Vereniging 'AV Wijchen' op 'Finale C/D Stedenwedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Fleur van de Loop MJC2 80m
  • 11,60
  • Joris Abelen JJC1 100m
  • 13,13
  • Wybe Sesink JJC1 800m
  • 2:21,67
  • Lisanne Schapendonk MJD2 600m
  • 1:55,32
  • Diana Top MJD2 Hoog
  • 1,30
  • Imke Verstraaten MJD2 Hoog
  • 1,25
  • Joris Abelen JJC1 Kogel
  • 10,42
  • Diana Top MJD2 60m
  • 8,94
  • Joris Abelen JJC1 Discus
  • 29,68
  • Bart Mulder JJC2 800m
  • 2:19,40
  •  

    Jongens Junior C1 - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Joris Abelen AV Wijchen JC1 13,13 -1.5 m/s--- 27
    Koen van Veen AV Wijchen JC1 13,39 -0.8 m/s--- 26
    Niels van den Berg AV Wijchen JC1 13,83 +0.1 m/s--- 0
    Max Muller AV Wijchen JC1 14,26 -1.9 m/s--- 0
    Joey Janssen AV Wijchen JC1 14,27 -0.6 m/s--- 0
    Rick de Bruin AV Wijchen JC1 14,42 -0.6 m/s--- 0
    Wybe Sesink AV Wijchen JC1 14,49 -0.6 m/s--- 0
    Dennis van de Weem AV Wijchen JC1 14,60 +0.0 m/s--- 0
    Wiard Hendriksen AV Wijchen JC1 15,36 -1.9 m/s--- 0
    Tim van Haren AV Wijchen JC1 18,41 +0.0 m/s--- 0


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Wybe Sesink AV Wijchen JC1 2:21,67 --- 27
    Max Muller AV Wijchen JC1 2:26,64 --- 22
    Joris Abelen AV Wijchen JC1 2:31,17 --- 0
    Rick de Bruin AV Wijchen JC1 2:38,91 --- 0
    Wiard Hendriksen AV Wijchen JC1 2:41,43 --- 0
    Koen van Veen AV Wijchen JC1 2:42,27 --- 0
    Niels van den Berg AV Wijchen JC1 2:46,77 --- 0
    Dennis van de Weem AV Wijchen JC1 2:48,28 --- 0
    Joey Janssen AV Wijchen JC1 2:51,81 --- 0
    Tim van Haren AV Wijchen JC1 3:08,91 --- 0


    Jongens Junior C1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Joris Abelen AV Wijchen JC1 29,68 --- 27
    Wybe Sesink AV Wijchen JC1 22,60 --- 22
    Koen van Veen AV Wijchen JC1 21,70 --- 0
    Rick de Bruin AV Wijchen JC1 20,50 --- 0
    Wiard Hendriksen AV Wijchen JC1 20,13 --- 0
    Niels van den Berg AV Wijchen JC1 17,23 --- 0
    Joey Janssen AV Wijchen JC1 16,03 --- 0
    Dennis van de Weem AV Wijchen JC1 14,71 --- 0
    Max Muller AV Wijchen JC1 13,50 --- 0
    Tim van Haren AV Wijchen JC1 11,87 --- 0


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBPTeam punten
    Joris Abelen AV Wijchen JC1 10,42 10,42 --- 27
    Koen van Veen AV Wijchen JC1 9,76 9,76 --- 26
    Max Muller AV Wijchen JC1 7,80 7,80 --- 0
    Wiard Hendriksen AV Wijchen JC1 7,27 7,27 --- 0
    Joey Janssen AV Wijchen JC1 7,10 7,10 --- 0
    Wybe Sesink AV Wijchen JC1 6,98 6,98 --- 0
    Rick de Bruin AV Wijchen JC1 6,89 6,89 --- 0
    Niels van den Berg AV Wijchen JC1 6,65 6,65 --- 0
    Dennis van de Weem AV Wijchen JC1 6,53 6,53 --- 0
    Tim van Haren AV Wijchen JC1 5,05 5,05 --- 0


