Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Finale C/D Stedenwedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Kayleigh de Graaff MJC2 Ver
  • 4,93
  • Michael Osayande JJC2 100m
  • 12,41
  • Britt Kwakernaak MJC1 600m
  • 1:44,98
  • Florian Kramer JJD2 600m
  • 1:38,19
  • Britt Kwakernaak MJC1 80m
  • 11,41
  • Freek Weijman JJD2 600m
  • 1:41,24
  • Michael Osayande JJC2 Ver
  • 5,31
  • Kayleigh de Graaff MJC2 600m
  • 1:45,43
  • Freek Weijman JJD2 80m
  • 10,82
  • Isa Lamers MJC2 Speer
  • 22,45
  •  

    Jongens Junior C2 - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Michael Osayande AV Pallas ...39;67 JC2 12,41 -1.1 m/s--- 27
    Jeroen Schenk AV Pallas ...39;67 JC2 14,09 -1.2 m/s--- 14
    Jesper Winkes AV Pallas ...39;67 JC2 DNS --- 0
    Sieb Mostert AV Pallas ...39;67 JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Michael Osayande AV Pallas ...39;67 JC2 2:20,81 --- 25
    Jesper Winkes AV Pallas ...39;67 JC2 DNS --- 0
    Jeroen Schenk AV Pallas ...39;67 JC2 DNS --- 0
    Sieb Mostert AV Pallas ...39;67 JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Michael Osayande AV Pallas ...39;67 JC2 22,85 --- 18
    Jeroen Schenk AV Pallas ...39;67 JC2 20,47 --- 16
    Jesper Winkes AV Pallas ...39;67 JC2 DNS --- 0
    Sieb Mostert AV Pallas ...39;67 JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Michael Osayande AV Pallas ...39;67 JC2 9,45 --- 17
    Jeroen Schenk AV Pallas ...39;67 JC2 6,92 --- 11
    Jesper Winkes AV Pallas ...39;67 JC2 DNS --- 0
    Sieb Mostert AV Pallas ...39;67 JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Michael Osayande AV Pallas ...39;67 JC2 5,31 --- 27
    Jeroen Schenk AV Pallas ...39;67 JC2 4,55 --- 15
    Jesper Winkes AV Pallas ...39;67 JC2 DNS --- 0
    Sieb Mostert AV Pallas ...39;67 JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Nils Reefman AV Pallas ...39;67 JD1 12,56 -0.1 m/s--- 18
    Stefan Beukers AV Pallas ...39;67 JD1 12,92 -0.5 m/s--- 15
    Bart Oude Voshaar AV Pallas ...39;67 JD1 DNS --- 0
    Kylian Meeuwisz AV Pallas ...39;67 JD1 DNS --- 0
    Pieter Bulte AV Pallas ...39;67 JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Nils Reefman AV Pallas ...39;67 JD1 1:52,14 --- 23
    Stefan Beukers AV Pallas ...39;67 JD1 1:59,90 --- 17
    Bart Oude Voshaar AV Pallas ...39;67 JD1 DNS --- 0
    Kylian Meeuwisz AV Pallas ...39;67 JD1 DNS --- 0
    Pieter Bulte AV Pallas ...39;67 JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Stefan Beukers AV Pallas ...39;67 JD1 11,54 --- 15
    Nils Reefman AV Pallas ...39;67 JD1 9,38 --- 9
    Bart Oude Voshaar AV Pallas ...39;67 JD1 DNS --- 0
    Kylian Meeuwisz AV Pallas ...39;67 JD1 DNS --- 0
    Pieter Bulte AV Pallas ...39;67 JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Nils Reefman AV Pallas ...39;67 JD1 DNS --- 0
    Bart Oude Voshaar AV Pallas ...39;67 JD1 DNS --- 0
    Stefan Beukers AV Pallas ...39;67 JD1 DNS --- 0
    Kylian Meeuwisz AV Pallas ...39;67 JD1 DNS --- 0
    Pieter Bulte AV Pallas ...39;67 JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Nils Reefman AV Pallas ...39;67 JD1 3,55 --- 17
    Stefan Beukers AV Pallas ...39;67 JD1 3,41 --- 15
    Bart Oude Voshaar AV Pallas ...39;67 JD1 DNS --- 0
    Kylian Meeuwisz AV Pallas ...39;67 JD1 DNS --- 0
    Pieter Bulte AV Pallas ...39;67 JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Freek Weijman AV Pallas ...39;67 JD2 10,82 -1.1 m/s--- 28
    Florian Kramer AV Pallas ...39;67 JD2 11,45 +0.2 m/s--- 19
    Diede Wit AV Pallas ...39;67 JD2 11,66 +0.1 m/s--- 0
    Jippe Oenema AV Pallas ...39;67 JD2 13,06 -0.1 m/s--- 0
    Jelle van Bergen AV Pallas ...39;67 JD2 13,97 -0.9 m/s--- 0


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Florian Kramer AV Pallas ...39;67 JD2 1:38,19 --- 27
    Freek Weijman AV Pallas ...39;67 JD2 1:41,24 --- 26
    Diede Wit AV Pallas ...39;67 JD2 1:41,60 --- 0
    Jippe Oenema AV Pallas ...39;67 JD2 1:59,37 --- 0
    Jelle van Bergen AV Pallas ...39;67 JD2 2:16,41 --- 0


