Vereniging 'Haag Atletiek' op 'Clubkampioenschappen pupillen'

Prijzen

Jitse Bleeker
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2754 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:44,8
  • Balwerpen   24,93
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,80
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,62
Daniël Shilboleth
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2577 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:58,6
  • Balwerpen   31,39
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,17
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,29
Manish Gerse
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2548 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   4:04,2
  • Balwerpen   24,27
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,76
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,29
Robin Knoester
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 3565 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:16,9
  • Balwerpen   46,05
  • Kogelstoten 2 kilogram   9,11
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,13
Max Birdja
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 3415 punten
  • 60 meter   9,0
  • 1000 meter   3:55,5
  • Balwerpen   39,33
  • Kogelstoten 2 kilogram   10,57
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,46
Joris van de Langkruis
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2808 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   3:43,6
  • Balwerpen   23,47
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,09
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,16
Jayden van der Velde
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2550 punten
  • 40 meter   6,8
  • 1000 meter   3:44,3
  • Balwerpen   24,11
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,99
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,41
Mees Walta
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2421 punten
  • 40 meter   7,0
  • 1000 meter   4:15,8
  • Balwerpen   19,86
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,79
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,60
Carlo van der Zwan
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2124 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   4:03,8
  • Balwerpen   17,58
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,64
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   3,27
Finn Vlaardingerbroek
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1402 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:12,2
  • Balwerpen   20,18
  • Verspringen   3,04
Milan Obradovic
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1256 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:21,2
  • Balwerpen   21,58
  • Verspringen   2,59
Tim de Smedt
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1139 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:32,3
  • Balwerpen   14,81
  • Verspringen   3,03
Sybren van der Kooij
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1458 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:09,2
  • Balwerpen   18,83
  • Verspringen   2,93
Manne Walta
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1068 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:39,6
  • Balwerpen   16,94
  • Verspringen   2,80
Roan Lijkendijk
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1036 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:32,2
  • Balwerpen   15,32
  • Verspringen   2,58
Rosa ten Berg
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 2656 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:43,0
  • Balwerpen   20,87
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,51
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,76
Isis Ferrier
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 2543 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   4:16,6
  • Balwerpen   26,71
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,68
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,75
Rosalie van Wouwen
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 2529 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:13,5
  • Balwerpen   21,39
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,67
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,68
Ava Meijerink
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 3194 punten
  • 60 meter   9,2
  • 1000 meter   3:55,8
  • Balwerpen   27,35
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,15
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,40
Lizelotte Bouvy
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2865 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   4:19,9
  • Balwerpen   34,35
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,76
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   4,02
Pien van Leeuwen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2284 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:55,8
  • Balwerpen   13,49
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,97
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,60
Nikki Verweij
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 2282 punten
  • 40 meter   7,6
  • 1000 meter   4:16,3
  • Balwerpen   25,00
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,72
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,21
Tes de Jong
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 2002 punten
  • 40 meter   7,7
  • 1000 meter   4:48,4
  • Balwerpen   14,75
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,14
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,36
Robin Bartfai
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1877 punten
  • 40 meter   7,7
  • 1000 meter   4:50,9
  • Balwerpen   10,47
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,79
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   2,90
Nikki de Does
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1130 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:32,6
  • Balwerpen   17,61
  • Verspringen   2,73
Mieke Hentenaar
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1130 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:25,1
  • Balwerpen   9,96
  • Verspringen   2,68
Marit Treebusch
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1115 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:33,4
  • Balwerpen   7,82
  • Verspringen   3,03
Lara Koelewijn
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 883 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:50,9
  • Balwerpen   10,52
  • Verspringen   2,49
Evi Eggink
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 509 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   2:54,2
  • Balwerpen   6,80
  • Verspringen   1,91
Angelica Boes
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 261 punten
  • 40 meter   9,8
  • 600 meter   3:00,6
  • Balwerpen   6,07
  • Verspringen   1,45