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Joris Abelen AV Wijchen JC1 4,38 --- 26
    Rick de Bruin AV Wijchen JC1 4,34 --- 24
    Wiard Hendriksen AV Wijchen JC1 4,20 --- 0
    Max Muller AV Wijchen JC1 4,17 --- 0
    Wybe Sesink AV Wijchen JC1 3,93 --- 0
    Joey Janssen AV Wijchen JC1 3,92 --- 0
    Koen van Veen AV Wijchen JC1 3,91 --- 0
    Niels van den Berg AV Wijchen JC1 3,72 --- 0
    Dennis van de Weem AV Wijchen JC1 3,72 --- 0
    Tim van Haren AV Wijchen JC1 3,04 --- 0


    Jongens Junior C2 - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jaap Miessen AV Wijchen JC2 12,69 -1.3 m/s--- 24
    Bart Mulder AV Wijchen JC2 12,86 +0.4 m/s--- 22
    Roy Berris AV Wijchen JC2 12,91 -1.3 m/s--- 0
    Loek de Kleijn AV Wijchen JC2 14,38 -1.3 m/s--- 0
    Jelte de Jager AV Wijchen JC2 14,68 +0.4 m/s--- 0
    Robin Klaassen AV Wijchen JC2 15,27 -1.2 m/s--- 0
    Siem Toenders AV Wijchen JC2 15,60 -2.3 m/s--- 0
    Tren Gerritsen AV Wijchen JC2 17,22 -2.2 m/s--- 0


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Bart Mulder AV Wijchen JC2 2:19,40 --- 27
    Jaap Miessen AV Wijchen JC2 2:32,97 --- 19
    Roy Berris AV Wijchen JC2 2:37,76 --- 0
    Loek de Kleijn AV Wijchen JC2 2:43,15 --- 0
    Jelte de Jager AV Wijchen JC2 2:44,13 --- 0
    Robin Klaassen AV Wijchen JC2 2:56,49 --- 0
    Siem Toenders AV Wijchen JC2 2:56,66 --- 0
    Tren Gerritsen AV Wijchen JC2 3:11,45 --- 0


    Jongens Junior C2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jaap Miessen AV Wijchen JC2 27,24 --- 23
    Roy Berris AV Wijchen JC2 26,83 --- 21
    Jelte de Jager AV Wijchen JC2 26,76 --- 0
    Loek de Kleijn AV Wijchen JC2 25,40 --- 0
    Bart Mulder AV Wijchen JC2 22,49 --- 0
    Robin Klaassen AV Wijchen JC2 16,79 --- 0
    Siem Toenders AV Wijchen JC2 16,08 --- 0
    Tren Gerritsen AV Wijchen JC2 15,84 --- 0


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Roy Berris AV Wijchen JC2 10,73 --- 24
    Jaap Miessen AV Wijchen JC2 10,55 --- 22
    Bart Mulder AV Wijchen JC2 9,72 --- 0
    Jelte de Jager AV Wijchen JC2 8,15 --- 0
    Loek de Kleijn AV Wijchen JC2 6,91 --- 0
    Robin Klaassen AV Wijchen JC2 6,63 --- 0
    Siem Toenders AV Wijchen JC2 6,60 --- 0
    Tren Gerritsen AV Wijchen JC2 5,68 --- 0


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Bart Mulder AV Wijchen JC2 5,24 --- 26
    Roy Berris AV Wijchen JC2 5,06 --- 22
    Jaap Miessen AV Wijchen JC2 4,96 --- 0
    Loek de Kleijn AV Wijchen JC2 4,81 --- 0
    Jelte de Jager AV Wijchen JC2 4,37 --- 0
    Robin Klaassen AV Wijchen JC2 4,00 --- 0
    Siem Toenders AV Wijchen JC2 3,75 --- 0
    Tren Gerritsen AV Wijchen JC2 3,59 --- 0


