0
Isala `96 ISLA 0
Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI ATHL 0
KAV Holland KAVH 0
Kronos Kronos 0
LAAC Twente LAAC 0
Leiden Atletiek LATL 10
Leiden Road Runners Club LRRC 0
Lichtlopen LICHT 0
LOGO LOGO 0
Loopgroep Aart Stigter LGAS 2
Loopgroep Astrea LGAT 0
Loopgroep Bedum LGBM 0
Loopgroep Beilen LGBL 0
Loopgroep Bunnik LGBK 0
Loopgroep de Drentsche Aa LGDA 0
Loopgroep De Grenslaupers LDGL 0
Loopgroep De Lutte LGLT 0
Loopgroep De Springbokken LGSB 0
Loopgroep Goirle LGGL 0
Loopgroep GoRun LGGR 0
Loopgroep Hengevelde LGHV 0
Loopgroep Hoorn LGHN 0
Loopgroep Houten LGHT 0
Loopgroep Nienoord LGNN 0
Loopgroep Oegstgeest LGOG 0
Loopgroep PK LGPK 0
Loopgroep Rosmalen LGRM 0
Loopgroep Wijbosch LGWB 0
Loopgroep Zuidhorn LGZH 0
LoopgroepGieten LGGN 0
Loopvereniging TOF TOF 0
Lopersgroep Deurne LGDR 0
Lopersvereniging Groenlo GRNL 0
LV Plantaris PLNT 0
Marathon Pim Mulier MPM 0
MSV en AV Flakkee FLKK 0
Nederland NED 0
Nederlandse Triathlon Bond NTB 0
Nijmegen Atletiek NYMG 1
No-Limits NOLM 0
Noordwijkerhoutse Strandlopers NSL 0
NSAV `t Haasje HAAS 0
O.S.S. - VOLO VOLO 0
OLAT OLAT 0
Omnisport Omni 0
Only Friends OF 0
OSM `75 OSM 0
PAC PAC 15
Phanos PHNS 4
Prins Hendrik PH 1
PSV atletiek PSVA 0
RK HAV RKHV 0
Road Runners Etten Leur RREL 0
Rotterdam Atletiek RDAM 3
Rotterdam Running Ambassadors RRA 0
RRZ RRZ 0
Runners Club Woerden RCWN 0
Runners Stadskanaal STDK 0
Running Athletic Point RAP 0
Running Holland RHV 0
Running2000 2000 0
RWV RWV 0
SAV SAV 0
SC Antilope ANTL 0
SC Reeuwijk SCRW 0
Scopias Atletiek SCPS 0
Scorpio SCRP 2
Seven Hills Running Team SHRT 0
Spado SPDO 2
Spark SPRK 4
Sporthal Galgenwaard Galgenwaard 0
Sportlust/LG De Zandstuve SLGZ 0
STAP Brunssum STAP 0
STB STB 0
Stichting Nelli Cooman Games NelliCooman 0
SV Diomedon DMDN 0
SV Fortuna `67 FT67 0
SV Friesland FRSL 0
SV Jupiter JPTR 0
SV Kombijsport KMBS 0
SV Noordkop NRDK 0
SV Putten PTTN 0
SV Sportlust SPLT 0
SV Veendam Atletiek VNDM 0
SV Vitesse '08 VT08 0
Swift Atletiek SWFT 0
TAS `82 TS82 0
Taxandria Atletiek TXND 0
Tempo AV TMPO 0
TGAV TGAV 0
The Hague Road Runners HRR 0
THOR THOR 0
Tilburg Road Runners TRR 0
TLV ''De Langstraat'' TLVL 0
Trackstars TSNL 0
Trecho TRCH 0
Trim- en Trainingsgroep Weesp WSP 0
TSAV Parcival PRCV 0
Typhoon TPHN 0
U-Track UTRK 0
Uros Uros 0
VAV VAV 0
Venloop Running Team VRT 0
Verenigde Lopers Team10 2008 TM10 0
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 0
Voorne Atletiek VRNE 3
Voorschoten `97 VS97 0
WAV Tartletos TRTL 0
Willebroek-Boom Atletiekclub WIBO 0
WZK/TRI TEAM Wassenaar WSSN 0
ZOEV ZOEV 0

