Vereniging 'AV `34 Apeldoorn' op 'Finale C/D Stedenwedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Maarten Groen JVBJ 80m
  • 11,90
  • Fabienne ten Klooster MVBJ Kogel
  • 6,61
  • Suzanne de Weger MVBJ 600m
  • 2:18,06
  • Suzanne de Weger MVBJ Kogel
  • 4,29
  • Maarten Groen JVBJ 600m
  • 1:10,65
  • Tijmen Bouw JJC1 800m
  • 2:21,62
  • Fabienne ten Klooster MVBJ 600m
  • 1:29,32
  • Maarten Groen JVBJ Kogel
  • 7,03
  • Maarten Groen JVBJ Ver
  • 4,51
  • Fabienne ten Klooster MVBJ Ver
  • 2,85
  •  

    Jongens Junior C1 - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Bas Westerbroek AV '34 JC1 13,57 -1.9 m/s--- 24
    Tijmen Bouw AV '34 JC1 14,79 -1.5 m/s--- 20
    Floris Brinkman AV '34 JC1 14,86 +0.0 m/s--- 0
    Ruben Paape AV '34 JC1 14,87 -1.6 m/s--- 0
    Ivo Buis AV '34 JC1 15,07 -0.6 m/s--- 0
    Juul Ogink AV '34 JC1 15,17 +0.1 m/s--- 0
    Bas van Hoeflaken AV '34 JC1 16,13 -0.6 m/s--- 0
    Nick Bohnsack AV '34 JC1 16,54 -1.9 m/s--- 0


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tijmen Bouw AV '34 JC1 2:21,62 --- 28
    Floris Brinkman AV '34 JC1 2:26,15 --- 23
    Bas Westerbroek AV '34 JC1 2:41,68 --- 0
    Ruben Paape AV '34 JC1 2:43,39 --- 0
    Bas van Hoeflaken AV '34 JC1 2:44,83 --- 0
    Juul Ogink AV '34 JC1 2:47,84 --- 0
    Nick Bohnsack AV '34 JC1 2:49,63 --- 0
    Ivo Buis AV '34 JC1 3:07,08 --- 0


    Jongens Junior C1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Floris Brinkman AV '34 JC1 23,77 --- 24
    Ruben Paape AV '34 JC1 23,15 --- 23
    Tijmen Bouw AV '34 JC1 18,90 --- 0
    Bas Westerbroek AV '34 JC1 16,21 --- 0
    Ivo Buis AV '34 JC1 15,20 --- 0
    Juul Ogink AV '34 JC1 14,92 --- 0
    Bas van Hoeflaken AV '34 JC1 14,13 --- 0
    Nick Bohnsack AV '34 JC1 12,84 --- 0


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBPTeam punten
    Ruben Paape AV '34 JC1 8,89 8,89 --- 25
    Floris Brinkman AV '34 JC1 8,19 8,19 --- 22
    Bas Westerbroek AV '34 JC1 7,78 7,78 --- 0
    Tijmen Bouw AV '34 JC1 7,29 7,29 --- 0
    Ivo Buis AV '34 JC1 7,01 7,01 --- 0
    Juul Ogink AV '34 JC1 6,78 6,78 --- 0
    Bas van Hoeflaken AV '34 JC1 6,35 6,35 --- 0
    Nick Bohnsack AV '34 JC1 4,37 4,37 --- 0


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Floris Brinkman AV '34 JC1 4,37 --- 25
    Ruben Paape AV '34 JC1 4,15 --- 22
    Tijmen Bouw AV '34 JC1 4,02 --- 0
    Ivo Buis AV '34 JC1 3,99 --- 0
    Juul Ogink AV '34 JC1 3,62 --- 0
    Nick Bohnsack AV '34 JC1 3,54 --- 0
    Bas van Hoeflaken AV '34 JC1 3,54 --- 0
    Bas Westerbroek AV '34 JC1 3,45 --- 0


