Vereniging 'Ciko `66' op 'Finale C/D Stedenwedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Karin Mentz MJD1 600m
  • 1:57,23
  • Daniljo Vriendwijk JJD1 Kogel
  • 7,61
  • Pjotr Lansink JJD1 Discus
  • 19,17
  • Daniljo Vriendwijk JJD1 Ver
  • 4,80
  • Laura Kolster MVBJ Ver
  • 2,70
  • Laura Kolster MVBJ 600m
  • 1:37,70
  • Daniljo Vriendwijk JJD1 80m
  • 11,01
  • Karin Mentz MJD1 60m
  • 9,14
  • Laura Kolster MVBJ Kogel
  • 5,45
  • Daniljo Vriendwijk JJD1 Discus
  • 20,08
  •  

    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Daniljo Vriendwijk Ciko '66 JD1 11,01 -0.6 m/s--- 28
    Sam Steffens Ciko '66 JD1 11,20 +0.1 m/s--- 27
    Bayo Abisoye Ciko '66 JD1 11,95 -0.5 m/s--- 0
    Fernando Wunderink Ciko '66 JD1 12,30 +0.1 m/s--- 0
    Tijs Geurtsen Ciko '66 JD1 12,69 +0.0 m/s--- 0
    Robbie van Schalen Ciko '66 JD1 12,85 +0.0 m/s--- 0
    Marijn Aartsen Ciko '66 JD1 13,59 +0.0 m/s--- 0
    Boaz van Weele Ciko '66 JD1 14,22 +0.0 m/s--- 0
    Pjotr Lansink Ciko '66 JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sam Steffens Ciko '66 JD1 1:48,77 --- 25
    Daniljo Vriendwijk Ciko '66 JD1 1:53,82 --- 22
    Fernando Wunderink Ciko '66 JD1 2:02,01 --- 0
    Bayo Abisoye Ciko '66 JD1 2:02,86 --- 0
    Tijs Geurtsen Ciko '66 JD1 2:06,80 --- 0
    Marijn Aartsen Ciko '66 JD1 2:09,85 --- 0
    Boaz van Weele Ciko '66 JD1 2:25,55 --- 0
    Robbie van Schalen Ciko '66 JD1 2:28,03 --- 0
    Pjotr Lansink Ciko '66 JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Daniljo Vriendwijk Ciko '66 JD1 20,08 --- 28
    Pjotr Lansink Ciko '66 JD1 19,17 --- 27
    Bayo Abisoye Ciko '66 JD1 18,00 --- 0
    Tijs Geurtsen Ciko '66 JD1 14,45 --- 0
    Marijn Aartsen Ciko '66 JD1 14,07 --- 0
    Fernando Wunderink Ciko '66 JD1 13,74 --- 0
    Robbie van Schalen Ciko '66 JD1 10,90 --- 0
    Boaz van Weele Ciko '66 JD1 8,97 --- 0
    Sam Steffens Ciko '66 JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Daniljo Vriendwijk Ciko '66 JD1 7,61 --- 27
    Bayo Abisoye Ciko '66 JD1 7,51 --- 26
    Pjotr Lansink Ciko '66 JD1 7,41 --- 0
    Sam Steffens Ciko '66 JD1 7,31 --- 0
    Marijn Aartsen Ciko '66 JD1 7,24 --- 0
    Tijs Geurtsen Ciko '66 JD1 5,91 --- 0
    Fernando Wunderink Ciko '66 JD1 5,84 --- 0
    Robbie van Schalen Ciko '66 JD1 5,13 --- 0
    Boaz van Weele Ciko '66 JD1 4,54 --- 0


