Vereniging 'AV Fortuna' op 'Paaswedstrijd voor alle categorieën'

Prijzen

Jaap van Zevenbergen
  • Jongens Junior A - 100m - 11,42
Jair Melfor
  • Jongens Junior A - 100m - 12,00
Devi Robbemond
  • Jongens Junior A - 100m - 12,27
Jair Melfor
  • Jongens Junior A - 200m - 24,78
Javier Rodriguez
  • Jongens Junior A - 200m - 26,12
Jaap van Zevenbergen
  • Jongens Junior A - 400m - 51,17
Jort van der Voorden
  • Jongens Junior A - 400m - 55,66
Luka Dries
  • Jongens Junior A - 400m - 1:01,97
Bram Van Dorst
  • Jongens Junior A - 110mH - 18,71
Luka Dries
  • Jongens Junior A - 110mH - 21,58
Devi Robbemond
  • Jongens Junior A - Discus - 31,56
Levi Verver
  • Jongens Junior A - Discus - 28,95
Cicero Voois
  • Jongens Junior A - Discus - 25,09
Devi Robbemond
  • Jongens Junior A - Kogel - 11,16
Levi Verver
  • Jongens Junior A - Kogel - 9,99
Cicero Voois
  • Jongens Junior A - Kogel - 9,70
Jort van der Voorden
  • Jongens Junior A - Ver - 5,67
Bram Van Dorst
  • Jongens Junior A - Ver - 5,07
Pim Brederode
  • Jongens Junior A - Ver - 4,84
Kay Djoehari
  • Jongens Junior B - 100m - 12,32
Thomas Bruijs
  • Jongens Junior B - 100m - 12,63
Thomas Bruijs
  • Jongens Junior B - 200m - 25,92
Quirijn van Gulik
  • Jongens Junior B - 200m - 26,15
Kay Djoehari
  • Jongens Junior B - 400m - 58,17
Luuk Jochems
  • Jongens Junior B - 400m - 1:00,83
Daan Verlinden
  • Jongens Junior B - 800m - 2:19,14
Jeroen Cox
  • Jongens Junior B - 800m - 2:25,49
Luuk Jochems
  • Jongens Junior B - 110mH - 17,04
Quirijn van Gulik
  • Jongens Junior B - Ver - 4,92
Marijn Sloot
  • Jongens Junior C - 100m - 12,48
Thomas Hordijk
  • Jongens Junior C - 100m - 13,36
Thomas Leenders
  • Jongens Junior C - 800m - 2:32,84
Marijn Sloot
  • Jongens Junior C - 100mH - 16,65
Marijn Sloot
  • Jongens Junior C - Ver - 5,13
Thomas Leenders
  • Jongens Junior C - Ver - 4,49
Matthias Treurniet
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:27,54
Otto Fuhring
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1820 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:58,7
  • Vortexwerpen   26,88
  • Verspringen   3,74
Daimy van Beek
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1591 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:12,3
  • Vortexwerpen   24,78
  • Verspringen   3,20
Dion van Beek
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 185 punten
  • 40 meter   10,2
  • 600 meter   3:14,4
  • Vortexwerpen   5,90
  • Verspringen   1,63
Tyrone Forrester
  • Masters Mannen - 200m - 27,72
Melvin Smith
  • Masters Mannen - 200m - 27,80
Tyrone Forrester
  • Masters Mannen - 400m - 1:07,10
Alex Verver
  • Masters Mannen - Kogel - 11,91
Amin Boulakhras
  • Senioren mannen - 100m - 12,31
Dylan Tertoolen
  • Senioren mannen - 100m - 12,41
Amin Boulakhras
  • Senioren mannen - 200m - 26,26
Dylan Tertoolen
  • Senioren mannen - 200m - 26,45
Michael Ketting
  • Senioren mannen - 400m - 1:02,50
Michael Ketting
  • Senioren mannen - Discus - 32,92
Ivo Harms
  • Senioren mannen - Kogel - 9,58
Michael Ketting
  • Senioren mannen - Kogel - 9,20
Dylan Tertoolen
  • Senioren mannen - Kogel - 9,05
Amin Boulakhras
  • Senioren mannen - Ver - 5,07
Anne Griffioen
  • Masters Vrouwen - 200m - 31,06
Frederika Welle Donker
  • Masters Vrouwen - 800m - 3:12,05
Anne Griffioen
  • Masters Vrouwen - 100mH - 20,54
Mariska Planken
  • Masters Vrouwen - Ver - 2,17
Robin Hassing
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,83
Misha Hollaar
  • Meisjes Junior A - 100m - 14,27
Robin Hassing
  • Meisjes Junior A - 200m - 26,49
Misha Hollaar
  • Meisjes Junior A - Kogel - 9,19
Misha Hollaar
  • Meisjes Junior A - Ver - 4,33
Joyce Verheezen
  • Meisjes Junior B - 100m - 15,32
Merdie Manzambi
  • Meisjes Junior B - 100m - 15,35
Amber Aarssen
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:44,10
Merdie Manzambi
  • Meisjes Junior B - 100mH - 20,00
Joyce Verheezen
  • Meisjes Junior B - 100mH - 20,31
Shanna Haars
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,47
Shanna Haars
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,96
Sophie Westdijk
  • Meisjes Junior D - Discus - 17,77
Gift Achigwe
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1674 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   4:02,3
  • Vortexwerpen   16,60
  • Verspringen   3,56
Angela Sluimer
  • Senioren vrouwen - Discus - 27,34
Angela Sluimer
  • Senioren vrouwen - Kogel - 9,94
Julia Den Ouden
  • Senioren vrouwen - Kogel - 8,82
Angela Sluimer
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,02
Julia Den Ouden
  • Senioren vrouwen - Ver - 3,46