Prijzen

Jelle Dijkshoorn
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 26,13
Devi Robbemond
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 25,74
Levi Verver
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 24,06
Bram Van Dorst
  • Jongens Junior A - HSS - 11,89
Daan Spiljard
  • Jongens Junior A - Polshoog - 4,00
Kaan Mollaoglu
  • Jongens Junior A - Polshoog - 2,90
Devi Robbemond
  • Jongens Junior A - Polshoog - 2,20
Angelo Visser
  • Jongens Junior B - 400mH - 1:06,23
Luuk Jochems
  • Jongens Junior B - 400mH - 1:06,93
Orry Willems
  • Jongens Junior B - Kogelsl - 53,55
Thomas Bruijs
  • Jongens Junior B - HSS - 10,58
Duane van Dijkhuizen
  • Jongens Junior B - Polshoog - 3,80
Thijs de Block
  • Jongens Junior D - 1Mijl - 5:57,78
Stephan van den Bosch
  • Jongens Junior D - 300mH - 53,55
Thijs de Block
  • Jongens Junior D - 300mH - 59,95
Brett van Os
  • Jongens Junior D - 300mH - 1:00,12
Levi de Bruijn
  • Jongens Junior D - 1500m SC - 5:40,22
Finn van der Maas
  • Jongens Junior D - 1500m SC - 5:40,64
Thijs de Block
  • Jongens Junior D - 1500m SC - 6:24,18
Finn van der Maas
  • Jongens Junior D - Kogelsl - 14,87
Brett van Os
  • Jongens Junior D - Kogelsl - 13,47
Thijs Starink
  • Jongens Junior D - Kogelsl - 11,43
Brett van Os
  • Jongens Junior D - HSS - 8,18
Thijs Starink
  • Jongens Junior D - HSS - 7,49
Thijs de Block
  • Jongens Junior D - HSS - 7,47
Guus Doodeman
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 264 punten
  • 800 meter   2:45,7
  • 60 meter horden (69cm)   13,1
  • Vortexwerpen   29,13
  • Verspringen   3,78
Youri van der Linden
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 263 punten
  • 800 meter   2:51,8
  • 60 meter horden (69cm)   12,2
  • Vortexwerpen   23,55
  • Verspringen   4,19
Joe van Veen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 255 punten
  • 800 meter   3:02,4
  • 60 meter horden (69cm)   13,7
  • Vortexwerpen   34,79
  • Verspringen   3,57
Manne Baan
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 328 punten
  • 800 meter   2:51,1
  • 60 meter horden (69cm)   10,5
  • Vortexwerpen   33,26
  • Verspringen   4,36
Merlijn Piepenbroek
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 297 punten
  • 800 meter   3:07,0
  • 60 meter horden (69cm)   12,6
  • Vortexwerpen   39,94
  • Verspringen   3,99
Casper de Winter
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 290 punten
  • 800 meter   3:12,2
  • 60 meter horden (69cm)   13,2
  • Vortexwerpen   43,30
  • Verspringen   3,75
Iskander Stapel
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 386 punten
  • 400 meter   1:21,2
  • 40 meter horden   7,2
  • Vortexwerpen   35,55
  • Verspringen   3,85
Boris Klaver
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 355 punten
  • 400 meter   1:15,2
  • 40 meter horden   7,3
  • Vortexwerpen   26,55
  • Verspringen   3,95
Stijn Heitkamp
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 305 punten
  • 400 meter   1:17,1
  • 40 meter horden   7,5
  • Vortexwerpen   22,66
  • Verspringen   3,25
Luuk Loonstra
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 429 punten
  • 400 meter   1:23,8
  • 40 meter horden   7,5
  • Vortexwerpen   31,84
  • Verspringen   3,80
Daimy van Beek
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 394 punten
  • 400 meter   1:20,3
  • 40 meter horden   7,9
  • Vortexwerpen   31,33
  • Verspringen   3,15
Manuel Heij
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 301 punten
  • 400 meter   1:29,4
  • 40 meter horden   8,4
  • Vortexwerpen   18,74
  • Verspringen   3,10
Cas Meijer
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 345 punten
  • 400 meter   1:38,0
  • 40 meter horden   9,4
  • Vortexwerpen   19,72
  • Verspringen   2,64
Finn Duijnisveld
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 296 punten
  • 400 meter   1:34,8
  • 40 meter horden   10,0
  • Vortexwerpen   14,74
  • Verspringen   2,52
Guido van der Hoek
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 271 punten
  • 400 meter   1:42,6
  • 40 meter horden   9,9
  • Vortexwerpen   12,80
  • Verspringen   2,50
Albert van den Bedum
  • Masters Mannen - 1Mijl - 5:45,94
Maarten Van der Eijk
  • Masters Mannen - 1Mijl - 5:58,99
Albert van den Bedum
  • Masters Mannen - 400mH - 1:23,55
Theo Woldberg
  • Masters Mannen - 2000m SC - 7:49,32
Jaap Vlaming
  • Masters Mannen - 2000m SC - 8:24,42
Mickel van Eekeren
  • Masters Mannen - Kogelsl - 30,12
Lars Könemann
  • Masters Mannen - Kogelsl - 23,40
Leo Van der Aa
  • Masters Mannen - Polshoog - 2,80
Jack Favre
  • Senioren mannen - 1Mijl - 5:28,64
Jack Favre
  • Senioren mannen - 3000m SC - 13:19,81
Dylan Tertoolen
  • Senioren mannen - Kogelsl - 26,65
Michael Ketting
  • Senioren mannen - Kogelsl - 25,51