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Daniljo Vriendwijk Ciko '66 JD1 4,80 --- 28
    Sam Steffens Ciko '66 JD1 4,40 --- 27
    Bayo Abisoye Ciko '66 JD1 4,34 --- 0
    Fernando Wunderink Ciko '66 JD1 3,72 --- 0
    Marijn Aartsen Ciko '66 JD1 3,34 --- 0
    Robbie van Schalen Ciko '66 JD1 3,33 --- 0
    Boaz van Weele Ciko '66 JD1 2,86 --- 0
    Tijs Geurtsen Ciko '66 JD1 DNS --- 0
    Pjotr Lansink Ciko '66 JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jochem Zanderink Ciko '66 JD2 11,71 +0.6 m/s--- 14
    Ilyas Aden Ciko '66 JD2 12,13 +0.1 m/s--- 8
    David Bogaarts Ciko '66 JD2 DNS --- 0
    Wies Roemaat Ciko '66 JD2 DNS --- 0
    Marijn Israël Ciko '66 JD2 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jochem Zanderink Ciko '66 JD2 1:54,53 --- 16
    Ilyas Aden Ciko '66 JD2 1:55,18 --- 14
    David Bogaarts Ciko '66 JD2 DNS --- 0
    Wies Roemaat Ciko '66 JD2 DNS --- 0
    Marijn Israël Ciko '66 JD2 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Ilyas Aden Ciko '66 JD2 22,24 --- 25
    Jochem Zanderink Ciko '66 JD2 16,07 --- 10
    David Bogaarts Ciko '66 JD2 DNS --- 0
    Wies Roemaat Ciko '66 JD2 DNS --- 0
    Marijn Israël Ciko '66 JD2 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Ilyas Aden Ciko '66 JD2 7,84 --- 17
    Jochem Zanderink Ciko '66 JD2 6,75 --- 9
    David Bogaarts Ciko '66 JD2 DNS --- 0
    Wies Roemaat Ciko '66 JD2 DNS --- 0
    Marijn Israël Ciko '66 JD2 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jochem Zanderink Ciko '66 JD2 4,31 --- 21
    Ilyas Aden Ciko '66 JD2 4,11 --- 15
    David Bogaarts Ciko '66 JD2 DNS --- 0
    Wies Roemaat Ciko '66 JD2 DNS --- 0
    Marijn Israël Ciko '66 JD2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Karin Mentz Ciko '66 MD1 9,14 +0.0 m/s--- 26
    Anne Bakker Ciko '66 MD1 9,93 -1.2 m/s--- 12
    Eryn Joosten Ciko '66 MD1 10,17 -1.5 m/s--- 0
    Rivke van Collem Ciko '66 MD1 11,72 -0.7 m/s--- 0
    Nina Owen Ciko '66 MD1 DNS --- 0
    Bente Stallinga Ciko '66 MD1 DNS --- 0
    Roos Dijkema Ciko '66 MD1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Karin Mentz Ciko '66 MD1 1:57,23 --- 28
    Anne Bakker Ciko '66 MD1 2:13,27 --- 16
    Eryn Joosten Ciko '66 MD1 2:19,19 --- 0
    Rivke van Collem Ciko '66 MD1 2:33,77 --- 0
    Nina Owen Ciko '66 MD1 DNS --- 0
    Bente Stallinga Ciko '66 MD1 DNS --- 0
    Roos Dijkema Ciko '66 MD1 DNS --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anne Bakker Ciko '66 MD1 15,19 --- 22
    Karin Mentz Ciko '66 MD1 15,02 --- 20
    Eryn Joosten Ciko '66 MD1 12,13 --- 0
    Rivke van Collem Ciko '66 MD1 10,08 --- 0
    Nina Owen Ciko '66 MD1 DNS --- 0
    Bente Stallinga Ciko '66 MD1 DNS --- 0
    Roos Dijkema Ciko '66 MD1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Eryn Joosten Ciko '66 MD1 1,15 --- 16
    Anne Bakker Ciko '66 MD1 1,10 --- 8
    Karin Mentz Ciko '66 MD1 1,05 --- 0
    Rivke van Collem Ciko '66 MD1 1,05 --- 0
    Nina Owen Ciko '66 MD1 DNS --- 0
    Bente Stallinga Ciko '66 MD1 DNS --- 0
    Roos Dijkema Ciko '66 MD1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Belin van Mensvoort Ciko '66 MD2 9,06 -0.5 m/s--- 23
    Sarah de Jonge Ciko '66 MD2 9,80 -1.2 m/s--- 15
    Mei Tuithof Ciko '66 MD2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Belin van Mensvoort Ciko '66 MD2 1:57,27 --- 24
    Sarah de Jonge Ciko '66 MD2 2:33,97 --- 14
    Mei Tuithof Ciko '66 MD2 DNS --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sarah de Jonge Ciko '66 MD2 15,87 --- 19
    Belin van Mensvoort Ciko '66 MD2 10,78 --- 13
    Mei Tuithof Ciko '66 MD2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Belin van Mensvoort Ciko '66 MD2 1,20 --- 22
    Sarah de Jonge Ciko '66 MD2 1,20 --- 0
    Mei Tuithof Ciko '66 MD2 DNS --- 0


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Laura Kolster G-F Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Laura Kolster G-F Meisjes 1:37,70 --- 0


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Laura Kolster G-F Meisjes 5,45 --- 0


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Laura Kolster G-F Meisjes 2,70 --- 0