Hoogtepunten

Sam Boelen JPA1 60m
  • 9,52
  • Sam Boelen JPA1 Ver
  • 3,92
  • Lianne den Dekker MPA2 60m
  • 9,85
  • Otto Fuhring JPA2 60m
  • 9,70
  • Lianne den Dekker MPA2 1000m
  • 3:47,35
  • Gift Achigwe MPA1 60m
  • 9,42
  • Troy Michilsen JPA1 60m
  • 9,83
  • Robin van Haaften MPA2 1000m
  • 3:40,38
  • Helena Panganga MPB 40m
  • 7,23
  • Leon Sloot JPA2 60m
  • 9,51
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jaap van Zevenbergen 11,42 11,51
    2 Jair Melfor 12,00 ---
    3 Devi Robbemond 12,27 ---
    4 Bram Van Dorst 12,39 ---
    5 Luka Dries 12,61 ---
    6 Koen Klunder 12,65 ---
    7 Cicero Voois 12,85 ---
    7 Javier Rodriguez 12,85 ---
    Rico Nicolaas DNS ---


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jair Melfor 24,78 ---
    2 Javier Rodriguez 26,12 ---


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jaap van Zevenbergen 51,17 51,56
    2 Jort van der Voorden 55,66 55,05
    3 Luka Dries 1:01,97 ---
    4 Cicero Voois 1:03,93 ---
    Rico Nicolaas DNS ---


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBP
    1 Bram Van Dorst 18,71 +0.0 m/s---
    2 Luka Dries 21,58 +0.0 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Fortuna 1 AV Fortuna - JJA 4 48,28 2
    2 Fortuna 2 AV Fortuna - JJA 4 50,82 1


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Devi Robbemond 31,56 ---
    2 Levi Verver 28,95 ---
    3 Cicero Voois 25,09 ---
    4 Pim Brederode 19,07 ---


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Devi Robbemond 11,16 ---
    2 Levi Verver 9,99 ---
    3 Cicero Voois 9,70 ---
    4 Pim Brederode 7,97 ---


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Jort van der Voorden 5,67 5,97
    2 Bram Van Dorst 5,07 ---
    3 Pim Brederode 4,84 ---
    4 Cicero Voois 4,83 ---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Kay Djoehari 12,32 12,70
    3 Thomas Bruijs 12,63 ---
    4 Quirijn van Gulik 12,73 ---
    5 Daan Verlinden 12,90 ---
    6 Mailly Geertruida 13,03 ---
    7 Pepijn Geurts 13,33 ---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Thomas Bruijs 25,92 ---
    3 Quirijn van Gulik 26,15 ---
    4 Mailly Geertruida 26,73 ---


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Kay Djoehari 58,17 58,21
    3 Luuk Jochems 1:00,83 ---
    4 Thomas Bruijs 1:01,99 ---
    5 Mailly Geertruida 1:06,22 ---