Michael Ketting
  • Senioren mannen - Polshoog - 2,90
Frederika Welle Donker
  • Masters vrouwen - 1Mijl - 6:55,85
Denise van der Linden-Morris
  • Masters vrouwen - 300mH - 55,58
Nel van der Meijs
  • Masters vrouwen - 300mH - 1:05,12
Agnes Olgers-Heiner
  • Masters vrouwen - 2000m SC - 8:52,01
José van Appeven
  • Masters vrouwen - Kogelsl - 23,61
Ingrid Zuijdervliet
  • Masters vrouwen - Kogelsl - 22,11
Loes Luijendijk
  • Masters vrouwen - Kogelsl - 21,11
Linda van Vliet
  • Masters vrouwen - Kogelsl - 27,61
Miranda van der Mey
  • Masters vrouwen - Kogelsl - 27,17
Denise van der Linden-Morris
  • Masters vrouwen - HSS - 8,45
Nel van der Meijs
  • Masters vrouwen - HSS - 7,88
Sigrid Florusse
  • Masters vrouwen - Polshoog - 2,50
Mirte Kok
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 3,00
Amber Aarssen
  • Meisjes Junior B - 400mH - 1:20,30
Karlijn Schouten
  • Meisjes Junior B - HSS - 9,33
Joyce Verheezen
  • Meisjes Junior B - HSS - 8,57
Karlijn Schouten
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 3,20
Luna van den Bos
  • Meisjes Junior C - 1Mijl - 6:39,96
Nikki Könemann
  • Meisjes Junior C - Kogelsl - 20,15
Noga Piepenbroek
  • Meisjes Junior C - Polshoog - 2,60
Maaike Boers
  • Meisjes Junior D - 1Mijl - 6:28,95
Luna Pedemonte
  • Meisjes Junior D - 300mH - 1:00,21
Maaike Boers
  • Meisjes Junior D - 300mH - 1:03,57
Layana Chrafih
  • Meisjes Junior D - 1500m SC - 6:27,11
Luna Pedemonte
  • Meisjes Junior D - 1500m SC - 7:20,86
Luna Pedemonte
  • Meisjes Junior D - Kogelsl - 17,87
Hanna van der Mey
  • Meisjes Junior D - Kogelsl - 14,52
Maaike Boers
  • Meisjes Junior D - HSS - 8,08
Luna Pedemonte
  • Meisjes Junior D - HSS - 7,99
Zoë Van Gils
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 337 punten
  • 800 meter   2:46,8
  • 60 meter horden (69cm)   11,4
  • Vortexwerpen   30,89
  • Verspringen   3,82
Renske van der Maas
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 274 punten
  • 800 meter   2:57,6
  • 60 meter horden (69cm)   12,1
  • Vortexwerpen   18,31
  • Verspringen   4,09
Yara Keers
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 236 punten
  • 800 meter   3:18,1
  • 60 meter horden (69cm)   13,2
  • Vortexwerpen   23,41
  • Verspringen   3,37
Evie de Roos
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 349 punten
  • 800 meter   2:38,1
  • 60 meter horden (69cm)   11,9
  • Vortexwerpen   34,12
  • Verspringen   3,83
Ròbin Martha
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 320 punten
  • 800 meter   2:48,2
  • 60 meter horden (69cm)   11,7
  • Vortexwerpen   29,50
  • Verspringen   3,68
Merel Tieman
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 306 punten
  • 800 meter   3:06,9
  • 60 meter horden (69cm)   12,0
  • Vortexwerpen   27,93
  • Verspringen   4,10
Emma Le Blansch
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 377 punten
  • 400 meter   1:17,3
  • 40 meter horden   7,8
  • Vortexwerpen   27,23
  • Verspringen   3,90
Julia Crins
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 374 punten
  • 400 meter   1:15,8
  • 40 meter horden   6,9
  • Vortexwerpen   20,36
  • Verspringen   4,10
Jennecy Prokop
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 347 punten
  • 400 meter   1:25,7
  • 40 meter horden   7,7
  • Vortexwerpen   28,97
  • Verspringen   3,13
Fleur Favre
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 446 punten
  • 400 meter   1:19,2
  • 40 meter horden   7,6
  • Vortexwerpen   23,60
  • Verspringen   3,61
Elyn Stoop
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 354 punten
  • 400 meter   1:27,6
  • 40 meter horden   8,4
  • Vortexwerpen   20,23
  • Verspringen   2,90
Jasmijn Meewisse
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 346 punten
  • 400 meter   1:29,3
  • 40 meter horden   8,4
  • Vortexwerpen   16,74
  • Verspringen   3,19
Sophia de Kort
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 306 punten
  • 400 meter   1:44,4
  • 40 meter horden   8,9
  • Vortexwerpen   10,23
  • Verspringen   2,44
Linde Crins
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 273 punten
  • 400 meter   1:37,5
  • 40 meter horden   9,3
  • Vortexwerpen   6,13
  • Verspringen   2,34
Suzanne Van der Ende
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 251 punten
  • 400 meter   1:37,6
  • 40 meter horden   10,3
  • Vortexwerpen   7,05
  • Verspringen   2,30
Mascha Favre
  • Senioren vrouwen - 1Mijl - 6:31,29
Eva Hovenkamp
  • Senioren vrouwen - 400mH - 1:00,94
Patty Michelle Burgman
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 34,71
Angela Sluimer
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 28,61
Shaya van Houdt
  • Senioren vrouwen - HSS - 10,07
Kirsten Drost
  • Senioren vrouwen - Polshoog - 3,20

