Vereniging 'Fortius' op 'Fortius Indoor 2018'

Prijzen

Kaan Mollaoglu
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,50
Kaan Mollaoglu
  • Jongens Junior A - Ver - 4,85
Quinten van der Elst
  • Jongens Junior B - 60m - 7,59
Duane van Dijkhuizen
  • Jongens Junior B - Polshoog - 3,90
Quinten van der Elst
  • Jongens Junior B - Ver - 5,69
Wessel de Lange
  • Jongens Junior C - Kogel - 8,42
Menno Weeda
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,40
Wessel de Lange
  • Jongens Junior C - Ver - 4,82
Yuma van Dijkhuizen
  • Jongens Junior D - 60m - 8,96
Yuma van Dijkhuizen
  • Jongens Junior D - 60mH - 12,03
Milan Vink
  • Jongens Junior D - 60mH - 12,18
Thomas van Roosmalen
  • Jongens Junior D - 60mH - 13,05
Sven Hurkmans
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,05
Lucas Gennisse
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,30
Yuma van Dijkhuizen
  • Jongens Junior D - Polshoog - 2,30
Sven Hurkmans
  • Jongens Junior D - Ver - 3,82
Thomas van Roosmalen
  • Jongens Junior D - Ver - 3,56
Luuk Bosveld
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1322 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten   6,39
  • Hoogspringen   1,10
Ruben van Roosmalen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1295 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten   5,88
  • Hoogspringen   1,10
Thijs Haak
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1253 punten
  • 60 meter   10,4
  • Kogelstoten   6,10
  • Hoogspringen   1,10
Milan Van Tiggelen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1477 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten   6,00
  • Verspringen   3,97
Leensey Bilkerdijk
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1297 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten   4,74
  • Hoogspringen   1,10
Urlich Candelaria
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1042 punten
  • 40 meter   7,5
  • Kogelstoten   4,19
  • Hoogspringen   0,95
Bram Kähler
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 956 punten
  • 40 meter   7,6
  • Kogelstoten   3,85
  • Hoogspringen   0,90
Hugo Vink
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1153 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   18,75
  • Verspringen   3,09
Gijs de Folter
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 828 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   13,86
  • Verspringen   2,72
Floor Muilwijk
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 820 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   14,60
  • Verspringen   2,59
Tinus Reif
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 619 punten
  • 40 meter   8,5
  • Balwerpen   9,85
  • Verspringen   2,31
Ilay De Koning
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 615 punten
  • 40 meter   8,4
  • Balwerpen   10,77
  • Verspringen   2,14
Arend Vogelaar
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 613 punten
  • 40 meter   8,6
  • Balwerpen   11,62
  • Verspringen   2,21
Jurgen van Berkum
  • Masters Mannen - 60mH - 9,03
Ruben van Ameijden
  • Masters Mannen - Kogel - 13,17
Jurgen van Berkum
  • Masters Mannen - Kogel - 10,03
Jurgen van Berkum
  • Masters Mannen - Hoog - 1,65
Mark Uilhoorn
  • Masters Mannen - Polshoog - 2,20
Dale Casilio
  • Senioren mannen - 60m - 7,68
Sabine Simoiu
  • Masters Vrouwen - 60m - 8,57
Wil Florusse-van der Koogh
  • Masters Vrouwen - Kogel - 7,17
Sabine Simoiu
  • Masters Vrouwen - Ver - 4,56
Emma Rijpers
  • Meisjes Junior A - 60m - 9,10
Saskia van der Boor
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 3,30
Emma Rijpers
  • Meisjes Junior A - Ver - 4,14
Karlijn Schouten
  • Meisjes Junior B - 60m - 8,88
Eri van Berkum
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,40
Karlijn Schouten
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 3,00
Karlijn Schouten
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,42
Tessa Dielessen
  • Meisjes Junior C - 60mH - 10,36
Tessa Dielessen
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,55
Hannah Reijenga
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,32
Cristy Pieter
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,55
Anniek de Lange
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,92
Yoni Markesteijn
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,39
Savannah Bailey
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,36
Anniek de Lange
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,33
Yoni Markesteijn
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Merel Dielessen
  • Meisjes Junior D - Polshoog - 2,00
Cristy Pieter
  • Meisjes Junior D - Ver - 5,00
Anniek de Lange
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,22
Danine Markesteijn
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1400 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten   5,41
  • Verspringen   3,82
Alyssah Bailey
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1098 punten
  • 40 meter   7,6
  • Kogelstoten   4,66
  • Hoogspringen   1,00
Annika Boertje
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 896 punten
  • 40 meter   8,0
  • Kogelstoten   4,46
  • Hoogspringen   0,85
Lise de Lange
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 842 punten
  • 40 meter   7,9
  • Kogelstoten   3,95
  • Hoogspringen   0,80
Naomi Reiziger
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 781 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   11,53
  • Verspringen   2,48
Aimy De Koning
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 773 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   14,24
  • Verspringen   2,54
Eline Tuk
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 661 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   8,53
  • Verspringen   2,40
Lara-bo Brand
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 515 punten
  • 40 meter   8,7
  • Balwerpen   7,59
  • Verspringen   2,20
Éowyn Vorthoren
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 458 punten
  • 40 meter   8,8
  • Balwerpen   7,92
  • Verspringen   1,98
Elin Wessels
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 453 punten
  • 40 meter   9,1
  • Balwerpen   9,13
  • Verspringen   2,01
Ilse Torbijn
  • Senioren vrouwen - 60m - 8,64
Janneke Keller
  • Senioren vrouwen - 60m - 8,90
Maaike Boon
  • Senioren vrouwen - 60mH - 10,67
Joyce Walgers
  • Senioren vrouwen - 60mH - 12,28
Joyce Walgers
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,35
Joyce Walgers
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,02
 

