Vereniging 'CAV Energie' op 'Paaswedstrijd voor alle categorieën'

Prijzen

Ramon Vaandrager
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1541 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   3:49,9
  • Vortexwerpen   13,16
  • Verspringen   3,07
Lotte van Lieshout
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:40,12
Tess Jack
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,69
Lila van Nieuwkoop
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:25,41
Nathalia Montijn
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,77
Valerie Sies
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 891 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:46,3
  • Vortexwerpen   9,06
  • Verspringen   2,78

Hoogtepunten

Malu van Prehn MPA1 60m
  • 10,27
  • Jerry Woe JJD Ver
  • 3,79
  • Jaylinn Sies MPA1 60m
  • 10,39
  • Ramon Vaandrager JPB 1000m
  • 3:49,86
  • Ramon Vaandrager JPB 40m
  • 7,09
  • Ramon Vaandrager JPB Ver
  • 3,07
  • Noor Krispijn MPB 1000m
  • 4:11,93
  • Ramon Vaandrager JPB Vortex
  • 13,16
  • Jaylinn Sies MPA1 Ver
  • 3,40
  • Noor Krispijn MPB 40m
  • 7,89
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    12 Jerry Woe 11,88 ---
    23 Jamie de Koning 12,69 ---
    Jozuah Revierre DNS ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    17 Jamie de Koning 5,94 ---
    21 Jerry Woe 5,56 ---
    Jozuah Revierre DNS ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    12 Jerry Woe 3,79 ---
    27 Jamie de Koning 3,13 ---
    Jozuah Revierre DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    3 Ramon Vaandrager 7,09 3:49,86 13,16 3,07 1541


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Valéria Montijn DNS 26,70


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    Valéria Montijn DNS ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Valéria Montijn DNS ---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Lotte van Lieshout 2:40,12 ---
    4 Parel van Nieuwkoop 2:41,80 2:41,19


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    2 Tess Jack 8,69 8,80
    8 Myrthe Van Marrewijk 9,24 9,35
    13 Lila van Nieuwkoop 9,54 9,50
    17 Isabel van Prehn 9,74 9,67
    Nathalia Montijn DNS 9,02


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lila van Nieuwkoop 3:25,41 3:27,06


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    7 Isabel van Prehn 16,06 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Nathalia Montijn 10,77 ---
    4 Tess Jack 8,39 8,35
    9 Lila van Nieuwkoop 7,57 7,61
    11 Isabel van Prehn 7,49 ---
    18 Myrthe Van Marrewijk 6,39 5,92


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    7 Myrthe Van Marrewijk 3,66 3,85
    9 Tess Jack 3,62 4,24
    17 Isabel van Prehn 3,31 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    8 Jaylinn Sies 10,39 4:31,40 13,30 3,40 1313
    11 Malu van Prehn 10,27 5:02,10 16,80 3,15 1234
    18 Fenna van Geldere 12,43 5:22,20 7,26 2,61 631


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    6 Noor Krispijn 7,89 4:11,93 12,83 2,83 1226
    12 Feline Baan 8,49 4:54,71 7,31 2,29 752


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Valerie Sies 8,16 2:46,28 9,06 2,78 891