Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Indoor Stadskanaal 2018'

Prijzen

Akaash Spikman
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1361 punten
  • 50 meter   7,2
  • 60 meter   8,4
Wu Ping Kuiper
  • Jongens Junior D - 600m - 1:53,20
Jesse Jansen
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,67
Djalil Pater
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Julian Keun
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,25
Quinn van der Honing
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1609 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten   8,69
  • Hoogspringen   1,25
Kian Sportel
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:20,9h
Jan Ties
  • Masters Mannen - Meerkamp - 520 punten
  • 50 meter   7,7
  • 60 meter   9,0
Henk-Jan Schaaphok
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1275 punten
  • 50 meter   6,6
  • 60 meter   7,7
Anneloes Wonink
  • Meisjes Junior A - Kogel - 12,62
Isabeau Leegwater
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,56
Nikita Nie
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1158 punten
  • 50 meter   7,6
  • 60 meter   9,0
Danique Huisjes
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1156 punten
  • 50 meter   7,7
  • 60 meter   8,9
Nikita Nie
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,72
Eva Martens
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,37
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - 600m - 2:05,09
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - Kogel - 11,04
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Fieke Sportel
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1349 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten   5,44
  • Hoogspringen   1,20
Inez Keun
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1160 punten
  • 60 meter   10,3
  • Kogelstoten   6,08
  • Hoogspringen   0,95
Eliza Huizinga
  • Meisjes Pupil A1 - 600m - 2:09,7h
Fieke Sportel
  • Meisjes Pupil A1 - 600m - 2:10,1h
Inez Keun
  • Meisjes Pupil A1 - 600m - 2:15,6h
Eva Wilbers
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 969 punten
  • 40 meter   7,4
  • Vortexwerpen   13,33
  • Hoogspringen   0,90
Elsza van der Honing
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 872 punten
  • 40 meter   7,6
  • Vortexwerpen   8,84
  • Hoogspringen   0,95
Eva Wilbers
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:29,0h
Charlene Okken
  • Senioren vrouwen - Kogel - 14,60

Hoogtepunten

Danique Huisjes MJC 60m
  • 8,84
  • Henk-Jan Schaaphok Msen 60m
  • 7,66
  • Maud Visscher MJD Kogel
  • 11,04
  • Akaash Spikman JJD 60m
  • 8,38
  • Akaash Spikman JJD 50m
  • 7,16
  • Quinn van der Honing JPA1 Kogel
  • 8,69
  • Henk-Jan Schaaphok Msen 50m
  • 6,52
  • Nikita Nie MJC 60m
  • 8,92
  • Danique Huisjes MJC 50m
  • 7,62
  • Nikita Nie MJC 50m
  • 7,54
  •  

    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Akaash Spikman 7,16 8,38 1361
    4 Thijs Sturing 7,75 9,16 1066
    5 Djalil Pater 7,89 9,11 1045
    7 Wu Ping Kuiper 8,22 9,46 916
    11 Jasper de Jong 8,84 10,57 634
    12 Krijn Tolboom 9,11 11,08 523
    14 Midas Rus 9,51 11,04 467


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Wu Ping Kuiper 1:53,20 1:48,39
    6 Julian Keun 2:02,53 2:01,50
    7 Djalil Pater 2:07,41 ---
    10 Jasper de Jong 2:14,10 ---
    11 Jesse Jansen 2:15,42 ---
    15 Midas Rus 2:38,22 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Jesse Jansen 6,67 ---
    8 Krijn Tolboom 5,04 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Djalil Pater 1,45 ---
    3 Julian Keun 1,25 1,30
    5 Jesse Jansen 1,20 ---
    5 Jasper de Jong 1,20 ---
    9 Midas Rus 1,00 ---
    9 Krijn Tolboom 1,00 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Quinn van der Honing 9,70 8,69 1,25 1609
    7 Ruben Oosterhof 10,58 5,90 1,10 1210
    8 Timo de Vroome 10,96 4,50 1,05 1028
    10 Timo Tervoort 11,84 5,90 1,05 1018
    11 Renzo Bolt 11,20 4,91 0,95 954
    16 Jerrik Thalen 10,63 3,24 0,95 902
    17 Adam Kanning DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Quinn van der Honing 2:17,0h ---
    5 Timo de Vroome 2:21,0h ---
    7 Ruben Oosterhof 2:29,1h ---
    Timo Tervoort DNS ---
    Adam Kanning DNS ---
    Jerrik Thalen DNS ---
    Renzo Bolt DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Lasse Cnubben 10,46 6,40 1,25 1366
    7 Mart Groenboom 10,23 6,19 1,15 1313
    8 Thijs van Dam 10,41 5,54 1,10 1210
    12 Bas ter Steege 10,44 5,37 0,95 1085
    13 Jeroen Sibeijn 11,25 4,74 1,05 1009