    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Michael Botman AV Wijchen JD1 12,73 +0.1 m/s--- 17
    Arjen Achten AV Wijchen JD1 16,72 -0.9 m/s--- 8
    Dries Cremers AV Wijchen JD1 DNS --- 0
    Okke Jonkers AV Wijchen JD1 DNS --- 0
    Jaan van Wijk AV Wijchen JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Arjen Achten AV Wijchen JD1 2:43,54 --- 8
    Michael Botman AV Wijchen JD1 DNS --- 0
    Dries Cremers AV Wijchen JD1 DNS --- 0
    Okke Jonkers AV Wijchen JD1 DNS --- 0
    Jaan van Wijk AV Wijchen JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Michael Botman AV Wijchen JD1 13,27 --- 19
    Arjen Achten AV Wijchen JD1 7,48 --- 7
    Dries Cremers AV Wijchen JD1 DNS --- 0
    Okke Jonkers AV Wijchen JD1 DNS --- 0
    Jaan van Wijk AV Wijchen JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Michael Botman AV Wijchen JD1 6,59 --- 21
    Arjen Achten AV Wijchen JD1 3,76 --- 11
    Dries Cremers AV Wijchen JD1 DNS --- 0
    Okke Jonkers AV Wijchen JD1 DNS --- 0
    Jaan van Wijk AV Wijchen JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Michael Botman AV Wijchen JD1 3,34 --- 14
    Arjen Achten AV Wijchen JD1 2,60 --- 9
    Dries Cremers AV Wijchen JD1 DNS --- 0
    Okke Jonkers AV Wijchen JD1 DNS --- 0
    Jaan van Wijk AV Wijchen JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Robbert Ottenbros AV Wijchen JD2 11,62 +0.1 m/s--- 18
    Bram Dozeman AV Wijchen JD2 11,71 +0.1 m/s--- 14
    Joris de Baat AV Wijchen JD2 12,10 +0.2 m/s--- 0
    Karsten Holl AV Wijchen JD2 12,42 +0.2 m/s--- 0
    Koen Verploegen AV Wijchen JD2 12,65 -0.9 m/s--- 0
    Tijn Kromwijk AV Wijchen JD2 12,86 +0.0 m/s--- 0
    Cas Peters AV Wijchen JD2 13,06 -0.3 m/s--- 0
    Jasper Huinink AV Wijchen JD2 13,09 -0.3 m/s--- 0
    Tom Stuth AV Wijchen JD2 13,47 -0.3 m/s--- 0
    Lars van Huijkelom AV Wijchen JD2 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Karsten Holl AV Wijchen JD2 1:56,79 --- 11
    Joris de Baat AV Wijchen JD2 1:58,34 --- 10
    Tijn Kromwijk AV Wijchen JD2 2:02,85 --- 0
    Robbert Ottenbros AV Wijchen JD2 2:04,51 --- 0
    Koen Verploegen AV Wijchen JD2 2:06,67 --- 0
    Tom Stuth AV Wijchen JD2 2:11,68 --- 0
    Bram Dozeman AV Wijchen JD2 2:14,07 --- 0
    Jasper Huinink AV Wijchen JD2 2:14,87 --- 0
