Vereniging 'AV De Spartaan' op 'Paaswedstrijd voor alle categorieën'

Prijzen

Rens Altorf
  • Jongens Junior C - 800m - 2:32,30
Nick Duinkerken
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:10,91
Vincent Franken
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,55
Jari Langelaan
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,96
Alje Stip
  • Jongens Junior D - Discus - 26,52
Vincent Franken
  • Jongens Junior D - Discus - 24,15
Vincent Franken
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,80
Florian Bloemheuvel
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1843 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:53,9
  • Vortexwerpen   28,84
  • Verspringen   3,70
Peter van der Van der Drift
  • Masters Mannen - 100m - 15,71
Nimah Lommerse
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,75
Jasmijn Bloemheuvel
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:32,97
Nimah Lommerse
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,46
Jasmijn Bloemheuvel
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,04
Mandy Duinkerken
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,85
Tessa de Wit
  • Meisjes Junior C - Discus - 22,12
Mandy Duinkerken
  • Meisjes Junior C - Discus - 19,04
Tessa de Wit
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,75
Jasmijn Bloemheuvel
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,33
Mandy Duinkerken
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,24
Roanna Geleijn
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:26,79
Anouk van der Meer
  • Meisjes Junior D - Discus - 19,06
Anouk van der Meer
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,41

Hoogtepunten

Julia Pieterse MPA2 1000m
  • 4:12,70
  • Julia Pieterse MPA2 60m
  • 9,75
  • Florian Bloemheuvel JPA2 1000m
  • 3:53,87
  • Julia Pieterse MPA2 Vortex
  • 28,24
  • Alje Stip JJD Ver
  • 4,31
  • Julia Pieterse MPA2 Ver
  • 3,49
  • Anouk van der Meer MJD Kogel
  • 8,41
  • Florian Bloemheuvel JPA2 Ver
  • 3,70
  • Florian Bloemheuvel JPA2 Vortex
  • 28,84
  • Florian Bloemheuvel JPA2 60m
  • 9,80
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    5 Rens Altorf 13,87 ---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Rens Altorf 2:32,30 2:37,28


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    5 Rens Altorf 4,20 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    4 Jari Langelaan 10,77 ---
    7 Vincent Franken 11,45 11,61
    8 Ryan Bootsma 11,47 ---
    14 Symen Grimbergen 12,08 ---
    21 Youri Feijt 12,56 ---
    24 Finn Leukel 12,71 ---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nick Duinkerken 3:10,91 3:10,00
    9 Jari Langelaan 3:39,52 ---
    10 Youri Feijt 3:47,79 ---
    12 Luuk Pieterse 3:57,14 4:10,00
    13 Ryan Bootsma 3:58,32 ---
    14 Vincent Franken 3:58,54 3:26,11
    15 Tim Philipse 3:58,61 ---


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    2 Vincent Franken 15,55 15,85
    3 Jari Langelaan 15,96 ---
    4 Symen Grimbergen 16,36 ---
    5 Nick Duinkerken 16,91 ---
    6 Tim Philipse 16,96 ---
    7 Ryan Bootsma 17,06 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprinters AV Sparta - JJD 4 44,40 2
    2 Fortuna vooruit AV Fortuna - JJD 0 50,85 1


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Alje Stip 26,52 ---
    2 Vincent Franken 24,15 19,46
    8 Tim Philipse 14,18 ---
    9 Finn Leukel 14,06 ---
    10 Youri Feijt 13,90 ---
    12 Luuk Pieterse 12,86 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Vincent Franken 8,80 8,48
    4 Alje Stip 8,68 ---
    8 Nick Duinkerken 7,81 ---
    13 Finn Leukel 6,44 ---
    14 Luuk Pieterse 6,33 5,58
    18 Ryan Bootsma 5,88 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Alje Stip 4,31 ---
    5 Nick Duinkerken 4,10 ---
    6 Ryan Bootsma 4,08 ---
    10 Symen Grimbergen 3,84 ---
    12 Tim Philipse 3,79 ---
    16 Vincent Franken 3,72 4,13
    20 Youri Feijt 3,40 ---
    22 Finn Leukel 3,35 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    2 Florian Bloemheuvel 9,80 3:53,87 28,84 3,70 1843


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Peter van ...der Drift M60 15,71 ---


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    4 Peter van ...der Drift M60 33,46 ---


    Masters Mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    4 Peter van ...der Drift M60 1:18,89 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Nimah Lommerse 10,75 ---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jasmijn Bloemheuvel 2:32,97 ---
    5 Mandy Duinkerken 2:47,17 2:40,58
    7 Tessa de Wit 3:23,33 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    1 Nimah Lommerse 12,46 ---
    2 Jasmijn Bloemheuvel 14,04 ---
    3 Mandy Duinkerken 14,85 15,20
    4 Roxy Ramars 17,04 13,78


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Tessa de Wit 22,12 ---
    2 Mandy Duinkerken 19,04 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Tessa de Wit 8,75 ---
    4 Roxy Ramars 8,73 11,45
    5 Jasmijn Bloemheuvel 6,00 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Jasmijn Bloemheuvel 4,33 ---
    2 Mandy Duinkerken 4,24 ---
    4 Roxy Ramars 4,10 4,54
    6 Tessa de Wit 3,31 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    6 Anouk van der Meer 9,14 ---
    11 Roanna Geleijn 9,38 9,35
    16 Jarit van der Ven 9,69 ---
    19 Cassandra Koopman 9,84 ---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Roanna Geleijn 3:26,79 3:25,29
    7 Cassandra Koopman 3:41,28 ---
    Gioia Remkes DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    4 Anouk van der Meer 10,85 ---
    13 Cassandra Koopman 13,07 ---
    16 Jarit van der Ven 13,56 ---
    18 Gioia Remkes 14,97 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Superstroopwafels Typhoon - MJD 4 36,08 2
    2 Sparta’s Sprintdiva’s AV Sparta - MJD 4 DQ 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Anouk van der Meer 19,06 ---
    4 Cassandra Koopman 17,60 ---
    5 Gioia Remkes 16,17 ---
    10 Jarit van der Ven 15,10 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Anouk van der Meer 8,41 ---
    7 Jarit van der Ven 7,85 ---
    11 Gioia Remkes 7,49 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Anouk van der Meer 3,90 ---
    11 Roanna Geleijn 3,61 3,84
    15 Cassandra Koopman 3,38 ---
    21 Gioia Remkes 3,11 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    8 Julia Pieterse 9,75 4:12,70 28,24 3,49 1714