Hoogtepunten

Merlijn Piepenbroek ILIO JPA2 Vortex
  • 39,94
  • Daimy van Beek FRTN JPC Vortex
  • 31,33
  • Casper de Winter ILIO JPA2 Vortex
  • 43,30
  • Fleur Favre LATL MPC Vortex
  • 23,60
  • Jennecy Prokop PHNS MPB Vortex
  • 28,97
  • Luuk Loonstra HLLS JPC Vortex
  • 31,84
  • Suzanne Van der Ende FRTN MPMini 400m
  • 1:37,51
  • Fleur Favre LATL MPC 400m
  • 1:19,14
  • Linde Crins ILIO MPMini 400m
  • 1:37,49
  • Iskander Stapel NYMG JPB Vortex
  • 35,55
  •  

    Jongens Junior A - 3000 meter steeple (91cm)

    # Naam ResOBP
    Meseret M...om Tsegay Phanos DNS 9:59,00


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Run4Panama AV Fortuna - JJA 4 DNS 0


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna 26,13 ---
    2 Devi Robbemond AV Fortuna 25,74 ---
    3 Levi Verver AV Fortuna 24,06 ---


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Bram Van Dorst AV Fortuna 11,89 -0.1 m/s---


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Daan Spiljard PAC 4,00 4,45
    2 Kaan Mollaoglu Fortius 2,90 2,63
    3 Devi Robbemond AV Fortuna 2,20 ---
    Jeroen Poiesz PAC DNS ---