Hoogtepunten

Ava Meijerink MPA2 60m
  • 9,16
  • Lizelotte Bouvy MPA2 60m
  • 9,69
  • Ava Meijerink MPA2 Hoog
  • 1,35
  • Max Birdja JPA2 60m
  • 9,00
  • Ava Meijerink MPA2 Ver
  • 4,40
  • Ava Meijerink MPA2 Kogel
  • 8,15
  • Robin Knoester JPA2 1000m
  • 3:16,86
  • Max Birdja JPA2 Ver
  • 4,46
  • Max Birdja JPA2 Kogel
  • 10,57
  • Robin Knoester JPA2 Bal
  • 46,05
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Jitse Bleeker 9,67 3:44,80 24,93 6,80 1,15 3,62 2754
    2 Daniël Shilboleth 9,77 3:58,51 31,39 5,17 1,15 3,29 2577
    3 Manish Gerse 9,50 4:04,18 24,27 5,76 1,15 3,29 2548
    4 Bruno Bakkers 10,26 3:45,88 24,74 4,88 1,05 3,86 2509
    5 Stijn Robben 9,91 4:12,52 28,65 6,51 1,05 3,44 2500
    6 Milo Gemert 10,16 3:48,77 28,00 4,52 1,05 3,55 2461
    7 Simon de Leeuw 10,47 4:20,35 21,52 5,59 1,10 3,09 2205
    8 Mees Stoetzer 10,91 4:43,84 24,68 6,96 1,10 3,09 2182
    9 Sugoi Tromp 10,89 4:06,95 24,85 5,40 1,00 3,06 2156
    10 Daniel Breukhoven 10,40 4:28,57 17,52 4,92 0,95 3,51 2054
    11 Maksim Chen 10,74 DNS 28,49 6,30 1,10 3,24 2005
    12 Joel van Oosterom 11,75 4:35,70 18,17 6,32 1,00 2,73 1837
    13 Sam Hosman 11,10 4:14,20 15,23 4,09 0,95 2,95 1812
    14 Casper Jansen 12,18 4:15,83 15,44 4,10 0,80 2,84 1554


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Robin Knoester 9,46 3:16,86 46,05 9,11 1,35 4,13 3565
    2 Max Birdja 9,00 3:55,47 39,33 10,57 1,25 4,46 3415
    3 Joris van ...Langkruis 10,14 3:43,60 23,47 6,09 1,25 4,16 2808
    4 Joep van Keulen 10,75 4:05,84 33,68 7,16 1,15 3,66 2620
    5 Gene Timmers 10,11 4:32,32 31,26 6,30 1,15 3,76 2543
    6 Hugo Zemering 9,39 3:59,40 25,75 4,74 0,95 3,87 2510
    7 Leon van Krieken 10,54 4:50,37 19,37 5,00 1,05 3,32 2025
    8 Mike de Paauw 9,49 DNS 33,87 DNS 1,05 4,34 2013
    9 Gilles Schop 11,17 4:08,62 14,60 4,49 1,05 3,14 1958
    10 Twan Buijs 10,59 4:06,81 16,82 3,17 0,85 3,42 1883


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Jayden van der Velde 6,79 3:44,27 24,11 4,99 1,00 3,41 2550
    2 Mees Walta 7,00 4:15,79 19,86 5,79 1,05 3,60 2421
    3 Carlo van der Zwan 7,30 4:03,73 17,58 4,64 0,90 3,27 2124
    4 Fabian Luijten 7,93 3:47,68 18,20 3,54 1,05 2,89 2047
    5 Alexander Sivaiev 7,64 4:21,35 18,88 3,60 0,95 3,22 1950
    6 Mika Heijstek 7,83 4:29,26 18,23 5,14 0,80 2,89 1811
    7 Guido van Kuik 7,63 4:08,20 25,05 4,77 NM 2,82 1792
    8 Jonas Eggink 7,87 4:15,80 11,32 4,33 0,80 2,98 1706
    9 Martin Houppermans 7,23 4:34,64 DNS 4,19 0,90 2,94 1630
    10 Alexander Boes DNS 4:35,79 DNS 2,91 DNS 2,56 675


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Finn Vlaa...ngerbroek 8,03 2:12,13 20,18 3,04 1402
    2 Milan Obradovic 8,01 2:21,17 21,58 2,59 1256
    3 Tim de Smedt 8,14 2:32,24 14,81 3,03 1139
    4 Felix Wees 8,23 2:30,58 15,18 2,65 1067
    5 Koen Vilain 8,40 2:28,24 15,89 2,59 1056
    6 Joachim van Tol 7,45 4:03,13 18,22 2,92 1052
    7 Pieter Max 8,44 2:32,86 12,11 2,87 1009
    8 Hugo van der Heijden 8,71 2:51,62 17,58 2,19 808
    9 Hugo van den Hauten 8,94 2:39,12 13,94 2,14 782
    10 Guus Hanekamp 9,03 2:55,16 12,26 1,73 566
    11 Dyon Sluis 10,14 3:02,43 15,11 1,60 422
    12 Briek Weerkamp DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Sybren van der Kooij 7,64 2:09,14 18,83 2,93 1458
    2 Manne Walta 8,21 2:39,58 16,94 2,80 1068
    3 Roan Lijkendijk 8,28 2:32,16 15,32 2,58 1036
    4 Skip Silvius 8,38 2:30,33 15,27 2,35 986
    5 Ethem Burak Duztas 8,32 2:43,13 13,15 2,36 879
    6 Hidde de Vries 8,54 2:43,66 12,61 2,59 878
    7 Niels Dammers 9,01 2:51,47 10,32 2,23 653
    8 Finn Drukker 8,85 2:40,48 DNS 2,36 606
    9 Simon Neevel 9,31 2:38,12 9,10 1,83 588


