Vereniging 'AV Archeus' op 'Finale C/D Stedenwedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Daan Wijenberg JJC1 800m
  • 3:14,41
  • Pleun Grevers MJC2 Ver
  • 4,36
  • Daan Wijenberg JJC1 Kogel
  • 7,02
  • Margot Putto MJC2 Speer
  • 21,22
  • Jesse Nijmeijer JJC2 Ver
  • 4,99
  • Pleun Grevers MJC2 80m
  • 11,04
  • Pleun Grevers MJC2 600m
  • 1:45,13
  • Jesse Nijmeijer JJC2 800m
  • 2:23,02
  • Daan Wijenberg JJC1 100m
  • 16,20
  • Dewi Nijrolder MJD1 Hoog
  • 1,25
  •  

    Jongens Junior C1 - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Daan Wijenberg AV Archeus JC1 16,20 -1.6 m/s--- 18


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Daan Wijenberg AV Archeus JC1 3:14,41 --- 20


    Jongens Junior C1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Daan Wijenberg AV Archeus JC1 14,83 --- 16


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBPTeam punten
    Daan Wijenberg AV Archeus JC1 7,02 7,02 --- 19


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Daan Wijenberg AV Archeus JC1 3,40 --- 16


    Jongens Junior C2 - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jesse Nijmeijer AV Archeus JC2 13,38 +0.1 m/s--- 18
    Tijmen ter Keurs AV Archeus JC2 14,21 +0.1 m/s--- 13
    Harold Honderslo AV Archeus JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jesse Nijmeijer AV Archeus JC2 2:23,02 --- 22
    Tijmen ter Keurs AV Archeus JC2 2:43,79 --- 12
    Harold Honderslo AV Archeus JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jesse Nijmeijer AV Archeus JC2 20,38 --- 15
    Tijmen ter Keurs AV Archeus JC2 16,54 --- 10
    Harold Honderslo AV Archeus JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jesse Nijmeijer AV Archeus JC2 9,11 --- 16
    Tijmen ter Keurs AV Archeus JC2 6,44 --- 10
    Harold Honderslo AV Archeus JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jesse Nijmeijer AV Archeus JC2 4,99 --- 19
    Harold Honderslo AV Archeus JC2 DNS --- 0
    Tijmen ter Keurs AV Archeus JC2 -4,54 --- 0


    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Gijs Pampiermole AV Archeus JD1 14,48 +0.1 m/s--- 11
    Dion Verdier AV Archeus JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Gijs Pampiermole AV Archeus JD1 2:23,24 --- 9
    Dion Verdier AV Archeus JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Gijs Pampiermole AV Archeus JD1 8,03 --- 8
    Dion Verdier AV Archeus JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Gijs Pampiermole AV Archeus JD1 4,27 --- 12
    Dion Verdier AV Archeus JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Gijs Pampiermole AV Archeus JD1 DNS --- 0
    Dion Verdier AV Archeus JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Niek te Br...elstroete AV Archeus JD2 16,07 +0.0 m/s--- 4


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Niek te Br...elstroete AV Archeus JD2 2:33,20 --- 5


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Niek te Br...elstroete AV Archeus JD2 9,15 --- 5


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Niek te Br...elstroete AV Archeus JD2 4,09 --- 5


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Niek te Br...elstroete AV Archeus JD2 2,68 --- 5


    Meisjes Junior C1 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Dieuwertje Jansen AV Archeus MC1 12,69 +0.5 m/s--- 16
    Daphne de Koning AV Archeus MC1 13,55 -0.1 m/s--- 13
    Aukje Bissels AV Archeus MC1 13,76 -0.2 m/s--- 0
    Britt Nijweide AV Archeus MC1 14,45 +0.0 m/s--- 0
    Nikki Vering AV Archeus MC1 15,35 -1.0 m/s--- 0
    Noeke Heuzinkveld AV Archeus MC1 15,86 -0.2 m/s--- 0
    Danique Onnink AV Archeus MC1 16,54 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Daphne de Koning AV Archeus MC1 1:58,45 --- 21
    Dieuwertje Jansen AV Archeus MC1 2:11,78 --- 16
    Aukje Bissels AV Archeus MC1 2:14,60 --- 0
    Nikki Vering AV Archeus MC1 2:36,44 --- 0
    Danique Onnink AV Archeus MC1 2:43,43 --- 0
    Britt Nijweide AV Archeus MC1 2:43,96 --- 0
    Noeke Heuzinkveld AV Archeus MC1 2:54,68 --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Dieuwertje Jansen AV Archeus MC1 17,49 --- 20
    Noeke Heuzinkveld AV Archeus MC1 12,80 --- 14
    Aukje Bissels AV Archeus MC1 11,97 --- 0
    Britt Nijweide AV Archeus MC1 10,09 --- 0
    Danique Onnink AV Archeus MC1 8,36 --- 0
    Nikki Vering AV Archeus MC1 8,33 --- 0
    Daphne de Koning AV Archeus MC1 7,62 --- 0