    Jongens Junior C2 - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sander van den Brink AV '34 JC2 12,83 -2.7 m/s--- 23
    Alex van Gemund AV '34 JC2 12,99 -1.3 m/s--- 21
    Rutger de Boer AV '34 JC2 13,01 -1.2 m/s--- 0
    Joren Veltman AV '34 JC2 13,16 -2.7 m/s--- 0
    Boaz Zandgrond AV '34 JC2 13,44 -0.3 m/s--- 0
    Melle van der Stoel AV '34 JC2 13,64 -1.2 m/s--- 0
    Jippe Lasschuijt AV '34 JC2 13,72 -2.2 m/s--- 0
    Bryan Altena AV '34 JC2 13,73 -2.7 m/s--- 0
    Florian Stout AV '34 JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jippe Lasschuijt AV '34 JC2 2:13,46 --- 28
    Alex van Gemund AV '34 JC2 2:21,29 --- 24
    Joren Veltman AV '34 JC2 2:28,59 --- 0
    Rutger de Boer AV '34 JC2 2:41,51 --- 0
    Sander van den Brink AV '34 JC2 2:44,11 --- 0
    Bryan Altena AV '34 JC2 2:45,35 --- 0
    Melle van der Stoel AV '34 JC2 2:45,67 --- 0
    Florian Stout AV '34 JC2 DNS --- 0
    Boaz Zandgrond AV '34 JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sander van den Brink AV '34 JC2 29,31 --- 26
    Joren Veltman AV '34 JC2 26,28 --- 20
    Alex van Gemund AV '34 JC2 26,27 --- 0
    Bryan Altena AV '34 JC2 25,31 --- 0
    Boaz Zandgrond AV '34 JC2 24,20 --- 0
    Jippe Lasschuijt AV '34 JC2 21,66 --- 0
    Melle van der Stoel AV '34 JC2 21,31 --- 0
    Rutger de Boer AV '34 JC2 NM --- 0
    Florian Stout AV '34 JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Alex van Gemund AV '34 JC2 10,62 --- 23
    Sander van den Brink AV '34 JC2 10,19 --- 20
    Boaz Zandgrond AV '34 JC2 10,07 --- 0
    Bryan Altena AV '34 JC2 9,37 --- 0
    Rutger de Boer AV '34 JC2 8,87 --- 0
    Joren Veltman AV '34 JC2 8,15 --- 0
    Jippe Lasschuijt AV '34 JC2 7,99 --- 0
    Melle van der Stoel AV '34 JC2 6,51 --- 0
    Florian Stout AV '34 JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sander van den Brink AV '34 JC2 5,04 --- 21
    Melle van der Stoel AV '34 JC2 5,04 --- 21
    Boaz Zandgrond AV '34 JC2 4,93 --- 0
    Jippe Lasschuijt AV '34 JC2 4,72 --- 0
    Alex van Gemund AV '34 JC2 4,59 --- 0
    Bryan Altena AV '34 JC2 4,35 --- 0
    Joren Veltman AV '34 JC2 4,20 --- 0
    Rutger de Boer AV '34 JC2 DNS --- 0
    Florian Stout AV '34 JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Yidne Hulleman AV '34 JD1 11,27 -0.9 m/s--- 26
    Constantij... Langerak AV '34 JD1 12,55 -0.5 m/s--- 19
    Finn Muilwijk AV '34 JD1 12,59 -0.1 m/s--- 0
    Klaas Smit AV '34 JD1 12,67 -0.6 m/s--- 0
    Taco Visser AV '34 JD1 12,73 -0.1 m/s--- 0
    Sam Overeem AV '34 JD1 12,81 +0.0 m/s--- 0
    Boris Vegter AV '34 JD1 13,11 -0.9 m/s--- 0
    Boris Bergman AV '34 JD1 13,51 +0.1 m/s--- 0