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Rosa ten Berg 9,70 3:42,94 20,87 5,51 1,15 3,76 2656
    2 Isis Ferrier 9,72 4:16,59 26,71 4,68 1,20 3,75 2543
    3 Rosalie van Wouwen 9,94 4:13,50 21,39 6,67 1,15 3,68 2529
    4 Lotta Lange 10,11 4:03,71 24,42 7,30 0,90 3,41 2387
    5 Lois Gemert 10,34 4:14,15 21,92 5,22 1,00 3,73 2284
    6 Chiedze Chella 10,43 4:13,40 16,73 4,15 0,95 3,21 1985
    7 Elena Reitsma 10,27 4:29,27 15,55 4,55 0,90 3,14 1903
    8 Leeye Stil 10,87 4:31,33 19,42 4,52 0,95 3,12 1902
    9 Jade Wormer 10,54 5:22,79 18,89 5,63 0,95 3,15 1857
    10 Noa Shilboleth 10,08 4:39,85 16,21 4,07 0,90 2,79 1798
    11 Julia Poter 11,49 4:40,75 20,61 4,87 0,95 2,79 1766
    12 Laura Breukhoven 12,18 5:16,36 25,15 5,16 0,95 2,71 1643
    13 Dali Popma 11,99 4:32,05 16,51 4,13 0,95 2,58 1587
    14 Anne Britt...ngerbroek 12,46 4:07,12 18,18 4,24 0,80 2,64 1577
    15 Hannah Hentenaar 12,47 4:44,51 11,48 4,68 0,90 2,62 1419
    16 Nikki Scholtes DNS DNS DNS 4,67 DNS DNS 318
    17 Kiana Reif DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Ava Meijerink 9,16 3:55,72 27,35 8,15 1,35 4,40 3194
    2 Lizelotte Bouvy 9,69 4:19,82 34,35 7,76 1,20 4,02 2865
    3 Pien van Leeuwen 10,02 3:55,74 13,49 4,97 1,05 3,60 2284
    4 Beau Vlaa...ngerbroek 11,21 3:53,13 16,00 4,61 1,05 3,35 2100
    5 Jasmijn va... Rijnders 10,62 4:29,22 20,60 5,03 1,00 3,38 2083
    6 Manoek Mijsbergh 10,57 4:23,01 13,89 5,13 1,05 3,13 2006
    7 Ileen Ridder DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
    7 Sara Houben DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Nikki Verweij 7,60 4:16,25 25,00 5,72 1,05 3,21 2282
    2 Tes de Jong 7,63 4:48,31 14,75 5,14 1,05 3,36 2002
    3 Robin Bartfai 7,62 4:50,84 10,47 4,79 1,15 2,90 1877
    4 Jananai Chella 7,42 4:24,43 12,73 3,53 0,95 3,04 1841
    5 Fee van Eijk 7,98 4:14,77 13,01 4,09 0,90 2,99 1778
    6 Meghan Kolthof 7,74 4:56,88 16,22 3,58 0,95 3,17 1753
    7 Robin Wagner 7,59 5:35,84 10,77 3,56 0,90 3,03 1513
    8 Simone Villain 8,70 4:40,22 12,19 2,97 0,95 2,65 1431
    9 Kaja van der Sar DNS DNS 9,75 3,29 DNS 2,98 674
    10 Emma Stoop DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
    10 Sterre Windhorst DNS DNS DNS DNS --- DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Nikki de Does 8,09 2:32,59 17,61 2,73 1130
    1 Mieke Hentenaar 7,60 2:25,02 9,96 2,68 1130
    3 Marit Treebusch 7,49 2:33,34 7,82 3,03 1115
    4 Xiomara Hamer 8,11 2:38,31 12,78 2,71 1005
    5 Hélène Frinking 7,79 2:36,56 10,65 2,12 914
    6 Evi de Jong 8,02 2:56,16 9,84 2,66 852
    7 Sara Sjoerdsma DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Lara Koelewijn 7,89 2:50,89 10,52 2,49 883
    2 Evi Eggink 8,93 2:54,18 6,80 1,91 509
    3 Angelica Boes 9,77 3:00,51 6,07 1,45 261
    4 Ryanne van Oosterom 9,86 3:19,34 5,19 1,65 191