Vereniging 'AV Argo' op 'Finale C/D Stedenwedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Maikel Rutgers JJD2 80m
  • 11,28
  • Finn Garritsen JJC2 Ver
  • 5,51
  • Finn Garritsen JJC2 Kogel
  • 12,54
  • Sophie van Bergen MJD2 Speer
  • 19,11
  • Fien Gootink MJD2 Speer
  • 24,50
  • Emma de Bruijn MJD1 600m
  • 2:03,76
  • Gijs Koel JJD1 Kogel
  • 7,87
  • Florianne Postma MJC2 Speer
  • 21,97
  • Stephanie Kok MJC2 Speer
  • 28,25
  • Finn Garritsen JJC2 Discus
  • 39,87
  •  

    Jongens Junior C1 - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Melle Garritsen AV Argo JC1 16,84 -1.6 m/s--- 17
    Koen Heijink AV Argo JC1 DNS --- 0


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Melle Garritsen AV Argo JC1 3:17,70 --- 18
    Koen Heijink AV Argo JC1 DNS --- 0


    Jongens Junior C1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Melle Garritsen AV Argo JC1 12,76 --- 15
    Koen Heijink AV Argo JC1 DNS --- 0


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBPTeam punten
    Melle Garritsen AV Argo JC1 5,66 5,66 --- 15
    Koen Heijink AV Argo JC1 - DNS --- 0


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Melle Garritsen AV Argo JC1 3,32 --- 15
    Koen Heijink AV Argo JC1 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Finn Garritsen AV Argo JC2 13,22 -1.1 m/s--- 19
    Keanu Rosmuller AV Argo JC2 14,36 -2.3 m/s--- 12
    Kharos Spaans AV Argo JC2 15,44 -1.1 m/s--- 0
    Rick Frazer AV Argo JC2 16,06 -2.2 m/s--- 0
    Sjoerd Wiecherink AV Argo JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Kharos Spaans AV Argo JC2 2:38,18 --- 17
    Finn Garritsen AV Argo JC2 2:38,18 --- 17
    Rick Frazer AV Argo JC2 2:48,79 --- 0
    Keanu Rosmuller AV Argo JC2 DNS --- 0
    Sjoerd Wiecherink AV Argo JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Finn Garritsen AV Argo JC2 39,87 --- 28
    Keanu Rosmuller AV Argo JC2 20,34 --- 14
    Kharos Spaans AV Argo JC2 18,25 --- 0
    Rick Frazer AV Argo JC2 15,05 --- 0
    Sjoerd Wiecherink AV Argo JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Finn Garritsen AV Argo JC2 12,54 --- 27
    Keanu Rosmuller AV Argo JC2 7,45 --- 13
    Rick Frazer AV Argo JC2 6,69 --- 0
    Kharos Spaans AV Argo JC2 5,56 --- 0
    Sjoerd Wiecherink AV Argo JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Finn Garritsen AV Argo JC2 5,51 --- 28
    Keanu Rosmuller AV Argo JC2 4,21 --- 13
    Kharos Spaans AV Argo JC2 3,50 --- 0
    Rick Frazer AV Argo JC2 3,25 --- 0
    Sjoerd Wiecherink AV Argo JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Gijs Koel AV Argo JD1 12,20 +0.0 m/s--- 23
    Stijn Seinhorst AV Argo JD1 13,55 -0.5 m/s--- 14
    Bjorn Quist AV Argo JD1 15,26 -0.6 m/s--- 0


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Gijs Koel AV Argo JD1 1:58,36 --- 19
    Stijn Seinhorst AV Argo JD1 2:20,14 --- 10
    Bjorn Quist AV Argo JD1 2:35,62 --- 0


    Jongens Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Gijs Koel AV Argo JD1 13,66 --- 21
    Bjorn Quist AV Argo JD1 10,53 --- 10
    Stijn Seinhorst AV Argo JD1 9,81 --- 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Gijs Koel AV Argo JD1 7,87 --- 28
    Bjorn Quist AV Argo JD1 5,38 --- 16
    Stijn Seinhorst AV Argo JD1 5,38 --- 0