    Tycho van Bavel AV '34 JD1 13,82 -0.1 m/s--- 0
    Erik de Bruin AV '34 JD1 14,05 +0.0 m/s--- 0
    Teun Slijkhuis AV '34 JD1 14,45 +0.0 m/s--- 0
    Wouter van...melsvoort AV '34 JD1 14,85 -0.9 m/s--- 0
    Laszlo Doelwijt AV '34 JD1 DNS --- 0
    Stijn Harryvan AV '34 JD1 DNS --- 0
    Chris Lenten AV '34 JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Yidne Hulleman AV '34 JD1 1:45,33 --- 26
    Sam Overeem AV '34 JD1 1:54,48 --- 21
    Finn Muilwijk AV '34 JD1 1:54,87 --- 0
    Constantij... Langerak AV '34 JD1 2:06,03 --- 0
    Boris Bergman AV '34 JD1 2:07,36 --- 0
    Erik de Bruin AV '34 JD1 2:09,06 --- 0
    Tycho van Bavel AV '34 JD1 2:12,00 --- 0
    Boris Vegter AV '34 JD1 2:12,84 --- 0
    Klaas Smit AV '34 JD1 2:13,35 --- 0
    Taco Visser AV '34 JD1 2:23,80 --- 0
    Teun Slijkhuis AV '34 JD1 2:29,08 --- 0
    Wouter van...melsvoort AV '34 JD1 2:34,54 --- 0
    Laszlo Doelwijt AV '34 JD1 DNS --- 0
    Stijn Harryvan AV '34 JD1 DNS --- 0
    Chris Lenten AV '34 JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sam Overeem AV '34 JD1 17,04 --- 26
    Finn Muilwijk AV '34 JD1 16,54 --- 25
    Yidne Hulleman AV '34 JD1 15,98 --- 0
    Boris Bergman AV '34 JD1 13,22 --- 0
    Teun Slijkhuis AV '34 JD1 12,40 --- 0
    Tycho van Bavel AV '34 JD1 12,32 --- 0
    Constantij... Langerak AV '34 JD1 12,10 --- 0
    Klaas Smit AV '34 JD1 11,64 --- 0
    Boris Vegter AV '34 JD1 11,50 --- 0
    Taco Visser AV '34 JD1 11,48 --- 0
    Erik de Bruin AV '34 JD1 6,96 --- 0
    Wouter van...melsvoort AV '34 JD1 DNS --- 0
    Laszlo Doelwijt AV '34 JD1 DNS --- 0
    Stijn Harryvan AV '34 JD1 DNS --- 0
    Chris Lenten AV '34 JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Finn Muilwijk AV '34 JD1 7,14 --- 25
    Yidne Hulleman AV '34 JD1 6,71 --- 23
    Sam Overeem AV '34 JD1 6,29 --- 0
    Wouter van...melsvoort AV '34 JD1 5,28 --- 0
    Tycho van Bavel AV '34 JD1 5,28 --- 0
    Boris Bergman AV '34 JD1 4,99 --- 0
    Constantij... Langerak AV '34 JD1 4,82 --- 0
    Erik de Bruin AV '34 JD1 2,99 --- 0
    Laszlo Doelwijt AV '34 JD1 DNS --- 0
    Stijn Harryvan AV '34 JD1 DNS --- 0
    Chris Lenten AV '34 JD1 DNS --- 0
    Teun Slijkhuis AV '34 JD1 DNS --- 0
    Klaas Smit AV '34 JD1 DNS --- 0
    Boris Vegter AV '34 JD1 DNS --- 0
    Taco Visser AV '34 JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sam Overeem AV '34 JD1 3,79 --- 22
    Finn Muilwijk AV '34 JD1 3,56 --- 18
    Constantij... Langerak AV '34 JD1 3,53 --- 0
    Klaas Smit AV '34 JD1 3,44 --- 0
    Boris Bergman AV '34 JD1 3,43 --- 0
    Taco Visser AV '34 JD1 3,43 --- 0
