Vereniging 'AV Hanzesport' op 'Finale C/D Stedenwedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Maam de Ridder MJD2 Hoog
  • 1,40
  • Fedor de Pagter JJD2 80m
  • 11,08
  • Fedor de Pagter JJD2 Discus
  • 25,47
  • Fedor de Pagter JJD2 Kogel
  • 10,47
  • Tijn Jonker JJD2 Ver
  • 4,62
  • Olivia Greven MJD2 60m
  • 8,59
  • Nienke Albers MJC1 Ver
  • 4,43
  • Sarah Peerik MJD2 600m
  • 1:46,35
  • Sara Bloem MJD1 60m
  • 9,01
  • Mirko de Pagter JJC2 100m
  • 12,52
  •  

    Jongens Junior C1 - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Ibrahim Abdi Ali AV Hanzesport JC1 DNS --- 0


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Ibrahim Abdi Ali AV Hanzesport JC1 DNS --- 0


    Jongens Junior C1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Ibrahim Abdi Ali AV Hanzesport JC1 DNS --- 0


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBPTeam punten
    Ibrahim Abdi Ali AV Hanzesport JC1 - DNS --- 0


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Ibrahim Abdi Ali AV Hanzesport JC1 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mirko de Pagter AV Hanzesport JC2 12,52 -0.3 m/s--- 26
    Hidde Hendriks AV Hanzesport JC2 14,00 +0.4 m/s--- 15


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Mirko de Pagter AV Hanzesport JC2 2:25,69 --- 21
    Hidde Hendriks AV Hanzesport JC2 2:43,39 --- 13


    Jongens Junior C2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Mirko de Pagter AV Hanzesport JC2 28,24 --- 24
    Hidde Hendriks AV Hanzesport JC2 18,29 --- 11


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Mirko de Pagter AV Hanzesport JC2 9,53 --- 18
    Hidde Hendriks AV Hanzesport JC2 7,73 --- 14


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mirko de Pagter AV Hanzesport JC2 5,08 --- 23
    Hidde Hendriks AV Hanzesport JC2 4,38 --- 14


    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    David de Wilde AV Hanzesport JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    David de Wilde AV Hanzesport JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    David de Wilde AV Hanzesport JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    David de Wilde AV Hanzesport JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    David de Wilde AV Hanzesport JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Fedor de Pagter AV Hanzesport JD2 11,08 -0.5 m/s--- 27
    Hugo Schouten AV Hanzesport JD2 11,40 -0.4 m/s--- 20
    Bas Verbraak AV Hanzesport JD2 11,55 -1.1 m/s--- 0
    Tijn Jonker AV Hanzesport JD2 12,74 -1.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Hugo Schouten AV Hanzesport JD2 1:52,62 --- 19
    Bas Verbraak AV Hanzesport JD2 1:54,98 --- 15
    Fedor de Pagter AV Hanzesport JD2 1:58,69 --- 0
    Tijn Jonker AV Hanzesport JD2 1:59,31 --- 0


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fedor de Pagter AV Hanzesport JD2 25,47 --- 28
    Bas Verbraak AV Hanzesport JD2 20,02 --- 18
    Hugo Schouten AV Hanzesport JD2 17,73 --- 0
    Tijn Jonker AV Hanzesport JD2 16,22 --- 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fedor de Pagter AV Hanzesport JD2 10,47 --- 27
    Hugo Schouten AV Hanzesport JD2 7,67 --- 16
    Bas Verbraak AV Hanzesport JD2 6,95 --- 0
    Tijn Jonker AV Hanzesport JD2 6,64 --- 0


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tijn Jonker AV Hanzesport JD2 4,62 --- 27
    Fedor de Pagter AV Hanzesport JD2 4,32 --- 22
    Bas Verbraak AV Hanzesport JD2 4,27 --- 0
    Hugo Schouten AV Hanzesport JD2 4,27 --- 0


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mattis van der Kolk G-F Jongens DNS --- 0


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Mattis van der Kolk G-F Jongens 3:19,14 --- 0


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Mattis van der Kolk G-F Jongens 1,55 --- 0


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mattis van der Kolk G-F Jongens 0,83 --- 0