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Gijs Koel AV Argo JD1 3,66 --- 20
    Stijn Seinhorst AV Argo JD1 2,90 --- 11
    Bjorn Quist AV Argo JD1 2,85 --- 0


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Maikel Rutgers AV Argo JD2 11,28 -1.0 m/s--- 23
    Twan van Rinsum AV Argo JD2 12,17 +0.0 m/s--- 7
    Frank Braam AV Argo JD2 13,04 -0.1 m/s--- 0
    Bo Schalks AV Argo JD2 DNS --- 0
    Cas Hartskeerl AV Argo JD2 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maikel Rutgers AV Argo JD2 1:51,64 --- 20
    Cas Hartskeerl AV Argo JD2 1:59,85 --- 8
    Frank Braam AV Argo JD2 2:08,66 --- 0
    Twan van Rinsum AV Argo JD2 2:13,75 --- 0
    Bo Schalks AV Argo JD2 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Twan van Rinsum AV Argo JD2 18,17 --- 13
    Maikel Rutgers AV Argo JD2 17,76 --- 12
    Cas Hartskeerl AV Argo JD2 14,44 --- 0
    Frank Braam AV Argo JD2 11,90 --- 0
    Bo Schalks AV Argo JD2 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Twan van Rinsum AV Argo JD2 7,34 --- 13
    Maikel Rutgers AV Argo JD2 6,99 --- 10
    Cas Hartskeerl AV Argo JD2 5,51 --- 0
    Frank Braam AV Argo JD2 4,74 --- 0
    Bo Schalks AV Argo JD2 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Maikel Rutgers AV Argo JD2 4,46 --- 23
    Twan van Rinsum AV Argo JD2 4,05 --- 14
    Cas Hartskeerl AV Argo JD2 3,53 --- 0
    Frank Braam AV Argo JD2 3,07 --- 0
    Bo Schalks AV Argo JD2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C1 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Luan Veenhuis AV Argo MC1 13,59 +0.1 m/s--- 12
    Dominique Vermeer AV Argo MC1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Luan Veenhuis AV Argo MC1 2:26,61 --- 11
    Dominique Vermeer AV Argo MC1 DNS --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Luan Veenhuis AV Argo MC1 11,26 --- 13
    Dominique Vermeer AV Argo MC1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Luan Veenhuis AV Argo MC1 2,98 --- 12
    Dominique Vermeer AV Argo MC1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C2 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Florianne Postma AV Argo MC2 12,44 +0.0 m/s--- 15
    Evie Langeveld AV Argo MC2 12,50 +0.0 m/s--- 14
    Youmi Valentijn AV Argo MC2 12,60 +0.3 m/s--- 0
    Carlijn Schmitz AV Argo MC2 12,64 +0.3 m/s--- 0
    Stephanie Kok AV Argo MC2 12,87 +0.0 m/s--- 0
    Pam Migchelbrink AV Argo MC2 13,42 +0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior C2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Evie Langeveld AV Argo MC2 2:02,39 --- 15
    Carlijn Schmitz AV Argo MC2 2:10,69 --- 10
    Youmi Valentijn AV Argo MC2 2:15,51 --- 0
    Stephanie Kok AV Argo MC2 2:22,72 --- 0
    Florianne Postma AV Argo MC2 2:30,02 --- 0
    Pam Migchelbrink AV Argo MC2 2:42,70 --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Stephanie Kok AV Argo MC2 28,25 --- 28
    Florianne Postma AV Argo MC2 21,97 --- 24
    Pam Migchelbrink AV Argo MC2 21,41 --- 0
    Evie Langeveld AV Argo MC2 17,28 --- 0
    Youmi Valentijn AV Argo MC2 17,05 --- 0
    Carlijn Schmitz AV Argo MC2 12,74 --- 0


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Evie Langeveld AV Argo MC2 3,91 --- 16
    Youmi Valentijn AV Argo MC2 3,85 --- 12
    Florianne Postma AV Argo MC2 3,84 --- 0
    Pam Migchelbrink AV Argo MC2 3,64 --- 0
    Stephanie Kok AV Argo MC2 3,57 --- 0
    Carlijn Schmitz AV Argo MC2 3,29 --- 0