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
4 Kaan Mollaoglu 8,52 ---


Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
2 Kaan Mollaoglu 1,50 ---


Jongens Junior A - Verspringen

# Naam ResOBP
2 Kaan Mollaoglu 4,85 ---


Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Quinten van der Elst 7,59 7,61
5 Duane van Dijkhuizen 7,92 ---
7 Ivar De Koning 8,29 8,28


Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
Ivar De Koning DNS 10,52


Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Duane van Dijkhuizen 3,90 4,11


Jongens Junior B - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Quinten van der Elst 5,69 5,42


Jongens Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
5 Wessel de Lange 8,49 8,46
8 Menno Weeda 9,06 8,88


Jongens Junior C - 60 meter horden

# Naam ResOBP
4 Menno Weeda 11,65 11,34


Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
3 Wessel de Lange 8,42 ---


Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
3 Menno Weeda 1,40 1,48


Jongens Junior C - Verspringen

# Naam ResOBP
3 Wessel de Lange 4,82 4,79


Jongens Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
2 Yuma van Dijkhuizen 8,96 8,81
4 Milan Vink 9,12 ---
5 Tinus Rijsdijk 9,39 ---
7 Lucas Gennisse 9,63 ---
7 Samuel Van Well 9,63 ---
9 Sven Hurkmans 9,81 ---
11 Thomas van Roosmalen 9,93 ---
12 Jaime Joele 10,09 ---


Jongens Junior D - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Yuma van Dijkhuizen 12,03 11,69
2 Milan Vink 12,18 ---
3 Thomas van Roosmalen 13,05 ---


Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
3 Sven Hurkmans 8,05 ---
4 Freek Bosveld 7,83 ---
6 Lucas Gennisse 5,89 ---
7 Jaime Joele 4,66 ---
Samuel Van Well DNS ---


Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
2 Lucas Gennisse 1,30 ---
4 Samuel Van Well 1,25 ---
5 Milan Vink 1,20 ---


Jongens Junior D - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
3 Yuma van Dijkhuizen 2,30 2,20