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Dieuwertje Jansen AV Archeus MC1 3,38 --- 15
    Daphne de Koning AV Archeus MC1 3,17 --- 13
    Aukje Bissels AV Archeus MC1 3,03 --- 0
    Britt Nijweide AV Archeus MC1 2,89 --- 0
    Noeke Heuzinkveld AV Archeus MC1 2,77 --- 0
    Nikki Vering AV Archeus MC1 2,45 --- 0
    Danique Onnink AV Archeus MC1 2,30 --- 0


    Meisjes Junior C2 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Pleun Grevers AV Archeus MC2 11,04 +0.5 m/s--- 28
    Margot Putto AV Archeus MC2 12,21 +0.3 m/s--- 19
    Lisa te Brake AV Archeus MC2 13,36 +0.0 m/s--- 0
    Cathrien Tenkink AV Archeus MC2 13,73 +0.0 m/s--- 0
    Imme Olbach AV Archeus MC2 13,89 -0.7 m/s--- 0
    Tess Wieggerinck AV Archeus MC2 14,03 +0.0 m/s--- 0
    Carine te Walvaart AV Archeus MC2 14,83 +0.5 m/s--- 0
    Lisa Sonderen AV Archeus MC2 15,47 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Pleun Grevers AV Archeus MC2 1:45,13 --- 28
    Margot Putto AV Archeus MC2 1:51,87 --- 23
    Carine te Walvaart AV Archeus MC2 2:13,66 --- 0
    Lisa te Brake AV Archeus MC2 2:13,79 --- 0
    Tess Wieggerinck AV Archeus MC2 2:17,07 --- 0
    Cathrien Tenkink AV Archeus MC2 2:21,61 --- 0
    Imme Olbach AV Archeus MC2 2:22,36 --- 0
    Lisa Sonderen AV Archeus MC2 2:41,37 --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Margot Putto AV Archeus MC2 21,22 --- 23
    Pleun Grevers AV Archeus MC2 20,61 --- 21
    Lisa te Brake AV Archeus MC2 15,45 --- 0
    Cathrien Tenkink AV Archeus MC2 12,76 --- 0
    Imme Olbach AV Archeus MC2 12,65 --- 0
    Tess Wieggerinck AV Archeus MC2 10,04 --- 0
    Lisa Sonderen AV Archeus MC2 8,34 --- 0
    Carine te Walvaart AV Archeus MC2 8,10 --- 0


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Pleun Grevers AV Archeus MC2 4,36 --- 26
    Margot Putto AV Archeus MC2 4,09 --- 22
    Lisa te Brake AV Archeus MC2 3,82 --- 0
    Cathrien Tenkink AV Archeus MC2 3,40 --- 0
    Tess Wieggerinck AV Archeus MC2 3,35 --- 0
    Imme Olbach AV Archeus MC2 3,06 --- 0
    Carine te Walvaart AV Archeus MC2 3,05 --- 0
    Lisa Sonderen AV Archeus MC2 2,33 --- 0


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lara Putto AV Archeus MD1 9,80 -0.6 m/s--- 14
    Dewi Nijrolder AV Archeus MD1 10,27 -1.1 m/s--- 8
    Olivia Johannis AV Archeus MD1 11,38 -1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lara Putto AV Archeus MD1 2:14,04 --- 15
    Dewi Nijrolder AV Archeus MD1 2:23,06 --- 11
    Olivia Johannis AV Archeus MD1 2:47,90 --- 0


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lara Putto AV Archeus MD1 13,74 --- 15
    Dewi Nijrolder AV Archeus MD1 12,57 --- 13
    Olivia Johannis AV Archeus MD1 DQ --- 0


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Dewi Nijrolder AV Archeus MD1 1,25 --- 25
    Olivia Johannis AV Archeus MD1 1,15 --- 16
    Lara Putto AV Archeus MD1 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jill Reessink AV Archeus MD2 11,34 -0.5 m/s--- 12


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jill Reessink AV Archeus MD2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jill Reessink AV Archeus MD2 7,40 --- 12


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jill Reessink AV Archeus MD2 NM --- 0