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Daan Verlinden 2:19,14 2:16,16
    2 Jeroen Cox 2:25,49 ---


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBP
    1 Luuk Jochems 17,04 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Quirijn van Gulik 4,92 ---
    4 Pepijn Geurts 4,31 ---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Marijn Sloot 12,48 ---
    3 Thomas Hordijk 13,36 ---
    4 Thomas Leenders 13,81 ---
    6 Jelle Van Kuik 14,87 ---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Thomas Leenders 2:32,84 ---
    5 Jelle Van Kuik 2:37,30 ---


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    1 Marijn Sloot 16,65 +0.0 m/s---
    4 Thomas Hordijk 18,69 +0.0 m/s---


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    4 Thomas Leenders 18,98 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Marijn Sloot 5,13 ---
    3 Thomas Leenders 4,49 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    19 Valentino ...enarduzzi 12,43 ---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Matthias Treurniet 3:27,54 ---
    16 Thijs Starink 3:59,03 ---


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    8 Brett van Os 18,33 ---
    10 Thijs Starink 19,40 ---
    Matthias Treurniet DQ ---


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    7 Brett van Os 15,92 ---
    11 Thijs Starink 13,78 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    9 Brett van Os 7,29 ---
    12 Matthias Treurniet 6,65 ---
    19 Valentino ...enarduzzi 5,83 ---
    20 Thijs Starink 5,79 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    12 Matthias Treurniet 3,79 ---
    22 Valentino ...enarduzzi 3,35 ---
    26 Brett van Os 3,24 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    6 Sam Boelen 9,52 4:07,36 21,55 3,92 1776
    7 Troy Michilsen 9,83 3:55,94 22,90 3,73 1761
    10 Lars de Roode 10,24 4:34,53 19,78 2,99 1342
    11 Luuk van Tiggelen 11,01 4:13,44 18,95 3,14 1339
    13 Ian Rodenburg 11,11 4:22,78 17,51 2,70 1178
    14 Max Stellenaar 11,86 4:41,53 17,05 2,43 960


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    3 Otto Fuhring 9,70 3:58,70 26,88 3,74 1820
    4 Leon Sloot 9,51 4:14,94 32,84 3,35 1768
    6 Felix Gunnewegh 10,53 4:16,01 18,91 3,15 1394
    8 Figo van den Berg 12,61 5:50,18 17,88 2,42 701


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    7 Christian de Haan 7,49 4:43,42 12,62 2,86 1180
    8 Jesse Haars 7,87 4:28,61 10,49 2,87 1126
    9 Alex Vijfvinkel 8,46 4:40,03 16,18 2,35 983
    10 Bruce Levenswaard 8,55 4:56,77 11,37 2,46 854


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Daimy van Beek 7,49 2:12,22 24,78 3,20 1591
    4 Manuel Heij 7,66 2:31,03 18,74 3,05 1296
    7 Ingmar Griffioen 8,41 2:23,50 18,89 2,53 1124
    8 Gijs Wassink 7,98 2:28,27 14,26 2,63 1105
    9 Thom Verweij 7,89 2:21,14 8,53 2,62 1066
    11 Scott Ham 8,42 2:36,41 9,36 2,31 823


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    3 Dion van Beek 10,19 3:14,34 5,90 1,63 185


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Tyrone Forrester M50 DNS ---
    Victor de Nijs M65 DNS ---


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Tyrone Forrester M50 27,72 ---
    3 Melvin Smith M50 27,80 ---
    Victor de Nijs M65 DNS ---


    Masters Mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    3 Tyrone Forrester M50 1:07,10 ---
    Melvin Smith M50 DNS ---


    Masters Mannen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    Victor de Nijs M65 DNS --- 0


    Masters Mannen - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    Victor de Nijs M65 DNS --- 0


    Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Alex Verver M50 11,91 --- 2


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Amin Boulakhras 12,31 12,25
    2 Dylan Tertoolen 12,41 ---
    Ivo Harms DNS 11,80


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Amin Boulakhras 26,26 26,50
    3 Dylan Tertoolen 26,45 ---


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Michael Ketting 1:02,50 ---
    Ivo Harms DNS 54,50


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Michael Ketting 32,92 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Ivo Harms 9,58 10,00
    2 Michael Ketting 9,20 ---
    3 Dylan Tertoolen 9,05 ---
    4 Amin Boulakhras 7,16 ---


