Vereniging 'EAC De Sperwers' op 'Indoor Stadskanaal 2018'

Prijzen

Roy Boelen
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1068 punten
  • 50 meter   6,9
  • 60 meter   8,0
Bas Hemme
  • Jongens Junior B - Kogel - 11,40
Milan Krul
  • Jongens Pupil B - 600m - 2:17,3h
Geert De Lange
  • Masters Mannen - Kogel - 11,39
Bram Misker
  • Masters Mannen - Hoog - 1,60
Jack Lubberman
  • Masters Mannen - Hoog - 1,50
Geert De Lange
  • Masters Mannen - Hoog - 1,45
Martin Lunenborg
  • Senioren mannen - Kogel - 9,51
Sabine Struik
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1481 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten   6,53
  • Hoogspringen   1,30
Sabine Struik
  • Meisjes Pupil A2 - 600m - 2:06,0h
Lyanne Spijkman
  • Meisjes Pupil A2 - 600m - 2:09,0h
Roos Voors
  • Meisjes Pupil A2 - 600m - 2:20,7h
Puck Voors
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1188 punten
  • 40 meter   7,5
  • Kogelstoten   5,12
  • Hoogspringen   1,05
Puck Voors
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:23,5h
Suze Hemel
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:44,3h
Iva Prins
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 434 punten
  • 40 meter   8,9
  • Vortexwerpen   5,57
  • Hoogspringen   0,75
Lotte Lubberman
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 411 punten
  • 40 meter   8,9
  • Vortexwerpen   6,03
  • Hoogspringen   0,70
Iva Prins
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 3:01,6h

Hoogtepunten

Lyanne Spijkman MPA2 60m
  • 9,96
  • Roy Boelen JJB 50m
  • 6,85
  • Roy Boelen JJB 60m
  • 7,91
  • Luuk Forrer JJC 60m
  • 8,70
  • Sabine Struik MPA2 60m
  • 9,98
  • Roos Voors MPA2 Hoog
  • 1,20
  • Sabine Struik MPA2 Hoog
  • 1,30
  • Roos Voors MPA2 60m
  • 10,08
  • Milan Krul JPB 40m
  • 7,37
  • Luuk Forrer JJC 50m
  • 7,47
  •  

    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Roy Boelen SPWS 6,85 7,91 1068
    5 Bas Hemme SPWS 7,61 9,16 479


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Bas Hemme SPWS 11,40 ---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    5 Luuk Forrer SPWS 7,47 8,70 1218


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    8 Bram Voors SPWS 6,34 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    6 Luuk Forrer SPWS 1,35 ---
    6 Bram Voors SPWS 1,35 ---


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    8 Joey Koster SPWS 8,15 9,61 904


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    9 Joey Koster SPWS 2:08,16 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    7 Joey Koster SPWS 5,66 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    7 Milan Krul SPWS 7,37 4,21 0,90 1028


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    2 Milan Krul SPWS 2:17,3h ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    4 Luka Wolters SPWS 7,92 11,80 0,85 790
    11 Teun Lubberman SPWS 8,98 9,42 0,75 510


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    5 Luka Wolters SPWS 2:42,9h ---
    9 Teun Lubberman SPWS 2:56,2h ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    4 Matthijs Veldthuis SPWS 8,97 4,95 0,80 441


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    4 Matthijs Veldthuis SPWS 3:16,0h ---


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    4 Ferdinand Hemme SPWS 8,37 9,85 125


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Geert De Lange SPWS 11,39 ---
    4 Jack Lubberman SPWS 8,84 ---
    6 Ferdinand Hemme SPWS 6,75 ---


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Bram Misker SPWS 1,60 ---
    2 Jack Lubberman SPWS 1,50 ---
    3 Geert De Lange SPWS 1,45 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    2 Martin Lunenborg SPWS 9,51 10,10


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    8 Cynthia de Vries SPWS 8,24 9,52 902
    11 Isis Hozee SPWS 8,67 10,19 717


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    7 Isis Hozee SPWS 6,23 ---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    18 Annelynn Tigelaar SPWS 8,88 10,57 627
    20 Marit Zwikker SPWS 9,36 10,91 507
    22 Wendy Kuiper SPWS 10,28 12,35 217


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    16 Esmee de Vries SPWS 2:22,56 ---
    17 Marit Zwikker SPWS 2:23,58 ---
    19 Tess Gerdes SPWS 2:26,86 2:18,46


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    8 Loes Rode SPWS 7,80 ---
    13 Esmee de Vries SPWS 6,70 ---
    18 Wendy Kuiper SPWS 5,88 ---
    19 Tess Gerdes SPWS 5,82 6,52
    22 Lisa Komduur SPWS 4,66 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    9 Lisa Komduur SPWS 1,15 ---
    12 Marit Zwikker SPWS 1,05 ---
    Annelynn Tigelaar SPWS DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Jinte van der Aa SPWS 10,83 4,44 1,05 1041


    Meisjes Pupil A1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Jinte van der Aa SPWS DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Sabine Struik SPWS 9,98 6,53 1,30 1481
    6 Roos Voors SPWS 10,08 4,60 1,20 1268
    8 Lyanne Spijkman SPWS 9,96 4,94 1,00 1163
    13 Kim ten Velde SPWS 11,92 4,84 NM 561


    Meisjes Pupil A2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Sabine Struik SPWS 2:06,0h ---
    2 Lyanne Spijkman SPWS 2:09,0h ---
    3 Roos Voors SPWS 2:20,7h ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Puck Voors SPWS 7,44 5,12 1,05 1188
    11 Zonne Hozee SPWS 8,02 3,76 0,95 911
    13 Elin Zwikker SPWS 7,88 2,80 0,85 780
    15 Nienke Veldthuis SPWS 8,34 3,07 0,90 766
    23 Fay Prins SPWS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    2 Puck Voors SPWS 2:23,5h ---
    6 Elin Zwikker SPWS 2:28,9h ---
    9 Zonne Hozee SPWS 2:31,8h ---
    18 Nienke Veldthuis SPWS 2:51,3h ---
    Fay Prins SPWS DNS ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    6 Suze Hemel SPWS 8,02 5,86 0,90 682


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    3 Suze Hemel SPWS 2:44,3h ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    2 Iva Prins SPWS 8,88 5,57 0,75 434
    3 Lotte Lubberman SPWS 8,86 6,03 0,70 411


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    2 Iva Prins SPWS 3:01,6h ---
    Lotte Lubberman SPWS DNS ---