    Yidne Hulleman AV '34 JD1 3,30 --- 0
    Tycho van Bavel AV '34 JD1 3,19 --- 0
    Boris Vegter AV '34 JD1 3,03 --- 0
    Teun Slijkhuis AV '34 JD1 2,98 --- 0
    Wouter van...melsvoort AV '34 JD1 2,51 --- 0
    Erik de Bruin AV '34 JD1 2,38 --- 0
    Laszlo Doelwijt AV '34 JD1 DNS --- 0
    Stijn Harryvan AV '34 JD1 DNS --- 0
    Chris Lenten AV '34 JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Yassine Bouaziz AV '34 JD2 11,38 -0.3 m/s--- 21
    Jonathan Otten AV '34 JD2 11,71 -1.1 m/s--- 14
    Noud van de Mast AV '34 JD2 11,75 -0.9 m/s--- 0
    Lukas Koppejan AV '34 JD2 12,05 -0.3 m/s--- 0
    Sven Termaat AV '34 JD2 12,06 -0.3 m/s--- 0
    Mischa Otten AV '34 JD2 12,51 +0.2 m/s--- 0
    Jasper Meijerink AV '34 JD2 12,53 -1.0 m/s--- 0
    Imre Atmodimedjo AV '34 JD2 12,64 -0.3 m/s--- 0
    Rick Jansonius AV '34 JD2 13,00 -0.4 m/s--- 0
    Rick Nagelhout AV '34 JD2 13,63 -0.1 m/s--- 0
    Frederik Smits AV '34 JD2 15,28 +0.0 m/s--- 0
    Derek Janssen AV '34 JD2 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Yassine Bouaziz AV '34 JD2 1:37,89 --- 28
    Noud van de Mast AV '34 JD2 1:47,13 --- 24
    Jasper Meijerink AV '34 JD2 1:51,74 --- 0
    Jonathan Otten AV '34 JD2 1:54,18 --- 0
    Mischa Otten AV '34 JD2 1:58,92 --- 0
    Rick Jansonius AV '34 JD2 1:59,55 --- 0
    Lukas Koppejan AV '34 JD2 2:01,76 --- 0
    Sven Termaat AV '34 JD2 2:10,25 --- 0
    Rick Nagelhout AV '34 JD2 2:17,74 --- 0
    Imre Atmodimedjo AV '34 JD2 DNS --- 0
    Derek Janssen AV '34 JD2 DNS --- 0
    Frederik Smits AV '34 JD2 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Yassine Bouaziz AV '34 JD2 22,56 --- 26
    Rick Jansonius AV '34 JD2 19,54 --- 16
    Noud van de Mast AV '34 JD2 16,22 --- 0
    Jasper Meijerink AV '34 JD2 15,89 --- 0
    Sven Termaat AV '34 JD2 15,17 --- 0
    Jonathan Otten AV '34 JD2 14,65 --- 0
    Mischa Otten AV '34 JD2 14,47 --- 0
    Lukas Koppejan AV '34 JD2 13,67 --- 0
    Rick Nagelhout AV '34 JD2 11,88 --- 0
    Imre Atmodimedjo AV '34 JD2 11,72 --- 0
    Derek Janssen AV '34 JD2 DNS --- 0
    Frederik Smits AV '34 JD2 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Yassine Bouaziz AV '34 JD2 10,81 --- 28
    Jasper Meijerink AV '34 JD2 8,07 --- 21
    Noud van de Mast AV '34 JD2 7,39 --- 0
    Sven Termaat AV '34 JD2 7,34 --- 0
    Mischa Otten AV '34 JD2 6,78 --- 0
    Rick Jansonius AV '34 JD2 6,46 --- 0
    Jonathan Otten AV '34 JD2 5,93 --- 0
    Rick Nagelhout AV '34 JD2 5,82 --- 0
    Lukas Koppejan AV '34 JD2 5,78 --- 0
    Imre Atmodimedjo AV '34 JD2 5,40 --- 0
    Derek Janssen AV '34 JD2 DNS --- 0
    Frederik Smits AV '34 JD2 DNS --- 0