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Amin Boulakhras 5,07 5,70


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Mariska Planken V45 DNS ---


    Masters Vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Anne Griffioen V35 31,06 30,50
    Nel van der Meijs V55 DNS ---


    Masters Vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Frederika ...le Donker V55 3:12,05 3:01,50


    Masters Vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Anne Griffioen V35 20,54 --- 1


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Masters Vrouwen - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    Nel van der Meijs V55 DNS --- 0


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Mariska Planken V45 2,17 ---
    Anne Griffioen V35 DNS ---
    Nel van der Meijs V55 DNS ---


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Robin Hassing 12,83 13,14
    2 Misha Hollaar 14,27 ---
    Lotte Kortstee DNS ---


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Robin Hassing 26,49 26,63
    Lotte Kortstee DNS ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Misha Hollaar 9,19 ---


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Misha Hollaar 4,33 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Joyce Verheezen 15,32 ---
    2 Merdie Manzambi 15,35 ---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Amber Aarssen 2:44,10 2:27,25


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    1 Merdie Manzambi 20,00 ---
    2 Joyce Verheezen 20,31 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    3 Shanna Haars 11,47 ---
    5 Noa de Roode 12,25 ---
    6 Mandy van der Meer 12,34 ---
    8 Marieke Verlinden 12,61 ---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    6 Mandy van der Meer 3:00,06 ---
    Marieke Verlinden DNS ---


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    5 Noa de Roode 17,40 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Shanna Haars 8,96 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    5 Mandy van der Meer 3,79 ---
    Shanna Haars DNS ---
    Marieke Verlinden DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    10 Norah van den Berg 9,33 9,30
    18 Lisa de Heer 9,78 ---
    Natasja Meuldijk DNS ---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Jill van Haaften 3:45,14 3:27,61
    9 Norah van den Berg 3:50,68 3:45,00


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    9 Jill van Haaften 12,28 12,10


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Superstroopwafels Typhoon - MJD 4 36,08 2
    2 Sparta’s Sprintdiva’s AV Sparta - MJD 4 DQ 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Sophie Westdijk 17,77 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    6 Sophie Westdijk 8,16 ---
    Natasja Meuldijk DNS ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    19 Lisa de Heer 3,27 ---
    22 Norah van den Berg 3,04 3,83


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    3 Gift Achigwe 9,42 4:02,29 16,60 3,56 1674
    9 Sabine Van der Pol 10,51 4:37,97 15,68 3,10 1251
    12 Tara Timmers 10,15 4:56,04 17,01 2,94 1231
    13 Noortje Delac 10,37 4:37,25 12,31 2,98 1193
    15 Jente de Kok 10,58 4:32,81 12,08 2,94 1168
    16 Kailey van der Torre 10,74 4:50,12 11,09 2,82 1043


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    5 Robin van Haaften 10,01 3:40,38 26,20 3,34 1779
    6 Lianne den Dekker 9,85 3:47,35 23,70 3,57 1779
    12 Yade Balaban 10,22 4:41,13 15,90 3,29 1323
    13 Lynn Veringmeier 10,41 4:27,55 14,23 3,05 1270
    14 Frieda Hummelen 10,20 DNF 13,84 3,11 1011


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    9 Helena Panganga 7,23 4:52,51 10,80 2,86 1168
    10 Dagmar Bovendeert 8,11 4:32,58 14,57 2,67 1103
    11 Emma ten Hout 7,70 4:35,30 12,34 2,38 1069
    13 Emilie Gunnewegh 8,31 8:24,27 9,97 2,23 623
    14 Linde Van Belzen 9,20 DNF 5,46 1,91 329


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    4 Elyn Stoop 7,82 DNF 11,50 2,83 854
    5 Lisette Keijzer 8,27 2:37,71 10,25 2,28 851
    6 Sena Balaban 8,05 2:53,30 7,52 2,43 767
    7 Evi Heijblom 8,59 2:56,15 9,86 2,22 676
    8 Ashley Levenswaard 8,50 2:48,93 6,04 2,35 668
    9 Tess Verheezen 9,42 3:37,57 7,36 2,00 368


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Angela Sluimer 27,34 ---
    4 Julia Den Ouden 22,19 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Angela Sluimer 9,94 ---
    2 Julia Den Ouden 8,82 ---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Angela Sluimer 4,02 ---
    2 Julia Den Ouden 3,46 ---