    Meisjes Junior C1 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sara Jelijs AV Hanzesport MC1 11,48 +0.2 m/s--- 27
    Nienke Albers AV Hanzesport MC1 11,52 +0.1 m/s--- 26
    Marije Maas AV Hanzesport MC1 11,73 +0.3 m/s--- 0
    Mariska Lensink AV Hanzesport MC1 11,93 +0.2 m/s--- 0
    Dide van Winden AV Hanzesport MC1 12,28 +0.2 m/s--- 0
    Ivy Kooijman AV Hanzesport MC1 12,47 +0.6 m/s--- 0
    Simone van der Wijck AV Hanzesport MC1 13,11 -0.1 m/s--- 0
    Madelief Kwakkelaar AV Hanzesport MC1 13,66 -0.2 m/s--- 0
    Janneke Schut AV Hanzesport MC1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marije Maas AV Hanzesport MC1 1:51,96 --- 26
    Nienke Albers AV Hanzesport MC1 1:55,05 --- 24
    Mariska Lensink AV Hanzesport MC1 2:01,20 --- 0
    Sara Jelijs AV Hanzesport MC1 2:03,74 --- 0
    Dide van Winden AV Hanzesport MC1 2:04,80 --- 0
    Ivy Kooijman AV Hanzesport MC1 2:11,87 --- 0
    Madelief Kwakkelaar AV Hanzesport MC1 2:16,26 --- 0
    Janneke Schut AV Hanzesport MC1 DNS --- 0
    Simone van der Wijck AV Hanzesport MC1 DNS --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Mariska Lensink AV Hanzesport MC1 20,00 --- 26
    Dide van Winden AV Hanzesport MC1 16,24 --- 19
    Marije Maas AV Hanzesport MC1 15,85 --- 0
    Nienke Albers AV Hanzesport MC1 15,31 --- 0
    Ivy Kooijman AV Hanzesport MC1 13,23 --- 0
    Sara Jelijs AV Hanzesport MC1 12,64 --- 0
    Madelief Kwakkelaar AV Hanzesport MC1 10,67 --- 0
    Janneke Schut AV Hanzesport MC1 DNS --- 0
    Simone van der Wijck AV Hanzesport MC1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Nienke Albers AV Hanzesport MC1 4,43 --- 28
    Marije Maas AV Hanzesport MC1 4,41 --- 27
    Mariska Lensink AV Hanzesport MC1 3,94 --- 0
    Dide van Winden AV Hanzesport MC1 3,74 --- 0
    Ivy Kooijman AV Hanzesport MC1 3,54 --- 0
    Sara Jelijs AV Hanzesport MC1 3,49 --- 0
    Madelief Kwakkelaar AV Hanzesport MC1 3,02 --- 0
    Janneke Schut AV Hanzesport MC1 DNS --- 0
    Simone van der Wijck AV Hanzesport MC1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C2 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Emma Willemsen AV Hanzesport MC2 11,44 +0.2 m/s--- 27
    Mirte Mol AV Hanzesport MC2 11,60 +0.3 m/s--- 26
    Laura Oldeman AV Hanzesport MC2 11,73 +0.2 m/s--- 0
    Jara Lutteke AV Hanzesport MC2 12,16 +0.3 m/s--- 0
    Jasmijn Kwakkelaar AV Hanzesport MC2 12,75 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Emma Willemsen AV Hanzesport MC2 1:51,43 --- 24
    Mirte Mol AV Hanzesport MC2 1:52,98 --- 21
    Jara Lutteke AV Hanzesport MC2 2:10,92 --- 0
    Jasmijn Kwakkelaar AV Hanzesport MC2 DNS --- 0
    Laura Oldeman AV Hanzesport MC2 DNS --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jara Lutteke AV Hanzesport MC2 18,38 --- 17
    Mirte Mol AV Hanzesport MC2 18,09 --- 16
    Laura Oldeman AV Hanzesport MC2 16,18 --- 0
    Jasmijn Kwakkelaar AV Hanzesport MC2 14,52 --- 0
    Emma Willemsen AV Hanzesport MC2 11,03 --- 0


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mirte Mol AV Hanzesport MC2 4,47 --- 27
    Jara Lutteke AV Hanzesport MC2 4,21 --- 24
    Emma Willemsen AV Hanzesport MC2 4,16 --- 0
    Laura Oldeman AV Hanzesport MC2 3,91 --- 0
    Jasmijn Kwakkelaar AV Hanzesport MC2 3,39 --- 0