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Noud van de Mast AV '34 JD2 4,27 --- 20
    Yassine Bouaziz AV '34 JD2 4,15 --- 16
    Jasper Meijerink AV '34 JD2 3,89 --- 0
    Jonathan Otten AV '34 JD2 3,79 --- 0
    Lukas Koppejan AV '34 JD2 3,78 --- 0
    Sven Termaat AV '34 JD2 3,72 --- 0
    Imre Atmodimedjo AV '34 JD2 3,61 --- 0
    Mischa Otten AV '34 JD2 3,49 --- 0
    Rick Jansonius AV '34 JD2 3,37 --- 0
    Rick Nagelhout AV '34 JD2 3,28 --- 0
    Derek Janssen AV '34 JD2 DNS --- 0
    Frederik Smits AV '34 JD2 DNS --- 0


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Maarten Groen G-F Jongens 11,90 --- 482


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maarten Groen G-F Jongens 1:10,65 --- 1359


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maarten Groen G-F Jongens 7,03 --- 367


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Maarten Groen G-F Jongens 4,51 --- 521


    Meisjes Junior C1 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Inge Salzmann AV '34 MC1 11,53 +0.1 m/s--- 25
    Hanna Ogink AV '34 MC1 11,87 +0.6 m/s--- 21
    Diema Kazemie AV '34 MC1 11,87 +0.6 m/s--- 0
    Kaylee de Boer AV '34 MC1 12,22 +0.3 m/s--- 0
    Camilla Pieper AV '34 MC1 12,24 +0.1 m/s--- 0
    Kiara Derksen AV '34 MC1 12,77 -1.0 m/s--- 0
    Mathilde Adema AV '34 MC1 12,87 -1.0 m/s--- 0
    Amélie Dekker AV '34 MC1 13,42 -0.1 m/s--- 0
    Iris Hagemeijer AV '34 MC1 13,47 -0.2 m/s--- 0
    Anna van Eijk AV '34 MC1 13,90 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Iris Hagemeijer AV '34 MC1 1:55,86 --- 23
    Hanna Ogink AV '34 MC1 1:56,44 --- 22
    Kaylee de Boer AV '34 MC1 1:58,92 --- 0
    Kiara Derksen AV '34 MC1 2:01,66 --- 0
    Mathilde Adema AV '34 MC1 2:08,94 --- 0
    Camilla Pieper AV '34 MC1 2:12,88 --- 0
    Amélie Dekker AV '34 MC1 2:14,86 --- 0
    Anna van Eijk AV '34 MC1 2:22,35 --- 0
    Diema Kazemie AV '34 MC1 DNS --- 0
    Inge Salzmann AV '34 MC1 DNS --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Iris Hagemeijer AV '34 MC1 22,04 --- 28
    Hanna Ogink AV '34 MC1 19,22 --- 25
    Kaylee de Boer AV '34 MC1 15,69 --- 0
    Camilla Pieper AV '34 MC1 15,42 --- 0
    Kiara Derksen AV '34 MC1 14,34 --- 0
    Diema Kazemie AV '34 MC1 13,65 --- 0
    Inge Salzmann AV '34 MC1 12,91 --- 0
    Anna van Eijk AV '34 MC1 10,37 --- 0
    Amélie Dekker AV '34 MC1 10,35 --- 0
    Mathilde Adema AV '34 MC1 9,31 --- 0


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Inge Salzmann AV '34 MC1 4,17 --- 24
    Hanna Ogink AV '34 MC1 3,93 --- 21
    Camilla Pieper AV '34 MC1 3,89 --- 0
    Kaylee de Boer AV '34 MC1 3,88 --- 0
    Kiara Derksen AV '34 MC1 3,57 --- 0
    Mathilde Adema AV '34 MC1 3,38 --- 0
    Amélie Dekker AV '34 MC1 3,23 --- 0
    Anna van Eijk AV '34 MC1 3,02 --- 0
    Iris Hagemeijer AV '34 MC1 3,02 --- 0
    Diema Kazemie AV '34 MC1 2,65 --- 0


    Meisjes Junior C2 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Danique Derkx AV '34 MC2 11,92 +0.5 m/s--- 22
    Nicole van Lente AV '34 MC2 12,14 +0.3 m/s--- 20
    Amber ten Buuren AV '34 MC2 12,32 +0.0 m/s--- 0
    Ronnee Peterink AV '34 MC2 12,52 +0.3 m/s--- 0
    Quinta de Vries AV '34 MC2 12,61 +0.0 m/s--- 0
    Cinthia Hutten AV '34 MC2 13,03 +0.2 m/s--- 0
    Elise Maassen AV '34 MC2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Amber ten Buuren AV '34 MC2 1:50,61 --- 26
    Nicole van Lente AV '34 MC2 1:51,40 --- 25
    Ronnee Peterink AV '34 MC2 1:59,87 --- 0
    Danique Derkx AV '34 MC2 1:59,95 --- 0
    Cinthia Hutten AV '34 MC2 2:05,14 --- 0
    Elise Maassen AV '34 MC2 2:26,97 --- 0
    Quinta de Vries AV '34 MC2 DNS --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Danique Derkx AV '34 MC2 27,85 --- 27
    Quinta de Vries AV '34 MC2 20,23 --- 20
    Ronnee Peterink AV '34 MC2 18,22 --- 0
    Nicole van Lente AV '34 MC2 15,24 --- 0
    Elise Maassen AV '34 MC2 13,15 --- 0
    Cinthia Hutten AV '34 MC2 12,91 --- 0
    Amber ten Buuren AV '34 MC2 12,03 --- 0