    Jongens Junior B - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    Milan Biesheuvel AV Aalsmeer DNS 5:15,00


    Jongens Junior B - 400 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    1 Angelo Visser NEAV 1:06,23 ---
    2 Luuk Jochems AV Fortuna 1:06,93 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior B - Kogelslingeren 5 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Orry Willems Belgie 53,55 ---


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Thomas Bruijs AV Fortuna 10,58 -0.5 m/s---


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Duane van Dijkhuizen Fortius 3,80 4,15


    Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Yuma van Dijkhuizen Fortius NM 2,50


    Jongens Junior D - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    1 Thijs de Block AV `40 5:57,78 -1.7 m/s---


    Jongens Junior D - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Stephan va...den Bosch AV `40 53,55 ---
    2 Thijs de Block AV `40 59,95 ---
    3 Brett van Os AV Fortuna 1:00,12 ---
    4 Thijs Starink AV Fortuna 1:06,74 ---


    Jongens Junior D - 1500 meter steeple

    # Naam ResOBP
    1 Levi de Bruijn PAC 5:40,22 ---
    2 Finn van der Maas Fit 5:40,64 ---
    3 Thijs de Block AV `40 6:24,18 ---
    4 Stephan va...den Bosch AV `40 6:43,29 ---
    5 Brett van Os AV Fortuna 7:08,49 ---
    6 Thijs Starink AV Fortuna 7:35,96 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior D - Kogelslingeren 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Finn van der Maas Fit 14,87 ---
    2 Brett van Os AV Fortuna 13,47 ---
    3 Thijs Starink AV Fortuna 11,43 ---
    Thijs de Block AV `40 DNS ---


    Jongens Junior D - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Brett van Os AV Fortuna 8,18 +1.5 m/s---
    2 Thijs Starink AV Fortuna 7,49 ---
    3 Thijs de Block AV `40 7,47 +0.4 m/s---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    1 Guus Doodeman AV `40 2:45,63 13,01 29,13 3,78 264
    2 Youri van der Linden GACH 2:51,80 12,16 23,55 4,19 263
    3 Joe van Veen Olympus `70 3:02,34 13,65 34,79 3,57 255
    4 Andre Dias Scarano AV `40 3:05,42 13,48 22,75 3,42 208
    5 Jakob Schneiders AV `40 3:04,65 14,21 24,40 3,30 203
    6 Luuk van Tiggelen AV Fortuna 3:02,49 15,11 24,83 3,33 200
    7 Lars de Block AV `40 3:00,13 16,37 24,38 2,94 179
    8 Menno van der Waal AV `40 3:08,89 14,76 18,45 3,44 179
    9 Floris Meewisse AV `40 3:21,75 14,85 20,78 2,89 160
    10 Merijn Stuijt AV `40 3:25,81 14,19 16,10 3,09 153
    11 Teun van der Mey PAC DNF 15,72 18,56 2,94 97
    12 Sam Boelen AV Fortuna DNS DNF DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Rotterdam Atletiek - JPA1 4 3:00,51 1


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    1 Manne Baan Leiden 2:51,01 10,45 33,26 4,36 328
    2 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 3:06,92 12,54 39,94 3,99 297
    3 Casper de Winter ARV Ilion 3:12,20 13,11 43,30 3,75 290
    4 Mick van Veen Olympus `70 2:49,35 13,26 29,32 3,93 263
    5 Richard de Kort Leiden 3:18,62 11,80 30,48 3,75 256
    6 Nils Eerhart Olympus `70 3:18,86 12,88 28,88 3,39 226
    7 Jasper Koning Leiden 3:20,39 13,80 28,40 3,25 208
    8 Luca de Kok AV `40 3:09,38 13,91 17,61 3,46 184
    9 Boaz van der Lans Olympus `70 3:17,52 13,98 14,40 3,17 157
    10 Sven Nederpel Leiden DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De Leidse Olympus - JPA2 4 3:06,19 3
    2 AV '40 team 2 AV `40 - JPA2 4 3:14,73 2
    3 AV '40 team 1 AV `40 - JPA2 4 3:16,73 1