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Florian Kramer AV Pallas ...39;67 JD2 21,49 --- 23
    Diede Wit AV Pallas ...39;67 JD2 14,34 --- 7
    Freek Weijman AV Pallas ...39;67 JD2 14,24 --- 0
    Jippe Oenema AV Pallas ...39;67 JD2 13,41 --- 0
    Jelle van Bergen AV Pallas ...39;67 JD2 11,11 --- 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Freek Weijman AV Pallas ...39;67 JD2 8,45 --- 23
    Florian Kramer AV Pallas ...39;67 JD2 7,12 --- 11
    Diede Wit AV Pallas ...39;67 JD2 6,47 --- 0
    Jelle van Bergen AV Pallas ...39;67 JD2 5,69 --- 0
    Jippe Oenema AV Pallas ...39;67 JD2 4,96 --- 0


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Diede Wit AV Pallas ...39;67 JD2 4,21 --- 18
    Florian Kramer AV Pallas ...39;67 JD2 4,18 --- 17
    Freek Weijman AV Pallas ...39;67 JD2 4,05 --- 0
    Jelle van Bergen AV Pallas ...39;67 JD2 3,32 --- 0
    Jippe Oenema AV Pallas ...39;67 JD2 3,18 --- 0


    Meisjes Junior C1 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Britt Kwakernaak AV Pallas ...39;67 MC1 11,41 +0.6 m/s--- 28
    Eva Nieuwstad AV Pallas ...39;67 MC1 11,80 -0.2 m/s--- 22
    Joanne Abbing AV Pallas ...39;67 MC1 11,88 +0.3 m/s--- 0
    Maartje O...e Voshaar AV Pallas ...39;67 MC1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Britt Kwakernaak AV Pallas ...39;67 MC1 1:44,98 --- 28
    Eva Nieuwstad AV Pallas ...39;67 MC1 1:52,88 --- 25
    Joanne Abbing AV Pallas ...39;67 MC1 2:01,08 --- 0
    Maartje O...e Voshaar AV Pallas ...39;67 MC1 DNS --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Britt Kwakernaak AV Pallas ...39;67 MC1 18,09 --- 22
    Eva Nieuwstad AV Pallas ...39;67 MC1 17,77 --- 21
    Joanne Abbing AV Pallas ...39;67 MC1 14,36 --- 0
    Maartje O...e Voshaar AV Pallas ...39;67 MC1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Britt Kwakernaak AV Pallas ...39;67 MC1 4,19 --- 25
    Eva Nieuwstad AV Pallas ...39;67 MC1 4,08 --- 23
    Joanne Abbing AV Pallas ...39;67 MC1 3,70 --- 0
    Maartje O...e Voshaar AV Pallas ...39;67 MC1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C2 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Amée van Haeften AV Pallas ...39;67 MC2 11,72 +0.2 m/s--- 24
    Isa Lamers AV Pallas ...39;67 MC2 12,79 +0.5 m/s--- 10
    Noa Helder AV Pallas ...39;67 MC2 13,28 +0.3 m/s--- 0
    Marloes Schrijver AV Pallas ...39;67 MC2 13,44 +0.0 m/s--- 0
    Kayleigh de Graaff AV Pallas ...39;67 MC2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Kayleigh de Graaff AV Pallas ...39;67 MC2 1:45,43 --- 27
    Amée van Haeften AV Pallas ...39;67 MC2 2:06,38 --- 13
    Marloes Schrijver AV Pallas ...39;67 MC2 2:09,63 --- 0
    Isa Lamers AV Pallas ...39;67 MC2 2:15,18 --- 0
    Noa Helder AV Pallas ...39;67 MC2 2:17,15 --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Isa Lamers AV Pallas ...39;67 MC2 22,45 --- 25
    Marloes Schrijver AV Pallas ...39;67 MC2 17,68 --- 14
    Kayleigh de Graaff AV Pallas ...39;67 MC2 16,87 --- 0
    Amée van Haeften AV Pallas ...39;67 MC2 15,54 --- 0
    Noa Helder AV Pallas ...39;67 MC2 10,44 --- 0


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Kayleigh de Graaff AV Pallas ...39;67 MC2 4,93 --- 28
    Amée van Haeften AV Pallas ...39;67 MC2 3,90 --- 15
    Isa Lamers AV Pallas ...39;67 MC2 3,89 --- 0
    Noa Helder AV Pallas ...39;67 MC2 3,83 --- 0
    Marloes Schrijver AV Pallas ...39;67 MC2 3,61 --- 0


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Silu Verwers AV Pallas ...39;67 MD1 9,94 -0.4 m/s--- 11
    Lieke de Bok AV Pallas ...39;67 MD1 10,11 -0.7 m/s--- 9
    Dunya Wolfs AV Pallas ...39;67 MD1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Silu Verwers AV Pallas ...39;67 MD1 2:14,46 --- 14
    Lieke de Bok AV Pallas ...39;67 MD1 2:25,87 --- 9
    Dunya Wolfs AV Pallas ...39;67 MD1 DNS --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lieke de Bok AV Pallas ...39;67 MD1 12,50 --- 12
    Dunya Wolfs AV Pallas ...39;67 MD1 12,19 --- 11
    Silu Verwers AV Pallas ...39;67 MD1 9,78 --- 0


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Silu Verwers AV Pallas ...39;67 MD1 1,15 --- 19
    Dunya Wolfs AV Pallas ...39;67 MD1 1,10 --- 10
    Lieke de Bok AV Pallas ...39;67 MD1 1,10 --- 0