Vereniging 'EAC De Sperwers' op 'Indoor Stadskanaal 2018'

Prijzen

Roy Boelen
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1068 punten
  • 50 meter   6,9
  • 60 meter   8,0
Bas Hemme
  • Jongens Junior B - Kogel - 11,40
Milan Krul
  • Jongens Pupil B - 600m - 2:17,3h
Geert De Lange
  • Masters Mannen - Kogel - 11,39
Bram Misker
  • Masters Mannen - Hoog - 1,60
Jack Lubberman
  • Masters Mannen - Hoog - 1,50
Geert De Lange
  • Masters Mannen - Hoog - 1,45
Martin Lunenborg
  • Senioren mannen - Kogel - 9,51
Sabine Struik
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1481 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten   6,53
  • Hoogspringen   1,30
Sabine Struik
  • Meisjes Pupil A2 - 600m - 2:06,0h
Lyanne Spijkman
  • Meisjes Pupil A2 - 600m - 2:09,0h
Roos Voors
  • Meisjes Pupil A2 - 600m - 2:20,7h
Puck Voors
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1188 punten
  • 40 meter   7,5
  • Kogelstoten   5,12
  • Hoogspringen   1,05
Puck Voors
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:23,5h
Suze Hemel
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:44,3h
Iva Prins
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 434 punten
  • 40 meter   8,9
  • Vortexwerpen   5,57
  • Hoogspringen   0,75
Lotte Lubberman
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 411 punten
  • 40 meter   8,9
  • Vortexwerpen   6,03
  • Hoogspringen   0,70
Iva Prins
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 3:01,6h

Hoogtepunten

Milan Krul JPB 40m
  • 7,37
  • Roy Boelen JJB 50m
  • 6,85
  • Roy Boelen JJB 60m
  • 7,91
  • Roos Voors MPA2 Hoog
  • 1,20
  • Sabine Struik MPA2 Hoog
  • 1,30
  • Luuk Forrer JJC 60m
  • 8,70
  • Luuk Forrer JJC 50m
  • 7,47
  • Roos Voors MPA2 60m
  • 10,08
  • Lyanne Spijkman MPA2 60m
  • 9,96
  • Sabine Struik MPA2 60m
  • 9,98
  •  

    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Roy Boelen 6,85 7,91 1068
    5 Bas Hemme 7,61 9,16 479


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Bas Hemme 11,40 ---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    5 Luuk Forrer 7,47 8,70 1218


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    8 Bram Voors 6,34 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Luuk Forrer 1,35 ---
    6 Bram Voors 1,35 ---


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    8 Joey Koster 8,15 9,61 904


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Joey Koster 2:08,16 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    7 Joey Koster 5,66 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    7 Milan Krul 7,37 4,21 0,90 1028


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Milan Krul 2:17,3h ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    4 Luka Wolters 7,92 11,80 0,85 790
    11 Teun Lubberman 8,98 9,42 0,75 510


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Luka Wolters 2:42,9h ---
    9 Teun Lubberman 2:56,2h ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    4 Matthijs Veldthuis 8,97 4,95 0,80 441


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Matthijs Veldthuis 3:16,0h ---


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    4 Ferdinand Hemme 8,37 9,85 125


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Geert De Lange 11,39 ---
    4 Jack Lubberman 8,84 ---
    6 Ferdinand Hemme 6,75 ---


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Bram Misker 1,60 ---
    2 Jack Lubberman 1,50 ---
    3 Geert De Lange 1,45 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Martin Lunenborg 9,51 10,10


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    8 Cynthia de Vries 8,24 9,52 902
    11 Isis Hozee 8,67 10,19 717


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    7 Isis Hozee 6,23 ---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    18 Annelynn Tigelaar 8,88 10,57 627
    20 Marit Zwikker 9,36 10,91 507
    22 Wendy Kuiper 10,28 12,35 217


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    16 Esmee de Vries 2:22,56 ---
    17 Marit Zwikker 2:23,58 ---
    19 Tess Gerdes 2:26,86 2:18,46


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    8 Loes Rode 7,80 ---
    13 Esmee de Vries 6,70 ---
    18 Wendy Kuiper 5,88 ---
    19 Tess Gerdes 5,82 6,52
    22 Lisa Komduur 4,66 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    9 Lisa Komduur 1,15 ---
    12 Marit Zwikker 1,05 ---
    Annelynn Tigelaar DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Jinte van der Aa 10,83 4,44 1,05 1041


    Meisjes Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Jinte van der Aa DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Sabine Struik 9,98 6,53 1,30 1481
    6 Roos Voors 10,08 4,60 1,20 1268
    8 Lyanne Spijkman 9,96 4,94 1,00 1163
    13 Kim ten Velde 11,92 4,84 NM 561


    Meisjes Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sabine Struik 2:06,0h ---
    2 Lyanne Spijkman 2:09,0h ---
    3 Roos Voors 2:20,7h ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Puck Voors 7,44 5,12 1,05 1188
    11 Zonne Hozee 8,02 3,76 0,95 911
    13 Elin Zwikker 7,88 2,80 0,85 780
    15 Nienke Veldthuis 8,34 3,07 0,90 766
    23 Fay Prins DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Puck Voors 2:23,5h ---
    6 Elin Zwikker 2:28,9h ---
    9 Zonne Hozee 2:31,8h ---
    18 Nienke Veldthuis 2:51,3h ---
    Fay Prins DNS ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    6 Suze Hemel 8,02 5,86 0,90 682


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Suze Hemel 2:44,3h ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    2 Iva Prins 8,88 5,57 0,75 434
    3 Lotte Lubberman 8,86 6,03 0,70 411


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Iva Prins 3:01,6h ---
    Lotte Lubberman DNS ---