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    1 Iskander Stapel Nijmegen 1:21,14 7,12 35,55 3,85 386
    2 Boris Klaver ARV Ilion 1:15,15 7,22 26,55 3,95 355
    3 Stijn Heitkamp AV `40 1:17,09 7,46 22,66 3,25 305
    4 Lars Duijnisveld AV `40 1:28,14 8,13 16,64 2,84 239
    5 Milan Tuin AV Sparta 1:31,86 8,20 16,53 2,97 237
    6 Finn Elmendorp AV Fortuna 1:29,87 8,57 17,57 2,91 235
    7 Bruce Levenswaard AV Fortuna 1:35,72 9,32 22,64 2,60 229
    8 Alex Vijfvinkel AV Fortuna 1:38,62 9,42 19,90 2,30 203
    9 Davey Smits AV Fortuna 2:09,63 10,69 13,26 2,01 121
    10 Floris Scheepstra Phanos DNS DNS DNS DNS 0
    10 Ramon Vaandrager CAV Energie DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Super Jets - JPB 4 3:12,59 1


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    1 Luuk Loonstra HLLS 1:23,77 7,49 31,84 3,80 429
    2 Daimy van Beek AV Fortuna 1:20,27 7,83 31,33 3,15 394
    3 Manuel Heij AV Fortuna 1:29,40 8,40 18,74 3,10 301
    4 Niels Koning Leiden 1:30,66 8,45 16,31 2,72 271
    5 Scott Ham AV Fortuna 1:31,61 9,13 13,92 2,56 237
    6 Daniel Hall AV Zuidwal DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Cheetah's - JPC 4 3:30,43 1


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    1 Cas Meijer Olympus `70 1:37,92 9,32 19,72 2,64 345
    2 Finn Duijnisveld AV `40 1:34,79 9,91 14,74 2,52 296
    3 Guido van der Hoek Olympus `70 1:42,53 9,83 12,80 2,50 271
    4 Gijs van Tiggelen AV Fortuna 1:58,66 9,99 15,33 2,51 261
    5 Ties Hilferink Voorne 1:38,40 10,42 12,72 2,27 255
    6 Sjoerd Amsing Voorne 1:44,79 11,44 13,72 2,54 245
    7 Boy van Veen Olympus `70 1:39,64 9,40 5,68 2,38 233
    8 Dion van Beek AV Fortuna 2:00,22 11,25 7,83 1,67 147
    9 Jesse Schouten Fortius 2:06,64 11,59 7,64 1,78 137


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Olly 40 - JPMini 4 4:03,33 1


    Masters Mannen - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    1 Albert van den Bedum Spark 5:45,94 -1.7 m/s---
    2 Maarten Van der Eijk AU 5:58,99 -1.7 m/s5:30,00
    Bob Nederpel Leiden DNS 4:57,60


    Masters Mannen - 300 meter horden (69cm)

    # Naam ResOBP
    Chris Mettrop Spark DNF ---


    Masters Mannen - 400 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    1 Albert van den Bedum Spark 1:23,55 ---


    Masters Mannen - 2000 meter steeple (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Theo Woldberg Phanos 7:49,32 7:50,68
    2 Jaap Vlaming AV NOP 8:24,42 8:06,01


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Masters Mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Mickel van Eekeren Spado 30,12 ---
    2 Lars Könemann AV Fortuna 23,40 ---
    Bas Meijer AV Zuidwal DNS ---


    Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Leo Van der Aa AV Fortuna 2,80 2,82


    Senioren mannen - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    1 Jack Favre LGAS 5:28,64 -1.7 m/s---


    Senioren mannen - 3000 meter steeple (91cm)

    # Naam ResOBP
    1 Jack Favre LGAS 13:19,81 ---
    Dirk Jan Misbeek Spark DNS ---
    Karsten Eelkema GAC Gemert DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Paupers AV Fortuna - Msen 4 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Dylan Tertoolen AV Fortuna 26,65 ---
    2 Michael Ketting AV Fortuna 25,51 ---
    Karsten Eelkema GAC Gemert DNS ---


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Michael Ketting AV Fortuna 2,90 ---
    Nils Stok PAC NM 4,33


    Masters vrouwen - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    1 Frederika ...le Donker AV Fortuna 6:55,85 -1.7 m/s6:55,00


    Masters vrouwen - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Denise van...en-Morris GACH 55,58 ---
    2 Nel van der Meijs AV Fortuna 1:05,12 ---