    Lars van Huijkelom AV Wijchen JD2 DNS --- 0
    Cas Peters AV Wijchen JD2 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Bram Dozeman AV Wijchen JD2 20,33 --- 22
    Koen Verploegen AV Wijchen JD2 16,29 --- 11
    Joris de Baat AV Wijchen JD2 16,16 --- 0
    Karsten Holl AV Wijchen JD2 15,89 --- 0
    Robbert Ottenbros AV Wijchen JD2 14,84 --- 0
    Tijn Kromwijk AV Wijchen JD2 14,83 --- 0
    Tom Stuth AV Wijchen JD2 12,89 --- 0
    Jasper Huinink AV Wijchen JD2 9,18 --- 0
    Lars van Huijkelom AV Wijchen JD2 DNS --- 0
    Cas Peters AV Wijchen JD2 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Bram Dozeman AV Wijchen JD2 9,11 --- 26
    Joris de Baat AV Wijchen JD2 7,28 --- 12
    Koen Verploegen AV Wijchen JD2 6,44 --- 0
    Robbert Ottenbros AV Wijchen JD2 6,27 --- 0
    Tom Stuth AV Wijchen JD2 6,18 --- 0
    Karsten Holl AV Wijchen JD2 6,11 --- 0
    Tijn Kromwijk AV Wijchen JD2 5,25 --- 0
    Jasper Huinink AV Wijchen JD2 5,16 --- 0
    Lars van Huijkelom AV Wijchen JD2 DNS --- 0
    Cas Peters AV Wijchen JD2 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tijn Kromwijk AV Wijchen JD2 3,79 --- 11
    Robbert Ottenbros AV Wijchen JD2 3,56 --- 7
    Koen Verploegen AV Wijchen JD2 3,54 --- 0
    Tom Stuth AV Wijchen JD2 2,95 --- 0
    Joris de Baat AV Wijchen JD2 DNS --- 0
    Bram Dozeman AV Wijchen JD2 DNS --- 0
    Karsten Holl AV Wijchen JD2 DNS --- 0
    Lars van Huijkelom AV Wijchen JD2 DNS --- 0
    Jasper Huinink AV Wijchen JD2 DNS --- 0
    Cas Peters AV Wijchen JD2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C2 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Fleur van de Loop AV Wijchen MC2 11,60 +0.2 m/s--- 26
    Eline Willems AV Wijchen MC2 12,62 +0.3 m/s--- 13
    Vera Trieling AV Wijchen MC2 12,94 +0.0 m/s--- 0
    Famke Verstraaten AV Wijchen MC2 13,40 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fleur van de Loop AV Wijchen MC2 1:57,12 --- 20
    Vera Trieling AV Wijchen MC2 1:59,13 --- 17
    Eline Willems AV Wijchen MC2 2:01,28 --- 0
    Famke Verstraaten AV Wijchen MC2 2:20,27 --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Famke Verstraaten AV Wijchen MC2 19,47 --- 19
    Eline Willems AV Wijchen MC2 17,39 --- 13
    Vera Trieling AV Wijchen MC2 16,71 --- 0
    Fleur van de Loop AV Wijchen MC2 14,01 --- 0


