Vereniging 'AV Jahn II' op 'Indoor Stadskanaal 2018'

Prijzen

Brian Pot Heredia
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1227 punten
  • 50 meter   6,6
  • 60 meter   7,8
Freek Moll
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1057 punten
  • 50 meter   6,9
  • 60 meter   8,0
Sander Meijer
  • Jongens Pupil B - 600m - 2:25,8h
Martin Meijer
  • Senioren mannen - Kogel - 9,69
Heidi Wiechers
  • Masters Vrouwen - Kogel - 8,00
Rita Moll
  • Masters Vrouwen - Kogel - 6,80
Anduella Kwasiba
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1381 punten
  • 50 meter   7,1
  • 60 meter   8,3
Annabel Paul
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1229 punten
  • 50 meter   7,5
  • 60 meter   8,7
Annabel Paul
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Inge-Esmee Drent
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,30
Anna-Romee van der Spoel
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,96
Yinthe Stel
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 4:01,7h

Hoogtepunten

Anduella Kwasiba MJB 50m
  • 7,07
  • Brian Pot Heredia JJA 50m
  • 6,59
  • Annabel Paul MJC 50m
  • 7,46
  • Freek Moll JJB 50m
  • 6,83
  • Annabel Paul MJC 60m
  • 8,66
  • Anna-Romee van der Spoel MJD Kogel
  • 10,96
  • Freek Moll JJB 60m
  • 7,97
  • Brian Pot Heredia JJA 60m
  • 7,72
  • Anduella Kwasiba MJB 60m
  • 8,23
  • Gerben Heis JJC 50m
  • 8,05
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    2 Brian Pot Heredia AV Jahn II 6,59 7,72 1227


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    2 Freek Moll AV Jahn II 6,83 7,97 1057


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    10 Gerben Heis AV Jahn II 8,05 9,44 953
    12 Stijn Wilting AV Jahn II 8,17 9,49 921


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    4 Stijn Wilting AV Jahn II 7,61 ---
    10 Loek Sijpkes AV Jahn II 6,02 ---
    11 Gerben Heis AV Jahn II 4,41 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    6 Stijn Wilting AV Jahn II 1,35 ---


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    13 Darriën Depenbrock AV Jahn II 9,29 10,89 519


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    16 Darriën Depenbrock AV Jahn II 2:44,95 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    6 Rick Jan Wiechers AV Jahn II 5,82 ---
    9 Darriën Depenbrock AV Jahn II 4,67 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    11 Darriën Depenbrock AV Jahn II 0,95 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    14 Ties Beens AV Jahn II 11,89 4,60 0,95 853
    15 Rowan Wiechers AV Jahn II 12,85 4,95 0,95 781
    16 Milan Joost AV Jahn II 11,72 3,23 0,80 657
    17 Rowan Bunk AV Jahn II 12,43 2,38 DNS 309


    Jongens Pupil A2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    9 Ties Beens AV Jahn II 2:38,5h ---
    10 Rowan Bunk AV Jahn II 2:44,7h ---
    11 Milan Joost AV Jahn II 2:50,2h ---
    Rowan Wiechers AV Jahn II DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    11 Sander Meijer AV Jahn II 7,97 3,73 0,95 918
    24 Xander Schippers AV Jahn II 10,13 3,35 0,75 450


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    3 Sander Meijer AV Jahn II 2:25,8h ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    7 Roan Hulshof AV Jahn II 9,03 17,13 0,80 674


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    7 Roan Hulshof AV Jahn II 2:46,8h ---


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    6 Peter Blom AV Jahn II 8,95 10,52 0


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    4 Ronald Hinrichs AV Jahn II DNS DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Martin Meijer AV Jahn II 9,69 ---


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Ronald Hinrichs AV Jahn II DNS ---


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Heidi Wiechers AV Jahn II 8,00 ---
    3 Rita Moll AV Jahn II 6,80 ---


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Anduella Kwasiba AV Jahn II 7,07 8,23 1381


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Annabel Paul AV Jahn II 7,46 8,66 1229
    10 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 8,35 9,62 865


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Annabel Paul AV Jahn II 1,45 1,35
    2 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 1,30 ---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    4 Hannah Moll AV Jahn II 7,98 9,45 965
    12 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 8,57 10,14 742
    17 Helen de Vries AV Jahn II 8,90 10,49 635


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    2 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 10,96 ---
    4 Hannah Moll AV Jahn II 9,05 ---
    20 Helen de Vries AV Jahn II 5,12 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    6 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 1,20 ---
    13 Helen de Vries AV Jahn II 1,00 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Suzanne de Jong AV Jahn II 10,91 4,97 1,05 1068
    13 Marith Stel AV Jahn II 10,79 3,22 0,85 805
    20 Rachida Moussa AV Jahn II 11,87 2,65 0,80 588


    Meisjes Pupil A1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    9 Suzanne de Jong AV Jahn II 2:42,1h ---
    10 Marith Stel AV Jahn II 2:48,5h ---
    13 Rachida Moussa AV Jahn II 2:50,6h ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    10 Kirsten Wever AV Jahn II 8,03 3,20 1,05 937


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    13 Kirsten Wever AV Jahn II 2:42,1h ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    10 Marlisa Wiechers AV Jahn II 8,83 5,70 0,85 517
    13 Naomi De Vries AV Jahn II 11,24 6,18 0,55 79


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    8 Marlisa Wiechers AV Jahn II 3:01,8h ---
    11 Naomi De Vries AV Jahn II 4:48,6h ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    4 Yinthe Stel AV Jahn II 9,46 8,99 0,65 367


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    3 Yinthe Stel AV Jahn II 4:01,7h ---