    Masters vrouwen - 2000 meter steeple (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Agnes Olgers-Heiner AV NOP 8:52,01 8:06,53


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Fortuna - Vmas 4 DNS 0


    Masters vrouwen - Kogelslingeren 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 José van Appeven AAV `36 23,61 ---
    2 Ingrid Zuijdervliet AV Zuidwal 22,11 ---
    3 Loes Luijendijk PAC 21,11 ---


    Masters vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Linda van Vliet PAC 27,61 ---
    2 Miranda van der Mey PAC 27,17 ---


    Masters vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Denise van...en-Morris GACH 8,45 +0.7 m/s---
    2 Nel van der Meijs AV Fortuna 7,88 +0.2 m/s---


    Masters vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Sigrid Florusse Fortius 2,50 ---


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Mirte Kok PAC 3,00 3,50


    Meisjes Junior B - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Amber Aarssen AV Fortuna 1:20,30 1:10,01


    Meisjes Junior B - 2000 meter steeple (76cm)

    # Naam ResOBP
    Amber Aarssen AV Fortuna DNF ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Karlijn Schouten Fortius 9,33 -0.1 m/s9,67
    2 Joyce Verheezen AV Fortuna 8,57 +0.7 m/s---


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Karlijn Schouten Fortius 3,20 3,45
    Amber Aarssen AV Fortuna NM ---


    Meisjes Junior C - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    1 Luna van den Bos AV Fortuna 6:39,96 -1.7 m/s---


    Meisjes Junior C - Kogelslingeren 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Nikki Könemann AV Fortuna 20,15 ---


    Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Noga Piepenbroek ARV Ilion 2,60 2,31


    Meisjes Junior D - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    1 Maaike Boers Olympus `70 6:28,95 -1.7 m/s---
    Lotte Favre AV `40 DNS ---


    Meisjes Junior D - 300 meter horden (69cm)

    # Naam ResOBP
    1 Luna Pedemonte Olympus `70 1:00,21 ---
    2 Maaike Boers Olympus `70 1:03,57 ---


    Meisjes Junior D - 1500 meter steeple

    # Naam ResOBP
    1 Layana Chrafih PAC 6:27,11 ---
    2 Luna Pedemonte Olympus `70 7:20,86 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D - Kogelslingeren 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Luna Pedemonte Olympus `70 17,87 ---
    2 Hanna van der Mey PAC 14,52 ---


    Meisjes Junior D - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Maaike Boers Olympus `70 8,08 +0.6 m/s---
    2 Luna Pedemonte Olympus `70 7,99 +1.1 m/s---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    1 Zoë Van Gils Rotterdam 2:46,78 11,33 30,89 3,82 337
    2 Renske van der Maas Fit 2:57,57 12,08 18,31 4,09 274
    3 Yara Keers Fit 3:18,04 13,12 23,41 3,37 236
    4 Merel van der Horst Rotterdam 3:04,29 13,90 13,33 3,31 195
    5 Malu van Prehn CAV Energie 3:40,26 16,19 20,58 3,11 165
    6 Noortje Delac AV Fortuna 3:33,70 DNS 16,66 3,05 141
    7 Minke Schouten Fortius 3:43,47 16,25 10,74 2,75 113
    8 Roxan Schellenbach AV `40 DNS DNS DNS DNS 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    1 Evie de Roos Fit 2:38,02 11,90 34,12 3,83 349
    2 Ròbin Martha PAC 2:48,19 11,61 29,50 3,68 320
    3 Merel Tieman PAC 3:06,86 11,92 27,93 4,10 306
    4 Mees de Jong Rotterdam 3:11,35 12,23 34,12 3,52 302
    5 Jet van Mierlo Olympus `70 2:50,87 12,20 29,56 3,52 302
    6 Anneloes v... Erkelens Fit 3:03,66 12,53 31,12 3,54 292
    7 Lotte Aerts AVGM 2:43,43 13,30 29,37 3,38 288
    8 Isa Ong Leiden 2:56,50 11,79 25,97 3,48 287
    9 Lianne den Dekker AV Fortuna 3:05,29 13,34 28,92 3,46 268
    10 Iris Loonstra HLLS 3:14,28 14,38 27,94 3,69 252
    11 Tess Homan AV `40 2:48,94 13,97 20,82 3,52 245
    12 Fenne Bijlhouwer Spado 2:59,81 16,29 25,88 3,76 241
    13 Pauline Koger PAC 3:05,03 13,07 17,63 3,46 227
    14 Anne Favre Leiden 3:27,37 13,22 20,36 3,37 213
    15 Yade Balaban AV Fortuna 3:27,39 14,19 18,29 3,38 193
    16 Lynn Veringmeier AV Fortuna 3:31,68 17,84 17,79 3,07 149
    17 Zosja Könemann AV Fortuna 3:31,15 16,75 14,96 2,59 129