Jongens Junior D - Verspringen

# Naam ResOBP
2 Sven Hurkmans 3,82 ---
3 Thomas van Roosmalen 3,56 ---


Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Luuk Bosveld 10,01 6,39 1,10 1322
2 Ruben van Roosmalen 9,99 5,88 1,10 1295
3 Thijs Haak 10,36 6,10 1,10 1253
5 Fedde Brinkman 11,18 4,15 0,95 903
6 Lex Haslinghuis 10,78 3,60 0,90 874
8 Yerne Biesterveld DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
3 Milan Van Tiggelen 9,50 6,00 3,97 1477
4 Maxim van Dorp 10,07 6,38 3,40 1294
5 Tijn van Driel 11,22 5,65 3,12 1037


Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Leensey Bilkerdijk 6,97 4,74 1,10 1297
2 Urlich Candelaria 7,48 4,19 0,95 1042
3 Bram Kähler 7,60 3,85 0,90 956
4 Timo Kähler 7,98 4,66 0,85 911
5 Ruben den Dulk 8,06 4,81 0,85 908
6 Lenn Boer 7,61 3,78 0,80 876
7 Tjarlie Broers 8,19 3,73 0,75 734
8 Luka Alva...z Tusveld 8,09 3,03 0,75 693
9 Dex van der Laan DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Hugo Vink 7,16 18,75 3,09 1153
2 Gijs de Folter 8,09 13,86 2,72 828
3 Floor Muilwijk 8,05 14,60 2,59 820
4 Yonah Moree 8,06 14,68 2,43 789


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Tinus Reif 8,42 9,85 2,31 619
2 Ilay De Koning 8,35 10,77 2,14 615
3 Arend Vogelaar 8,56 11,62 2,21 613
4 Thijs de Reus 8,53 12,61 2,00 593
5 Tiem Boer 8,11 10,04 1,88 586
6 Noah Van Bezooijen 8,69 8,14 2,08 497
7 Koen Gennisse 9,35 10,90 1,86 422
8 Sven Schenkel 8,93 6,30 1,83 371
9 Sjors van der Laan 10,55 8,80 2,26 328
10 Lenni Reif 10,07 8,27 1,27 195
11 Jesse Schouten 9,79 6,57 1,25 187
12 Stan van Rooij DNS DNS DNS 0


Masters Mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
Mark Uilhoorn M50 DNS ---


Masters Mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jurgen van Berkum M50 9,03 ---


Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ruben van Ameijden M35 13,17 ---
3 Jurgen van Berkum M50 10,03 ---
5 Mark Uilhoorn M50 9,06 ---
6 Joop van den Brink M85 8,36 ---
Robert Florusse M35 DNS ---


Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jurgen van Berkum M50 1,65 ---


Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Mark Uilhoorn M50 2,20 ---


Senioren mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
2 Dale Casilio 7,68 7,37
4 Rick Wijnbeek 9,03 ---


Masters Vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Sabine Simoiu V35 8,57 ---


Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
3 Wil Floru...der Koogh V70 7,17 ---
5 Dini Grootenboer V70 6,38 ---


Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Sabine Simoiu V35 4,56 ---
Sigrid Florusse V35 NM ---


Meisjes Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
2 Emma Rijpers 9,10 ---


Meisjes Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
Saskia van der Boor DNS 10,05


Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Saskia van der Boor 3,30 3,50


Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Emma Rijpers 4,14 ---


Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
2 Karlijn Schouten 8,88 ---


Meisjes Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
5 Eri van Berkum 11,75 ---
Tessel Mingaars DNS ---


Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
2 Eri van Berkum 1,40 ---
4 Tessel Mingaars 1,25 1,25


Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Karlijn Schouten 3,00 3,45


Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam ResOBP
3 Karlijn Schouten 4,42 ---
5 Tessel Mingaars 4,06 3,31


Meisjes Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
4 Tessa Dielessen 8,74 8,86
7 Hannah Reijenga 9,17 ---
12 Janne Boer 10,64 ---


Meisjes Junior C - 60 meter horden

# Naam ResOBP
2 Tessa Dielessen 10,36 9,81


Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
6 Janne Boer 5,81 ---


Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tessa Dielessen 1,55 1,55


Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam ResOBP
3 Hannah Reijenga 4,32 ---


Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
2 Cristy Pieter 8,55 8,70
3 Anniek de Lange 8,92 8,89
5 Yoni Markesteijn 9,11 ---
7 Savannah Bailey 9,70 ---
8 Marit van Zetten 9,98 ---
9 Floor Zebel 10,34 ---
10 Veerle Uilhoorn 10,52 ---
Julia van Dorp DNS ---


Meisjes Junior D - 60 meter horden

# Naam ResOBP
3 Yoni Markesteijn 11,39 ---
4 Merel Dielessen 11,87 11,60
7 Floor Zebel 13,33 ---
8 Jil Vogelaar 13,61 ---


Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Savannah Bailey 9,36 ---
3 Anniek de Lange 7,33 ---
4 Jil Vogelaar 7,11 ---
5 Veerle Uilhoorn 6,79 ---
6 Marit van Zetten 4,82 ---
Julia van Dorp DNS ---


Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
3 Yoni Markesteijn 1,35 ---
6 Merel Dielessen 1,30 ---
7 Veerle Uilhoorn 1,20 ---


Meisjes Junior D - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Merel Dielessen 2,00 ---


Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam ResOBP
2 Cristy Pieter 5,00 ---
3 Anniek de Lange 4,22 4,22
5 Savannah Bailey 3,96 ---
9 Jil Vogelaar 3,63 ---
10 Marit van Zetten 3,29 ---
Julia van Dorp DNS ---


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
4 Nikki de Winter 10,96 4,13 1,00 964
5 Kaylena de Bruijn 11,80 3,63 0,95 791
6 Noa Grootenboer 12,04 2,99 0,90 674
7 Loïs Alberts 12,09 2,87 0,90 658
8 Pien Vogelaar 12,62 3,24 0,80 564


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
3 Danine Markesteijn 9,55 5,41 3,82 1400
5 Norah de Bruijn 9,68 5,14 3,77 1352
6 Chelsia Carlos 9,98 7,14 3,23 1319
7 Danica de Bruijn 9,99 5,60 3,37 1253
11 Novi Hermus 10,53 4,61 3,40 1113
12 Madelief Rafaela 10,66 5,53 3,14 1105
13 Janneke Rijsdijk 10,39 4,52 3,06 1058
14 Evy Wessels DNS DNS 4,04 526


Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Alyssah Bailey 7,55 4,66 1,00 1098
2 Annika Boertje 7,98 4,46 0,85 896
3 Lise de Lange 7,87 3,95 0,80 842
4 Lisa van Schaik 8,64 3,45 0,95 789
5 Danita Magermans 7,88 2,35 0,90 775
6 Jessica Mijdam 8,53 3,39 0,85 727
7 Rosa Paling 8,53 3,58 0,80 707


Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Naomi Reiziger 7,84 11,53 2,48 781
2 Aimy De Koning 8,24 14,24 2,54 773
3 Eline Tuk 8,10 8,53 2,40 661
4 Tula Hermus 8,49 9,19 2,31 596
5 Amber Jansen 8,66 7,67 2,42 560
6 Wicel swah...i Tavares 8,39 8,27 1,92 513
7 Bo van Driel 8,56 6,16 2,28 510
8 Maud van Rooij 9,32 8,56 2,10 427
9 Jill Slotboom 8,81 5,16 1,90 371
10 Tess van Tour 9,02 4,68 2,01 352


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Lara-bo Brand 8,65 7,59 2,20 515
2 Éowyn Vorthoren 8,80 7,92 1,98 458
3 Elin Wessels 9,07 9,13 2,01 453
4 Virani Mahesh 9,67 6,41 1,61 237
5 Gemma Doff 11,58 6,08 2,13 209
6 Loïs Laheij 10,70 3,87 1,55 46
7 Lisa Grootenboer 10,85 2,40 1,51 22


Senioren vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
2 Ilse Torbijn 8,64 8,53
3 Janneke Keller 8,90 ---


Senioren vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
2 Maaike Boon 10,67 10,09
3 Joyce Walgers 12,28 ---


Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
4 Maaike Boon 8,51 10,32


Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
2 Joyce Walgers 1,35 ---
Maaike Boon NM 1,50


Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Joyce Walgers 4,02 ---