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Noa Jakubowski AV Argo MD1 9,64 -1.2 m/s--- 16
    Emma de Bruijn AV Argo MD1 9,92 -1.1 m/s--- 13
    Yuli Veenhuis AV Argo MD1 10,00 -1.2 m/s--- 0
    Ismay Bolder AV Argo MD1 10,08 +0.0 m/s--- 0
    Elle van Aken AV Argo MD1 10,64 -0.7 m/s--- 0
    Quirine va... Campagne AV Argo MD1 10,69 -0.6 m/s--- 0
    Anouk van Dijk AV Argo MD1 11,03 +0.0 m/s--- 0
    Femke Garretsen AV Argo MD1 DNS --- 0
    Milou Odolphy AV Argo MD1 DNS --- 0
    Danique Lievers AV Argo MD1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Emma de Bruijn AV Argo MD1 2:03,76 --- 22
    Noa Jakubowski AV Argo MD1 2:11,00 --- 17
    Yuli Veenhuis AV Argo MD1 2:15,47 --- 0
    Quirine va... Campagne AV Argo MD1 2:18,57 --- 0
    Elle van Aken AV Argo MD1 2:18,66 --- 0
    Ismay Bolder AV Argo MD1 2:25,41 --- 0
    Anouk van Dijk AV Argo MD1 2:28,55 --- 0
    Femke Garretsen AV Argo MD1 DNS --- 0
    Milou Odolphy AV Argo MD1 DNS --- 0
    Danique Lievers AV Argo MD1 DNS --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Noa Jakubowski AV Argo MD1 13,97 --- 16
    Yuli Veenhuis AV Argo MD1 12,72 --- 14
    Emma de Bruijn AV Argo MD1 12,23 --- 0
    Elle van Aken AV Argo MD1 11,68 --- 0
    Anouk van Dijk AV Argo MD1 10,72 --- 0
    Quirine va... Campagne AV Argo MD1 10,62 --- 0
    Ismay Bolder AV Argo MD1 8,66 --- 0
    Femke Garretsen AV Argo MD1 DNS --- 0
    Milou Odolphy AV Argo MD1 DNS --- 0
    Danique Lievers AV Argo MD1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Noa Jakubowski AV Argo MD1 1,20 --- 21
    Quirine va... Campagne AV Argo MD1 1,10 --- 9
    Yuli Veenhuis AV Argo MD1 1,10 --- 0
    Ismay Bolder AV Argo MD1 1,10 --- 0
    Emma de Bruijn AV Argo MD1 1,10 --- 0
    Anouk van Dijk AV Argo MD1 1,10 --- 0
    Elle van Aken AV Argo MD1 1,00 --- 0
    Femke Garretsen AV Argo MD1 DNS --- 0
    Milou Odolphy AV Argo MD1 DNS --- 0
    Danique Lievers AV Argo MD1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sophie van Bergen AV Argo MD2 9,78 +0.8 m/s--- 16
    Fien Gootink AV Argo MD2 10,03 -1.2 m/s--- 13
    Emma Jurgens AV Argo MD2 DNS --- 0
    Nikita Mennings AV Argo MD2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sophie van Bergen AV Argo MD2 2:00,79 --- 21
    Fien Gootink AV Argo MD2 2:12,23 --- 16
    Emma Jurgens AV Argo MD2 DNS --- 0
    Nikita Mennings AV Argo MD2 DNS --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fien Gootink AV Argo MD2 24,50 --- 27
    Sophie van Bergen AV Argo MD2 19,11 --- 22
    Nikita Mennings AV Argo MD2 10,02 --- 0
    Emma Jurgens AV Argo MD2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sophie van Bergen AV Argo MD2 1,20 --- 0
    Fien Gootink AV Argo MD2 1,15 --- 18
    Nikita Mennings AV Argo MD2 1,00 --- 0
    Emma Jurgens AV Argo MD2 DNS --- 0