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Vera Trieling AV Wijchen MC2 3,94 --- 19
    Famke Verstraaten AV Wijchen MC2 3,60 --- 11
    Fleur van de Loop AV Wijchen MC2 DNS --- 0
    Eline Willems AV Wijchen MC2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Terra van der Horst AV Wijchen MD1 9,56 -0.1 m/s--- 19
    Sacha van Swam AV Wijchen MD1 9,58 -0.4 m/s--- 17
    Tamara van Kessel AV Wijchen MD1 10,47 +0.0 m/s--- 0
    Lara Buijs AV Wijchen MD1 11,93 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Terra van der Horst AV Wijchen MD1 2:08,81 --- 18
    Tamara van Kessel AV Wijchen MD1 2:17,46 --- 12
    Sacha van Swam AV Wijchen MD1 2:19,72 --- 0
    Lara Buijs AV Wijchen MD1 2:44,35 --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Terra van der Horst AV Wijchen MD1 11,20 --- 10
    Lara Buijs AV Wijchen MD1 10,98 --- 9
    Tamara van Kessel AV Wijchen MD1 9,39 --- 0
    Sacha van Swam AV Wijchen MD1 7,41 --- 0


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tamara van Kessel AV Wijchen MD1 1,25 --- 0
    Sacha van Swam AV Wijchen MD1 1,15 --- 20
    Terra van der Horst AV Wijchen MD1 1,05 --- 0
    Lara Buijs AV Wijchen MD1 0,95 --- 0


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Diana Top AV Wijchen MD2 8,94 +0.8 m/s--- 24
    Hilde Walraven AV Wijchen MD2 9,07 -1.0 m/s--- 22
    Imke Verstraaten AV Wijchen MD2 9,81 -0.5 m/s--- 0
    Fenne Boonstra AV Wijchen MD2 9,95 -0.9 m/s--- 0
    Merel van Harten AV Wijchen MD2 10,00 -1.0 m/s--- 0
    Lisanne Schapendonk AV Wijchen MD2 10,03 -1.5 m/s--- 0
    Renske Sistermans AV Wijchen MD2 10,33 -1.0 m/s--- 0
    Merel Buijs AV Wijchen MD2 10,36 -0.5 m/s--- 0
    Nienke Pijlman AV Wijchen MD2 11,43 -0.5 m/s--- 0
    Roos Sengers AV Wijchen MD2 12,02 -1.5 m/s--- 0
    Marjolein Eggink AV Wijchen MD2 DNS --- 0
    Lotte Leemreize AV Wijchen MD2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lisanne Schapendonk AV Wijchen MD2 1:55,32 --- 25
    Hilde Walraven AV Wijchen MD2 1:57,98 --- 23
    Nienke Pijlman AV Wijchen MD2 2:04,42 --- 0
    Fenne Boonstra AV Wijchen MD2 2:08,91 --- 0
    Imke Verstraaten AV Wijchen MD2 2:09,51 --- 0
    Merel Buijs AV Wijchen MD2 2:16,54 --- 0
    Diana Top AV Wijchen MD2 2:16,82 --- 0
    Renske Sistermans AV Wijchen MD2 2:18,31 --- 0
    Merel van Harten AV Wijchen MD2 2:26,38 --- 0
    Marjolein Eggink AV Wijchen MD2 DNS --- 0
    Lotte Leemreize AV Wijchen MD2 DNS --- 0
    Roos Sengers AV Wijchen MD2 DNS --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Roos Sengers AV Wijchen MD2 16,65 --- 20
    Merel Buijs AV Wijchen MD2 14,84 --- 17
    Hilde Walraven AV Wijchen MD2 14,62 --- 0
    Fenne Boonstra AV Wijchen MD2 14,54 --- 0
    Nienke Pijlman AV Wijchen MD2 14,29 --- 0
    Diana Top AV Wijchen MD2 13,67 --- 0
    Imke Verstraaten AV Wijchen MD2 13,63 --- 0
    Renske Sistermans AV Wijchen MD2 11,75 --- 0
    Lisanne Schapendonk AV Wijchen MD2 11,74 --- 0
    Merel van Harten AV Wijchen MD2 11,73 --- 0
    Marjolein Eggink AV Wijchen MD2 DNS --- 0
    Lotte Leemreize AV Wijchen MD2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Diana Top AV Wijchen MD2 1,30 --- 24
    Imke Verstraaten AV Wijchen MD2 1,25 --- 23
    Lisanne Schapendonk AV Wijchen MD2 1,25 --- 0
    Hilde Walraven AV Wijchen MD2 1,25 --- 0
    Nienke Pijlman AV Wijchen MD2 1,15 --- 0
    Merel van Harten AV Wijchen MD2 1,10 --- 0
    Roos Sengers AV Wijchen MD2 1,10 --- 0
    Fenne Boonstra AV Wijchen MD2 1,10 --- 0
    Merel Buijs AV Wijchen MD2 1,10 --- 0
    Renske Sistermans AV Wijchen MD2 1,05 --- 0
    Marjolein Eggink AV Wijchen MD2 DNS --- 0
    Lotte Leemreize AV Wijchen MD2 DNS --- 0