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Danique Derkx AV '34 MC2 4,35 --- 25
    Quinta de Vries AV '34 MC2 3,92 --- 18
    Amber ten Buuren AV '34 MC2 3,84 --- 0
    Cinthia Hutten AV '34 MC2 3,39 --- 0
    Nicole van Lente AV '34 MC2 DNS --- 0
    Elise Maassen AV '34 MC2 DNS --- 0
    Ronnee Peterink AV '34 MC2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Ilse Leeraar AV '34 MD1 9,13 -1.2 m/s--- 27
    Bente van der Stoel AV '34 MD1 9,29 -1.2 m/s--- 24
    Estelle Bruins AV '34 MD1 9,41 -0.4 m/s--- 0
    Mikayla van den Berg AV '34 MD1 9,43 -1.1 m/s--- 0
    Elle van Kasteren AV '34 MD1 9,51 -0.1 m/s--- 0
    Mabel Rab AV '34 MD1 9,76 -1.5 m/s--- 0
    Meike van de Steeg AV '34 MD1 9,83 -1.2 m/s--- 0
    Nikki Bakker AV '34 MD1 10,19 -0.4 m/s--- 0
    Elissa van der Meer AV '34 MD1 10,93 -0.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Elle van Kasteren AV '34 MD1 1:58,42 --- 27
    Mikayla van den Berg AV '34 MD1 1:58,81 --- 26
    Estelle Bruins AV '34 MD1 1:59,74 --- 0
    Ilse Leeraar AV '34 MD1 2:00,68 --- 0
    Bente van der Stoel AV '34 MD1 2:06,65 --- 0
    Nikki Bakker AV '34 MD1 2:10,53 --- 0
    Mabel Rab AV '34 MD1 2:13,44 --- 0
    Meike van de Steeg AV '34 MD1 2:17,32 --- 0
    Elissa van der Meer AV '34 MD1 2:18,20 --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Elle van Kasteren AV '34 MD1 23,65 --- 28
    Bente van der Stoel AV '34 MD1 18,43 --- 27
    Estelle Bruins AV '34 MD1 16,29 --- 0
    Mikayla van den Berg AV '34 MD1 14,26 --- 0
    Nikki Bakker AV '34 MD1 13,05 --- 0
    Ilse Leeraar AV '34 MD1 12,68 --- 0
    Mabel Rab AV '34 MD1 12,25 --- 0
    Elissa van der Meer AV '34 MD1 11,31 --- 0
    Meike van de Steeg AV '34 MD1 10,62 --- 0


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Mikayla van den Berg AV '34 MD1 1,35 --- 28
    Ilse Leeraar AV '34 MD1 1,30 --- 27
    Bente van der Stoel AV '34 MD1 1,30 --- 0
    Elissa van der Meer AV '34 MD1 1,25 --- 0
    Estelle Bruins AV '34 MD1 1,20 --- 0
    Mabel Rab AV '34 MD1 1,20 --- 0
    Elle van Kasteren AV '34 MD1 1,10 --- 0
    Nikki Bakker AV '34 MD1 1,10 --- 0
    Meike van de Steeg AV '34 MD1 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Devon de Lange AV '34 MD2 9,38 +0.8 m/s--- 19
    Sofie Riezebos AV '34 MD2 9,74 +0.8 m/s--- 17
    Linde van Ingen AV '34 MD2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Devon de Lange AV '34 MD2 1:59,83 --- 22
    Sofie Riezebos AV '34 MD2 2:07,87 --- 18
    Linde van Ingen AV '34 MD2 DNS --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Devon de Lange AV '34 MD2 19,04 --- 21
    Sofie Riezebos AV '34 MD2 13,11 --- 14
    Linde van Ingen AV '34 MD2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sofie Riezebos AV '34 MD2 1,15 --- 19
    Devon de Lange AV '34 MD2 1,10 --- 17
    Linde van Ingen AV '34 MD2 DNS --- 0


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Fabienne t... Klooster G-F Meisjes 15,97 -0.5 m/s--- 55
    Suzanne de Weger G-F Meisjes 18,28 -0.5 m/s--- 0


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fabienne t... Klooster G-F Meisjes 1:29,32 --- 885
    Suzanne de Weger G-F Meisjes 2:18,06 --- 0


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fabienne t... Klooster G-F Meisjes 6,61 --- 343
    Suzanne de Weger G-F Meisjes 4,29 --- 0


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Fabienne t... Klooster G-F Meisjes 2,85 --- 188
    Suzanne de Weger G-F Meisjes 1,98 --- 0