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sara Bloem AV Hanzesport MD1 9,01 -0.1 m/s--- 28
    Juliet Diederen AV Hanzesport MD1 9,57 +0.0 m/s--- 18
    Isis Bruinsma AV Hanzesport MD1 9,81 -0.1 m/s--- 0
    Louise Ho...- Hemmink AV Hanzesport MD1 9,86 -1.2 m/s--- 0
    Karlien Lensink AV Hanzesport MD1 10,01 -0.6 m/s--- 0
    Eva Wijffels AV Hanzesport MD1 10,19 -1.5 m/s--- 0
    Anne Braakhekke AV Hanzesport MD1 10,21 -1.2 m/s--- 0
    Noa Brummelman AV Hanzesport MD1 10,30 -1.2 m/s--- 0
    Maaike Ross AV Hanzesport MD1 10,60 -0.9 m/s--- 0
    Floor Algera AV Hanzesport MD1 DNS --- 0
    Kim Verschueren AV Hanzesport MD1 DNS --- 0
    Roos van Eck AV Hanzesport MD1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Karlien Lensink AV Hanzesport MD1 2:01,76 --- 24
    Juliet Diederen AV Hanzesport MD1 2:01,97 --- 23
    Sara Bloem AV Hanzesport MD1 2:04,57 --- 0
    Isis Bruinsma AV Hanzesport MD1 2:05,89 --- 0
    Eva Wijffels AV Hanzesport MD1 2:09,86 --- 0
    Noa Brummelman AV Hanzesport MD1 2:11,33 --- 0
    Louise Ho...- Hemmink AV Hanzesport MD1 2:12,66 --- 0
    Anne Braakhekke AV Hanzesport MD1 2:20,09 --- 0
    Maaike Ross AV Hanzesport MD1 2:20,43 --- 0
    Floor Algera AV Hanzesport MD1 DNS --- 0
    Kim Verschueren AV Hanzesport MD1 DNS --- 0
    Roos van Eck AV Hanzesport MD1 DNS --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Isis Bruinsma AV Hanzesport MD1 16,58 --- 25
    Karlien Lensink AV Hanzesport MD1 14,90 --- 19
    Anne Braakhekke AV Hanzesport MD1 13,38 --- 0
    Juliet Diederen AV Hanzesport MD1 13,24 --- 0
    Louise Ho...- Hemmink AV Hanzesport MD1 13,01 --- 0
    Sara Bloem AV Hanzesport MD1 11,70 --- 0
    Noa Brummelman AV Hanzesport MD1 9,44 --- 0
    Maaike Ross AV Hanzesport MD1 8,23 --- 0
    Eva Wijffels AV Hanzesport MD1 8,21 --- 0
    Floor Algera AV Hanzesport MD1 DNS --- 0
    Kim Verschueren AV Hanzesport MD1 DNS --- 0
    Roos van Eck AV Hanzesport MD1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Juliet Diederen AV Hanzesport MD1 1,30 --- 26
    Sara Bloem AV Hanzesport MD1 1,25 --- 24
    Louise Ho...- Hemmink AV Hanzesport MD1 1,25 --- 0
    Isis Bruinsma AV Hanzesport MD1 1,20 --- 0
    Karlien Lensink AV Hanzesport MD1 1,20 --- 0
    Anne Braakhekke AV Hanzesport MD1 1,10 --- 0
    Eva Wijffels AV Hanzesport MD1 1,00 --- 0
    Maaike Ross AV Hanzesport MD1 1,00 --- 0
    Noa Brummelman AV Hanzesport MD1 1,00 --- 0
    Floor Algera AV Hanzesport MD1 DNS --- 0
    Kim Verschueren AV Hanzesport MD1 DNS --- 0
    Roos van Eck AV Hanzesport MD1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Olivia Greven AV Hanzesport MD2 8,59 +0.8 m/s--- 28
    Maam de Ridder AV Hanzesport MD2 8,91 -1.5 m/s--- 25
    Veerle Mol AV Hanzesport MD2 9,00 -0.9 m/s--- 0
    Eva Kok AV Hanzesport MD2 9,14 -0.5 m/s--- 0
    Sarah Peerik AV Hanzesport MD2 9,25 -1.2 m/s--- 0
    Sanne Flipse AV Hanzesport MD2 9,38 -1.2 m/s--- 0
    Anique Snelder AV Hanzesport MD2 9,65 -1.2 m/s--- 0
    Stella Hoekstra AV Hanzesport MD2 10,00 -0.9 m/s--- 0
    Fie Ingenhoven AV Hanzesport MD2 10,09 -0.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sarah Peerik AV Hanzesport MD2 1:46,35 --- 28
    Maam de Ridder AV Hanzesport MD2 1:53,59 --- 26
    Fie Ingenhoven AV Hanzesport MD2 1:57,59 --- 0
    Anique Snelder AV Hanzesport MD2 2:03,77 --- 0
    Stella Hoekstra AV Hanzesport MD2 2:08,62 --- 0
    Veerle Mol AV Hanzesport MD2 2:10,90 --- 0
    Olivia Greven AV Hanzesport MD2 2:12,87 --- 0
    Eva Kok AV Hanzesport MD2 2:13,73 --- 0
    Sanne Flipse AV Hanzesport MD2 2:15,24 --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Stella Hoekstra AV Hanzesport MD2 23,26 --- 26
    Olivia Greven AV Hanzesport MD2 19,99 --- 24
    Anique Snelder AV Hanzesport MD2 18,32 --- 0
    Maam de Ridder AV Hanzesport MD2 17,52 --- 0
    Eva Kok AV Hanzesport MD2 17,20 --- 0
    Veerle Mol AV Hanzesport MD2 14,26 --- 0
    Fie Ingenhoven AV Hanzesport MD2 13,78 --- 0
    Sanne Flipse AV Hanzesport MD2 12,34 --- 0
    Sarah Peerik AV Hanzesport MD2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maam de Ridder AV Hanzesport MD2 1,40 --- 27
    Sarah Peerik AV Hanzesport MD2 1,35 --- 26
    Veerle Mol AV Hanzesport MD2 1,25 --- 0
    Olivia Greven AV Hanzesport MD2 1,25 --- 0
    Anique Snelder AV Hanzesport MD2 1,20 --- 0
    Stella Hoekstra AV Hanzesport MD2 1,20 --- 0
    Eva Kok AV Hanzesport MD2 1,15 --- 0
    Fie Ingenhoven AV Hanzesport MD2 1,15 --- 0
    Sanne Flipse AV Hanzesport MD2 1,00 --- 0


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Loreen Nienhuis G-F Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Loreen Nienhuis G-F Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Loreen Nienhuis G-F Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Loreen Nienhuis G-F Meisjes DNS --- 0