Vereniging 'PAC' op 'Paaswedstrijd voor alle categorieën'

Prijzen

Taron Punt
  • Jongens Junior C - 100m - 12,64
Jesper Ponstein
  • Jongens Junior C - 800m - 2:24,61
Ronin van der Holst
  • Jongens Junior C - 100mH - 17,54
Taron Punt
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,74
Levi de Bruijn
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:19,51
Levi de Bruijn
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,45
Levi de Bruijn
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,71
Fedde de Jong
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 769 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:50,3
  • Vortexwerpen   12,95
  • Verspringen   2,06
Jeroen Vis
  • Masters Mannen - 100m - 12,75
Jeroen Vis
  • Masters Mannen - 200m - 26,64
Jeroen Vis
  • Masters Mannen - 400m - 1:02,72
Jeroen Vis
  • Masters Mannen - 800m - 3:04,55
Jeroen Vis
  • Masters Mannen - 110mH - 21,51
Jeroen Vis
  • Masters Mannen - Discus - 20,90
Jeroen Vis
  • Masters Mannen - Kogel - 10,31
Jeroen Vis
  • Masters Mannen - Ver - 4,12
Enid Duut
  • Meisjes Junior A - Discus - 51,00
Hagar Bruil
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,07
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,59
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,04
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,96
Anne Hoomoedt
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,00
Ròbin Martha
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1984 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:37,8
  • Vortexwerpen   24,92
  • Verspringen   3,73
Felicia Felter
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1907 punten
  • 60 meter   8,9
  • 1000 meter   3:55,7
  • Vortexwerpen   14,83
  • Verspringen   4,16
Skyler Monster
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1319 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   4:22,4
  • Vortexwerpen   11,65
  • Verspringen   3,06
Stephanie Bouman
  • Senioren vrouwen - Discus - 30,23
Stephanie Bouman
  • Senioren vrouwen - Kogel - 7,89

Hoogtepunten

Felicia Felter MPA2 Ver
  • 4,16
  • Felicia Felter MPA2 60m
  • 8,83
  • Ròbin Martha MPA2 1000m
  • 3:37,75
  • Ròbin Martha MPA2 60m
  • 9,24
  • Finn van der Kwast JPA1 60m
  • 9,42
  • Eron van Dijk JPB 40m
  • 6,97
  • Finn van der Kwast JPA1 Ver
  • 3,68
  • Finn van der Kwast JPA1 Vortex
  • 23,01
  • Finn van der Kwast JPA1 1000m
  • 3:43,64
  • Skyler Monster MPB 40m
  • 7,30
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Taron Punt 12,64 ---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jesper Ponstein 2:24,61 2:27,99
    6 Pascal Doornhein 2:38,29 2:41,70


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    3 Ronin van der Holst 17,54 +0.0 m/s---
    Pascal Doornhein DQ 21,98


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    Taron Punt DNS ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Taron Punt 10,74 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    6 Ronin van der Holst 4,00 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    11 Ridzerd Punt 11,68 ---
    14 Leif Jaspers 12,08 13,00
    17 Barend Van de Donk 12,18 ---
    22 Matthijs de Jong 12,68 ---
    27 Rens de Jong 14,09 ---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Levi de Bruijn 3:19,51 ---
    4 Miguel De la Fuente 3:27,65 ---
    6 Leif Jaspers 3:31,41 3.31:7,07
    Matthijs de Jong DNS ---


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    1 Levi de Bruijn 13,45 ---
    Oscar Doornhein DNS 17,49


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    4 Barend Van de Donk 20,27 ---
    5 Ridzerd Punt 18,87 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Levi de Bruijn 8,71 ---
    11 Barend Van de Donk 6,79 ---
    Ridzerd Punt DNS ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    7 Levi de Bruijn 4,07 ---
    21 Matthijs de Jong 3,37 ---
    24 Oscar Doornhein 3,28 3,76
    Rens de Jong DNS ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    4 Finn van der Kwast 9,42 3:43,64 23,01 3,68 1884
    15 Teun van der Mey 11,03 4:43,20 10,48 2,51 956


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    6 Eron van Dijk 6,97 4:54,58 8,37 2,99 1194


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    10 Nils van der Kwast 8,06 2:29,99 10,78 2,40 972


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Fedde de Jong 8,35 2:50,21 12,95 2,06 769


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jeroen Vis M40 12,75 ---


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jeroen Vis M40 26,64 ---


    Masters Mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jeroen Vis M40 1:02,72 ---


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Jeroen Vis M40 3:04,55 ---


    Masters Mannen - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Jeroen Vis M40 21,51 +0.0 m/s--- 1


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Masters Mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Jeroen Vis M40 20,90 --- 1


    Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Jeroen Vis M40 10,31 --- 1


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Jeroen Vis M40 4,12 ---


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Enid Duut 47,12 47,01 51,00 51,00 51,80


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    Marit Speerstra DNS ---
    Merel Pijnenburg DNS ---
    Hagar Bruil DNS ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Hagar Bruil 10,07 ---
    Marit Speerstra DNS ---
    Merel Pijnenburg DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Rachel Ivo 8,59 ---
    9 Elise de Jong 9,30 ---
    15 Rosa Buijs 9,58 ---
    22 Hanna van der Mey 10,10 ---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Layana Chrafih 3:33,23 ---
    6 Rosa Buijs 3:37,16 ---
    13 Hanna van der Mey 4:18,53 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    1 Rachel Ivo 10,04 ---
    8 Elise de Jong 11,99 ---
    10 Florianne van Uden 12,36 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Superstroopwafels Typhoon - MJD 4 36,08 2
    2 Sparta’s Sprintdiva’s AV Sparta - MJD 4 DQ 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Rachel Ivo 9,96 ---
    5 Anne Hoomoedt 8,28 ---
    10 Florianne van Uden 7,56 ---
    21 Layana Chrafih 5,92 ---
    22 Hanna van der Mey 5,15 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Anne Hoomoedt 4,00 ---
    4 Rachel Ivo 3,90 ---
    8 Elise de Jong 3,65 ---
    14 Florianne van Uden 3,44 ---
    17 Layana Chrafih 3,31 ---
    23 Hanna van der Mey 2,56 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Ròbin Martha 9,24 3:37,75 24,92 3,73 1984
    2 Felicia Felter 8,83 3:55,69 14,83 4,16 1907


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    2 Skyler Monster 7,30 4:22,33 11,65 3,06 1319
    4 Lara van den Berg 7,44 4:28,97 15,80 2,77 1278
    7 Zoë Eyra 7,33 4:48,92 12,23 2,95 1204
    8 Zipporah Ivo 7,36 4:38,63 13,76 2,65 1200


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Stephanie Bouman 30,23 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Stephanie Bouman 7,89 ---