    Jongens Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Mart Groenboom 2:22,8h ---
    8 Jeroen Sibeijn 2:25,9h ---
    Thijs van Dam DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    8 Niek Groenboom 7,99 4,55 0,90 938
    12 Stijn Kats 7,99 3,88 0,90 888
    15 Maas van der Ham 7,66 2,77 0,90 855
    19 Thijmen Lub 8,50 3,83 0,80 730
    21 Nils ter Steege 8,07 2,75 0,80 708


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Maas van der Ham 2:28,7h ---
    7 Niek Groenboom 2:34,9h ---
    9 Stijn Kats 2:40,3h 2:45,16
    10 Thijmen Lub 2:40,7h ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    5 Kian Sportel 7,61 12,15 0,75 779
    8 Sander van...aalduinen 8,48 10,57 0,80 641
    9 Reinier Sibeijn 9,38 13,67 0,85 611
    10 Hugo Wijnholds 8,92 14,47 0,70 573


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Kian Sportel 2:20,9h ---
    6 Reinier Sibeijn 2:45,2h ---
    8 Sander van...aalduinen 2:50,5h ---
    Hugo Wijnholds DNF ---


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    2 Jan Ties 7,65 8,94 520


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Henk-Jan Schaaphok 6,52 7,66 1275


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Anneloes Wonink 12,62 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Isabeau Leegwater 9,56 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    2 Nikita Nie 7,54 8,92 1158
    3 Danique Huisjes 7,62 8,84 1156


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Nikita Nie 9,72 10,26
    3 Eva Martens 8,37 ---
    5 Danique Huisjes 7,22 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Eva Martens 1,25 ---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    7 Renske Lolkema 8,05 9,61 924
    8 Sascha Keukenkamp 8,13 9,65 902
    9 Merle Leinenga 8,28 9,79 850
    19 Marieke de Jong 9,07 10,91 551
    21 Nina Thomas 8,88 DNS 332


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Maud Visscher 2:05,09 1:53,88
    5 Renske Lolkema 2:08,86 ---
    7 Madelief Bolhuis 2:12,06 ---
    11 Merle Leinenga 2:18,24 ---
    12 Nina Thomas 2:19,44 ---
    15 Marieke de Jong 2:22,11 ---
    20 Tessa van ...aalduinen 2:34,13 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Maud Visscher 11,04 ---
    14 Nina Thomas 6,66 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Maud Visscher 1,35 ---
    4 Madelief Bolhuis 1,25 ---
    6 Sascha Keukenkamp 1,20 ---
    13 Nina Thomas 1,00 ---
    15 Tessa van ...aalduinen 0,95 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Fieke Sportel 9,92 5,44 1,20 1349
    3 Inez Keun 10,23 6,08 0,95 1160
    4 Eliza Huizinga 10,20 4,59 1,00 1103
    8 Pascale Kruiter 10,77 3,97 1,00 977
    9 Liselot Smit 10,99 3,78 1,00 935
    10 Jara De Boer 10,45 3,20 0,95 923
    14 Roos Wekema 11,30 2,39 1,00 775
    21 Marije van...aalduinen 12,62 2,43 0,80 490


    Meisjes Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Eliza Huizinga 2:09,7h 2:11,85
    2 Fieke Sportel 2:10,1h ---
    3 Inez Keun 2:15,6h ---
    7 Liselot Smit 2:21,6h ---
    14 Pascale Kruiter 2:51,9h ---
    16 Marije van...aalduinen 3:40,23 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    7 Birgit Havenga 10,70 5,82 1,10 1188
    9 Jelka Verhagen 10,20 5,30 0,95 1115
    12 Lisanne Lub 11,79 4,96 0,85 815
    14 Sterre Kievit DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    8 Lisanne Lub 2:38,59 ---
    Sterre Kievit DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    14 Anouk Huisman 7,94 2,78 0,85 768
    23 Florine Kruiter DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    8 Anouk Huisman 2:31,4h ---
    Florine Kruiter DNS ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    1 Eva Wilbers 7,31 13,33 0,90 969
    2 Elsza van der Honing 7,56 8,84 0,95 872
    4 Elin Thalen 8,14 12,04 0,95 831


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Eva Wilbers 2:29,0h ---
    5 Elsza van der Honing 2:51,1h ---
    Elin Thalen DNS ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Charlene Okken 14,60 14,92