Vereniging 'AV Jahn II' op 'Indoor Stadskanaal 2018'

Prijzen

Brian Pot Heredia
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1227 punten
  • 50 meter   6,6
  • 60 meter   7,8
Freek Moll
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1057 punten
  • 50 meter   6,9
  • 60 meter   8,0
Sander Meijer
  • Jongens Pupil B - 600m - 2:25,8h
Martin Meijer
  • Senioren mannen - Kogel - 9,69
Heidi Wiechers
  • Masters Vrouwen - Kogel - 8,00
Rita Moll
  • Masters Vrouwen - Kogel - 6,80
Anduella Kwasiba
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1381 punten
  • 50 meter   7,1
  • 60 meter   8,3
Annabel Paul
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1229 punten
  • 50 meter   7,5
  • 60 meter   8,7
Annabel Paul
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Inge-Esmee Drent
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,30
Anna-Romee van der Spoel
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,96
Yinthe Stel
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 4:01,7h

Hoogtepunten

Brian Pot Heredia JJA 60m
  • 7,72
  • Freek Moll JJB 60m
  • 7,97
  • Annabel Paul MJC 60m
  • 8,66
  • Anduella Kwasiba MJB 50m
  • 7,07
  • Freek Moll JJB 50m
  • 6,83
  • Gerben Heis JJC 50m
  • 8,05
  • Brian Pot Heredia JJA 50m
  • 6,59
  • Anduella Kwasiba MJB 60m
  • 8,23
  • Anna-Romee van der Spoel MJD Kogel
  • 10,96
  • Annabel Paul MJC 50m
  • 7,46
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    2 Brian Pot Heredia 6,59 7,72 1227


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    2 Freek Moll 6,83 7,97 1057


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    10 Gerben Heis 8,05 9,44 953
    12 Stijn Wilting 8,17 9,49 921


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Stijn Wilting 7,61 ---
    10 Loek Sijpkes 6,02 ---
    11 Gerben Heis 4,41 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Stijn Wilting 1,35 ---


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    13 Darriën Depenbrock 9,29 10,89 519


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    16 Darriën Depenbrock 2:44,95 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    6 Rick Jan Wiechers 5,82 ---
    9 Darriën Depenbrock 4,67 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    11 Darriën Depenbrock 0,95 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    14 Ties Beens 11,89 4,60 0,95 853
    15 Rowan Wiechers 12,85 4,95 0,95 781
    16 Milan Joost 11,72 3,23 0,80 657
    17 Rowan Bunk 12,43 2,38 DNS 309


    Jongens Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Ties Beens 2:38,5h ---
    10 Rowan Bunk 2:44,7h ---
    11 Milan Joost 2:50,2h ---
    Rowan Wiechers DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    11 Sander Meijer 7,97 3,73 0,95 918
    24 Xander Schippers 10,13 3,35 0,75 450


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Sander Meijer 2:25,8h ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    7 Roan Hulshof 9,03 17,13 0,80 674


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Roan Hulshof 2:46,8h ---


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    6 Peter Blom 8,95 10,52 0


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    4 Ronald Hinrichs DNS DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Martin Meijer 9,69 ---


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Ronald Hinrichs DNS ---


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Heidi Wiechers 8,00 ---
    3 Rita Moll 6,80 ---


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Anduella Kwasiba 7,07 8,23 1381


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Annabel Paul 7,46 8,66 1229
    10 Inge-Esmee Drent 8,35 9,62 865


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Annabel Paul 1,45 1,35
    2 Inge-Esmee Drent 1,30 ---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    4 Hannah Moll 7,98 9,45 965
    12 Anna-Romee...der Spoel 8,57 10,14 742
    17 Helen de Vries 8,90 10,49 635


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Anna-Romee...der Spoel 10,96 ---
    4 Hannah Moll 9,05 ---
    20 Helen de Vries 5,12 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Anna-Romee...der Spoel 1,20 ---
    13 Helen de Vries 1,00 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Suzanne de Jong 10,91 4,97 1,05 1068
    13 Marith Stel 10,79 3,22 0,85 805
    20 Rachida Moussa 11,87 2,65 0,80 588


    Meisjes Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Suzanne de Jong 2:42,1h ---
    10 Marith Stel 2:48,5h ---
    13 Rachida Moussa 2:50,6h ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    10 Kirsten Wever 8,03 3,20 1,05 937


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    13 Kirsten Wever 2:42,1h ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    10 Marlisa Wiechers 8,83 5,70 0,85 517
    13 Naomi De Vries 11,24 6,18 0,55 79


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    8 Marlisa Wiechers 3:01,8h ---
    11 Naomi De Vries 4:48,6h ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    4 Yinthe Stel 9,46 8,99 0,65 367


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Yinthe Stel 4:01,7h ---