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 M.P.A2 combi - MPA2 4 2:58,18 5
    2 Fit 4 Girls Fit - MPA2 4 3:07,24 4
    3 De loopsters - MPA2 4 3:09,85 3
    4 Leiden - MPA2 4 3:15,97 2
    5 De Druifjes AV Fortuna - MPA2 4 3:25,84 1


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    1 Emma Le Blansch Hollandia 1:17,25 7,79 27,23 3,90 377
    2 Julia Crins ARV Ilion 1:15,73 6,89 20,36 4,10 374
    3 Jennecy Prokop Phanos 1:25,68 7,66 28,97 3,13 347
    4 Eliza van Velthoven AV Sparta 1:26,48 8,07 14,34 3,01 261
    5 Zione Caundy AV Fortuna 1:36,73 8,74 12,33 3,02 228
    6 Julia De Graaf AV Fortuna 1:34,80 8,41 11,34 2,69 220
    7 Dagmar Bovendeert AV Fortuna 1:35,59 8,59 12,68 2,65 220
    8 Emma ten Hout AV Fortuna 1:28,18 8,62 5,72 2,92 206


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    1 Fleur Favre Leiden 1:19,14 7,52 23,60 3,61 446
    2 Elyn Stoop AV Fortuna 1:27,57 8,37 20,23 2,90 354
    3 Jasmijn Meewisse AV `40 1:29,24 8,35 16,74 3,19 346
    4 Romy Yasar AV `40 1:30,93 8,21 17,17 2,91 334
    5 Rianne Hilferink Voorne 1:28,60 8,47 11,86 2,99 305
    6 Danira Reis AV Sparta 1:42,43 9,03 18,12 2,46 284
    7 Keisha Jansen Scorpio 1:46,65 8,14 13,50 2,51 273
    8 Sena Balaban AV Fortuna 1:41,12 8,91 14,99 2,50 271
    9 Floor Eelkema Scorpio 1:29,79 8,79 9,30 2,64 264
    10 Lisette Keijzer AV Fortuna 1:37,44 8,86 12,75 2,43 261
    11 Senna Van der Kruit Spark 1:33,36 9,06 10,43 2,65 260
    12 Tess Aerts AVGM 1:48,92 8,30 12,13 2,40 254
    13 Ashley Levenswaard AV Fortuna 1:49,18 10,41 8,64 2,26 183
    14 Tess Verheezen AV Fortuna 2:06,39 10,93 11,63 1,95 158


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    1 Sophia de Kort Leiden 1:44,35 8,84 10,23 2,44 306
    2 Linde Crins ARV Ilion 1:37,49 9,25 6,13 2,34 273
    3 Suzanne Van der Ende AV Fortuna 1:37,51 10,24 7,05 2,30 251
    4 Iris van Veen Olympus `70 1:46,43 10,75 11,78 2,04 244
    5 Naina Valencia Olympus `70 1:49,44 9,81 6,87 2,26 237
    6 Julia ten Hout AV Fortuna 1:49,59 11,09 6,27 2,13 198


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Senioren vrouwen - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    1 Mascha Favre LGAS 6:31,29 -1.7 m/s---


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Eva Hovenkamp Climax 1:00,94 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Patty Mich... Burgman CAV Energie 34,71 ---
    2 Angela Sluimer AV Fortuna 28,61 ---
    Vincie Vossenaar PH DNS ---


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Shaya van Houdt PAC 10,07 +1.2 m/s10,68


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Kirsten Drost ARV Ilion 3,20 ---
    Shaya van Houdt PAC DNS 3,01